Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Na tippeljünk egy döntőt: Spanyol - Német 2-1
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 077 — Whoops, looks like something went wrong.
😀 kezd tetszeni ez az EB.

Hollandia Off, csigazabálók off, szigetlakók offAmadeus91
Már csak a homokos dojcs teamnek kellene offolnia.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
A ballábas hátvédek elég gyakran tesznek így...Sinisa
Ez mi? Van erről statisztika, vagy mi a fene? 😀szaba
Nem kerestem még rá. 😊
Egyszerűen így tapasztaltam, így emlékszem.Sinisa
ha jól emlékszem Mihajlovic jó pontrúgó volt és ballábas.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
😀 kezd tetszeni ez az EB.

Hollandia Off, csigazabálók off, szigetlakók off
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Mondjuk Cole a BL-ben bevágtaDuff
A ballábas hátvédek elég gyakran tesznek így...Sinisa
Ez mi? Van erről statisztika, vagy mi a fene? 😀szaba
Nem kerestem még rá. 😊
Egyszerűen így tapasztaltam, így emlékszem.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hülye angolok angol hülyékpetey
Gyönyörű volt, örülj magadnak most egy kicsit 😊

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Na mostmár nyerjék meg a spanyolok. Nem hiszem el, h 4 olyan csapat van bent, amelyeket nem igazán szívlelek. 😀
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az angoloknak meg kéne tanulniuk 90 perc alatt eldönteni a meccseket...Vrijbloed
el akarták, de nem tudtak gólt lövetni Balotellivel 😀Höri
😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 077 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, Young és Montolivo két világklasszis hátvéd. 😀Schleck
Ezt akkor mondtam, amikor Cole megindult büntetőt lőni, de örvendek.Stez
Nem tudom Cole mikor hibázott büntetőpárbajban, de nekem nem rémlik ilyesmi, ő elég jó lövő.szaba
Azért nem rémlik, mert alapvetően kurva ritkán lő.

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Képzelem a németek most milyen boldogok...Boston
Szerintem a németeknek tökmind1. Angolokat 4-0ra verték volna, az olaszokat csak 2-0ra fogják.
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
hülye angolok angol hülyék

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az angoloknak meg kéne tanulniuk 90 perc alatt eldönteni a meccseket...Vrijbloed
el akarták, de nem tudtak gólt lövetni Balotellivel 😀

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Nem megmondtam?
Komolyan ennyire buták, hogy hagyják odaállni a hátvédeket a tizihez?
Rúgjon baszki Hart, azzal is többre megyünk.Stez
Mondjuk Cole a BL-ben bevágtaDuff
A ballábas hátvédek elég gyakran tesznek így...Sinisa
Ez mi? Van erről statisztika, vagy mi a fene? 😀
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
😀Duff
Nem megmondtam?
Komolyan ennyire buták, hogy hagyják odaállni a hátvédeket a tizihez?
Rúgjon baszki Hart, azzal is többre megyünk.Stez
Mondjuk Cole a BL-ben bevágtaDuff
Én már akkor arra tippeltem, hogy kihagyja. 😊
A ballábas hátvédek elég gyakran tesznek így...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hátvéd mindig kihagyja geciStez
Jah, Young és Montolivo két világklasszis hátvéd. 😀Schleck
Ezt akkor mondtam, amikor Cole megindult büntetőt lőni, de örvendek.Stez
Nem tudom Cole mikor hibázott büntetőpárbajban, de nekem nem rémlik ilyesmi, ő elég jó lövő.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Képzelem a németek most milyen boldogok...

Do your job
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
http://bleacherreport.com/articles/60207-infamous-penalty-misses-for-england

"Don't want to hear about it
Every single one's got a story to tell
Everyone knows about it
From the Queen of England to the hounds of hell"

Óóó-ó-ó-ó-óóóóó...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az angoloknak meg kéne tanulniuk 90 perc alatt eldönteni a meccseket...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 077 — Whoops, looks like something went wrong.
Hátvéd mindig kihagyja geciStez
Jah, Young és Montolivo két világklasszis hátvéd. 😀Schleck
Ezt akkor mondtam, amikor Cole megindult büntetőt lőni, de örvendek.

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Ha most nem mennének az angolok Pirlo panenkáznaDuff
ez wazze mekkora 😀 hát tényleg nem a büntetőkre készültek az angolok ezek szerint... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Hátvéd mindig kihagyja geciStez
😀Duff
Nem megmondtam?
Komolyan ennyire buták, hogy hagyják odaállni a hátvédeket a tizihez?
Rúgjon baszki Hart, azzal is többre megyünk.Stez
Mondjuk Cole a BL-ben bevágta
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😕

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 077 — Whoops, looks like something went wrong.
Hátvéd mindig kihagyja geciStez
😀Duff
Nem megmondtam?
Komolyan ennyire buták, hogy hagyják odaállni a hátvédeket a tizihez?
Rúgjon baszki Hart, azzal is többre megyünk.

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
na remélem ennyi volt Hogson pályafutása, mert az angolok játéka szánalmas volt az egész eb-n
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Racist comment jön.
Az angolok niggereiben mindig bízhat az ember 😛

Tepper takarodj!