Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mindenki nyugodjon le a picsaba, este elkezdem nezni a 8. evadot!
Stez
Csak ne gyere utána megint egy háromnegyed oldalas kommentel bazdki...^^
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
mondjatok még egy sorozatot, ami nyolc évadon keresztül egy olyan főellenséggel riogat, mely végül kevesebb kárt okoz szinte bárkinél, akit megcsapott a sötétség szele

TÖRTÉNELMI bravúr, szép volt GoT!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
| So Jon Snow was a Targaryen... for no fucking reason. Hodor died for no fucking reason... Brann became the 3 eyed raven... For no fucking reason. Danny did amazing things for 8 seasons... For no fucking reason. Prince who was promised... No fucking reason. Everyone you wanted to team up for 8 seasons teams up... For no fucking reason. Everyone you wanted to die died.. For no fucking reason. Fucking Brandon Stark, a character no one gives a shit about for 8 season, is king.. why? For no fucking reason thats why. Ive watched Game of Thrones since 2011... For no fucking reason.[/spoiler |

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Nevetséges.
kapják be a faszt, csak sikerült szétbaszni ezt a sorozatot.
Amadeus
Úgyis vége, nem tök mindegy?

Mindenki nyugodjon le a picsaba, este elkezdem nezni a 8. evadot!
Stez
heh én még csak most kezdem az elsőt, anno elkezdtem, de ahogy meghalt boromir abba is hagytam.
Most hogy végre nem kell várni egy évadra/részre sem elkezdem nézni ténylegesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
máshonnan lopott comment

| A trón jogos örököse megöli a trónbitorló, tömeggyilkos zsarnokot. A sárkány ahhoz eléggé Targaryan addikt, hogy ne süsse ropogósra a mamija gyilkosát, de annyira már nem hogy az utoló élő Targaryent szolgálja, ezért inkább elszárnyal a naplementébe.
Sárkány hiányában Westeros hirtelen katonai juntává alakul, ezért az állítólag önálló akarat és személyes érdekek nélküli Makktalanok kikényszerítik, hogy a Monty Pythont idéző council a törvényes örökös helyett a kétévesek szintjén kommunikáló skizofrén gyereket válassza meg királynak, aztán öt perc múlva elhajózik az egész zombisereg a fenébe.
Sansa persze megragadja az alkalmat egy gyors NorthExitre, Arya Vörös Erika arcot húz, Jon-Aegon meg, miután a kedves tesói kikapartatták vele a gesztenyéiket, pont oda kerül vissza, ahonnan elindult, és boldogan, janem, él, amíg meg nem hal – kettesben a rémfarkasával, mert újra leteszi a tök értelmetlen esküt egy funkciótlanná vált szervezetben.

W.T.F…
|

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
|
Amúgy amikor Jon elindult Danyhez beszélgetni és belekötött a főtöketlenbe, na ezek után hogy ért még ő fel hamarabb Danyhez, amikor még ott maradt torkokat vágni ? 😀
Amúgy meg a legnagyobb haderővel rendelkező sutyerák miért nem nyírta ki Jont?
Miért érezte megfelelő büntetésnek azt Jonnak, hogy nem lehet király ami nem is akart lenni, helyében csak a teljes családja uralkodik és ő meg mehet a falra ahol eddig kb a legjobban érezte magát?
Miért gondolta azt hogy Tyrionnak annyira kurva nagy szenvedés lesz Handnek lenni, mikor Bronn haverjával borozgat?
Odaadta a főniné neki a sereget, legyilkolják aztán ő csak elhajózik.
Igazából ha utána senki nem tartja a szavát se szólhat semmit Nathból 😀
Az hogy a Starkok meg megkapják az összes jelentős és haderővel bíró posztot azt egyik másik háznak sem bassza a csőrét? 😀
|
Toca
| Tell me, Jon árulása miben más, mint Jamie királyölése. Ha Tyrionnak meg tudott bocsájtani az új, egyhangúlag megválasztott király, akkor Jon miért nem kaphatott pardont? alapvetően bazmeg, 5 részig azon megy a huzavona, hogy Jon igazából a jogos trónörökös és Aegon Targaryen a neve, de baszki senki nem dobja be a szavazásnál a nevét, még csak fel sem merül! holott ugyanúgy béke lehetne utána, pont szarok rá, hogy Grey Worm durcáskodik. Egész Westeros felsorakozott a csávó mögé, de nem merik pozícióba rakni, mert nem akarnak összekarmolni a random töketlen zsoldossereggel, akik amúgy is lelépnek a gempőbe

HÁNYI
TUDNÉK
|
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Nevetséges.

Összegezzük hát,

|
- Daenerys halott, Drogon elrepült valahova vele, azóta sem tudjuk, hogy merre van a két szárnyon repülő atombomba és mit csinál.
az utolsó élő leszármazottja a Westerost békében uralni képes dinasztiának, nem mellesleg a - néhai - trón örököse éppen csatangol a fagyos semmibe
- sikerült olyan közjogi berendezkedést választani Westeroson, ami nem, hogy összetöri a kereket, hanem egyenesen bepörgeti, mivel így fixen 40 évente lehet egymást gyilkolni a trónért (Borgiák újratöltve.)
- Sansa egy hataloméhes kurva, aki csak elszakítja az északi királyságot
- Bronn megkapja Highgardent és master of coin, aki a bordélyházakat húzná fel először a porig rombolt birodalomban
- a dothrakik csak úgy vannak, a makulátlanok elmennek nyaralni
- volt a középkorban tolószékes király? Nem arról volt szó, hogy Brann hollóként nem uralkodhat?
- ki a faszom Dorne hercege?
|


kapják be a faszt, csak sikerült szétbaszni ezt a sorozatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a | tegyük Brant a trónra | végülis egy ügyes lezárás lett. A játszma eleve vesztésre volt ítélve, valószínűleg az alkotók is tudták ezt. Akármennyit is költenek, akármit is csinálnak, Martin novellái, és idő (megfelelő epizódszám) nélkül ezt a sorozatot nem lehet olyan igényesen befejezni, ahogy elkezdték és felépítették.

| Bran jó kompromisszum lett. | Egy olyan karakter - gyakorlatilag az egyetlen -, amelyik egy picit hős is, de közben elég hétköznapi figura is. Így megfelelt a hollywoodi plot- és karakter (hős) vezérert történetmesélés figurájának is, aki a jókat képviselve hősként győzedelmeskedi a rosszak felett. És közben elképzelhező, hogy ugyanez a karakter a martini meseszövés végén is trónra kerül, amelyikben, ha valamit biztosan tudthatunk, az az, hogy nincsenek szüleletett jók és rosszak, és nincsenek született hősök és antihősök. Csak életpályák, amik valamelyikbe kifuthatnak. Vagy akár többe is. Az a 2-3 mondat a késszúrás előtt amikor arról lamentálnak, hogy mi a jó, és ki döntheti el, hogy mi a jó, picit szájbarágós lett, de nem vitték túlzásba szerencsére. Ennyi belefért, bár nekem jobban tetszett volna nélküle.

Van már valami konkrétum arról, hogy milyen kiegészítő film(ek)ről illetve spinoffokról született már döntés?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki nyugodjon le a picsaba, este elkezdem nezni a 8. evadot!

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
|
Amúgy amikor Jon elindult Danyhez beszélgetni és belekötött a főtöketlenbe, na ezek után hogy ért még ő fel hamarabb Danyhez, amikor még ott maradt torkokat vágni ? 😀
Amúgy meg a legnagyobb haderővel rendelkező sutyerák miért nem nyírta ki Jont?
Miért érezte megfelelő büntetésnek azt Jonnak, hogy nem lehet király ami nem is akart lenni, helyében csak a teljes családja uralkodik és ő meg mehet a falra ahol eddig kb a legjobban érezte magát?
Miért gondolta azt hogy Tyrionnak annyira kurva nagy szenvedés lesz Handnek lenni, mikor Bronn haverjával borozgat?
Odaadta a főniné neki a sereget, legyilkolják aztán ő csak elhajózik.
Igazából ha utána senki nem tartja a szavát se szólhat semmit Nathból 😀
Az hogy a Starkok meg megkapják az összes jelentős és haderővel bíró posztot azt egyik másik háznak sem bassza a csőrét? 😀
|

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Iktriad szeretnék gartulálni ! (Nem sokára megyek fel Pestre majd privátba írok a Jack Daniels ügyében átadás-átvétel)

Nem tudom volt e már de ezúton szeretném megköszönni Sobri Úr ☝ áldozatos munkájáját.Nagyon élvezetes kis játék volt😊

A sorozatról meg annyit ,hogy sajnos űrt hagyott bennem ez a lezárás....Amit hiányoltam az a katarzis az egész záró évadból (mint amilyen volt az első 3-5 évadban ) Így sajnos bennem hiányérzet maradt.Alapjában véve nem volt rossz ez az évad csak szerintem nem érte el az előző évadok színvonalát.A végére az volt az érzésem ,hogy a készítők semmi többet nem akarnak csak korrektül lezárni és kész.Ez szerintem a lehetőségekhez képest úgy ahogy sikerült.Csak sajnos én nem ezt akartam mint rajongó.Nekem igen is kellett volna a katarzis borzongás az öröm a bánat.De ezeket az érzéseket ez a záró évad csak foszlányaiban tudta kihozni.
Amit még fontosnak tartok az majd 1-2 hónap múlva történő újra nézés természetessen már egybe ,hogy úgy milyen érzéseket is vált majd belőlem ki🤔Kíváncsi leszek.

Szóval így nem lett a legjobb és legzseniálisabb sorozat amit valaha láttam.Pedig nagyon úgy indúlt(első évadok). Így a sorozat összeségében csak szimplán jó (Az eleje parádé,a vége közepes vagy írhatom úgy is hogy eleje A++++++ vége B)

U.i "Én személy szerint nagyon várom a spinoffokat különben".
Rózsa Sándor (betyár)
Részben egyetértek, de a vége inkább C vagy D. És nem a lezárás miatt.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Iktriad szeretnék gartulálni ! (Nem sokára megyek fel Pestre majd privátba írok a Jack Daniels ügyében átadás-átvétel)
Rózsa Sándor (betyár)
A lehető legjobb helyre került a nyeremény. 😀 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Iktriad szeretnék gartulálni ! (Nem sokára megyek fel Pestre majd privátba írok a Jack Daniels ügyében átadás-átvétel)

Nem tudom volt e már de ezúton szeretném megköszönni Sobri Úr ☝ áldozatos munkájáját.Nagyon élvezetes kis játék volt😊

A sorozatról meg annyit ,hogy sajnos űrt hagyott bennem ez a lezárás....Amit hiányoltam az a katarzis az egész záró évadból (mint amilyen volt az első 3-5 évadban ) Így sajnos bennem hiányérzet maradt.Alapjában véve nem volt rossz ez az évad csak szerintem nem érte el az előző évadok színvonalát.A végére az volt az érzésem ,hogy a készítők semmi többet nem akarnak csak korrektül lezárni és kész.Ez szerintem a lehetőségekhez képest úgy ahogy sikerült.Csak sajnos én nem ezt akartam mint rajongó.Nekem igen is kellett volna a katarzis borzongás az öröm a bánat.De ezeket az érzéseket ez a záró évad csak foszlányaiban tudta kihozni.
Amit még fontosnak tartok az majd 1-2 hónap múlva történő újra nézés természetessen már egybe ,hogy úgy milyen érzéseket is vált majd belőlem ki🤔Kíváncsi leszek.

Szóval így nem lett a legjobb és legzseniálisabb sorozat amit valaha láttam.Pedig nagyon úgy indúlt(első évadok). Így a sorozat összeségében csak szimplán jó (Az eleje parádé,a vége közepes vagy írhatom úgy is hogy eleje A++++++ vége B)

U.i "Én személy szerint nagyon várom a spinoffokat különben".
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Egy írás még az évadzáró előttről, hogy mi és miért veszett ki a GOT-ból és hogy ez miként hatott a közönségre.
/Nem csak GOT fanoknak érdekes fejtegetés/
 blogs.scientificamerican.com/observations/the-real-reason-fans-hate-the-last-season-of-game-of-thrones/?redirect=1

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
Az lehet, de arra céloztam ezzel a kis visszakérdezéssel, hogy előre, látatlanba lefikázni valamit, mert az biztos nem így lesz, az nem túl korrekt. (Ha valószínű, ha nem.) Persze csak szerintem, és minden bántás nélkül. 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
De nincs Martinnak tolla!
steelwolf
Ne mondd! És én még majdnem azt is írtam, hogy "festene" a "hatna" helyett!
PEEtör
Oké-oké!
Csak már tököm ki van h Martin így írná meg úgy írná! Közben meg szarik az egészre!
Állitólag a vége nála is ez lett volna!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
az a könyvek vége, ami a Dance with Dragons vége. Jon Snowt elárulták a tetyái, Victarion megérkezett Mereenbe, Theon meg Jayne leugrottak a várfalról, Varys elintézi Pycellet meg Kevant.
shawnka
negatív vagy... a Winds... meg fog jelenni, de az utolsó már nem

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!


Tuti direkt csinálják.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Szvsz Azért az a sárkányos jelenet a gyilok után ( amikor farkasszemet néznek) na az rohadtul kellemetlen volt. Ott egyszerűen komédiába fulladt a dolog, kár érte mert különben egész vállalható lett volna a befejezés is.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Hát, mivel Martin szerintem sosem írja meg a végét a sztorinak, maradjunk annyiban, hogy szerintem kb. szabad értelmezés lesz, hogy mi legyen a könyvek vége.
Gyurma Pappa
az a könyvek vége, ami a Dance with Dragons vége. Jon Snowt elárulták a tetyái, Victarion megérkezett Mereenbe, Theon meg Jayne leugrottak a várfalról, Varys elintézi Pycellet meg Kevant.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
De nincs Martinnak tolla!
steelwolf
Ne mondd! És én még majdnem azt is írtam, hogy "festene" a "hatna" helyett!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Hát, mivel Martin szerintem sosem írja meg a végét a sztorinak, maradjunk annyiban, hogy szerintem kb. szabad értelmezés lesz, hogy mi legyen a könyvek vége.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
PEEtör
De nincs Martinnak tolla!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛
dande
Martin tollából pláne érdekes hatna egy ilyen vég.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
fos
Kenny
mé mondod? ilyen csöpögös hálivúdi (az a naplementében való elhajózás ómájgád 😀) lezárást nem sok filmhez csinálnak.
PEEtör
Gyűrűk Ura trilógia vége is ez volt kb. 😊
somoskovig
Csak az nem hálivúdi volt, hanem szerves része a mitológiának, egy az egyben a könyvhöz kapcsolódva.
PEEtör
Ez még ebben az esetben is előfordulhat nem?
kristóf17
Így utólag pláne 😛