Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Jóska kellene majd ha ráérsz egy frissités a rendszernek 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Még megvárom tényleg vége e a Cersei/Jaime duónak. Lehet, hogy csak kicsit megsérültek. Ahogy a keze visszanőtt, lehet jó a sebzésvédelme is és túléli.
Egyelőre a tagadás fázisában vagyok.
Sobri Jóska
| Lena Headey és Nikolaj Coster-Waldau tegnapi instapostjai alapján nekik ennyi volt a GOT. Mindketten múlt időben beszélnek benne a karakterükről. |
 www.instagram.com/p/Bxa9tcbJMW4/
 www.instagram.com/p/Bxaq7W_B38W/

iktriad
Ez is csak a színjáték része! 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Éveken át építették a Dany karakterét a sorozatban, hogy ő mennyire könyörületes, meg intelligens, stb.

Aztán itt 4 rész alatt, azaz mondhatni, pillanatok alatt megcsinálták a fordulatot, hogy akkor egy Patrick Bateman szerű pszichopata valaki lesz belőle. Mert csak. Mert az úgy jó lesz.

Feláldoztak egy résznyi sokkhatás kedvéért, tudom is én hány évnyi lassú, karakterfejlődést. Mert annyira szörnyen megakarták mutatni ezt a nézőknek.

Komolyan azt gondolták, hogy akik nézik a sorozatot az elejétől majd ezt olyan könnyen lenyelik? Hogy kis túlzással egyik pillanatról a másikra hülyepszichopicsa Dany lesz belőle, aki nem hallgat senkire, és a taknyát is direkt megeszi, mint a hülye gyerek, csak azért, hogy bosszantsa a szüleit?

Értem én persze, hogy God flips a coin, stb, de nekem ezt így nem adják el. 😀

A végén már untam, hogy még mindig égeti a várost, még mindig, még mindig, még mindig...

Ez teljesen indokolatlan nálam. Valahol felsír egy Jorah Mormont.

Ezt leszámítva a rész egész jó volt, a Clegane Bowl tetszett, annak így kellett befejeződnie, de sajnálom a Vérebet.
Vrij6
Végig benne volt ez a kettőség, a hatalom és az uralkodás mindig mindenen felül állt. Egyáltalán nem volt váratlan.
JayB
Quarth urainak megfenyegetése a kapuban, hogy felégeti a várost, ha a sárkányok felnőnek, ha nem engedik őt és a társait be.
A makulátlanok megszerzése(mesterek leölése - Fabian Barthez hasonmásának megégetése).*
Meereni mesterek megfeszítése,*
A Tarlyk megégetése.
Tyrion maga elismeri , hogy hajlama megvan a kegyetlenkedésre, de legalább olyan segítőt választott, aki ezeket hajlamokat visszafogja, nem támogatja...

*Hogy ezek mennyire megérdemeltek, az más lapra tartozik
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Éveken át építették a Dany karakterét a sorozatban, hogy ő mennyire könyörületes, meg intelligens, stb.

Aztán itt 4 rész alatt, azaz mondhatni, pillanatok alatt megcsinálták a fordulatot, hogy akkor egy Patrick Bateman szerű pszichopata valaki lesz belőle. Mert csak. Mert az úgy jó lesz.

Feláldoztak egy résznyi sokkhatás kedvéért, tudom is én hány évnyi lassú, karakterfejlődést. Mert annyira szörnyen megakarták mutatni ezt a nézőknek.

Komolyan azt gondolták, hogy akik nézik a sorozatot az elejétől majd ezt olyan könnyen lenyelik? Hogy kis túlzással egyik pillanatról a másikra hülyepszichopicsa Dany lesz belőle, aki nem hallgat senkire, és a taknyát is direkt megeszi, mint a hülye gyerek, csak azért, hogy bosszantsa a szüleit?

Értem én persze, hogy God flips a coin, stb, de nekem ezt így nem adják el. 😀

A végén már untam, hogy még mindig égeti a várost, még mindig, még mindig, még mindig...

Ez teljesen indokolatlan nálam. Valahol felsír egy Jorah Mormont.

Ezt leszámítva a rész egész jó volt, a Clegane Bowl tetszett, annak így kellett befejeződnie, de sajnálom a Vérebet.
Vrij6
Végig benne volt ez a kettőség, a hatalom és az uralkodás mindig mindenen felül állt. Egyáltalán nem volt váratlan.
JayB
Ez így van. De mondom, nekem a "karaktergyilkolással" van a bajom. 😊 Amit fentebb leírtam. De ez az én "bajom" 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Éveken át építették a Dany karakterét a sorozatban, hogy ő mennyire könyörületes, meg intelligens, stb.

Aztán itt 4 rész alatt, azaz mondhatni, pillanatok alatt megcsinálták a fordulatot, hogy akkor egy Patrick Bateman szerű pszichopata valaki lesz belőle. Mert csak. Mert az úgy jó lesz.

Feláldoztak egy résznyi sokkhatás kedvéért, tudom is én hány évnyi lassú, karakterfejlődést. Mert annyira szörnyen megakarták mutatni ezt a nézőknek.

Komolyan azt gondolták, hogy akik nézik a sorozatot az elejétől majd ezt olyan könnyen lenyelik? Hogy kis túlzással egyik pillanatról a másikra hülyepszichopicsa Dany lesz belőle, aki nem hallgat senkire, és a taknyát is direkt megeszi, mint a hülye gyerek, csak azért, hogy bosszantsa a szüleit?

Értem én persze, hogy God flips a coin, stb, de nekem ezt így nem adják el. 😀

A végén már untam, hogy még mindig égeti a várost, még mindig, még mindig, még mindig...

Ez teljesen indokolatlan nálam. Valahol felsír egy Jorah Mormont.

Ezt leszámítva a rész egész jó volt, a Clegane Bowl tetszett, annak így kellett befejeződnie, de sajnálom a Vérebet.
Vrij6
Végig benne volt ez a kettőség, a hatalom és az uralkodás mindig mindenen felül állt. Egyáltalán nem volt váratlan.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jóska kellene majd ha ráérsz egy frissités a rendszernek 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Még megvárom tényleg vége e a Cersei/Jaime duónak. Lehet, hogy csak kicsit megsérültek. Ahogy a keze visszanőtt, lehet jó a sebzésvédelme is és túléli.
Egyelőre a tagadás fázisában vagyok.
Sobri Jóska
| Lena Headey és Nikolaj Coster-Waldau tegnapi instapostjai alapján nekik ennyi volt a GOT. Mindketten múlt időben beszélnek benne a karakterükről. |
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/59853257_192599958373654_1938461327539533133_n.jpg?stp=c287.0.861.861a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=w7u6--2GLu0AX9b7TYz&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC4OzGvEUq3G5CI1_uzXUsiH9SPFfbSeRz6RiZin3Vhow&oe=6606F814
Nikolaj Coster Waldau on Instagram: "The best, sweetest most wonderful sister from another mother @iamlenaheadey . That was a fun decade 😘"
1M likes, 18K comments - nikolajwilliamcw on May 13, 2019: "The best, sweetest most wonderful sister from another mother @iamlenaheadey . That was a fun decade 😘"

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/58454078_655368831579507_5896646121360627636_n.jpg?stp=c112.0.339.338a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=9Q4ja4dmzRwAX_IFWmt&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBxxgyMTiHjSOVv71oRIIR6rG5Q3_5Qnz0BoEFhSV_f7w&oe=6607774D
Lena Headey on Instagram: "There she goes. It’s been fun, and bonkers . I loved her. I am grateful for the opportunity. Massively thankful for your encouraging and supportive love along the way. And now her watch is ended (I know she’d never make it, Nights watch wouldn’t have her .. but still..) 💗💗💗💗💗💗"
755K likes, 25K comments - iamlenaheadey on May 13, 2019: "There she goes. It’s been fun, and bonkers . I loved her. I am grateful for the opportunity. Massively thankful for your encouraging an..."


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Éveken át építették a Dany karakterét a sorozatban, hogy ő mennyire könyörületes, meg intelligens, stb.

Aztán itt 4 rész alatt, azaz mondhatni, pillanatok alatt megcsinálták a fordulatot, hogy akkor egy Patrick Bateman szerű pszichopata valaki lesz belőle. Mert csak. Mert az úgy jó lesz.

Feláldoztak egy résznyi sokkhatás kedvéért, tudom is én hány évnyi lassú, karakterfejlődést. Mert annyira szörnyen megakarták mutatni ezt a nézőknek.

Komolyan azt gondolták, hogy akik nézik a sorozatot az elejétől majd ezt olyan könnyen lenyelik? Hogy kis túlzással egyik pillanatról a másikra hülyepszichopicsa Dany lesz belőle, aki nem hallgat senkire, és a taknyát is direkt megeszi, mint a hülye gyerek, csak azért, hogy bosszantsa a szüleit?

Értem én persze, hogy God flips a coin, stb, de nekem ezt így nem adják el. 😀

A végén már untam, hogy még mindig égeti a várost, még mindig, még mindig, még mindig...

Ez teljesen indokolatlan nálam. Valahol felsír egy Jorah Mormont.

Ezt leszámítva a rész egész jó volt, a Clegane Bowl tetszett, annak így kellett befejeződnie, de sajnálom a Vérebet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem Cersei halálának módja kifejezetten tetszett. Megérdemelte, hogy ennyire "semmilyen" módon haljon meg.

Az is tetszik, hogy Daenerys berágott a végére, és felégette a fél várost Drogonnal. Most komolyan, amiken keresztül ment a kezdetektől, hogy mindenkit elveszített, aki fontos volt neki, hogy mindenki elárulta folyamatosan, ez a legkevesebb. S ne feledjük, King's Landing lakói is megérdemelték.

Remélem nem az lesz a vége hogy Jon Aegon kinyírja és ő lesz a király, mert akkor felköpök és aláállok, hogy miért is néztem a sorozatot...
Mikey
Ezt ugy koszonom szepen.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Nekem Cersei halálának módja kifejezetten tetszett. Megérdemelte, hogy ennyire "semmilyen" módon haljon meg.

Az is tetszik, hogy Daenerys berágott a végére, és felégette a fél várost Drogonnal. Most komolyan, amiken keresztül ment a kezdetektől, hogy mindenkit elveszített, aki fontos volt neki, hogy mindenki elárulta folyamatosan, ez a legkevesebb. S ne feledjük, King's Landing lakói is megérdemelték.

Remélem nem az lesz a vége hogy Jon Aegon kinyírja és ő lesz a király, mert akkor felköpök és aláállok, hogy miért is néztem a sorozatot...
Mikey
szerintem Arya fog megint full ninja módba nyomni egy attakot....

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
Szegény gyerekek hányszor fogják hallani, hogy "Tudom mi volt a szüleid kedvenc sorozata, mikor születtél..." A 10 Sandor jöhet majd hozzánk, itt senki nem fogja csesztetni őket a nevük miatt. 😊 😊 😊
 twitter.com/joemurph/status/1126914759557775360
iktriad
Danerys szülők mennyire örültek a karakterfejlődésnek?
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
Remélem nem az lesz a vége hogy Jon Aegon kinyírja és ő lesz a király, mert akkor felköpök és aláállok, hogy miért is néztem a sorozatot...
Mikey
Winter is coming.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot


U HAD ONE JOB DUDE.
Kenny
A szerelem ereje - Cercei jelenlétére visszanőtt. 😊
iktriad
Nem a keze volt az egyetlen, ami nőtt 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nekem Cersei halálának módja kifejezetten tetszett. Megérdemelte, hogy ennyire "semmilyen" módon haljon meg.

Az is tetszik, hogy Daenerys berágott a végére, és felégette a fél várost Drogonnal. Most komolyan, amiken keresztül ment a kezdetektől, hogy mindenkit elveszített, aki fontos volt neki, hogy mindenki elárulta folyamatosan, ez a legkevesebb. S ne feledjük, King's Landing lakói is megérdemelték.

Remélem nem az lesz a vége hogy Jon Aegon kinyírja és ő lesz a király, mert akkor felköpök és aláállok, hogy miért is néztem a sorozatot...

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Én egy markáns problémát/kellemetlenséget látok a 8. évaddal kapcsolatban, azt, hogy a legtöbb dolog csak fel van skiccelve, az eddigi megszokott tempó fel van nagyon gyorsítva.
Ez a 6 rész a sorozat eddigi ritmusa alapján három 10 részes évad lett volna.
Az első 3 rész a 8.évad, ahogy megérkeznek, rákészülnek, majd elintézik az Éjkirályt.
A 4. rész a 9.évad, ahogy mindenki Deresből átkerül Királyvárhoz, Aryaék kalandjai az úton, Jaimeé, Jonéké, Sansáék gondja baja Deresben, Yara és Tormund erőfeszítései, Samwell földesúrrá válása, közben cselszövevények Cersei és Tyrion körül, és Dany elboruló elméjének szép felépítése, majd egy 10., záróvad a királyvári csatával, és annak következményeivel.
De mivel ugye egy, ráadásul 6 részes évadba kellett gyártástechnikailag belepréselni mindent, ezért van némi elmesélésbéli hiányérzetem, mivel a történet el fog jutni ahova akar, de rengeteg szórakoztató és karakterfejlődési elem, az eddig megkedvelt apróságok így nem forgatódtak le.
Nekem ez a bánatom.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Jóska kellene majd ha ráérsz egy frissités a rendszernek 😃
Rózsa Sándor (betyár)
Még megvárom tényleg vége e a Cersei/Jaime duónak. Lehet, hogy csak kicsit megsérültek. Ahogy a keze visszanőtt, lehet jó a sebzésvédelme is és túléli.
Egyelőre a tagadás fázisában vagyok.


Mindenesetre, ejnyebejnye Sobri, hogy a Night king-et lehagytad a listáról. Legalább neked eszedbe juthatott volna ez a forgatókönyv is. 😉
peterk2005
Neki 1.01 volt a túlélési esélye az oddsok alapján, értelmetlen lett volna felvenni a listára.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


U HAD ONE JOB DUDE.
Kenny
A szerelem ereje - Cercei jelenlétére visszanőtt. 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!


U HAD ONE JOB DUDE.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A wtf-eket leirták (sarkany 3 perc alatt szétcsapja az ellent, múlt részben meg nem győzött menekülni).vpi
Én meg azon rötyögök magamban, hogy a hardcore fanbase legnagyobb siráma már egy ideje az volt, hogy amióta megelőzték a regényeket, azóta átment a show tévésorozatba, eltűnt az "életszerűség" és bejöttek a hollywoodi mese-klisék. Ma pedig ugyanez a fanbase azon van kiakadva ahogy olvasom, hogy Cersei hogyan halhatott meg ilyen "szegényes", ötlettelen módon. F*ck you fanbase, Adolf Hitler says hello. 😉

A sárkány meg egy mágikus lény. Tudjaf*sz, hogy éppen mikor milyen erős. Lehet, hogy a múlt részben azért voltak olyan bénák mert még töltőn voltak Deres után. Tegnapra meg már befejeződött a recharge. Dany szemei is azért szórhattak szikrákat. 😉

Én egyébként élveztem ezt a részt. Is. Meg úgy nagyjából az egész sorozatot. Szerencsés alkat vagyok ebből a szempontból, mert a hibákra vakfoltos vagyok, ignorálom az ilyesmit, hogy szórakozhassak. Bár valószínűleg emiatt maradtam le Rogers nagyjelenetéről is. Szóval vannak ennek is hátulütői. 😉

A játékban meg szívesen részt vettem volna, de sajna hiába láttam mind a 7+ évadot, a neveket ennyi év alatt se sikerült megtanulnom. Egy sima Smith is nehezen marad meg helyesen, az ilyen Targaryen féle fantasy-s nevekre már rá se próbálok. 😊 Mindenesetre, ejnyebejnye Sobri, hogy a Night king-et lehagytad a listáról. Legalább neked eszedbe juthatott volna ez a forgatókönyv is. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
Abból a szempontból jó volt ez a rész, hogy a mindenki által megjósolt Dany őrületet nem chokerkedték el, hanem rendesen megcsinálták. | Mondjuk az utolsó rész trailere már nagyon harmadik birodalom hangulatú, de mindegy. |
A wtf-eket leirták (sarkany 3 perc alatt szétcsapja az ellent, múlt részben meg nem győzött menekülni).
A 7-8. évadból nekem még ez tetszett leginkább. De úgy tünik tényleg Arya wins the throne lesz (amit átad Jonnak). Jut eszembe, erre a Havas Choker Snowra miért gondol bárki, mint jó vezetőre? A legidegesítőbb határozatlan balfasz főnök tipus.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na ez a rész most nekem se tetszett annyira. Ok, voltak apróbb fordulatok | pl Arya visszafordul, és menti magát, vagy a hegy simán kinyírja "alkotóját"] | , de a nagyobb eseményekről Deadpool egyik kedvenc szófordulata jut eszembe: Mi a lónak a f@sza!
Ha már kiröhögtették magukat a múltkori résszel, most az ellenkezőjével... | múltkor simán legyakták a sárkányt egy hajóval kb, és Euron volt a Jani, most meg majd becsinált és egy ugyanolyan sárkány fél perc alatt lezúzott 50 hajót, meg a főváros összes védelmét.] | Ezt most hogy?! Van az a mondás, hogy arany középút...na lehetett volna egy epic csata 2 sárkánnyal, ehelyett lett ez. Sikerült a két végletet belevinni 2részbe, grat.
Az meg, hogy | Cersei, aki top3 karakter az egész sorozatban, és egy rohadék, úgy hal meg, hogy ráomlik a tégla bazmeg...] | anyátokat!
Az egyetlen pozitív dolog, hogy Arya listájára új név került valószínűleg 😊
Chargers LT
|
Euron karakterét meg az Arany Kompániát eléggé leegyszerűsítették, habár ezelőtt is rengeteg jelentősnek gondolt vagy hatalmasnak gondolt karakter hullott el a legegyszerűbb vagy leggyorsabb módon.

Cersei halála szerintem tök jó volt, ennél lentebb már mi lehetett volna neki? Ennél még az is méltóságosabb lett volna ha kivégzik, habár így is Jaime-el együtt halt meg, ami picit szebbé teszi a halálát.

A kemény fater meg a budin ülve halt meg, na bumm, akkor nem borultak ki az emberek ennyire.
|
Solymi
| a kemény fater mondjuk nem csak úgy halt meg a budin, hogy na bumm, nagyon erőlködött, hanem a kicsi fia csinálta ki |
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Na ez a rész most nekem se tetszett annyira. Ok, voltak apróbb fordulatok | pl Arya visszafordul, és menti magát, vagy a hegy simán kinyírja "alkotóját"] | , de a nagyobb eseményekről Deadpool egyik kedvenc szófordulata jut eszembe: Mi a lónak a f@sza!
Ha már kiröhögtették magukat a múltkori résszel, most az ellenkezőjével... | múltkor simán legyakták a sárkányt egy hajóval kb, és Euron volt a Jani, most meg majd becsinált és egy ugyanolyan sárkány fél perc alatt lezúzott 50 hajót, meg a főváros összes védelmét.] | Ezt most hogy?! Van az a mondás, hogy arany középút...na lehetett volna egy epic csata 2 sárkánnyal, ehelyett lett ez. Sikerült a két végletet belevinni 2részbe, grat.
Az meg, hogy | Cersei, aki top3 karakter az egész sorozatban, és egy rohadék, úgy hal meg, hogy ráomlik a tégla bazmeg...] | anyátokat!
Az egyetlen pozitív dolog, hogy Arya listájára új név került valószínűleg 😊
Chargers LT
|
Euron karakterét meg az Arany Kompániát eléggé leegyszerűsítették, habár ezelőtt is rengeteg jelentősnek gondolt vagy hatalmasnak gondolt karakter hullott el a legegyszerűbb vagy leggyorsabb módon.

Cersei halála szerintem tök jó volt, ennél lentebb már mi lehetett volna neki? Ennél még az is méltóságosabb lett volna ha kivégzik, habár így is Jaime-el együtt halt meg, ami picit szebbé teszi a halálát.

A kemény fater meg a budin ülve halt meg, na bumm, akkor nem borultak ki az emberek ennyire.
|

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Na ez a rész most nekem se tetszett annyira. Ok, voltak apróbb fordulatok | pl Arya visszafordul, és menti magát, vagy a hegy simán kinyírja "alkotóját"] | , de a nagyobb eseményekről Deadpool egyik kedvenc szófordulata jut eszembe: Mi a lónak a f@sza!
Ha már kiröhögtették magukat a múltkori résszel, most az ellenkezőjével... | múltkor simán legyakták a sárkányt egy hajóval kb, és Euron volt a Jani, most meg majd becsinált és egy ugyanolyan sárkány fél perc alatt lezúzott 50 hajót, meg a főváros összes védelmét.] | Ezt most hogy?! Van az a mondás, hogy arany középút...na lehetett volna egy epic csata 2 sárkánnyal, ehelyett lett ez. Sikerült a két végletet belevinni 2részbe, grat.
Az meg, hogy | Cersei, aki top3 karakter az egész sorozatban, és egy rohadék, úgy hal meg, hogy ráomlik a tégla bazmeg...] | anyátokat!
Az egyetlen pozitív dolog, hogy Arya listájára új név került valószínűleg 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Grandiózus, felejthetetlen rész volt, de azért az kicsit nevetséges, hogy az egy megmaradt sárkány leveri az egész várost, hadsereget, míg múltkor egy skorpiónyíllal kilométerekről leszedik a másikat. És Cersei halál tipusa is csalódás, ráesik a törmelék, azt ennyi?!

Szerkesztette: zavi27
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Trollkodok egyet. Ahogy írtam, egy darab részt nem láttam a GOTból. Az utolsó részt 😛 HBO-n kívül (ezért se nagyon láttam, mert nem volt/nincs HBO-m) valahol lehet majd nézni? Stream vagy vmi hasonló?

| Egyébként nekem tetszene, ha mégis csak Emilia Clark lenne a győztes, Nagyon szeretem, mint színésznőt, más filmekből. Hihetetlen arcjátéka van. |
dande
Én a Dany-s szálat konkrétan miatta gyűlöltem, kínszenvedés volt minden egyes jelenet vele, pláne ezzel a GoT-os "mindenkinek az arcára közelítünk és mutatjuk vagy 5 percig azt az egy arckifejezését" rendezés miatt.

| Jonny fiú a másik kedvenc, akinek van az egy darab bánatos kutyafej nézése és szevasz. |
PEEtör
A Mielőtt megismertelekben parádésat alakít szerintem!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hajnal óta szakadok a röhögéstől ezen. 😊 (VIGYÁZAT: SPOILEREK A VIDEÓBAN!)
 twitter.com/ringer/status/1127787394588000256

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A rész kurva epic volt, mégis lekapartam az arcom ennyi gyökérségtől. Úgyis leírja majd többször mindenki... This is not how it should have ended...

Szerkesztette: Hanni