NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
Blevi
Az egész csapat szenved. Nincsenek normális támadók.

Nem tudom kinek a pihent agyából pattant ki 4 támadóval nekimenni a szezonnak, amiből kettő Rodyrygo és Vini, 1 Joselu, aki ugyan jó, de inkább kiegészítő ember, meg egy Brahim, aki nem is játszik.

Így azért nehéz.
rob3r7o
Vinicius szintlepese hianyzik. Sztem ebben bizott mindenki.
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
Blevi
Az egész csapat szenved. Nincsenek normális támadók.

Nem tudom kinek a pihent agyából pattant ki 4 támadóval nekimenni a szezonnak, amiből kettő Rodyrygo és Vini, 1 Joselu, aki ugyan jó, de inkább kiegészítő ember, meg egy Brahim, aki nem is játszik.

Így azért nehéz.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Ez a Rüdiger gyerek sosem volt normális..
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Olyan jó, h Brahim is a keretben van. Élmény nézni, hogy mennyi lehetőséget ad neki Carlo.

Bár ertheto, ennyire lehengerlő tamadosort kar lenne megbontani.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, lassan jön Jude
10 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
Nemes samu09
Nyilván, nem is úgy értem. De azt nem tudom, hogy a fradi milliókat kereső játékosai hány hasonló pályán lejátszott meccsen vannak túl. Én sokat fociztam anno még ilyenen blaszban, sosem a jobb csapatnak kedvezett.
Klaci79
a rossz pálya a gyengébb képességű csapatnak kedvez, ez tény. Saját példámból tudom mondani, esetleg lehet ismeritek a fóti kisalagi pályát, na, ott sose nyertünk meccset, hazai pályán meg 4-5 góllal vertük őket.
És nem, nem lettünk jobb sem szarabb játékosok.
Kenny
Én is sok meccset játszottam a “hőskorban”, egyértelműen a gyengébb csapatnak sokat segít az ilyen pálya. Ez meg különösen. Egy normális passz nem ment emberhez. Nyilván a Kecsó pályát még nem újították fel, gondolom a többi nb1-es pályán nem lenne hasonló sárdagasztás.
Klaci79
Én nem úgy mondanám hogy segít, mert ugyanolyanok a körülmények nekik is, csak a jobb képességű csapat nem tudja azt játszani amit szeretne.
Egyébként ilyenkor mindig az a véleményem, tökmindegy hogy ki a csapat, hogy pofa be és tessék játszani. Ha nem tetszik akkor nem kell focizni.
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
Nemes samu09
Nyilván, nem is úgy értem. De azt nem tudom, hogy a fradi milliókat kereső játékosai hány hasonló pályán lejátszott meccsen vannak túl. Én sokat fociztam anno még ilyenen blaszban, sosem a jobb csapatnak kedvezett.
Klaci79
a rossz pálya a gyengébb képességű csapatnak kedvez, ez tény. Saját példámból tudom mondani, esetleg lehet ismeritek a fóti kisalagi pályát, na, ott sose nyertünk meccset, hazai pályán meg 4-5 góllal vertük őket.
És nem, nem lettünk jobb sem szarabb játékosok.
Kenny
Én is sok meccset játszottam a “hőskorban”, egyértelműen a gyengébb csapatnak sokat segít az ilyen pálya. Ez meg különösen. Egy normális passz nem ment emberhez. Nyilván a Kecsó pályát még nem újították fel, gondolom a többi nb1-es pályán nem lenne hasonló sárdagasztás.
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 848 — Omar's Coming Yo!
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
Nemes samu09
Nyilván, nem is úgy értem. De azt nem tudom, hogy a fradi milliókat kereső játékosai hány hasonló pályán lejátszott meccsen vannak túl. Én sokat fociztam anno még ilyenen blaszban, sosem a jobb csapatnak kedvezett.
Klaci79
a rossz pálya a gyengébb képességű csapatnak kedvez, ez tény. Saját példámból tudom mondani, esetleg lehet ismeritek a fóti kisalagi pályát, na, ott sose nyertünk meccset, hazai pályán meg 4-5 góllal vertük őket.
És nem, nem lettünk jobb sem szarabb játékosok.

10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
Nemes samu09
Nyilván, nem is úgy értem. De azt nem tudom, hogy a fradi milliókat kereső játékosai hány hasonló pályán lejátszott meccsen vannak túl. Én sokat fociztam anno még ilyenen blaszban, sosem a jobb csapatnak kedvezett.
10 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
10 hónapja
ozibozi New York Giants 16 602
Lukaku 😊
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
nem azon múlik
Negritis, a vajda
Nem azt mondtam, hogy ezen múlik az eredményességük, csak ez azért sok.
gyurczi
esetleg a 2.76 xG-ből illett volna berúgni egyet-kettőt.
slowmotion
Értem, de attól még súlytják őket ezek az ítéletek.
gyurczi
sújtják? hát ja, de amúgy Van Dijk is lekúrta a földre a védőjét, hogy lerázza magáról, szóval a lerántás 1:1 volt.
a kezezést meg egyik oldalon sem vettem volna jó néven, ha befújják.

egyszerűen nem játszotta a csapat, amit kellett volna. nem húzták szét a pályát, nem helyezték át a súlypontot elégszer, ilyen felállt védekezés ellen a nyolcasoknak be kellene törnie, és a kilencessel háromszögelni. ívelgettük be a labdát a három középső védő közé.

nem volt sok kedve a csapatnak játszani. annak a Nunez-helyzetnek az elején be kellett volna mennie, és akkor henger lett volna. ehelyett jött a görcsösség.

megjegyzem, azért szerencse, hogy a Luton ellen jöttek azok a helyzetek, amiket most ellőttek a csávók kapu fölé, mert a Brájton-szintű csapatokban pont annyival jobb játékosok vannak, hogy a lekezelt labdával eltalálják a kaput.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Lecce kb semmiből talált egy gólt, a meccs 1 percében 11es hibázó Roma ellen. Lukaku 26 értékesített büntető után hagyott ki egyet.

10 hónapja
ozibozi New York Giants 16 602
Bevállalta
10 hónapja
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
nem azon múlik
Negritis, a vajda
Nem azt mondtam, hogy ezen múlik az eredményességük, csak ez azért sok.
gyurczi
esetleg a 2.76 xG-ből illett volna berúgni egyet-kettőt.
slowmotion
Értem, de attól még súlytják őket ezek az ítéletek.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mesebeli lehetett volna

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Diaz💔 💕
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Menni kellene a győzelemért, nem ünnepelni!

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Díaaaaazzzzzzzzz
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
nem azon múlik
Negritis, a vajda
Nem azt mondtam, hogy ezen múlik az eredményességük, csak ez azért sok.
gyurczi
esetleg a 2.76 xG-ből illett volna berúgni egyet-kettőt.
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
Azt nem értem az ilyet miért nem lehet egységesen kezelni. Testnél van a kéz, nem tizi. De minden más esetben a kéz, az kéz...
Nomac
kellett az egyensúlyozáshoz, különben eltaknyol.
10 hónapja
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
nem azon múlik
Negritis, a vajda
Nem azt mondtam, hogy ezen múlik az eredményességük, csak ez azért sok.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 930 — balazs.t85@gmail.com
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
Azt nem értem az ilyet miért nem lehet egységesen kezelni. Testnél van a kéz, nem tizi. De minden más esetben a kéz, az kéz...
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Ez egy ilyen év lesz a Poolnak. Ez megint súlyos tévedés a kárukra
gyurczi
nem azon múlik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!