Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Valaki elmagyarázná nekem, hogy amikor Tyriont kihozzák a "tanács" elé, azok ott mit csináltak elötte? Ültek csendben egymás mellett? Miért vitte ki Szürkeféreg hozzájuk Tyriont? Tényleg csak Tyrionnak jutott eszébe, hogy királyt kell választani?
Ha Szürkeféregék (akik egyébként régen egyenlők voltak, de valamiért ő lett a vezér), így utálják John (Targeryan) Snowt, miért nem ölték meg? Miért tartották fogva?

Szerintetek mennyi idő telt el Dany halála és a királyválasztás között? Mert mintha visszaépült volna Királyvár (a kikötő mindenképp) és a szakállak is hosszabbak lettek. Viszont :
A falon túli népek már akkor elindultak vissza a fal mögé, amikor Snow Tormundra hagyja a kutyust. Mégis megvárták a Fekete Várban? Vagy az hogy jött?
vpi
Mindenre van ezekből válasz, ráadásul logikus.

Chargers LT
Yep, ez látszik abból is, hogy mennyire hasonlókat Írtunk egymástól függetlenül.

Nem lehet mindent szájbarágni, különben 100 évad is kevés lett volna.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Valaki elmagyarázná nekem, hogy amikor Tyriont kihozzák a "tanács" elé, azok ott mit csináltak elötte? Ültek csendben egymás mellett? Miért vitte ki Szürkeféreg hozzájuk Tyriont? Tényleg csak Tyrionnak jutott eszébe, hogy királyt kell választani?
Ha Szürkeféregék (akik egyébként régen egyenlők voltak, de valamiért ő lett a vezér), így utálják John (Targeryan) Snowt, miért nem ölték meg? Miért tartották fogva?

Szerintetek mennyi idő telt el Dany halála és a királyválasztás között? Mert mintha visszaépült volna Királyvár (a kikötő mindenképp) és a szakállak is hosszabbak lettek. Viszont :
A falon túli népek már akkor elindultak vissza a fal mögé, amikor Snow Tormundra hagyja a kutyust. Mégis megvárták a Fekete Várban? Vagy az hogy jött?
vpi
Mindenre van ezekből válasz, ráadásul logikus.
| A tanácsban lévők nyilván beszélgettek előtte, senkinek nem volt ellensége a másik.
Tyrion azért vitte ki TN, mert nyilván nem hülye, és nem akart háborút, ezért sem ölte meg Jont sem. És Tyrion sorsáról sem dönthet, ő egy katona és ezt jól tudja, ehhez mindig is tartotta magát amúgy is. Attól, hogy Dany meghalt, még nem lett több hatalma...van jogos királyutód több is.
A többiek nyilván Jont akarták királynak, ahogy a korábbi részekből már ez körvonalazódott, de ő nem lehetett, mivel megölte Danyt, így egyeztek meg a végén és életben maradhatott Jon.
1-2 hét eltelhetett, mert pl Tyrion szakálla is nagyobb volt, meg Sansa sem tud repülni, meg a többiek sem. varjút küldtek neki, aztán útnak indultak. Ez így volt normális.
A szabad népre is lehet válasz, ki tudja, meddig voltak deresben még, vagy a környékén. Meg ők gyalog mentek...Jon meg hajóval. Bár nyilván eltelt a két rész között 2-3 hét.
|

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
vpi
Valaki elmagyarázná nekem, hogy amikor Tyriont kihozzák a "tanács" elé, azok ott mit csináltak elötte? Ültek csendben egymás mellett?Miért vitte ki Szürkeféreg hozzájuk Tyriont? Tényleg csak Tyrionnak jutott eszébe, hogy királyt kell választani?
Egy világháború után a legnagyobb vezetők a megmaradtak közül megbeszélik hogy most hogyan tovább. Mi ebben a furcsa? Gondolom Tyrion meg/kihallgatása volt a következő napirendi pont ezért vitte eléjük Szf.

Ha Szürkeféregék (akik egyébként régen egyenlők voltak, de valamiért ő lett a vezér), így utálják John (Targeryan) Snowt, miért nem ölték meg? Miért tartották fogva?


Tyrion válaszolt erre a kérdésre, Szürkének nincs döntési joga, annyi makulátlan meg nincs, hogy önkényeskedjen.

Szerintetek mennyi idő telt el Dany halála és a királyválasztás között? Mert mintha visszaépült volna Királyvár (a kikötő mindenképp) és a szakállak is hosszabbak lettek. Viszont :
A falon túli népek már akkor elindultak vissza a fal mögé, amikor Snow Tormundra hagyja a kutyust. Mégis megvárták a Fekete Várban? Vagy az hogy jött?


10perc 1 hét 1 hónap teljesen mindegy. Egy akkora városban mint királyvár maradhatott ép kikötő is nyilván azt fogják használni.
Tormundéknak meg simán küldhettek egy hollót, hogy várjatok már megy a spanod utánatok. Tél van elvileg nem ésszerűbb egyébként is a fekete várban maradni mint nekivágni északnak?
Ha már mindenképp hibákat akarsz találni akkor inkább azt a kérdést tedd fel, hogy egyáltalán minek lovagoltak el a "naplementébe" a vadak havas jancsival, amikor a real north elvileg teljesen kihalt tehát valszeg éhen fognak pusztulni.

Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Valaki elmagyarázná nekem, hogy amikor Tyriont kihozzák a "tanács" elé, azok ott mit csináltak elötte? Ültek csendben egymás mellett? Miért vitte ki Szürkeféreg hozzájuk Tyriont? Tényleg csak Tyrionnak jutott eszébe, hogy királyt kell választani?
Ha Szürkeféregék (akik egyébként régen egyenlők voltak, de valamiért ő lett a vezér), így utálják John (Targeryan) Snowt, miért nem ölték meg? Miért tartották fogva?

Szerintetek mennyi idő telt el Dany halála és a királyválasztás között? Mert mintha visszaépült volna Királyvár (a kikötő mindenképp) és a szakállak is hosszabbak lettek. Viszont :
A falon túli népek már akkor elindultak vissza a fal mögé, amikor Snow Tormundra hagyja a kutyust. Mégis megvárták a Fekete Várban? Vagy az hogy jött?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
GoT 8/6.

Az utolsó rész nagyon jó volt, szinte tökéletes lezárás, pár fordulattal, de ez a GoT-ban simán megszokott ugye 😊
Hozzáteszem, ez az uccsó rész lezárásnak, kifejezett utolsó résznek volt szuper, maga az évad több sebből vérzik, de ezt már kitárgyaltuk eléggé. Ez a rész akkor lett volna még jobb, ha az egész évad 10 részes, ahogy lennie kellett volna, és ezt az utolsóban történteket 2 részre osztják, mert azért volt itt is történés bőven, bár a lassúság most kivételesen nem állt olyan rosszul a résznek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bizonyos szempontból jó hogy a könyvek nem lettek befejezve, senki nem tudta mi lesz és a varázs ebben rejlett. A találgatás, a millió lehetséges végkimenetel és szál, a bizonytalanság. Az elmúlt majdnem két évben megszoktam hogy nincs epizód de attól még ezek fent álltak és ez az ami most hiányozni fog. Olyan ez mint az offseason a futballban, ezt is megszokom de közben tudom hogy szeptembertől megint nekifutunk, lehet agyalni meg okoskodni addig millió dolgon. Most az egész NFL lezárult és ez szomorú.
JayB
Valahol jo, valahol viszont rossz, mert nekem pontosan attol van rossz szajizem, mert vegig az az erzes van bennem, hogy ezzel, hogy megkaptak ugymond a szabadsagot az irok, ezzel a szepen megirt es felepitett vilag meg lett fertozve, igazabol megfertozte halivud, a fan service, azok a minimalis elvarasok, amik az egesz evadot kiszamithato klisek sorozatava varazsoltak, hogy a kedvenceket veletlenul se nyirjuk ki es hasonlok. Martinban az volt a jo, hogy tenyleg allandoan odabaszott neked, fel sem eszmeltel, de mar kinyirta kettesevel azokat, akikrol te elhitted, hogy itt fontos szerepuk lesz.

A nyolcadik evadban az egyeduli, amiben lattam a Martint, az Dany meghulyulese volt. Mert vegre azt lattad, hogy mindenki kiskedvence es szerelme tenylegesen olyat csinal, ami badass. Lehet mutogatni, hogy eddig is gyilkolta a vilagot, de korabban papiron kocsogoket olt, rabszolgatartokat, katonakat, a hulye tesokat, de most Aaron Rodgerst es par gyereket meg not gyilkolt le, ez mar mas kategoria volt.

De egyebkent szamomra ezzel az evaddal egybol erdektelensegbe fulladt az Ejkiraly spinoff is (mar ha lesz, ezt nem tudom). Nem az zavar, ki olte meg, az abszolut benne volt, rendben van, az elozo evadokban fel lett vezetve, de engem zavar, hogy ennyire egyszeruen letudtak ezt a badass csavot, akivel kapcsolatban het evadon azt kaptad, hogy mennyire veszelyes es tenyleg fosni kell tole. Kicsit az az erzesem, mintha ez az egesz evad kb. a spinoffoknak agyazott volna meg.

A Szomszedokat pedig ne keverjuk bele ebbe a temaba kerem szepen, mert Vagasi Ferieket nem lehet uberelni. xD Az a tokeletes sorozat, sosem szuletik jobb.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Vagy a Baratheon gyerek (az pl. hova tűnt?)
peterk2005
Szerintem ő is ott ült a taggyűlésen.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.youtube.com/watch?v=NGmfuMxWDxw&t=2s
r.baggio
vége. engedd el, bonts pezsgőt.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Bizonyos szempontból jó hogy a könyvek nem lettek befejezve, senki nem tudta mi lesz és a varázs ebben rejlett. A találgatás, a millió lehetséges végkimenetel és szál, a bizonytalanság. Az elmúlt majdnem két évben megszoktam hogy nincs epizód de attól még ezek fent álltak és ez az ami most hiányozni fog. Olyan ez mint az offseason a futballban, ezt is megszokom de közben tudom hogy szeptembertől megint nekifutunk, lehet agyalni meg okoskodni addig millió dolgon. Most az egész NFL lezárult és ez szomorú.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom ti ,hogy vagytok vele.De nekem ma elkezdett hiányozni a sorozat.....Lehet most jutott el a tudatomig hogy vége van ennek a szuper "mesének".
És oké tényleg nem volt jó/szuper az utolsó két évad ,de akkor is imádtam minden percét a történetnek az elejétől fogva.Olyan zseniállis pillanatokat szerzett nekem amelyek ,hosszú hosszú évekig ha nem örökre emlékezetesek lesznek számomra.Pl. Ned Stark halála,Vörös nász ,Joffrey halála,Ramsay halála.Némelyiknél sírtam némelyiknél teljes szívemből örültem.Ha egyvalmi elmondtató a sorozatról az az hogy iszonyat érzelmi hullámvasutba sikerült ültetnie hétről hétre.És ez azért nagyon kevés sorozatról mondható el.Nem beszélve arról,(pedig nem egy,nem kettő sorozatot nézek vagy néztem) nagyon ritkán tapasztalom meg azt , hogy egy egy rész után még napokig agyaljak rajta.
És e sorozat ilyen volt.
Nálam ez az igazán jó sorozat vagy film igazi ismérve.

Szóval nagyon hiányoznifognak a karakterek a történet és az egész hangulata a Trónok Harca világának.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.
Sobri Jóska
Majd Arya a spinoffja során talál valamit nyugaton és rászabadítja Westerosra. 😊
somoskovig
A viszály-potenciál végtelen, ez a GOT. 😊 Még új fajt se kell kitalálni, elég, ha jófej Jonsnow túl jól érzi magát a vadakkal északon. Vagy Sanza brexitjéből elegük lesz a hatkirályságbelieknek. Vagy a Baratheon gyerek (az pl. hova tűnt?) dönt úgy, hogy azért egy Baratheon mégiscsak Baratheonabb egy bénalábú Starknál. Ha akarom azt nehezebb eldönteni, hogy hol NE generáljak konfliktust mint azt, hogy hol igen. 😊

És persze ki is lehet mozdulni Westerosból. Engem pl. érdekelne egy Essos-on játszódo spinoff, az az ókor-középkor kultúramix jó helyszín lehetne egy Rome v. Spartacus féle fülledt, véres pg18-as minisorozathoz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.
Sobri Jóska
Majd Arya a spinoffja során talál valamit nyugaton és rászabadítja Westerosra. 😊
somoskovig
3 spinoff lesz.
Arya - NY
John - É
Töketlenek - K

Jó lehet a töketlenek helyett lesz egy múltbeli sárkányos mese.
Toca
Ez most honnan ??
Ezt csak te gondolod ?Vagy estleg ez már konkrétum ?
Rózsa Sándor (betyár)
Reménykedem hogy nem ez lesz 😀
Mondjuk az Arya szál lehet izgi, meg egy régebbi Targaryenes rész is.
Esetleg egészen múltba visszamenni az éjkirály keletkezéséig.
Toca
Neszeneked:

 www.telegraph.co.uk/tv/2019/05/21/game-thrones-prequel-spin-off-bloodmoon-date-release-cast/
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.
Sobri Jóska
Majd Arya a spinoffja során talál valamit nyugaton és rászabadítja Westerosra. 😊
somoskovig
3 spinoff lesz.
Arya - NY
John - É
Töketlenek - K

Jó lehet a töketlenek helyett lesz egy múltbeli sárkányos mese.
Toca
Ez most honnan ??
Ezt csak te gondolod ?Vagy estleg ez már konkrétum ?
Rózsa Sándor (betyár)
Reménykedem hogy nem ez lesz 😀
Mondjuk az Arya szál lehet izgi, meg egy régebbi Targaryenes rész is.
Esetleg egészen múltba visszamenni az éjkirály keletkezéséig.
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Kettős érzéseim vannak a befejezéssel. Daenerys és Jon történetének a vége tetszett nagyon, szép pillanatok voltak. | Ahogy Danny saját küldetéstudatának rabja lett és az őrület határán mozgott, az nagyon GoT-os volt és itt éreztem azt, hogy igen ez Martin története még mindig. Jonnál szintén, annyi minden után ami történt vele és amik kiderültek származásáról visszatért oda, ahová tartozni akart mindig is, a vadakhoz. Szépen körbeért az ő története is.(itt jegyezném meg, szerintem sokkal elegánsabb lett volna, ha Jon magától hozza meg ezt a döntést, nem kényszerítik) Tyrionnal való utolsó párbeszéde is erős volt, ahogy mondja, hiába küldik a falra, vele már biztos nem fog ott találkozni.
Bran, mint semleges uralkodó nem volt megint csak egy rossz ötlet.
|

Most jön a feketeleves, az epizód és vele együtt a befejezés többi része. Sajnos ezekhez a végkifejletekhez nagyon felületesen, vagy szinte egyáltalán nem alapozták meg az odáig vezető utat, de ezt már itt sokan leírtátok, ez a 13 rész kevés volt erre. Ezenkívül ott voltak ebben a részben is a hatalmas logikátlanságok | pl. A jogos örököst semmibe venni a királyválasztáskor... Sansa kérése Északkal kapcsolatban szembe megy az egész addigi jelenetsorral... Szürkeférget az utolsó 15 percre központi figurává tenni megint csak ilyen MEH érzés volt. Essosról is, ha már 6 évadig néztük az ottani történéseket egy félmondatot megejthettek volna a tárgyaláson, akár csak annyit, hogy újra visszaállt a rabszolgatartás csakhogy Danny bukása még nagyobbat üssön. | Az meg hogy, ki kit, hogyan és miért támogat, teljes káoszba fulladt itt a végén. Ezeken a hiányosságokon próbáltam szemet hunyni és elfogadni ide kellett eljutnunk, csak az idő szűkössége miatt ez szinte lehetetlen volt. Viszont a mellékszereplők befejezéseit sehová sem tudtam rakni, itt éreztem igazán ezt a mesterkélt Hollywood-i maszlagot. Tehát az amikor már minden, 10 percnél többet vásznon lévő szereplő teljesen ad hoc módon nagyobbnál nagyobb rangokat kap, háát erősen felhúztam a szemöldököm.

Ezen még sokat fognak/fogunk vitázni pontosan min is csúszott el ez az évad és így a befejezés is. Sajnos csalódott vagyok én is, mert ott volt az írók kezében a lehetőség, hogy megalkossanak egy remekművet, de a célegyenesben eldobták ennek a lehetőségét. Összességében még így is az első 6 évad többet adott, mint elvett ez az utolsó kettő. Visszagondolva nem fogom azt mondani, hogy nem érte volna meg a belefektetett idő.
Az egyik elvitathatatlan érdeme a GoT-nak viszont, hogy a mainstreambe emelte újra a sorozatokat és emiatt is nézhetünk most jobbnál jobb sorozatokat.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.
Sobri Jóska
Majd Arya a spinoffja során talál valamit nyugaton és rászabadítja Westerosra. 😊
somoskovig
3 spinoff lesz.
Arya - NY
John - É
Töketlenek - K

Jó lehet a töketlenek helyett lesz egy múltbeli sárkányos mese.
Toca
Ez most honnan ??
Ezt csak te gondolod ?Vagy estleg ez már konkrétum ?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.
Sobri Jóska
Majd Arya a spinoffja során talál valamit nyugaton és rászabadítja Westerosra. 😊
somoskovig
3 spinoff lesz.
Arya - NY
John - É
Töketlenek - K

Jó lehet a töketlenek helyett lesz egy múltbeli sárkányos mese.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.
Sobri Jóska
Majd Arya a spinoffja során talál valamit nyugaton és rászabadítja Westerosra. 😊

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?
Gorcsev
Lehet inkább kiépítenek a teljes partvidéken egy Sárkányfigyelő Szolgálatot, hogy időben jelezzék, ha jön vissza Drogon, vagy a következő száz év problémája a víz irányából érkező kéknyálú agvamenek lesznek, hiszen ez fantasy.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Oke, ledaraltam. Egy kerdesem van csak: csak szerintem lett egy kiszamithato, klisekkel teli, elbaszott, halivudra atformalt eroltetett szar, amit pont azzal sikerult elszurni, hogy kiszolgaljuk halivudot, de mellette irjunk bele olyan fordulatokat, amiket szerintunk Martin tenne, de igazabol ezek a fordulatok, amikre varatlankent tekintettek az irok, pont hogy annyira kiszamithatoak voltak, hogy mindegyik masfel-ket resszel elotte mar ott volt az emberben es varta.

Egy gyors, osszecsapott, logikatlan siralom kinezete van ennek, nesze semmi, fogd meg jol. Pipa vagyok, mert annak ellenere, hogy a konyvhoz kepest rengeteg minden kimaradt az eddigi sorozatbol, sikerult szepen felepiteni az egeszet, igazabol meg azok a reszek sem voltak mindig szarok, amiknel Martin mar nem sugott, egeszen eddig az evadig, mert ez...

Tokre jo lett volna a csata a masokkal, de hiaba mutogatsz ra, hogy baszki, egy oran at kuzdottek, a vegen en azt is osszecsapottnak ereztem, arrol nem is beszelve, hogy het evadon keresztul itt volt ez a badass karakter, amit aztan sikeresen kivegeztek annyival, amennyivel. De Cersei karakterenel is az volt az erzesem, hogy a felvezetes utan egyszeruen el lett intezve, ott is a kibaszott klisek kellettek inkabb.

Most ideges vagyok, szamomra oriasi csalodas lett ez igy.
Stez

Sobri Jóska
Jó, de régen minden jobb volt, te is tudod Jóska.

Mondjuk ez az újraforgatás rinyát nem értem. A nézők a legnagyobb bevételt generálják az HBOnak ezzel az évaddal valaha, majd sírnak hogy nem jó ? 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Oke, ledaraltam. Egy kerdesem van csak: csak szerintem lett egy kiszamithato, klisekkel teli, elbaszott, halivudra atformalt eroltetett szar, amit pont azzal sikerult elszurni, hogy kiszolgaljuk halivudot, de mellette irjunk bele olyan fordulatokat, amiket szerintunk Martin tenne, de igazabol ezek a fordulatok, amikre varatlankent tekintettek az irok, pont hogy annyira kiszamithatoak voltak, hogy mindegyik masfel-ket resszel elotte mar ott volt az emberben es varta.

Egy gyors, osszecsapott, logikatlan siralom kinezete van ennek, nesze semmi, fogd meg jol. Pipa vagyok, mert annak ellenere, hogy a konyvhoz kepest rengeteg minden kimaradt az eddigi sorozatbol, sikerult szepen felepiteni az egeszet, igazabol meg azok a reszek sem voltak mindig szarok, amiknel Martin mar nem sugott, egeszen eddig az evadig, mert ez...

Tokre jo lett volna a csata a masokkal, de hiaba mutogatsz ra, hogy baszki, egy oran at kuzdottek, a vegen en azt is osszecsapottnak ereztem, arrol nem is beszelve, hogy het evadon keresztul itt volt ez a badass karakter, amit aztan sikeresen kivegeztek annyival, amennyivel. De Cersei karakterenel is az volt az erzesem, hogy a felvezetes utan egyszeruen el lett intezve, ott is a kibaszott klisek kellettek inkabb.

Most ideges vagyok, szamomra oriasi csalodas lett ez igy.
Stez

több mint 4 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Pod lett a Leg of the King

Szerkesztette: rantotthus
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
| A hat királyság uralkodója ezentúl is fogja küldeni az embereket a Falra (azt már nem is mondom, hogy kb. nincs mitől védeni a Falat), hogy védjék Észak önálló királyságát?

Átkelnek a Nyakon aztán szabad az összes rab, mert más ország más törvény 😀 😀
|

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oke, ledaraltam. Egy kerdesem van csak: csak szerintem lett egy kiszamithato, klisekkel teli, elbaszott, halivudra atformalt eroltetett szar, amit pont azzal sikerult elszurni, hogy kiszolgaljuk halivudot, de mellette irjunk bele olyan fordulatokat, amiket szerintunk Martin tenne, de igazabol ezek a fordulatok, amikre varatlankent tekintettek az irok, pont hogy annyira kiszamithatoak voltak, hogy mindegyik masfel-ket resszel elotte mar ott volt az emberben es varta.

Egy gyors, osszecsapott, logikatlan siralom kinezete van ennek, nesze semmi, fogd meg jol. Pipa vagyok, mert annak ellenere, hogy a konyvhoz kepest rengeteg minden kimaradt az eddigi sorozatbol, sikerult szepen felepiteni az egeszet, igazabol meg azok a reszek sem voltak mindig szarok, amiknel Martin mar nem sugott, egeszen eddig az evadig, mert ez...

Tokre jo lett volna a csata a masokkal, de hiaba mutogatsz ra, hogy baszki, egy oran at kuzdottek, a vegen en azt is osszecsapottnak ereztem, arrol nem is beszelve, hogy het evadon keresztul itt volt ez a badass karakter, amit aztan sikeresen kivegeztek annyival, amennyivel. De Cersei karakterenel is az volt az erzesem, hogy a felvezetes utan egyszeruen el lett intezve, ott is a kibaszott klisek kellettek inkabb.

Most ideges vagyok, szamomra oriasi csalodas lett ez igy.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
 scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60667905_2341117575949018_4887682858841276416_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=1ed511707c504df059993d901d7d8928&oe=5D5FF11D

😀 😀
Vrij6
Branről ez a kép szerintem fake
braxa88
Annyira megakarják magyarázni ezt a Bran a DK szálat, hogy már kezd fájdalmas lenni.