Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Egy esélye van ma az angoloknak, ha hibáznak az olaszok.
több mint 14 éve
Balotelli 😂 Remélem nem cserélik le, Di Natale már háromnál járna. 😛
több mint 14 éve
nézem anyával a meccset, mutatja Rooneyt a kamera...anya hátrahőköl a kanapén "Jééézusom. Milyen náció ez az ember? Mintha valami koboldos filmből rángatták volna elő olyan ronda" 😀 😀 😀 😀
több mint 14 éve
Pedig le fogják, és DI Natale fogja eldönteni a meccset :/Balotelli de buta, minden helyzeténél rossz megoldást választ. 😀egyszer be fog neki jönni, csak le ne vigyék addigra 😀Höri
Szerencsénkre.Stez
több mint 14 éve
Balotelli de buta, minden helyzeténél rossz megoldást választ. 😀egyszer be fog neki jönni, csak le ne vigyék addigra 😀
Szerencsénkre.Stez
több mint 14 éve
Balotelli de buta, minden helyzeténél rossz megoldást választ. 😀Szerencsénkre.
több mint 14 éve
Gerrard se csinál semmit, csak belerúg egy kurva nagyot a labdába arra, amerre épp áll, annyi előnnyel, hogy ha az ellenfél térfelén van, néha még csapattárshoz is ível
több mint 14 éve
te atyaisten, hát hol nyaralt Lescott? köszönjük meg, hogy Balotelli helyzetekben kibaszott lassan kapcsol 😀
több mint 14 éve
Glen Johnson és a cselek? :o 😂Igen, ezért lett hátvéd, és nem középpályás vagy csatár. Amúgy szerintem jobbhátvéd létére, támadásban nagyon jó, néha rohadt jó cseleket benyom, szeretem a játékát.DuffMagad alól te sem helyezted volna, örülsz, hogy kapu irányába tudod lőniWyattHa jó a rugótechnikád, akkor magad alól is tudod helyezni, ha nem is könnyen. De Johnson sosem a technikájáról volt híres.Stez
Angol szurkolók közt, klasszikus "chant" Johnsonnál az, hogy amint átlépi a felezővonalat, elkezdik azt kiabálni hogy "Shooooot! Shoooot!" - ezzel mindent elmondtam 😛
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
A picsába, ezekből gólt kéne találni, mert vissza fognak ütni a kihagyott helyzetek. De legalább egy kis mozgást látok, már most nagyobb az iram, mint bármelyik meccsünkön eddig. Csak mondjuk alalpból nem értem, hogy ha csak a buzi beadásokat tudjuk, akkor miért nem a jól fejelő Carroll kezd?
több mint 14 éve
Igen, ezért lett hátvéd, és nem középpályás vagy csatár. Amúgy szerintem jobbhátvéd létére, támadásban nagyon jó, néha rohadt jó cseleket benyom, szeretem a játékát.Magad alól te sem helyezted volna, örülsz, hogy kapu irányába tudod lőniWyattHa jó a rugótechnikád, akkor magad alól is tudod helyezni, ha nem is könnyen. De Johnson sosem a technikájáról volt híres.Stez
több mint 14 éve
Magad alól te sem helyezted volna, örülsz, hogy kapu irányába tudod lőniWyattHa jó a rugótechnikád, akkor magad alól is tudod helyezni, ha nem is könnyen. De Johnson sosem a technikájáról volt híres.
több mint 14 éve
Magad alól te sem helyezted volna, örülsz, hogy kapu irányába tudod lőni

több mint 14 éve
Uhh baszki, Glen Johnson alap, hogy 5 méterről sem tudja helyezni a labdát, amúgy gól. Kár érte, azért De Rossi lökete is durva volt.
több mint 14 éve
5 perc alatt több történt, mint tegnap 90 alatt..
Do your job
több mint 14 éve
Hmm, az EB védése.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
pf ha ez beakad....
több mint 14 éve
Na remélem Abate olyan fantasztikus lesz, mint klubcsapatában, és akkor esetleg Youngnak jó napja lehet
több mint 14 éve
kár h nem tud mind a 2 csapat kiesni.
több mint 14 éve
Azt hiszem rég rossz, hogy ha az olaszok azért imádkoznak, hogy Motta játszhasson a sérülése ellenére is. 😂 Montolivo sokkal jobb játékos.
No GO ENGLAND!
több mint 14 éve
Hát mondjuk a hollandokról lerítt is, hogy nem kifejezetten kedvelik egymást csapaton belül sem, ez meg alapból megbélyegezte az EB-jüket. Bár kíváncsi volnék a kiváltó okokra, mert azért a csapat gerince a VB-n is ott volt, akkor meg a döntőig masíroztak.