Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
|
Amúgy amikor Jon elindult Danyhez beszélgetni és belekötött a főtöketlenbe, na ezek után hogy ért még ő fel hamarabb Danyhez, amikor még ott maradt torkokat vágni ? 😀
Amúgy meg a legnagyobb haderővel rendelkező sutyerák miért nem nyírta ki Jont?
Miért érezte megfelelő büntetésnek azt Jonnak, hogy nem lehet király ami nem is akart lenni, helyében csak a teljes családja uralkodik és ő meg mehet a falra ahol eddig kb a legjobban érezte magát?
Miért gondolta azt hogy Tyrionnak annyira kurva nagy szenvedés lesz Handnek lenni, mikor Bronn haverjával borozgat?
Odaadta a főniné neki a sereget, legyilkolják aztán ő csak elhajózik.
Igazából ha utána senki nem tartja a szavát se szólhat semmit Nathból 😀
Az hogy a Starkok meg megkapják az összes jelentős és haderővel bíró posztot azt egyik másik háznak sem bassza a csőrét? 😀
|

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Iktriad szeretnék gartulálni ! (Nem sokára megyek fel Pestre majd privátba írok a Jack Daniels ügyében átadás-átvétel)

Nem tudom volt e már de ezúton szeretném megköszönni Sobri Úr ☝ áldozatos munkájáját.Nagyon élvezetes kis játék volt😊

A sorozatról meg annyit ,hogy sajnos űrt hagyott bennem ez a lezárás....Amit hiányoltam az a katarzis az egész záró évadból (mint amilyen volt az első 3-5 évadban ) Így sajnos bennem hiányérzet maradt.Alapjában véve nem volt rossz ez az évad csak szerintem nem érte el az előző évadok színvonalát.A végére az volt az érzésem ,hogy a készítők semmi többet nem akarnak csak korrektül lezárni és kész.Ez szerintem a lehetőségekhez képest úgy ahogy sikerült.Csak sajnos én nem ezt akartam mint rajongó.Nekem igen is kellett volna a katarzis borzongás az öröm a bánat.De ezeket az érzéseket ez a záró évad csak foszlányaiban tudta kihozni.
Amit még fontosnak tartok az majd 1-2 hónap múlva történő újra nézés természetessen már egybe ,hogy úgy milyen érzéseket is vált majd belőlem ki🤔Kíváncsi leszek.

Szóval így nem lett a legjobb és legzseniálisabb sorozat amit valaha láttam.Pedig nagyon úgy indúlt(első évadok). Így a sorozat összeségében csak szimplán jó (Az eleje parádé,a vége közepes vagy írhatom úgy is hogy eleje A++++++ vége B)

U.i "Én személy szerint nagyon várom a spinoffokat különben".
Rózsa Sándor (betyár)
Részben egyetértek, de a vége inkább C vagy D. És nem a lezárás miatt.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Iktriad szeretnék gartulálni ! (Nem sokára megyek fel Pestre majd privátba írok a Jack Daniels ügyében átadás-átvétel)
Rózsa Sándor (betyár)
A lehető legjobb helyre került a nyeremény. 😀 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Iktriad szeretnék gartulálni ! (Nem sokára megyek fel Pestre majd privátba írok a Jack Daniels ügyében átadás-átvétel)

Nem tudom volt e már de ezúton szeretném megköszönni Sobri Úr ☝ áldozatos munkájáját.Nagyon élvezetes kis játék volt😊

A sorozatról meg annyit ,hogy sajnos űrt hagyott bennem ez a lezárás....Amit hiányoltam az a katarzis az egész záró évadból (mint amilyen volt az első 3-5 évadban ) Így sajnos bennem hiányérzet maradt.Alapjában véve nem volt rossz ez az évad csak szerintem nem érte el az előző évadok színvonalát.A végére az volt az érzésem ,hogy a készítők semmi többet nem akarnak csak korrektül lezárni és kész.Ez szerintem a lehetőségekhez képest úgy ahogy sikerült.Csak sajnos én nem ezt akartam mint rajongó.Nekem igen is kellett volna a katarzis borzongás az öröm a bánat.De ezeket az érzéseket ez a záró évad csak foszlányaiban tudta kihozni.
Amit még fontosnak tartok az majd 1-2 hónap múlva történő újra nézés természetessen már egybe ,hogy úgy milyen érzéseket is vált majd belőlem ki🤔Kíváncsi leszek.

Szóval így nem lett a legjobb és legzseniálisabb sorozat amit valaha láttam.Pedig nagyon úgy indúlt(első évadok). Így a sorozat összeségében csak szimplán jó (Az eleje parádé,a vége közepes vagy írhatom úgy is hogy eleje A++++++ vége B)

U.i "Én személy szerint nagyon várom a spinoffokat különben".
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Egy írás még az évadzáró előttről, hogy mi és miért veszett ki a GOT-ból és hogy ez miként hatott a közönségre.
/Nem csak GOT fanoknak érdekes fejtegetés/
 blogs.scientificamerican.com/observations/the-real-reason-fans-hate-the-last-season-of-game-of-thrones/?redirect=1

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
Az lehet, de arra céloztam ezzel a kis visszakérdezéssel, hogy előre, látatlanba lefikázni valamit, mert az biztos nem így lesz, az nem túl korrekt. (Ha valószínű, ha nem.) Persze csak szerintem, és minden bántás nélkül. 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
De nincs Martinnak tolla!
steelwolf
Ne mondd! És én még majdnem azt is írtam, hogy "festene" a "hatna" helyett!
PEEtör
Oké-oké!
Csak már tököm ki van h Martin így írná meg úgy írná! Közben meg szarik az egészre!
Állitólag a vége nála is ez lett volna!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
az a könyvek vége, ami a Dance with Dragons vége. Jon Snowt elárulták a tetyái, Victarion megérkezett Mereenbe, Theon meg Jayne leugrottak a várfalról, Varys elintézi Pycellet meg Kevant.
shawnka
negatív vagy... a Winds... meg fog jelenni, de az utolsó már nem

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!


Tuti direkt csinálják.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Szvsz Azért az a sárkányos jelenet a gyilok után ( amikor farkasszemet néznek) na az rohadtul kellemetlen volt. Ott egyszerűen komédiába fulladt a dolog, kár érte mert különben egész vállalható lett volna a befejezés is.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Hát, mivel Martin szerintem sosem írja meg a végét a sztorinak, maradjunk annyiban, hogy szerintem kb. szabad értelmezés lesz, hogy mi legyen a könyvek vége.
Gyurma Pappa
az a könyvek vége, ami a Dance with Dragons vége. Jon Snowt elárulták a tetyái, Victarion megérkezett Mereenbe, Theon meg Jayne leugrottak a várfalról, Varys elintézi Pycellet meg Kevant.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
De nincs Martinnak tolla!
steelwolf
Ne mondd! És én még majdnem azt is írtam, hogy "festene" a "hatna" helyett!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Hát, mivel Martin szerintem sosem írja meg a végét a sztorinak, maradjunk annyiban, hogy szerintem kb. szabad értelmezés lesz, hogy mi legyen a könyvek vége.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
De nincs Martinnak tolla!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Nekem tetszett. Ha már ilyenre hozták ki a záró évad előző részeit, akkor adta magát ez a befejezés. | A humorizálással a végén érzésem szerint pont nem volt baj a fiatalemberek között. A végső elhajózás kicsit "erős" volt tényleg, de legalább szellem megkapta a jól megérdemelt simijét : ))))) |
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Ki milyen befejezésre számit ma?
steelwolf
| a sárkányos csajt kicsinálja Jon, emiatt felveszi a feketét és elmegy a falon túlra, majd egy óriási hóvihar megtorpanásra készteti, ám pont mielőtt elfedné a hórengeteg előlünk, felizzik egy kék szempár vele szemben...

ezt talán már a béna írópáros sem húzza meg, de tuti találni fog Jon WW-re utaló nyomokat

Ja és Bran lesz a király természetesen, illik hozzá a munka.
|
PEEtör
Azért ezt nem bánom, hogy csak azután olvastam el hogy már láttam a részt 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
tulajdonképpen az a legnagyobb bajom a fináléval, hogy

se nem vagyok szomorú, se nem boldog. csak ilyen meh, oké érzésem van tőle.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
fos

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
|
Csak azért kapta Brann meg a trónt mert neki nem kell trónszék
|