Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ez is afrikakupa 😀
http://www.youtube.com/watch?v=BJbSxMt7oH8

mondani se kell, hogy ez ellen is ideje lenne valamit tennie a fifának...JJ
"Busquets new boyfriend?"

ezen besírtam 😀lol
Bár a football mellett labdarúgó edzőként is dolgozom, az ilyenek miatt kezdek kiábrándulni a soccerből....
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Semmi bejelentették h 2kor aláír egy új támadó játékos( csatár). Lesz élő sajtótájékoztató 2 kor.
És 2 kor bejelentették h nem is jön senki csak egy PR akció volt, és h milyen fontosak a szurkolók stb.... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Kapják az ívet azóta mindenhol...Kroos
képzeld el mekkora Fail lehetett mikor a sok drukker várta a Facebook-n menő közvetítésen az új embert és a mezen amit mutattak a saját neve állt. 😀 😀 😀 Nem tudom mit vártak ettől, de szerintem nem az lesz, hogy ettől lelkesebbek lesznek a szurkolók.
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez is afrikakupa 😀
http://www.youtube.com/watch?v=BJbSxMt7oH8

mondani se kell, hogy ez ellen is ideje lenne valamit tennie a fifának...JJ
"Busquets new boyfriend?"

ezen besírtam 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
ez is afrikakupa 😀
http://www.youtube.com/watch?v=BJbSxMt7oH8

mondani se kell, hogy ez ellen is ideje lenne valamit tennie a fifának...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Semmi bejelentették h 2kor aláír egy új támadó játékos( csatár). Lesz élő sajtótájékoztató 2 kor.
És 2 kor bejelentették h nem is jön senki csak egy PR akció volt, és h milyen fontosak a szurkolók stb.... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Kapják az ívet azóta mindenhol...

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
egyébként miről van szó az írásban? mert kurvára nem tudok németül 😀Habi
Megszerezték a 12. embert a Hawkstól.
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
egyébként miről van szó az írásban? mert kurvára nem tudok németül 😀Habi
Lecsúsztak NK9ről, mert a Waalwijk jobb ajánlatot tett.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egyébként miről van szó az írásban? mert kurvára nem tudok németül 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
"Angeblich handelt es sich um eine PR-Aktion. Die Hoffnung der Fans auf einen neuen Spieler dürfte sich nicht erfüllen. Stattdessen sollen die Fans als "spektakuläre Neuverpflichtung" dienen, als zwölfter Mann sozusagen."

:rolleyes:Amadeus91
Várható volt... 😀

Off
szerkesztés gombot azért használhatnád közben...
OnAsbee


""The New FCB Star" soll die neue Aktion heißen, bei der Fans in das Gewand eines Spielers schlüpfen können.

Von dieser Auflösung dürfte mancher Fan enttäuscht sein. Schließlich hatten viele nach der Ankündigung auf der Homepage tatsächlich einen neuen Sturm-Star erwartet."

ez azért gyökér húzás volt ma... tipikusan Bayern FO.

FC Bayern München
Liebe Fans, ihr habt es natürlich alle schon längst gemerkt. Das Video von der PK war natürlich nicht ganz ernst gemeint, sondern ist ein kleiner Spaß für unsere Fans auf Facebook, bei dem der Fan im Mittelpunkt steht. Weitere Clips werden in den kommenden Wochen folgen on.fb.me/THENEWFCBSTAR //Amadeus91
elmehetnek a... ez mi már? kineka fjéből pattant ki ez a "zseniáls" ötlet..... :mad:

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
"Angeblich handelt es sich um eine PR-Aktion. Die Hoffnung der Fans auf einen neuen Spieler dürfte sich nicht erfüllen. Stattdessen sollen die Fans als "spektakuläre Neuverpflichtung" dienen, als zwölfter Mann sozusagen."

:rolleyes:Amadeus91
Várható volt... 😀

Off
szerkesztés gombot azért használhatnád közben...
OnAsbee


""The New FCB Star" soll die neue Aktion heißen, bei der Fans in das Gewand eines Spielers schlüpfen können.

Von dieser Auflösung dürfte mancher Fan enttäuscht sein. Schließlich hatten viele nach der Ankündigung auf der Homepage tatsächlich einen neuen Sturm-Star erwartet."

ez azért gyökér húzás volt ma... tipikusan Bayern FO.

FC Bayern München
Liebe Fans, ihr habt es natürlich alle schon längst gemerkt. Das Video von der PK war natürlich nicht ganz ernst gemeint, sondern ist ein kleiner Spaß für unsere Fans auf Facebook, bei dem der Fan im Mittelpunkt steht. Weitere Clips werden in den kommenden Wochen folgen on.fb.me/THENEWFCBSTAR //
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Angeblich handelt es sich um eine PR-Aktion. Die Hoffnung der Fans auf einen neuen Spieler dürfte sich nicht erfüllen. Stattdessen sollen die Fans als "spektakuläre Neuverpflichtung" dienen, als zwölfter Mann sozusagen."

:rolleyes:Amadeus91
Várható volt... 😀

Off
szerkesztés gombot azért használhatnád közben...
On


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
"Angeblich handelt es sich um eine PR-Aktion. Die Hoffnung der Fans auf einen neuen Spieler dürfte sich nicht erfüllen. Stattdessen sollen die Fans als "spektakuläre Neuverpflichtung" dienen, als zwölfter Mann sozusagen."

:rolleyes:
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
na hivatalos honlap nem elérhető...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Biztos valami csoze...télen mindig ilyeneket veszünk. (kivéve Gusztávot tavaly)
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Neymar 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...Asbee
Luca Toni!Stez
van rá 1 ebédem, hogy Lewandowski.... (h a fene vinné el)Amadeus91
vagy Messi

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...Asbee
Luca Toni!Stez
van rá 1 ebédem, hogy Lewandowski.... (h a fene vinné el)Amadeus91
Nem kéne...
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem Charisteas vagy Ailton


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...Asbee
Luca Toni!Stez
van rá 1 ebédem, hogy Lewandowski.... (h a fene vinné el)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...Asbee
Luca Toni!

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
NK9: Waalwijk.

Vajon meddig bírja? Bár szvsz a holland bajnokság nagyon jó döntés lehet.tüsi91
félév.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát az se túl nagy csapat, de legalább normális bajnokságba ment. Meg hát ott legalább ha jó lesz, fel tudnak rá figyelni, szóval ez nem tűnik egyelőre rossz döntésnek 😊
több mint 14 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Pedig görögöknél jobb az időjárás... 😀Asbee
Az lehet, de a holland bajnokság ugródeszka Oroszországba 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pedig görögöknél jobb az időjárás... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER