Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig csodás.
A spori mocsok, a görögök meg szánalmasak. Jó lesz ez. 😀

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a spanyol ligából vétek játékvezetőt hívni. egész szezonban ezt bizonygatták


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Jól fizethetik a bírót a lengyelek. 😐
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Spanyol bíró igyekszik nagyon...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Szegeny lengyel megcsuszik , kicsit le is nyomjak erre 2 percig mondja hogy feldobta magat.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen felháborodva mondja Knédli, hogy na ez bizony kéz volt 😀

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Szép EB lesz.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Semmi gond, majd Lewandowski beáll a védelembe.

😂 😂 Ez a spori kurvanagy 😂 😂
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
looooooooooooooooooooooooooooool Hát úgy látom a spori szeretné megmenteni a görögöket és Nézit, hogy inkább róla beszéljünk már, ne szegény szókratészéket szidjuk 😂 😂
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Két ilyen kamu sárgával kiállni.
Gratula a bírónak.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dél Korea 2.0 lesz itt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
nem vagyok nagy soccerszakértő, de a játékvezetés eddig kritikán aluli. még ha a lengyeleknek szurkolok, akkor is.

nem értem minek megállítani a játékot minden apró botlásnál 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Faterpolusznak ennyi is volt. 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
"egy kicsit ráerősítettek a félidő hajrájában"

ja, kétszer már eljutottak a lengyel tizenhatosig, és volt két szögletük 😀

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Nah mar kozhelyeket is puffogtat 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
öröm nézni a görög HC fejét
szerintem ha tehetné, simán letagadná, hogy ez az Ő csapata

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy a picsába jutottak ezek ki???fetomy
veretlenek voltak a selejtezőcsoportukban.deyell
Megnéztem és tényleg. 😮 Mondjuk abból a csoportból... egyedül a kroátok érnek valamit onnan, de hát még így is... ennyire szar játékot rég nem láttam tornán.

Mit hagynak ki már megint a svájciak 😱 Már rég lealázhatták volna ezt a betonvédelmet...

Dave: 😂 Azon én is felröhögtem 😀 Nem csak az unióból, de egész európából kirakják őket 😀
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
"azért használja a Soctratist mert a Papastatopulost európai ember nem tudja kimondani"

Görögo. már nem is Európa b+ 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Lemegy Papadopoulos, jön Papadopoulos
fő a változatosság 😀

több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 871 — Sworn to the Dark
Hogy a picsába jutottak ezek ki???fetomy
veretlenek voltak a selejtezőcsoportukban.

built for this shit

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt kiabálják,hogy "lesz-e jegyem" 😀

Amúgy hatalmas szégyen ez a görög válogatott.... Régebben legalább védekezni tudtak, de most még komolyan simán szarabbak nálunk, ráadásul nem is kicsit. Hogy a picsába jutottak ezek ki??? Szar lehet manapság görögnek lenni... se pénz se foci
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Samaras miylet esett, amikor hozzá sem értek. 😀 😀 😀
Imádom ezt a csókát, mindig feldobja a napom, ha látom vágni a fát. 😀

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem gerinctörésről beszélek...jjncaa
görög játékosok esetén nehéz is lenne...
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
ha a "sérült" játékos egy méterre van az oldalvonaltól, miért nem képesek legalább annyival odébbvonszolni, hogy folytatódjon a játék?jjncaa
Serult nem lehet ugy csak arrebb vinni meg a vegen lerokkanToca
nem gerinctörésről beszélek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
ha a "sérült" játékos egy méterre van az oldalvonaltól, miért nem képesek legalább annyival odébbvonszolni, hogy folytatódjon a játék?jjncaa
Serult nem lehet ugy csak arrebb vinni meg a vegen lerokkan