Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha már 2. Vörös Nászt harangoztak be, legalább valami olyasmit vártam volna, hogy | amikor Tyrion (és Jon) szemére hányja Dany-nak az ártatlanok mészárlását, végül Tyrion eldobja a jelvényét, SzürkeFéreg azonnal leszúrja, mire Jon meg levágja Dany-t. Erre Drogon lefújja a mérkőzést Makulátlanokkal/, dotrakiakkal, tronnal, Jonnan, SzürkeFéreggel együtt és utána repül el a holttesttel. |

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Most h vége a GOT-nak!
Végiggondolva sokkal jobb karakterek és színészek voltak a Lannisterek! Jaime, Cersei, Tywin és Tyrion mind fantasztikus volt!
steelwolf
Mondjuk Dany és John színészi alkítása szerintem rosszabb volt mint a 8. Évad 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most h vége a GOT-nak!
Végiggondolva sokkal jobb karakterek és színészek voltak a Lannisterek! Jaime, Cersei, Tywin és Tyrion mind fantasztikus volt!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Olvasd inkább el az eredeti blog bejegyzését, ez a fordítás borzalmas. Egy csomó mindent máshogy, más hangsúllyal, másként értve mondott. Illetve írt.

 georgerrmartin.com/notablog/2019/05/20/an-ending/
peterk2005
Hogy őszinte legyek, én el sem olvastam, hogy Martin mit makogott, csak a Jets sapkára fókuszáltam 😊

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Olvasd inkább el az eredeti blog bejegyzését, ez a fordítás borzalmas. Egy csomó mindent máshogy, más hangsúllyal, másként értve mondott. Illetve írt.

 georgerrmartin.com/notablog/2019/05/20/an-ending/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért ne essünk át a ló túloldalára se, hogy D&D csak a körülmények áldozatai ebben a történetben. Volt rá nagyjából 4 évük és 15 óra játékidő(ami több is lehetett volna), hogy kitalálják hogyan fognak A-ból B-be eljutni lehetőleg úgy, hogy amit eddig felépítettek azt ne köpjél szembe és ez lássuk be látványosan nem sikerült nekik. Csak pár a befejezéssel kapcsolatos logikátlanság,az egyes részekről inkább most ne is beszéljünk. Sam elvileg még mindig az éjjeli őrség tagja kéne hogy legyen, mégis ő lett Királyvár nagymestere. Brienne a lojalitás és becsület megtestesítője örök hűséget fogadott, hogy bármi is történjen védelmezni fogja Sansa-t, ehhez képest elég hamar inkább a karriert választja és még megannyi ilyen hibát lehetne sorolni. Ezek nem az időhiányából fakadnak, vagy a hozzá nemértő forgatókönyvírókból, ezek pusztán a hanyagságból oda nem figyelésből származtathatóak. Arról nem is beszélve, hogy az így is szűkebbre szabott zárás játékidejének kb. 1/3-a szimpla fanservice volt ami megint csak semmit se adott hozzá a nagy egészhez...
Ilyen feltételek mellett és ilyen végeredménnyel szerintem joggal érezhetik a GoT nézők többsége, hogy az író páros ezt az egészet csak gyorsan le akarta zárni és menni inkább SW-t csinálni.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Kizartnak tartom, hogy befejezze. A csavo tovabbi 4-5 sorozatnal kozremukodik, meg mindenhol jelenese van, nem csoda, hogy lokukit nem halad az egesszel, meg iroi valsagban van. Marpedig ez a sok spinoff meg a Tronok Harcahoz kotheto baromsag meg evekig ott lesz, addig sem fog rendesen haladni.

Mondjuk allitolag mondott valami olyat, hogy o mar tudja a veget, kigondolta reg, az meg is van irva, igy a halala eseten sem marad teljesen befejezetlenul az egesz.
Stez
kíváncsi vagyok, hogy a Griff - meghalt Aegon - Jon Snow dolgot hogyan oldja majd fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Kizartnak tartom, hogy befejezze. A csavo tovabbi 4-5 sorozatnal kozremukodik, meg mindenhol jelenese van, nem csoda, hogy lokukit nem halad az egesszel, meg iroi valsagban van. Marpedig ez a sok spinoff meg a Tronok Harcahoz kotheto baromsag meg evekig ott lesz, addig sem fog rendesen haladni.

Mondjuk allitolag mondott valami olyat, hogy o mar tudja a veget, kigondolta reg, az meg is van irva, igy a halala eseten sem marad teljesen befejezetlenul az egesz.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Jets sapkában, valóban esélytelen egyről kettőre jutni.
Sőt, ötről hatra egyedül nekik nem sikerül.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem tudom, hogy nem utólag szerkesztettek-e, néhány kicsit erőltetett is, de azért vicces

 port.hu/cikk/tv/8-ordas-nagy-tronok-harca-baki-ami-sokkal-durvabb-mint-az-ottfelejtett-starbucks-pohar/article-59378?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Fast Willie
Nem tűnik szerkesztettnek, de egyik sem olyan, ami nem fordul elő millió más filmben. Élőben ilyeneket a nézők elenyészően kis száma szúr ki, mert máshova figyel, így észre sem veszi. Nyilván utólag, kikockázva vicces.

Mondjuk az utolsó, esküvős jelenet számomra érthetetlen, ha egy adott jelenetben vagy, és pörög a film, hogy szorongathatsz egy kávés poharat? Pláne az első sorban. Smh.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nem tudom, hogy nem utólag szerkesztettek-e, néhány kicsit erőltetett is, de azért vicces

 port.hu/cikk/tv/8-ordas-nagy-tronok-harca-baki-ami-sokkal-durvabb-mint-az-ottfelejtett-starbucks-pohar/article-59378?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Az a legjobb, hogy egy sorozat ennyire az emberek reszeve tud valni es napokat ertekeznek fikcios dolgokrol.
Altalanosan, mert egy reszt sem lattam:
ugy lett vege ahogy, ok igy dontottek.
ZoliMP
sztem az internet és social media bumm is kellett ehhez
ha a sopranos, lost ... idején van ez a közeg akkor az is könnyen lehet h hasonlót durrant
Negritis
ebben van vmi, de sztem akkor is tulzasnak erzem.Olyan mint dr strange wiki oldala.le van irva egy fiktiv szemely fiktiv elete😃😂😂😂
ZoliMP
amúgy szintén az internet miatt minden ilyen hosszabb project csalódásra van ítélve

mikor az emberek 20-30 órányi youtube-t néznek 1-1 rész előtt hogy teoretizáljanak
emellé redditet bujják napokig
akkor olyan szintű elvárás lesz aminek esélytelen megfelelni
Negritis
ez abszolut jogos ,mert ahogy tudom a hosszan futo szeriaknak mindig csalodas lett a vege a rajongok reszerol.Nem kell semmit sem varni, csak elfogadni azt amit kap az ember es most sorozatokrol beszelek.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Én csak itt szeretném hagyni a legfontosabb 36 percet a témában.

 www.youtube.com/watch?v=I8U6kjqLkJQ
shawnka
Jó volt, elsőre azt hittem te narrálod
r.baggio
😀 😀 😀

szétadnám, ha ilyen elérésem lenne
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
Az a legjobb, hogy egy sorozat ennyire az emberek reszeve tud valni es napokat ertekeznek fikcios dolgokrol.
Altalanosan, mert egy reszt sem lattam:
ugy lett vege ahogy, ok igy dontottek.
ZoliMP
sztem az internet és social media bumm is kellett ehhez
ha a sopranos, lost ... idején van ez a közeg akkor az is könnyen lehet h hasonlót durrant
Negritis
ebben van vmi, de sztem akkor is tulzasnak erzem.Olyan mint dr strange wiki oldala.le van irva egy fiktiv szemely fiktiv elete😃😂😂😂
ZoliMP
amúgy szintén az internet miatt minden ilyen hosszabb project csalódásra van ítélve

mikor az emberek 20-30 órányi youtube-t néznek 1-1 rész előtt hogy teoretizáljanak
emellé redditet bujják napokig
akkor olyan szintű elvárás lesz aminek esélytelen megfelelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csakhogy ugye a forgatókönyvírók nem regényírók, Martin meg nem forgatókönyvíró. Így ez lett belőle.
peterk2005
Khm. Ennek elöször olvass utána, hogy ki nem forgatókönyvíró.

(Egyébként szerintem a scipt a körülményekhez képest jó lett.
peterk2005

A körülményekhez képest?!?
A történelem legdrágább és leglassabban leforgatott tévésorozatáról beszelünk!!!
Nem volt sem ktgvetési korlát, sem időbeli! Azért mert már több helyen leírtátok ezt a hülyeséget, még nem igaz. A sorozat alatt a szinészek vidáman el tudtak vállalni más szerepeket is. Semmi ilyen “nyomás” nem volt.
vpi
Ez azért elég relatív, megírni és leforgatni 8 órányi "holywoodi szuperprodukciót" nem szokás másfél év alatt.
JayB
Jo, szamomra ez nem kifogas, sot, igazabol magasrol tojok ra. Eleg zsiros fizetest kapott valoszinuleg mindenki, akinek koze volt ehhez, igy en elvarnam, hogy jol vegezze a munkajat.

De egyebkent pedig ez, amit te irsz, tokeletesen jellemzi az HBO meg a filmesek beleszarasat az egeszbe, a lenyeg a penz volt, a minosegre szartak magasrol, meg arra is, hogy mit adnak ki a kezukbol. A sietseget es az oriasi kaoszt vissza is adja az egesz evad, de mondjuk olyan aprosagok is, hogy az evad uszik az arcpirito bakiktol, mint egy otthagyott kv-s pohar, vagy az elfelejtette mukez Jamie-nel, vagy az elfelejtett asvanyvizes palack, ha meg magat az evadot nezzuk, akkor az idegesito logikatlansagtol.

Es ez az eroltetes meg sietseg az emberekre is ranyomta a belyeget, nem is csoda, hogy kb. egytol egyig minden szereplonek a fasza kivolt mar a munkaval, szarra hajtottak oket, mert hogy ugye hataridos melo, de brutalis mennyisegu, de a stabtagok is mar kb. a halal faszara kivantak az egeszet. Es miert hibas az egesz? Azert, mert az ilyen emberek dekoncentraltak lesznek, az pedig pontatlansagot es hibat szul.

Tok vicces, hogy a forgatas vegen kb. az osszes szereplo azert halalkodott, hogy vegre vege van, nem pedig pityeregtek es szomorkodtak, hogy egy ilyen kultikus sorozat, ami oket felfuttatta, bucsuzik. Ezt az HBO-nak sikerult elszurnia, de ugy minden tekintetben.

Tovabbra is egy mondat jut eszembe az egeszrol: nesze semmi, fogd meg jol.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem úgy volt h Joey Bosa kap egy cameot a GOT-ban?
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Csakhogy ugye a forgatókönyvírók nem regényírók, Martin meg nem forgatókönyvíró. Így ez lett belőle.
peterk2005
Khm. Ennek elöször olvass utána, hogy ki nem forgatókönyvíró.

(Egyébként szerintem a scipt a körülményekhez képest jó lett.
peterk2005

A körülményekhez képest?!?
A történelem legdrágább és leglassabban leforgatott tévésorozatáról beszelünk!!!
Nem volt sem ktgvetési korlát, sem időbeli! Azért mert már több helyen leírtátok ezt a hülyeséget, még nem igaz. A sorozat alatt a szinészek vidáman el tudtak vállalni más szerepeket is. Semmi ilyen “nyomás” nem volt.
vpi
Ez azért elég relatív, megírni és leforgatni 8 órányi "holywoodi szuperprodukciót" nem szokás másfél év alatt.
több mint 4 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
got tippjátékot hol kellett volna követnem?
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Csernobil tényleg elég erős, várom a többi részt.

Jó hogy valós, megtörtént sztori, különben jönnének a kommentek, hogy mennyi faszság van benne 😊

Pl miazmárhogy nincs egy normális, jól működő doziméter egy atomerőműben, wtf, meg hogy mi ez a sok logikátlan, életszerűtlen döntés meg cselekvés, hát ilyet normális ember tuti soha nem csinálna, meg hasonlók 😂
warr_b
a Szovjetuniót megérteni nem lehet, abban hinni kell! 😀
petey
 coub.com/view/1nlgpd 😀

Amúgy nagyon erős a sorozat.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Én csak itt szeretném hagyni a legfontosabb 36 percet a témában.

 www.youtube.com/watch?v=I8U6kjqLkJQ
shawnka
Jó volt, elsőre azt hittem te narrálod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Az a legjobb, hogy egy sorozat ennyire az emberek reszeve tud valni es napokat ertekeznek fikcios dolgokrol.
Altalanosan, mert egy reszt sem lattam:
ugy lett vege ahogy, ok igy dontottek.
ZoliMP
sztem az internet és social media bumm is kellett ehhez
ha a sopranos, lost ... idején van ez a közeg akkor az is könnyen lehet h hasonlót durrant
Negritis
ebben van vmi, de sztem akkor is tulzasnak erzem.Olyan mint dr strange wiki oldala.le van irva egy fiktiv szemely fiktiv elete😃😂😂😂
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Csernobil tényleg elég erős, várom a többi részt.

Jó hogy valós, megtörtént sztori, különben jönnének a kommentek, hogy mennyi faszság van benne 😊

Pl miazmárhogy nincs egy normális, jól működő doziméter egy atomerőműben, wtf, meg hogy mi ez a sok logikátlan, életszerűtlen döntés meg cselekvés, hát ilyet normális ember tuti soha nem csinálna, meg hasonlók 😂
warr_b
a Szovjetuniót megérteni nem lehet, abban hinni kell! 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csernobil tényleg elég erős, várom a többi részt.

Jó hogy valós, megtörtént sztori, különben jönnének a kommentek, hogy mennyi faszság van benne 😊

Pl miazmárhogy nincs egy normális, jól működő doziméter egy atomerőműben, wtf, meg hogy mi ez a sok logikátlan, életszerűtlen döntés meg cselekvés, hát ilyet normális ember tuti soha nem csinálna, meg hasonlók 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta