Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ez... odabasz. az ilyeneket mindig addig lehet élvezni, amíg nincs személyes kötődés és negatív élmény (ne adj' isten tragédia) az adott dologgal kapcsolatban. | (egyébként áthelyezési parancs) | slowmotion
Hát ja. Bő harminc éve történt, réges-régen túl vagyunk rajta mindannyian, Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire megérint.

Az a durva, hogy az egyik végzett egyetemi tárgyam a fizika. Fizikusnak nem nevezném magam, ahhoz kellett volna a gyakorlat is a szakmában. De azért így is elég jó (tudományos) képem van az atomenergia működéséről, felhasználásának pro-és kontráiról. Tényleg tud(na) biztonságos lenni. Csak az a kérdés, hogy mennyire hiszed el, hogy az emberiség oda tud figyelni? Ha nincs ez a tragikus személyes élmény, akkor szerintem én elhinném, hogy oda tud. Alapvetően racionális gondolkodású vagyok, szerintem ma atompárti lennék. De ott nekem / nekünk '86-ban kvára szembejött a sztori, Atom ügyben egyszerűen nem tudok azóta bízni az emberiségben. Ezért viszont örülök, hogy lett ez a sorozat, még ha én nem is nézem meg. Jobb ha egy filmélményen borzad el valaki, mintha egy valós tragédián kellene. És ki tudja, hátha ez is egy pici lökés lesz a zöld energiák felé.
peterk2005
Az atomerőműveket kb a repülőgépekhez tudnám hasonlítani, alapvetőleg nagyon biztonságosak, és rengeteget lehet velük nyerni, csak ha szólnak, akkor hatalmasat szólnak. És ugye mindkettőnél általában emberi mulasztás kell a katasztrófához.
Viszont rengeteget fejlődött a technológia, manapság elképesztően durva -és ritka- hibák láncolatának kell történnie ahhoz, hogy Csernobilhoz hasonló történhessen.

A zöldekkel szemben az atomnak óriási előnye van energiatermelés szempontjából, ezt nem olyan egyszerű eltüntetni, még ha zöldpárti is lenne a világ, de nem az.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Atom ügyben egyszerűen nem tudok azóta bízni az emberiségben. peterk2005
főleg, hogy Csernobil kb a bolha fasza mondjuk Majakhoz meg a környékéhez képest
slowmotion
Az amúgy mekkora sötét folt. Elvileg minden idők legnagyobb atomkatasztrófája, mégis alig tudni róla valamit. Sőt, nem olyan rég kb senki nem is tudott róla...
dugo93
Aki nem tudná miről van szó:
 amirolatortenelem.blog.hu/2014/09/30/a_majaki_atomrobbanas
empty taxi
 index.hu/tudomany/2017/09/29/majak_windscale_atomeromu_reaktor_baleset_evfordulo_1957/

Nekem ezek pl új infók, nem is tudok rá jelzőket.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Atom ügyben egyszerűen nem tudok azóta bízni az emberiségben. peterk2005
főleg, hogy Csernobil kb a bolha fasza mondjuk Majakhoz meg a környékéhez képest
slowmotion
Az amúgy mekkora sötét folt. Elvileg minden idők legnagyobb atomkatasztrófája, mégis alig tudni róla valamit. Sőt, nem olyan rég kb senki nem is tudott róla...
dugo93
Aki nem tudná miről van szó:
 amirolatortenelem.blog.hu/2014/09/30/a_majaki_atomrobbanas


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Atom ügyben egyszerűen nem tudok azóta bízni az emberiségben. peterk2005
főleg, hogy Csernobil kb a bolha fasza mondjuk Majakhoz meg a környékéhez képest
slowmotion
Az amúgy mekkora sötét folt. Elvileg minden idők legnagyobb atomkatasztrófája, mégis alig tudni róla valamit. Sőt, nem olyan rég kb senki nem is tudott róla...

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Atom ügyben egyszerűen nem tudok azóta bízni az emberiségben. peterk2005
főleg, hogy Csernobil kb a bolha fasza mondjuk Majakhoz meg a környékéhez képest
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
 geekz.444.hu/2019/05/21/tronok-harca-8-evad-a-vilag-igy-er-vegetnem-bummal-csak-nyuszitessel

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez... odabasz. az ilyeneket mindig addig lehet élvezni, amíg nincs személyes kötődés és negatív élmény (ne adj' isten tragédia) az adott dologgal kapcsolatban. | (egyébként áthelyezési parancs) | slowmotion
Hát ja. Bő harminc éve történt, réges-régen túl vagyunk rajta mindannyian, Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire megérint.

Az a durva, hogy az egyik végzett egyetemi tárgyam a fizika. Fizikusnak nem nevezném magam, ahhoz kellett volna a gyakorlat is a szakmában. De azért így is elég jó (tudományos) képem van az atomenergia működéséről, felhasználásának pro-és kontráiról. Tényleg tud(na) biztonságos lenni. Csak az a kérdés, hogy mennyire hiszed el, hogy az emberiség oda tud figyelni? Ha nincs ez a tragikus személyes élmény, akkor szerintem én elhinném, hogy oda tud. Alapvetően racionális gondolkodású vagyok, szerintem ma atompárti lennék. De ott nekem / nekünk '86-ban kvára szembejött a sztori, Atom ügyben egyszerűen nem tudok azóta bízni az emberiségben. Ezért viszont örülök, hogy lett ez a sorozat, még ha én nem is nézem meg. Jobb ha egy filmélményen borzad el valaki, mintha egy valós tragédián kellene. És ki tudja, hátha ez is egy pici lökés lesz a zöld energiák felé.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 748 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csernobil 1. rész
Atyaég, rég vágott pofán ennyire nyitórész, mint ez... Szédelgek.
Vrij6
Az egyik egyetemi évfolyamtársam testvére vadászpilótának tanult, ami a rendszerváltás előtt azt jelentette, hogy az utolsó évüket Szovjetországban töltötték. Éppen 1986-ra esett ez az év. A srác évfolyama az utolsó vizsgarepüléseik egyikén átrepült az atomfelhőn. Persze bizonyíték nincs rá, sosem ismerte el sem a magyar, sem a szovjet hadsereg, de a srácok értelmes fiatalok voltak, tudták hol repültek, merre ment a felhő, stb., csak össze kellett rakni. (Valószínűleg a vizsgarepülés útvonalát kijelölők sem tudták, hogy mibe küldik a fiatalokat.)

Lényeg a lényeg, hogy a srác május végén hazajött, átvette ünnepélyesen a diplomáját, megkapta az elhelyezési parancsát .... és három hétre rá meghalt. Az utolsó időket együtt töltöttük, előbb azért hogy együtt bulizzunk, ünnepeljünk, utána meg jártunk a kórházba. Amikor meghalt, olyan volt, mint egy múmia, pedig nem egész két hónap alatt elvitte. Abból a végzős osztályból a 12 friss pilótából 10 nem érte meg a következő évet. Mind átrepült azon a sz*ros felhőn. 😕

Megnéztem az első részt, de kb. 15 perc után az agyam már csak a srácon járt. Ezt a sorozatot mostantól kihagyom, nekem túl sok. 😕 De aki csak történelemkönyvekből hallott róla, annak feltétlenül ajánlom!
peterk2005
Durva.
Én aztán a legdurvább belezős horrorokat is nyugodtan megnézem, de amióta megvannak a fiaim, nem szivesen nézek olyat, ahol gyerekeknek esik baja... szóval a személyes érintettség be tud tenni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Az egyik egyetemi évfolyamtársam testvére vadászpilótának tanult, ami a rendszerváltás előtt azt jelentette, hogy az utolsó évüket Szovjetországban töltötték. Éppen 1986-ra esett ez az év. A srác évfolyama az utolsó vizsgarepüléseik egyikén átrepült az atomfelhőn. Persze bizonyíték nincs rá, sosem ismerte el sem a magyar, sem a szovjet hadsereg, de a srácok értelmes fiatalok voltak, tudták hol repültek, merre ment a felhő, stb., csak össze kellett rakni. (Valószínűleg a vizsgarepülés útvonalát kijelölők sem tudták, hogy mibe küldik a fiatalokat.)

Lényeg a lényeg, hogy a srác május végén hazajött, átvette ünnepélyesen a diplomáját, megkapta az elhelyezési parancsát .... és három hétre rá meghalt. Az utolsó időket együtt töltöttük, előbb azért hogy együtt bulizzunk, ünnepeljünk, utána meg jártunk a kórházba. Amikor meghalt, olyan volt, mint egy múmia, pedig nem egész két hónap alatt elvitte. Abból a végzős osztályból a 12 friss pilótából 10 nem érte meg a következő évet. Mind átrepült azon a sz*ros felhőn. 😕

Megnéztem az első részt, de kb. 15 perc után az agyam már csak a srácon járt. Ezt a sorozatot mostantól kihagyom, nekem túl sok. 😕 De aki csak történelemkönyvekből hallott róla, annak feltétlenül ajánlom!
peterk2005
ez... odabasz. az ilyeneket mindig addig lehet élvezni, amíg nincs személyes kötődés és negatív élmény (ne adj' isten tragédia) az adott dologgal kapcsolatban.
| (egyébként áthelyezési parancs) |
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Csernobil 1. rész
Atyaég, rég vágott pofán ennyire nyitórész, mint ez... Szédelgek.
Vrij6
Az egyik egyetemi évfolyamtársam testvére vadászpilótának tanult, ami a rendszerváltás előtt azt jelentette, hogy az utolsó évüket Szovjetországban töltötték. Éppen 1986-ra esett ez az év. A srác évfolyama az utolsó vizsgarepüléseik egyikén átrepült az atomfelhőn. Persze bizonyíték nincs rá, sosem ismerte el sem a magyar, sem a szovjet hadsereg, de a srácok értelmes fiatalok voltak, tudták hol repültek, merre ment a felhő, stb., csak össze kellett rakni. (Valószínűleg a vizsgarepülés útvonalát kijelölők sem tudták, hogy mibe küldik a fiatalokat.)

Lényeg a lényeg, hogy a srác május végén hazajött, átvette ünnepélyesen a diplomáját, megkapta az elhelyezési parancsát .... és három hétre rá meghalt. Az utolsó időket együtt töltöttük, előbb azért hogy együtt bulizzunk, ünnepeljünk, utána meg jártunk a kórházba. Amikor meghalt, olyan volt, mint egy múmia, pedig nem egész két hónap alatt elvitte. Abból a végzős osztályból a 12 friss pilótából 10 nem érte meg a következő évet. Mind átrepült azon a sz*ros felhőn. 😕

Megnéztem az első részt, de kb. 15 perc után az agyam már csak a srácon járt. Ezt a sorozatot mostantól kihagyom, nekem túl sok. 😕
peterk2005
Atyaég. Ezt teljesen megértem. 😕

Nagyon sajnálom. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csernobil 1. rész
Atyaég, rég vágott pofán ennyire nyitórész, mint ez... Szédelgek.
Vrij6
Az egyik egyetemi évfolyamtársam testvére vadászpilótának tanult, ami a rendszerváltás előtt azt jelentette, hogy az utolsó évüket Szovjetországban töltötték. Éppen 1986-ra esett ez az év. A srác évfolyama az utolsó vizsgarepüléseik egyikén átrepült az atomfelhőn. Persze bizonyíték nincs rá, sosem ismerte el sem a magyar, sem a szovjet hadsereg, de a srácok értelmes fiatalok voltak, tudták hol repültek, merre ment a felhő, stb., csak össze kellett rakni. (Valószínűleg a vizsgarepülés útvonalát kijelölők sem tudták, hogy mibe küldik a fiatalokat.)

Lényeg a lényeg, hogy a srác május végén hazajött, átvette ünnepélyesen a diplomáját, megkapta az elhelyezési parancsát .... és három hétre rá meghalt. Az utolsó időket együtt töltöttük, előbb azért hogy együtt bulizzunk, ünnepeljünk, utána meg jártunk a kórházba. Amikor meghalt, olyan volt, mint egy múmia, pedig nem egész két hónap alatt elvitte. Abból a végzős osztályból a 12 friss pilótából 10 nem érte meg a következő évet. Mind átrepült azon a sz*ros felhőn. 😕

Megnéztem az első részt, de kb. 15 perc után az agyam már csak a srácon járt. Ezt a sorozatot mostantól kihagyom, nekem túl sok. 😕 De aki csak történelemkönyvekből hallott róla, annak feltétlenül ajánlom!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ha már 2. Vörös Nászt harangoztak be, legalább valami olyasmit vártam volna, hogy | amikor Tyrion (és Jon) szemére hányja Dany-nak az ártatlanok mészárlását, végül Tyrion eldobja a jelvényét, SzürkeFéreg azonnal leszúrja, mire Jon meg levágja Dany-t. Erre Drogon lefújja a mérkőzést Makulátlanokkal/, dotrakiakkal, tronnal, Jonnan, SzürkeFéreggel együtt és utána repül el a holttesttel. |
Atari
De csak addig amíg egy tornyból Arya rá nem ugrik!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Csernobil 1. rész

Atyaég, rég vágott pofán ennyire nyitórész, mint ez... Szédelgek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha már 2. Vörös Nászt harangoztak be, legalább valami olyasmit vártam volna, hogy | amikor Tyrion (és Jon) szemére hányja Dany-nak az ártatlanok mészárlását, végül Tyrion eldobja a jelvényét, SzürkeFéreg azonnal leszúrja, mire Jon meg levágja Dany-t. Erre Drogon lefújja a mérkőzést Makulátlanokkal/, dotrakiakkal, tronnal, Jonnan, SzürkeFéreggel együtt és utána repül el a holttesttel. |

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Most h vége a GOT-nak!
Végiggondolva sokkal jobb karakterek és színészek voltak a Lannisterek! Jaime, Cersei, Tywin és Tyrion mind fantasztikus volt!
steelwolf
Mondjuk Dany és John színészi alkítása szerintem rosszabb volt mint a 8. Évad 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most h vége a GOT-nak!
Végiggondolva sokkal jobb karakterek és színészek voltak a Lannisterek! Jaime, Cersei, Tywin és Tyrion mind fantasztikus volt!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Olvasd inkább el az eredeti blog bejegyzését, ez a fordítás borzalmas. Egy csomó mindent máshogy, más hangsúllyal, másként értve mondott. Illetve írt.

 georgerrmartin.com/notablog/2019/05/20/an-ending/
peterk2005
Hogy őszinte legyek, én el sem olvastam, hogy Martin mit makogott, csak a Jets sapkára fókuszáltam 😊

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Olvasd inkább el az eredeti blog bejegyzését, ez a fordítás borzalmas. Egy csomó mindent máshogy, más hangsúllyal, másként értve mondott. Illetve írt.

 georgerrmartin.com/notablog/2019/05/20/an-ending/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért ne essünk át a ló túloldalára se, hogy D&D csak a körülmények áldozatai ebben a történetben. Volt rá nagyjából 4 évük és 15 óra játékidő(ami több is lehetett volna), hogy kitalálják hogyan fognak A-ból B-be eljutni lehetőleg úgy, hogy amit eddig felépítettek azt ne köpjél szembe és ez lássuk be látványosan nem sikerült nekik. Csak pár a befejezéssel kapcsolatos logikátlanság,az egyes részekről inkább most ne is beszéljünk. Sam elvileg még mindig az éjjeli őrség tagja kéne hogy legyen, mégis ő lett Királyvár nagymestere. Brienne a lojalitás és becsület megtestesítője örök hűséget fogadott, hogy bármi is történjen védelmezni fogja Sansa-t, ehhez képest elég hamar inkább a karriert választja és még megannyi ilyen hibát lehetne sorolni. Ezek nem az időhiányából fakadnak, vagy a hozzá nemértő forgatókönyvírókból, ezek pusztán a hanyagságból oda nem figyelésből származtathatóak. Arról nem is beszélve, hogy az így is szűkebbre szabott zárás játékidejének kb. 1/3-a szimpla fanservice volt ami megint csak semmit se adott hozzá a nagy egészhez...
Ilyen feltételek mellett és ilyen végeredménnyel szerintem joggal érezhetik a GoT nézők többsége, hogy az író páros ezt az egészet csak gyorsan le akarta zárni és menni inkább SW-t csinálni.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Kizartnak tartom, hogy befejezze. A csavo tovabbi 4-5 sorozatnal kozremukodik, meg mindenhol jelenese van, nem csoda, hogy lokukit nem halad az egesszel, meg iroi valsagban van. Marpedig ez a sok spinoff meg a Tronok Harcahoz kotheto baromsag meg evekig ott lesz, addig sem fog rendesen haladni.

Mondjuk allitolag mondott valami olyat, hogy o mar tudja a veget, kigondolta reg, az meg is van irva, igy a halala eseten sem marad teljesen befejezetlenul az egesz.
Stez
kíváncsi vagyok, hogy a Griff - meghalt Aegon - Jon Snow dolgot hogyan oldja majd fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Kizartnak tartom, hogy befejezze. A csavo tovabbi 4-5 sorozatnal kozremukodik, meg mindenhol jelenese van, nem csoda, hogy lokukit nem halad az egesszel, meg iroi valsagban van. Marpedig ez a sok spinoff meg a Tronok Harcahoz kotheto baromsag meg evekig ott lesz, addig sem fog rendesen haladni.

Mondjuk allitolag mondott valami olyat, hogy o mar tudja a veget, kigondolta reg, az meg is van irva, igy a halala eseten sem marad teljesen befejezetlenul az egesz.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Most már értem, hogy miért van nála akkora fejetlenség, zűrzavar és alkotói válság:

www.origo.hu/teve/20190522-mas-lesz-a-tronok-harca-vege-a-regenyekben-mint-a-sorozatban-tv.html
Fast Willie
Jets sapkában, valóban esélytelen egyről kettőre jutni.
Sőt, ötről hatra egyedül nekik nem sikerül.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem tudom, hogy nem utólag szerkesztettek-e, néhány kicsit erőltetett is, de azért vicces

 port.hu/cikk/tv/8-ordas-nagy-tronok-harca-baki-ami-sokkal-durvabb-mint-az-ottfelejtett-starbucks-pohar/article-59378?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Fast Willie
Nem tűnik szerkesztettnek, de egyik sem olyan, ami nem fordul elő millió más filmben. Élőben ilyeneket a nézők elenyészően kis száma szúr ki, mert máshova figyel, így észre sem veszi. Nyilván utólag, kikockázva vicces.

Mondjuk az utolsó, esküvős jelenet számomra érthetetlen, ha egy adott jelenetben vagy, és pörög a film, hogy szorongathatsz egy kávés poharat? Pláne az első sorban. Smh.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Nem tudom, hogy nem utólag szerkesztettek-e, néhány kicsit erőltetett is, de azért vicces

 port.hu/cikk/tv/8-ordas-nagy-tronok-harca-baki-ami-sokkal-durvabb-mint-az-ottfelejtett-starbucks-pohar/article-59378?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv