NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Ha a Stúdióból nem hallottam volna meccs előtt, hogy jó irányba halad a Vasas, akkor erős kétségeim lennének, és megkérdezném: már megint mi ez a fos?
nagylaza, főpohárnok
Minden támadásuk a saját kapujukra irányult, egyszer sem rohamozták pl. a sajátjukat. Ez ne lenne jó irány?
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 834 — beers & Packers
Ha a Stúdióból nem hallottam volna meccs előtt, hogy jó irányba halad a Vasas, akkor erős kétségeim lennének, és megkérdezném: már megint mi ez a fos?
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
 pbs.twimg.com/media/F-RTPoGWgAAXEyK?format=jpg&name=medium
Sixo
Én ezeket ismerem 🤔🙂
 i.etsystatic.com/17245676/r/il/57bb0e/4502467979/il_794xN.4502467979_s2jt.jpg
Matthew99
itt az volt a gond, hogy kimaradt Romário. nekem a 2002-es csapat jobban tetszett, ott már volt Ronaldinho is
deyell
Számomra az 1998-as brazil csapat volt az első "sztárcsapat", akikre emlékszem. Nyilván az életkorom miatt is, de emiatt örökre megmaradnak, még ha végül nem is tudtak nyerni. De teljes egészében hozták a sztereotíp brazil focit, a mezük fantasztikus volt, tele voltak igazi karakterekkel.

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy már a negyeddöntőben és az elődöntőben is nagyon rezgett nekik a léc, kieshettek volna már jóval korábban.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Vasas - Honvéd derbi, ez legutóbb a mennyei 1-ben is klasszikusra sikerült.
Kampman
Warrb vs Iktriad, jedik vs sithek.
Sixo
Félidei Sztárbox ez lesz?
zacknorb
Áh, egyikük sem lenne képes bárkit is megütni. Inkább egy sakk meccs lenne ebből.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Vasas - Honvéd derbi, ez legutóbb a mennyei 1-ben is klasszikusra sikerült.
Kampman
Warrb vs Iktriad, jedik vs sithek.
Sixo
Félidei Sztárbox ez lesz?
10 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 591
 pbs.twimg.com/media/F-RTPoGWgAAXEyK?format=jpg&name=medium
Sixo
Én ezeket ismerem 🤔🙂
 i.etsystatic.com/17245676/r/il/57bb0e/4502467979/il_794xN.4502467979_s2jt.jpg
Matthew99
itt az volt a gond, hogy kimaradt Romário. nekem a 2002-es csapat jobban tetszett, ott már volt Ronaldinho is

choose life
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Vasas - Honvéd derbi, ez legutóbb a mennyei 1-ben is klasszikusra sikerült.
Kampman
Warrb vs Iktriad, jedik vs sithek.

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Nekem kilenc játékos is ismerős, büszke vagyok magamra!
10 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man

Sixo
Én ezeket ismerem 🤔🙂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Vasas - Honvéd derbi, ez legutóbb a mennyei 1-ben is klasszikusra sikerült.
Kampman
Szivacs nem kezd már jó
Csak a büfében haladna a sor
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Vasas - Honvéd derbi, ez legutóbb a mennyei 1-ben is klasszikusra sikerült.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Spanyolok panaszkodnak a bíróikra. A PL-ben olyan bírók dirigálnak, akiket még a csempóban is fáj nézni.
Sixo
A zöldben játszó konkrétan megpróbálja letépni a fehér mezét. Ez szabálytalan. Ha a büntetőterületen belül, akkor meg büntető.
Vagy mit nem látok?
Őszentsége Sobri Jóska
Hozzá is alig ért, lehet, hogy nem is ért hozzá egyáltalán.

10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Spanyolok panaszkodnak a bíróikra. A PL-ben olyan bírók dirigálnak, akiket még a csempóban is fáj nézni.
Sixo
A zöldben játszó konkrétan megpróbálja letépni a fehér mezét. Ez szabálytalan. Ha a büntetőterületen belül, akkor meg büntető.
Vagy mit nem látok?

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Spanyolok panaszkodnak a bíróikra. A PL-ben olyan bírók dirigálnak, akiket még a csempóban is fáj nézni.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Bolgárok elleni meccs Szófia helyett Plovdivban lesz, full zártkapu, 20:45 helyett 18:00 kezdéssel
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
 player.hu/sport-3/iago-aspas-felboritotta-a-var-monitort?fbclid=IwAR1QhHI9N-o6CBozHsnqgDaMxIEAdVorzU0ddQi6Jbhi_By2AfEPnCJSAL8


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
Blevi
Az egész csapat szenved. Nincsenek normális támadók.

Nem tudom kinek a pihent agyából pattant ki 4 támadóval nekimenni a szezonnak, amiből kettő Rodyrygo és Vini, 1 Joselu, aki ugyan jó, de inkább kiegészítő ember, meg egy Brahim, aki nem is játszik.

Így azért nehéz.
rob3r7o
Vinicius szintlepese hianyzik. Sztem ebben bizott mindenki.
Blevi
Hat akkor hülyék vannak döntési pozícióban. Meg ha Viniben benne is lenne a potenciál nehéz lenne szintet lepni klasszis társak nélkül.

Nyilván a legnagyobbaknak meg úgy is, de Vini ettől messze van. Az a baj, h Perez vmiert szerelmes ebbe a Rodrygo/Vini párosba vmiert.
rob3r7o
Szerintem a lehetoseg megvolt, de a baj vele hogy buta a focihoz. Inkabb azert vennem elo Perezt mert all in-be mindent Mbappera tett fel.
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 692 — "Grammar maci"
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
Nemes samu09
"Napok óta rossz időjárás volt Kecskeméten, nagyon mély lett a pálya, két hete mi sem tudtunk felmenni rá"
(Szabó István edző)
Tehát készültek rá és meg is lett az eredménye.
Mondjuk ha én vagyok a Fradi vezetője szarok a sportszerűségre, bármire, írják be a meccset 3:0-ra a kecsónak de nem kockáztatom a sérülést amíg nemzetközi kupában áll a csapat.
kittli
Én azt nem értem ezzel kapcsolatban hogy a feljutás utáni nyáron még ok hogy gyorsan nem lehet megoldani hogy jobb legyen a talaj de eltelt több mint 1 év, kurva gáz. Legkésőbb nyáron fel kellett volna szedni az egészet és újraépíteni az alapozástól, akkor lehet az eső sem számítana ennyire. Vhogy az az érzése az embernek hogy kicsit direkt is van ez...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
sok koze nem volt ehhez a focihoz, remeljuk ezzel a harom ponttal sikerul majd bent maradni a vegen.
Kenny
Ezen a pályán mondjuk nem is csodálom. Elképesztő, hogy ilyen pályán focimeccset rendeznek
Klaci79
Meg a levegő is nehéz volt. Ha elég dolgot hordunk össze lehet utólag a fagyinak adják a meccset.
Nemes samu09
Jaj Isten ments hogy ilyet tegyenek, na de ez a pálya még az nb1-es viszonyok között is szörnyű volt. Persze ez kellett is ahhoz, hogy megverjék a fradit.
Klaci79
Szerintem a pálya ugyanaz volt a kecsónak is. Vagy ezzel készültek egész héten és nekik már megszokott volt?😃
Nemes samu09
"Napok óta rossz időjárás volt Kecskeméten, nagyon mély lett a pálya, két hete mi sem tudtunk felmenni rá"
(Szabó István edző)
Tehát készültek rá és meg is lett az eredménye.
Mondjuk ha én vagyok a Fradi vezetője szarok a sportszerűségre, bármire, írják be a meccset 3:0-ra a kecsónak de nem kockáztatom a sérülést amíg nemzetközi kupában áll a csapat.
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
Blevi
Az egész csapat szenved. Nincsenek normális támadók.

Nem tudom kinek a pihent agyából pattant ki 4 támadóval nekimenni a szezonnak, amiből kettő Rodyrygo és Vini, 1 Joselu, aki ugyan jó, de inkább kiegészítő ember, meg egy Brahim, aki nem is játszik.

Így azért nehéz.
rob3r7o
Vinicius szintlepese hianyzik. Sztem ebben bizott mindenki.
Blevi
Hat akkor hülyék vannak döntési pozícióban. Meg ha Viniben benne is lenne a potenciál nehéz lenne szintet lepni klasszis társak nélkül.

Nyilván a legnagyobbaknak meg úgy is, de Vini ettől messze van. Az a baj, h Perez vmiert szerelmes ebbe a Rodrygo/Vini párosba vmiert.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
Blevi
Az egész csapat szenved. Nincsenek normális támadók.

Nem tudom kinek a pihent agyából pattant ki 4 támadóval nekimenni a szezonnak, amiből kettő Rodyrygo és Vini, 1 Joselu, aki ugyan jó, de inkább kiegészítő ember, meg egy Brahim, aki nem is játszik.

Így azért nehéz.
rob3r7o
Vinicius szintlepese hianyzik. Sztem ebben bizott mindenki.
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 038 — #officialBoliever
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
Blevi
Az egész csapat szenved. Nincsenek normális támadók.

Nem tudom kinek a pihent agyából pattant ki 4 támadóval nekimenni a szezonnak, amiből kettő Rodyrygo és Vini, 1 Joselu, aki ugyan jó, de inkább kiegészítő ember, meg egy Brahim, aki nem is játszik.

Így azért nehéz.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
Na, lassan jön Jude
zacknorb
Nem fenntarthato hogy egy kozeppalyas ennyi golt szerez.
Vinivel mi van mert latvanyosan szenved?
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Ez a Rüdiger gyerek sosem volt normális..