Sorozatok

32 feliratkozó

6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kijött az Usher-ház bukása ☺️


Sajnos szerdánál előbb nem fogom tudni nézni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
erre nem tom mennyire van szükség, de hát valszeg népszerű lesz


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 612
sorozatok terén a secret invasiont kell ledarálnom mielőtt nekiesek a lokinak
Negritis, a vajda
Én is tegnap este álltam neki. Nem is tudtam hogy Emilia Clarke is játszik benne. 😊
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor a nagyot állító cím nem clickbait!
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
sorozatok terén a secret invasiont kell ledarálnom mielőtt nekiesek a lokinak

anime terén a kingdoms of ruin érdekesen indult
be kéne fejezni az undead murder farce-t (meg még párat ami most ér majd véget)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
en most kezdtem az Ahsokat. elso resz elegge sablonos volt.
csebi
én tegnap néztem végig, nem egy kiemelkedő sorozat, de ha gyorsan ledarálod, nagy megfejtések után való kutatás nélkül akkor élvezhető
Fontos_Vidra
daralni nem igazan fogok, max egy reszt nezek lefekves elott / nap. amugy meg a disney app menjen a p-be, hogy nem jegyzi meg hol jarok hanem mindig az elejerol kezdi a reszt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
6 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
en most kezdtem az Ahsokat. elso resz elegge sablonos volt.
csebi
én tegnap néztem végig, nem egy kiemelkedő sorozat, de ha gyorsan ledarálod, nagy megfejtések után való kutatás nélkül akkor élvezhető
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
en most kezdtem az Ahsokat. elso resz elegge sablonos volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
jojo,de hova indult Titus Pullo?
Kenny
| Abelothot akarja megtalálni / ő hívja magához. |
Kár, hogy színészt kell cserélni nagyon jól castingolták.
Toca
Koszi. Nekem az animacios sorozatok teljesen kimaradtak. Igy eleg sokat kellett olvasgatnom az Ashoka alatt.
Erdemes potolni oket?

Lattam egy kepet ahol Liev Schreiberrel volt osszemontirozva, hogy mennyire hasonlitanak. Kerdes a Disney hogy gondolja, van fontos szerepe a tovabbiakban vagy belefer, hogy nem castoljak ujra mint Black Panthert?

Szerkesztette: Kenny

7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
jojo,de hova indult Titus Pullo?
Kenny
| Abelothot akarja megtalálni / ő hívja magához. |
Kár, hogy színészt kell cserélni nagyon jól castingolták.
7 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
jojo,de hova indult Titus Pullo?

7 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ledaráltam a Lupin 3. évadot.
Néhol kicsit erőltettnek éreztem 1-2 csavart, de jó lett összességében.
Nem mellesleg komoly cliffhangerrel zárult, szóval sztem lesz 4. évad.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
7 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 923
Loki?
2 . évad?
Az első jó volt.
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
jövő év elején jön a Masters of the Air. Band of Brothers a levegőben. várós.
slowmotion
Király, köszi, észebn tartom.

A kib*szott The mighty Eighth is jöhetne már (igaz az film), nem tudom hány éve várom...
warr_b
szerintem így fogják megcsinálni. Donald Miller könyvére épül, Spielberg és Hanks az executive producer. több lehetőség van benne, mint egyetlen filmben.
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
jövő év elején jön a Masters of the Air. Band of Brothers a levegőben. várós.
slowmotion
Király, köszi, észebn tartom.

A kib*szott The mighty Eighth is jöhetne már (igaz az film), nem tudom hány éve várom...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
jövő év elején jön a Masters of the Air. Band of Brothers a levegőben. várós.
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
| Nekem valahogy ez az egész varázslósdi dolog nem jön be, a Star Wars az sci-fi, nem valami AD&D varázslós mágusos fantasy-s űrhajós lézerpisztolyos katyvasz. Oké, persze, mondhatnánk, hogy ott van az Erő, ami szintén nem annyira science, hanem fiction, de az valahogy még belefért, mint "fi". De ez már, hogy 3 festett arcú banya imádkozik egy raise-the-dead-et, amitől a lekaszabolt stormtrooper-ek talpraugranak, és átmennek walking dead-be, aztán a banyák megidézek egy lángoló-füstölgő kardot a újonnan bevett negyediknek, aki ettől majdnem lenyomja az eddigi egyik legnagyobb pro kardforgatót, de aztán mégsem... ez így már egy kicsit sok volt.
Az egész sorozat - ezt a kis rész leszámítva - nagyon tetszett, de itt az volt az érzésem, "ezt most miért kellett?
|
Vitézlő Titoknok tomz
| Igazából ezek a kántáló boszorkányok a clone warsban hajszál híján nullázták Dookut és csatlósait egy egész szeparatista megszállósereggel együtt. Illetve a Fallen Orderben is csomót szopni ezekkel az élőhalott szarokkal. Persze nekem sem a kedvenceim a dathomiri vonal, csak arra akartam én is kilyukadni, hogy teljesen léteződolog az SW univerzumban ez. |
7 hónapja
Henderson New York Giants 1 007
Ashokának remélem lesz több évada mert ez eddig semmilyen befejezés....
ThundersNFL a Jobbágy
Csak nekem volt durván táj- és testidegen itt a végén ez a | AD&D elemeket - raise dead varázslattal zombirohamosztagosok meg zölden lángoló kard meg kántáló varázslók - felvonultató agymenés az | utolsó részben? Szép meg látványos meg minden, de azért na....
Vitézlő Titoknok tomz
Nem testidegen, a Star Wars Rebels és a Clone Wars animációs sorozatokat gondolom akkor nem láttad.
(btw. én sem láttam am 1az1-ben, de rengeteg videót megnéztem youtube-ról, hogy képbe kerüljek az egész történettel, világgal stb., ....érdemes megnézegetni, mert számos easter egg-et, kapcsolódást, hova akar kifutni az egész sori meg fogsz érteni majd 😊 )
bogjosi
Rebels-t elkezdtem, de kb. másfél rész után jutottam arra, hogy ez egy délutáni matiné rajzfilmsorozat 10 éveseknek szóló nyelvezettel / látványvilággal, és elpasszoltam.
A sztori lényege megvan, szintén olyan forrásokból, amit említettél.

| Nekem valahogy ez az egész varázslósdi dolog nem jön be, a Star Wars az sci-fi, nem valami AD&D varázslós mágusos fantasy-s űrhajós lézerpisztolyos katyvasz. Oké, persze, mondhatnánk, hogy ott van az Erő, ami szintén nem annyira science, hanem fiction, de az valahogy még belefért, mint "fi". De ez már, hogy 3 festett arcú banya imádkozik egy raise-the-dead-et, amitől a lekaszabolt stormtrooper-ek talpraugranak, és átmennek walking dead-be, aztán a banyák megidézek egy lángoló-füstölgő kardot a újonnan bevett negyediknek, aki ettől majdnem lenyomja az eddigi egyik legnagyobb pro kardforgatót, de aztán mégsem... ez így már egy kicsit sok volt.

Az egész sorozat - ezt a kis rész leszámítva - nagyon tetszett, de itt az volt az érzésem, "ezt most miért kellett?
|
Vitézlő Titoknok tomz
Pont ugyanezt éreztem én is, bár alapból nem vagyok nagy Star Wars fan, az alap filmeken kívül sok mindennel nem vagyok tisztában, nem tudom mennyire illik a képbe valójában. De ezek a sorozatok nagyon jók, a Mando, Boba, Andor kb mind jobban tetszettek, mint bármelyik film, ezekhez képest Ahsoka egy fokkal gyengébbnek tűnt.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
7 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Ashokának remélem lesz több évada mert ez eddig semmilyen befejezés....
ThundersNFL a Jobbágy
Csak nekem volt durván táj- és testidegen itt a végén ez a | AD&D elemeket - raise dead varázslattal zombirohamosztagosok meg zölden lángoló kard meg kántáló varázslók - felvonultató agymenés az | utolsó részben? Szép meg látványos meg minden, de azért na....
Vitézlő Titoknok tomz
Nem testidegen, a Star Wars Rebels és a Clone Wars animációs sorozatokat gondolom akkor nem láttad.
(btw. én sem láttam am 1az1-ben, de rengeteg videót megnéztem youtube-ról, hogy képbe kerüljek az egész történettel, világgal stb., ....érdemes megnézegetni, mert számos easter egg-et, kapcsolódást, hova akar kifutni az egész sori meg fogsz érteni majd 😊 )
bogjosi
Rebels-t elkezdtem, de kb. másfél rész után jutottam arra, hogy ez egy délutáni matiné rajzfilmsorozat 10 éveseknek szóló nyelvezettel / látványvilággal, és elpasszoltam.
A sztori lényege megvan, szintén olyan forrásokból, amit említettél.

| Nekem valahogy ez az egész varázslósdi dolog nem jön be, a Star Wars az sci-fi, nem valami AD&D varázslós mágusos fantasy-s űrhajós lézerpisztolyos katyvasz. Oké, persze, mondhatnánk, hogy ott van az Erő, ami szintén nem annyira science, hanem fiction, de az valahogy még belefért, mint "fi". De ez már, hogy 3 festett arcú banya imádkozik egy raise-the-dead-et, amitől a lekaszabolt stormtrooper-ek talpraugranak, és átmennek walking dead-be, aztán a banyák megidézek egy lángoló-füstölgő kardot a újonnan bevett negyediknek, aki ettől majdnem lenyomja az eddigi egyik legnagyobb pro kardforgatót, de aztán mégsem... ez így már egy kicsit sok volt.

Az egész sorozat - ezt a kis rész leszámítva - nagyon tetszett, de itt az volt az érzésem, "ezt most miért kellett?
|
7 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 184
Ashokának remélem lesz több évada mert ez eddig semmilyen befejezés....
ThundersNFL a Jobbágy
Csak nekem volt durván táj- és testidegen itt a végén ez a | AD&D elemeket - raise dead varázslattal zombirohamosztagosok meg zölden lángoló kard meg kántáló varázslók - felvonultató agymenés az | utolsó részben? Szép meg látványos meg minden, de azért na....
Vitézlő Titoknok tomz
Nem testidegen, a Star Wars Rebels és a Clone Wars animációs sorozatokat gondolom akkor nem láttad.
(btw. én sem láttam am 1az1-ben, de rengeteg videót megnéztem youtube-ról, hogy képbe kerüljek az egész történettel, világgal stb., ....érdemes megnézegetni, mert számos easter egg-et, kapcsolódást, hova akar kifutni az egész sori meg fogsz érteni majd 😊 )

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
7 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Ashokának remélem lesz több évada mert ez eddig semmilyen befejezés....
ThundersNFL a Jobbágy
Csak nekem volt durván táj- és testidegen itt a végén ez a | AD&D elemeket - raise dead varázslattal zombirohamosztagosok meg zölden lángoló kard meg kántáló varázslók - felvonultató agymenés az | utolsó részben? Szép meg látványos meg minden, de azért na....
7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Ashokának remélem lesz több évada mert ez eddig semmilyen befejezés....
ThundersNFL a Jobbágy
Konkrétan semmilyen, én azt hittem lesz még több rész.
Ha nincs AZ a rész, akkor nálam ez a sorozat értékelhetetlen, közepes valami.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers