Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Azóta már született olyan interjú olyannal aki ott volt, miszerint valójában messze nem voltak olyan "gonoszak" Dyatlovék mint amilyennek a sorozat beállítja.
Mikey
szerintem a sorozatban sem "gonosznak" vannak beallitva, hanem nem hozzaertonek. Az alap a komcsi idobol a nyomas felulrol, ami ertelmetlen, es hozza nem ertotol jon amit amugy tobbszor be is mutatnak.

A legnagyobb kedvencem a banyaszok vicce az almaszeletelo geprol. Telibe
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 620
Azóta már született olyan interjú olyannal aki ott volt, miszerint valójában messze nem voltak olyan "gonoszak" Dyatlovék mint amilyennek a sorozat beállítja.
Mikey
Persze, hogy nem. Mar kiderult azota, hogy a CIA van az egesz sztori hattereben, gondolom ebben is az o kezuk van.
Stez
Igen és ezt az orosz sorozat majd jól be is mutatja. 🤦‍♂️
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azóta már született olyan interjú olyannal aki ott volt, miszerint valójában messze nem voltak olyan "gonoszak" Dyatlovék mint amilyennek a sorozat beállítja.
Mikey
Persze, hogy nem. Mar kiderult azota, hogy a CIA van az egesz sztori hattereben, gondolom ebben is az o kezuk van.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 620
Azóta már született olyan interjú olyannal aki ott volt, miszerint valójában messze nem voltak olyan "gonoszak" Dyatlovék mint amilyennek a sorozat beállítja.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Csernobil egy kivalo sorozat. Vagyis nekem, aki a tenyek es dokumentumfilmek megszallottja, az utolso resz az igazan erdekes. A targyalason elhangzottak. Az elso negy resz az emberi sorsoktol szol. Nekem a zaroepizod volt dobbenetes.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 620
Nagyon jól összefoglalja a 8. évadot. 😂
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/60873215_1322404211246554_3557637334699477196_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=cLEBPc1kB1MQ7kNvgFNeOvR&_nc_oc=Adjh269WpY_dnQweSq2_OrCLg_FNv2e2z6YbLVjzUw03XaLzlE87avb9HPz6fzUZ97E&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBQ4Cgeb_JYFoH0ftvJOAl2cAe5HpLCC46Bwbe2Yw5h0Q&oe=663CAFD6
House Of Dragon on Instagram: "Oh kit baby you still know nothing after season 8😂😂😂😂 Follow @gotmemesworld DM for business enquiry✉ . . . . . . . . . . . . . Credit to respective owner #gameofthrones #got #gameofthronesmemes #memes #gotmemesworld #gotmemes #cersielannister #tyrionlannister #lenaheadey #peterdinklage #aryastark #maisiewilliams #sophieturner #sansastark #emiliaclarke #Daenerystargaryen #KitHarington #jonsnow #ForTheThrone #gots8 #season8"
39K likes, 465 comments - gotmemesworld on June 12, 2019: "Oh kit baby you still know nothing after season 8😂😂😂😂 Follow @gotmemesworld DM for business enquiry✉ . . . . . . . . . . . ...".
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jessica Jones

Korrekt kezdés, majd egy dögunalmas Trish központú rész!

Kingdom

Nagyon jó, csakis ajánlani tudom! Remek alakítások, szvsz az s2 volt a legjobb évad, Jonathan Tucker kurvajó!

Csernobil

Még csak a 4. részél vagyok! Borzalmas és jó, de szerintem nem borzalmasan jó! Ízlések és pofonok!

Doom Patrol

A nagyon jó kezdetek után, nálam csalódás lett!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 222 — The Mathematician
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.
Chargers LT
Szép ajánlás.
Megnéztem, 3 évad.
Lezárt sorozat, vagy jön még újabb?
Sobri Jóska
Mivel a 3. évad kb 1 hónapja jelent meg, totál új, és a vége lezáratlan, szerintem jön majd a 4. évad, amit már amúgy ír az író, dolgoznak rajta. Azt is nyilatkozták, hogy legalább 5 évadot szeretnének.

Trailer az 1. évadról, akit érdekel:
 www.youtube.com/watch?v=dwoHPrQ5M10
Chargers LT
Szerintem ez túl giccses sorozat. Ha már Anglia, a Tudorok az etalon szerintem, Jonathan Rhys Meyers baromi nagy benne.

De a Borgias is anno nagy király volt 😊

A maiak közül talán a The Hollow Crown az ami jó darab sokak szerint, bár én még nem kezdtem bele ddig.
flzoli
Akkor már Róma.
warr_b
ifjú pápát nézte valaki?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.
Chargers LT
Szép ajánlás.
Megnéztem, 3 évad.
Lezárt sorozat, vagy jön még újabb?
Sobri Jóska
Mivel a 3. évad kb 1 hónapja jelent meg, totál új, és a vége lezáratlan, szerintem jön majd a 4. évad, amit már amúgy ír az író, dolgoznak rajta. Azt is nyilatkozták, hogy legalább 5 évadot szeretnének.

Trailer az 1. évadról, akit érdekel:
 www.youtube.com/watch?v=dwoHPrQ5M10
Chargers LT
Szerintem ez túl giccses sorozat. Ha már Anglia, a Tudorok az etalon szerintem, Jonathan Rhys Meyers baromi nagy benne.

De a Borgias is anno nagy király volt 😊

A maiak közül talán a The Hollow Crown az ami jó darab sokak szerint, bár én még nem kezdtem bele ddig.
flzoli
Akkor már Róma.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.
Chargers LT
Szép ajánlás.
Megnéztem, 3 évad.
Lezárt sorozat, vagy jön még újabb?
Sobri Jóska
Mivel a 3. évad kb 1 hónapja jelent meg, totál új, és a vége lezáratlan, szerintem jön majd a 4. évad, amit már amúgy ír az író, dolgoznak rajta. Azt is nyilatkozták, hogy legalább 5 évadot szeretnének.

Trailer az 1. évadról, akit érdekel:
 www.youtube.com/watch?v=dwoHPrQ5M10
Chargers LT
Szerintem ez túl giccses sorozat. Ha már Anglia, a Tudorok az etalon szerintem, Jonathan Rhys Meyers baromi nagy benne.

De a Borgias is anno nagy király volt 😊

A maiak közül talán a The Hollow Crown az ami jó darab sokak szerint, bár én még nem kezdtem bele ddig.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.
Chargers LT
Szép ajánlás.
Megnéztem, 3 évad.
Lezárt sorozat, vagy jön még újabb?
Sobri Jóska
Mivel a 3. évad kb 1 hónapja jelent meg, totál új, és a vége lezáratlan, szerintem jön majd a 4. évad, amit már amúgy ír az író, dolgoznak rajta. Azt is nyilatkozták, hogy legalább 5 évadot szeretnének.

Trailer az 1. évadról, akit érdekel:
 www.youtube.com/watch?v=dwoHPrQ5M10

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.
Chargers LT
Szép ajánlás.
Megnéztem, 3 évad.
Lezárt sorozat, vagy jön még újabb?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 222 — The Mathematician
még nem láttam a sorozatot
Phil viszont tudom hogy több erőműben is járt
 www.youtube.com/watch?v=SsdLDFtbdrA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem úgy voltak vele, hogy amerikában - angliában (ami a piac 80%-a) nem hajlandóak feliratos filmet nézni, ezért inkább elengedték. Hozzáteszem, a film minden erénye ellenére engem is rohadtul zavart és hiteltelenítette az angol diszkurzus, és Sobrinak igaza van, hogy magyarul már sokkal jobb, csak ugye a magyarra egy hetet kell várni.vpi
Még csak nem is kell buta amerikainak lenni hozzá. Én például képtelen vagyok szinkronos filmet/sorozatot igazán élvezni ... kivéve azokat, amiket még gyerekként, fiatalként láttam, szinkronosan először. Nem azért, mert eltartott kisujjú sznob lennék akinek csak eredetiben jó. Azzal magyarázom, hogy volt egy 10 éves periódus az életemben, amikor csak eredeti hanggal tudtam filmet, sorozatot nézni. Még felirat se volt, ami miatt eleinte különösen figyelnem kellett a beszélőt, különben nem értettem. És így maradt, hozzászoktam a lipsynchez. Szinkronnal nézni nekem kicsit olyan érzés, mintha egy dokumentumfilmet néznék narrátorral. Dokufilmnél elmegy, de drámai műfajokban zavaró (nekem).

Az amerikaiak, angolok egész életükben anyanyelven néznek 99.9%-ban filmeket, teljesen idegen számukra szinkron és a felirat is. Simán el tudom képzelni, hogy kevésbé lett volna "hiteles / szórakoztató" egy orosz szöveg felirattal, mint az angol, akkor is ha tudják, hogy történelmileg nyilván nem igaz.

Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)

Ja, és aki a Westworld 2. évadját teljesen értette, annak minden elismerésem 😊 (Mondjuk ha nem hetente, éjszakánként, hullafáradtan néztem volna, hanem egy seggel, talán más lett volna, de így jópárszor elvesztettem a fonalat. Az első évad zseniális volt, a második - nekem - nagy csalódás lett.)
peterk2005
Ez is kosztümös 😀

Another Period
 www.imdb.com/title/tt3593432/

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ne már Bálint. Totál jellegtelen hangja van Varysnak, Thirionnak, Cerceinek, tök lótüdő a legtöbb fontos elemnek. Havas uraságnak viszont meglepően dörmögő és erős orgánuma van.
kishaszi
Most ízlésekről vitatkozunk? 😊

Nyilván attól is függ, hogy én eredeti nyelven, felirattal kezdtem el nézni, és amikor pár évaddal később egyszer-kétszer belefutottam szinkronnal, akkor elborzadtam.
Mondjuk én az sdi-os szinkronoktól úgy en bloc agyfaszt kapok, a Csernobilt meg a Mafilm csinálta, ami azért élből zongorázható különbség.
warr_b
Nincs összefüggés szerintem, látod, hogy John megdöbbentő erős hangberendrzésű, de az kellemes meglepetés.

Viszont az Éj király hangja a legjobb. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Bakker, itt mindenki ilyen csikó? 😛 😀
warr_b
2005 szeptemberi vagyok. <3
Stez
Te egy vérbeli kamu vagy nem 05-ös 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No megnéztem az utolsó részt is.
Azért nem kellene hozzá a két kezem, hogy megszámoljam, hány olyan film/sorozat volt, aminek a végén a narrációs kiírásokat és a stáblistát meredten néztem, és mondogattam magamban, hogy bazmeg, bazmeg... hiába ismertem a sztorit és tudtam mi történt.
Össze lett rakva, kalapemelés.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bakker, itt mindenki ilyen csikó? 😛 😀
warr_b
2005 szeptemberi vagyok. <3

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bakker, itt mindenki ilyen csikó? 😛 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 222 — The Mathematician
Vagy akkor reklamáljunk már azért is, hogy nem ért minket halálos mennyiségű radioaktív sugárzás, miközben néztük a sorozatot. Csak hogy hiteles legyen. 😀
Mikey
Ebben még nem lehetsz biztos 😀
dugo93
Amúgy igen. | Igaz akkor még nem éltem, csak rá három év múlva születtem, de ki tudja hogy a jó kis betegségem nem attól van-e. 😀 |
Mikey
én 86 júliusi vagyok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 620
Vagy akkor reklamáljunk már azért is, hogy nem ért minket halálos mennyiségű radioaktív sugárzás, miközben néztük a sorozatot. Csak hogy hiteles legyen. 😀
Mikey
Ebben még nem lehetsz biztos 😀
dugo93
Amúgy igen. | Igaz akkor még nem éltem, csak rá három év múlva születtem, de ki tudja hogy a jó kis betegségem nem attól van-e. 😀 |
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 222 — The Mathematician
Szerintem úgy voltak vele, hogy amerikában - angliában (ami a piac 80%-a) nem hajlandóak feliratos filmet nézni, ezért inkább elengedték. Hozzáteszem, a film minden erénye ellenére engem is rohadtul zavart és hiteltelenítette az angol diszkurzus, és Sobrinak igaza van, hogy magyarul már sokkal jobb, csak ugye a magyarra egy hetet kell várni.vpi
Még csak nem is kell buta amerikainak lenni hozzá. Én például képtelen vagyok szinkronos filmet/sorozatot igazán élvezni ... kivéve azokat, amiket még gyerekként, fiatalként láttam, szinkronosan először. Nem azért, mert eltartott kisujjú sznob lennék akinek csak eredetiben jó. Azzal magyarázom, hogy volt egy 10 éves periódus az életemben, amikor csak eredeti hanggal tudtam filmet, sorozatot nézni. Még felirat se volt, ami miatt eleinte különösen figyelnem kellett a beszélőt, különben nem értettem. És így maradt, hozzászoktam a lipsynchez. Szinkronnal nézni nekem kicsit olyan érzés, mintha egy dokumentumfilmet néznék narrátorral. Dokufilmnél elmegy, de drámai műfajokban zavaró (nekem).

Az amerikaiak, angolok egész életükben anyanyelven néznek 99.9%-ban filmeket, teljesen idegen számukra szinkron és a felirat is. Simán el tudom képzelni, hogy kevésbé lett volna "hiteles / szórakoztató" egy orosz szöveg felirattal, mint az angol, akkor is ha tudják, hogy történelmileg nyilván nem igaz.

Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)

Ja, és aki a Westworld 2. évadját teljesen értette, annak minden elismerésem 😊 (Mondjuk ha nem hetente, éjszakánként, hullafáradtan néztem volna, hanem egy seggel, talán más lett volna, de így jópárszor elvesztettem a fonalat. Az első évad zseniális volt, a második - nekem - nagy csalódás lett.)
peterk2005
into the badlands most ért véget
3 évad
én személy szerint még nem láttam, de sokan szeretik és nálam is listán van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 620
de látom most a chernobyl lett a szent tehén, ami élből 10/10, nem lehet negatív dolgokat még pedzgetni sem
r.baggio
Részemről úgy kritizálja mindenki, ahogy akarja, olyan, hogy "szent tehén" sorozat, nálam ugyan nincs. Ha akarok, én is "belekötök" bármelyik abszolút kedvenc sorozatomba is.

Csak van egy szint, ami nálam a káka és a csomó esete.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
The last kingdom nem volt rossz pl, eddig 3 évad volt, elvileg lesz negyedik is.
Kosztümösöket inkább a feleségem néz, neki most a Poldark volt legutóbb bejövős, előtte a Downton Abbey meg a Call the midwife 😊

Volt még a Harlots, ami egy londoni bordélyházról és lakóiról szól, az még esetleg érdekelhet pasit is 😀
Kb egy hónap múlva jön a harmadik évada.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta