Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ledaraltam en is a Chernobylt ejjel. Hat sokkolo. De nagyszeru sorozat.
Nem is igazan lehet ra mit mondani, persze, aprosagokba bele lehet kotni, de nem latom ertelmet. Szerintem tokeletes volt.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Making a Murderer utan johet a Ted Bundy tapes a Netflix ismerkedo honapom soran.😊
zavi27
neki kéne esne annak is jah

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Making a Murderer utan johet a Ted Bundy tapes a Netflix ismerkedo honapom soran.😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Pedig azt hittem szeretitek a Fantasy filmeket.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kultur/media/2019/06/06/cia_csernobil_putyin_tv_hbo_sorozat/

Várós! | nem |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kedvenc iszákos ,csajom'!

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között
r.baggio
a Csernobil előtt a Planet Earth volt azt hiszem a legjobban értékelt az IMDB-n.
Amadeus
Ahol a legjobb film a Remény rabjai.
Baggionak nem relevans oldal.
Sobri Jóska
nem, a legjobb az Álom.net
Negritis
Rajzfilmben meg a Vuk2.
empty taxi
erős induló, de sztem a Foodfight jobb 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között
r.baggio
a Csernobil előtt a Planet Earth volt azt hiszem a legjobban értékelt az IMDB-n.
Amadeus
Ahol a legjobb film a Remény rabjai.
Baggionak nem relevans oldal.
Sobri Jóska
nem, a legjobb az Álom.net
Negritis
Rajzfilmben meg a Vuk2.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Black Mirror s5e1

Anthony Mackie-t nem kedvelem! Előre féltem az Altered Carbon s2-t 😕
| Utálom a buzis témát, kiráz a hideg az ilyesmitől! |
Nagyon nem jött át, meg minimális BM beütése volt!
steelwolf
És ez a háromból a legjobb rész. 😉

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Black Mirror s5e1

Anthony Mackie-t nem kedvelem! Előre féltem az Altered Carbon s2-t 😕
| Utálom a buzis témát, kiráz a hideg az ilyesmitől! |
Nagyon nem jött át, meg minimális BM beütése volt!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között
r.baggio
a Csernobil előtt a Planet Earth volt azt hiszem a legjobban értékelt az IMDB-n.
Amadeus
Ahol a legjobb film a Remény rabjai.
Baggionak nem relevans oldal.
Sobri Jóska
nem, a legjobb az Álom.net

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között
r.baggio
a Csernobil előtt a Planet Earth volt azt hiszem a legjobban értékelt az IMDB-n.
Amadeus
Ahol a legjobb film a Remény rabjai.
Baggionak nem relevans oldal.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között
r.baggio
a Csernobil előtt a Planet Earth volt azt hiszem a legjobban értékelt az IMDB-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 972
Az Unsolved is hasonlóan megtörtént eseményeken alapuló minisorozat (persze a tragédia kisebb), mégis összességében sokkal kisebb visszhangja volt tavaly, pedig ott is kellően igényes volt sztem mind a téma feldolgozása mind a színészi játék.
empty taxi
Mondjuk ez is igaz, nagyon jóra sikeredett az is, mégis kevesebben beszélnek róla
kapitnono
Az ev elejen neztem meg, de sztem kezdett laposodni a vegere sajna. Attol fuggetlenul megeri megnezni, foleg ha vkit erdekel 2pac es biggie gyilkossaga.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk a komédia (direkt nem sitcomot írok, azok a gyengébbek általában...) / animáció (innen is rengeteget lehetne idézni) / természetfilm v dokumentumfilm (dettó) szerintem könnyebb kategória, a narratíva/dramaturg/színészek ritkábban okoznak gondot...

Ott azért könnyebben lehet szórni a 9-es, 9.5-eseket.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Americans (foglalkozásuk amerikai), Broen (híd, dán-svéd). Nem láttam, hogy írtátok volna, nagyon ajánlom mindkettőt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Az Unsolved is hasonlóan megtörtént eseményeken alapuló minisorozat (persze a tragédia kisebb), mégis összességében sokkal kisebb visszhangja volt tavaly, pedig ott is kellően igényes volt sztem mind a téma feldolgozása mind a színészi játék.
empty taxi
Mondjuk ez is igaz, nagyon jóra sikeredett az is, mégis kevesebben beszélnek róla


több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Az Unsolved is hasonlóan megtörtént eseményeken alapuló minisorozat (persze a tragédia kisebb), mégis összességében sokkal kisebb visszhangja volt tavaly, pedig ott is kellően igényes volt sztem mind a téma feldolgozása mind a színészi játék.
empty taxi
2pac-Biggie évad vitt mindent nálam legalábbis.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az Unsolved is hasonlóan megtörtént eseményeken alapuló minisorozat (persze a tragédia kisebb), mégis összességében sokkal kisebb visszhangja volt tavaly, pedig ott is kellően igényes volt sztem mind a téma feldolgozása mind a színészi játék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között
r.baggio
Ezt adom. A Planet Earth 2 néhol jobb mint bármelyik akciófilm.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Az az érved arra, hogy miért jobb, mert eredetibb, megtörtént, és valószínűleg így történhetett meg nagyjából?
Akkor David Attenborough sorozatai simán ütik a Csernobilt. Azok nem csak valószínűleg, hanem bizonyosan úgy történtek, ahogy láttad.
Sobri Jóska
Te döntöd el, hogy tetszik-e neked vagy sem, szerintem az egyik olyan sorozat ami közel volt a tökéleteshez, és ezzel ahogy olvasgatom sok helyen nem csak én vagyok így.


több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
vagy ugye Gorbacsov felébred és kiderül, hogy álom volt az egész!
shawnka
Es a Szovjetunio meg mindig all! De szep is volna

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Amúgy a blue planet 2. és a planet earth 2. simán ott van minden idők legjobb sorozatai között

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
mától Black Mirror és The Handmaid's Tale!


Csernobil jó volt, tetszett, de picit túlértékelt nálam, annyira nem volt űrkirály számomra. Minden rész imdb-n 9,5 felett, ez azért túlzás.
Amúgy felmerült a végén bennem hogy Gyatlov tényleg ennyira segghülye vagy magának is hazudott? Állítolag halálig ártatlannak hitte magát...
braxa88
Halála előtt nem tudom mennyivel adott egy interjút amiben elismerte hibáját, és hogy nem kellett volna elindítani a tesztet.
Szerintem egyáltalán nem túlzás a 9, 5 nehéz ennél jobb sorozatot mondani szerintem.
kapitnono
A minisorozatok inkább értékelhetőek egy hosszú filmként.
De áruld el, ugyan mivel jobb pl. a Banshee-nál?
Sokkal nyomasztóbb, kevesebb az akció, a karakterfejlődés, eleve túl komoly a téma, szájbarágós a tálalás, rossz az egész hangulata.
Sobri Jóska
Szerintem pont azért mert eredetibb, megtörtént, és valószínűleg így történhetett meg nagyjából. Nem kell ahhoz akció, hogy valami jó legyen, a Banshee-ben szerintem már túl sok is az akció, nekem nem igazán jött be.
kapitnono
Az az érved arra, hogy miért jobb, mert eredetibb, megtörtént, és valószínűleg így történhetett meg nagyjából?
Akkor David Attenborough sorozatai simán ütik a Csernobilt. Azok nem csak valószínűleg, hanem bizonyosan úgy történtek, ahogy láttad.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Nem tudom, hogy láttam-e már ennyire jó lezárását egy sorozatnak, mint a Csernobilé. Nálam ez tette végérvényesen az egyik legjobb sorozattá, amit valaha láttam.
dugo93
NA DE A SONKA AZT MONDTA, JON A MASODIK EVAD!!!!
Stez
bízom benne, hogy a reaktormag túléli az évadot, az egyik kedvenc karakterem!
remélem nem úgy lesz vége, hogy akkor most robban vagy nem, nem tudom hogy bírnám ki.

vagy ugye Gorbacsov felébred és kiderül, hogy álom volt az egész!

Szerkesztette: shawnka