Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Az lesz a legviccesebb, mikor rögtön a csk Gerrard belelövi Buffonba.

Igor, ezt te sem gondoltad komolyan, hogy az angolok bírnák 120 percig a németek ellen. 😂

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Én is az angolokra tennék.. 1) az olaszok sokkal többet tettek a győzelemért 2) az angolok majd a németek elleni tizipárharcot bukják el.Igor
ha továbbmegyünk, szerintem a csodálatos németek elpicsáznak minket 90 perc alatt
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Én is az angolokra tennék.. 1) az olaszok sokkal többet tettek a győzelemért 2) az angolok majd a németek elleni tizipárharcot bukják el.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Innen az angolok jutnak tovább.Jakehomer
Legendásan szarok az angolok 11es rúgásokban.Duff
állítólag megjött Beckham gépe

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Rooney már teljesen elfáradt. Össze fog esni miközben nekifut a 11esnek.Duff
Mindenki fáradt. Főleg fejben, szóval kibaszottul nem is tudom, hogy ki az, akit bátran ki mernék jelölni, mert belövi a tizit.
Szerintem 1-et, max 2-t lövünk be. Az olaszoknál meg azért csak megvannak azok a biztos lábú lövők, mint Pirlo, és azt se feledjük, hogy Buffon meg brutálisan nagy büntetőfogó.

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Innen az angolok jutnak tovább.Jakehomer
Legendásan szarok az angolok 11es rúgásokban.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na legutóbb a hispánok nyerték a tiziket a digók ellen, szóval most W jön a sorban

több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Innen az angolok jutnak tovább.

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Az a baj, hogy pont büntetőre játszunk, amihez a csapat kurva gyenge, és soha a büfös életbe nem is nagyon ment a büntetőpárbaj.Stez
mármint mit csináltok?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Rooney már teljesen elfáradt. Össze fog esni miközben nekifut a 11esnek.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy pont büntetőre játszunk, amihez a csapat kurva gyenge, és soha a büfös életbe nem is nagyon ment a büntetőpárbaj.

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Nocerinónak hagynia kellett volna Balotellinek, megnéztem volna, onnan hogy hagyja kiJakehomer
Lukat rúg, a védőt rúgja meg a labda helyett, elcsúszik, lemarad, a sporit kezdi el szidni, ahelyett hogy labda után menne, fölérúgja, mellérúgja, kapufát rúg, fejberúgja a kapust/védőt/Nocerinót, stb - van még néhány ötletem.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Where is Fabio Grosso when you need him?

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Nocerinónak hagynia kellett volna Balotellinek, megnéztem volna, onnan hogy hagyja ki

Tepper takarodj!
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jézus ez a Caroll de gyenge..
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a spanyikatdavemayer
GaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaY

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Ott a Noce gól 😀
Szerencsére les.

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Na, eddig mindent eltaláltam a kieséses szakaszban (portugál siker a rendes játékidőben, pipa, német, pipa, spanyol pipa, angol-olasz x, pipa), már csak az angol továbbjutás kell a telitalálathoz 😀Wyatt
óriási papírforma eredmények, egy meglepetést vártam ezért megraktam a spanyol-franciát döntetlenre a rendes játékidőben.

De nem baj, ez a 0-0 nekem óriási kasza :cool:davemayer
Senki nem mondta, hogy nem 😀 Most papírformákra raktam ezen az Eb-n csak szinte 😊Wyatt
igen, én is, csak az orosz-görög megkopasztott... de ezzel visszahoztam az akkora nyereményt amin álltam, aki itt továbbjut az ellen megrakom a németeket + a spanyikat a másikon aztán a döntőn meg majd drukkolok a németeknek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Balotellinek lehet nem itt kéne lennie 😂

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, eddig mindent eltaláltam a kieséses szakaszban (portugál siker a rendes játékidőben, pipa, német, pipa, spanyol pipa, angol-olasz x, pipa), már csak az angol továbbjutás kell a telitalálathoz 😀Wyatt
óriási papírforma eredmények, egy meglepetést vártam ezért megraktam a spanyol-franciát döntetlenre a rendes játékidőben.

De nem baj, ez a 0-0 nekem óriási kasza :cool:davemayer
Senki nem mondta, hogy nem 😀 Most papírformákra raktam ezen az Eb-n csak szinte 😊

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt lőni kellett volna Walcott, hátha beakad.

több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hűűűha...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
mázlink, hogy Balotelli ilyen kurva önző 😊

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát pont nem volt les Gundi.

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Na, eddig mindent eltaláltam a kieséses szakaszban (portugál siker a rendes játékidőben, pipa, német, pipa, spanyol pipa, angol-olasz x, pipa), már csak az angol továbbjutás kell a telitalálathoz 😀Wyatt
óriási papírforma eredmények, egy meglepetést vártam ezért megraktam a spanyol-franciát döntetlenre a rendes játékidőben.

De nem baj, ez a 0-0 nekem óriási kasza :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal