Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
fel se tűnt, hogy tegnap cseréltem le a Damon avatáromat? 😛

én miatta kezdtem el nézni, mert a Lostban kedveltem Boone-t 😀 de aztán ott is ragadtam. Persze nálam mindig így van, a negatív/badass karakterek lekötnek. Mivel nem túl valószínű, hogy valaha kinyírják, így nézem továbbra is. Persze undorító tinédzser nyál az megvan, de heti 40 percig ki lehet bírni.

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
heheh
Liga 2. évad
http://www.youtube.com/watch?v=33I6sci59eg&feature=player_embedded
Josh Cribbs 😀Höri
akkor már a másikat is katt 😀

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
Amúgy ez pont egy Twilight illetve True Bloodos hülyeség, ugyanis vámpírok vannak benne 😀tenorx
tudtam előtte is csak reménykedtem h nem olyan módban adják elő mint az említettek. TrueBlood meg Twilight nekem szerencsére kimaradt mert pár perc után már nem bírtam őket, de mondom nekem ez tetszik. majd még írok róla h mik a tapasztalataim 😉 egyébként sztem te is adj neki még egy esélyt ~16.5 óra mindössze az egy igazi junkienak nem faktor 😛 még szezonkezdet előtt le lehet darálni 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
Én a harmadik rész után egyszerűen nem tudtam tovább nézni, bár lehet, hogy adok neki még egy esélyt, mert azt mondják, hogy a közepétől elég jó. Amúgy ez pont egy Twilight illetve True Bloodos hülyeség, ugyanis vámpírok vannak benne 😀 Ez nekem kb 9 éve tetszett, akkor is a Darren Shan könyvek (bár bevallom a nagy hype után elolvastam a Twilightot és a True Bloodot is nézem, de már rohadt unalmas ez a vámpíros téma).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
heheh
Liga 2. évad
http://www.youtube.com/watch?v=33I6sci59eg&feature=player_embedded
Josh Cribbs 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
Glee szinkronnál szarabbra számítottam, de eddig Sue hangja kivételével bejön.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
asszem ma láttam, hogy hétvégente nyomni fogja az RTL Klub sokak kedvencét, a Glee-tkonqueror
nem véletlenül lett olyan népszerű, csak az RTL sikeresen elrontja itthon...a szombat délután nem való, egy hétköznap főműsoridős agyonhypeolható sorozatnak.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
asszem ma láttam, hogy hétvégente nyomni fogja az RTL Klub sokak kedvencét, a Glee-t
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
alap :cool: hajrá kecskék

ha szarok leszünk arra fogom, hogy végigpartiztuk az évet. drug olympicsben a legjobb mikor Thad sikít 😀konqueror
ja meg mikor a kar nélküli csajtól kérdi Sammy:
-jöhet egy sör?
-aha
-tessék (és odadobja, csajnak nincs karja --> sör falnak baszódik)...BAZDMEG NEKED NINCS KEZED! :o

😀 😀konqueror
Tarts bakot 😀JayB
😀 😀

-woo, csapatépítő olimpia, a felső szint megint nyert!
-ezt mivel mérted le?
-hát a farkammal
-ennek semmi értelme

-a következő play mindent eldönt! győzelem vagy vereség, minden ezen múlik! a gigászi csata végre eldől
-haver, még csak 10 perce vagyunk itt...

😀

az aranykezűs részt is láttad már?

-"írd alá, a-rany-kezű"
-te pöcsfej, nem is ez az igazi neve, és különben sem így megy ez
-de, velem is ez volt a toborzáskor
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊kristof
alap :cool: hajrá kecskék

ha szarok leszünk arra fogom, hogy végigpartiztuk az évet. drug olympicsben a legjobb mikor Thad sikít 😀konqueror
ja meg mikor a kar nélküli csajtól kérdi Sammy:
-jöhet egy sör?
-aha
-tessék (és odadobja, csajnak nincs karja --> sör falnak baszódik)...BAZDMEG NEKED NINCS KEZED! :o

😀 😀konqueror
Ezt eljátsza mégegyszer utána 😀


több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊kristof
alap :cool: hajrá kecskék

ha szarok leszünk arra fogom, hogy végigpartiztuk az évet. drug olympicsben a legjobb mikor Thad sikít 😀konqueror
ja meg mikor a kar nélküli csajtól kérdi Sammy:
-jöhet egy sör?
-aha
-tessék (és odadobja, csajnak nincs karja --> sör falnak baszódik)...BAZDMEG NEKED NINCS KEZED! :o

😀 😀konqueror
Tarts bakot 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.JayB
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊kristof
alap :cool: hajrá kecskék

ha szarok leszünk arra fogom, hogy végigpartiztuk az évet. drug olympicsben a legjobb mikor Thad sikít 😀konqueror
ja meg mikor a kar nélküli csajtól kérdi Sammy:
-jöhet egy sör?
-aha
-tessék (és odadobja, csajnak nincs karja --> sör falnak baszódik)...BAZDMEG NEKED NINCS KEZED! :o

😀 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
alap :cool: hajrá kecskékkonqueror
hogyhogy mégsem Pedo Bears lett?


Bria: kezdenek lendületbe jönni a srácok 😊JSanyo
elfeledtem (meghagyom Kristófnak)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
alap :cool: hajrá kecskékkonqueror
hogyhogy mégsem Pedo Bears lett?


Bria: kezdenek lendületbe jönni a srácok 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.JayB
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊kristof
alap :cool: hajrá kecskék

ha szarok leszünk arra fogom, hogy végigpartiztuk az évet. drug olympicsben a legjobb mikor Thad sikít 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 187 — StuG Life
futurama részről részre jobb 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.JayB
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
Egy Dexter 5x01 preair-el most nagyon meg lennék elégedve. Tavaly ilyenkor nézhettük..
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊pc_x
uhh ez jónak igérkezik 😊
csak egy kicsit a Resident Evil-re hajaz ezzel a "felébredek az üres világban, mindenki halott stb"-vel. de reméljük ebből többet kihoznak a rendezők a RE-ből 😛EaRl
A Zombielandban egész jól megoldották ezt a kérdést.
WH nagyon jó volt.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊pc_x
uhh ez jónak igérkezik 😊
csak egy kicsit a Resident Evil-re hajaz ezzel a "felébredek az üres világban, mindenki halott stb"-vel. de reméljük ebből többet kihoznak a rendezők a RE-ből 😛EaRl
Hát igazából képregényből készül, még régebben olvastam róla és már az is nagyon megfogott, elég beteg hangulata volt, remélem itt is meglesz 😊

szerk: keresgéltem, de most nem találtam meg azt a cikket, de ha googleben rákeresel lesz jópár kép+leírás a képregényről, eléggé adja 😀


több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊pc_x
uhh ez jónak igérkezik 😊
csak egy kicsit a Resident Evil-re hajaz ezzel a "felébredek az üres világban, mindenki halott stb"-vel. de reméljük ebből többet kihoznak a rendezők a RE-ből 😛
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊


több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
most volt comedyn az egyik legjobb SP rész szvsz (Casa Bonita 😊 )konqueror
Nekem a keresztény rockos rész jobban tetsztik. Ami a héten volt.
Cartmen szövege hogy a feketéknél mindig van gitár / és alapból tudnak rajta játszani.
Meg amikor az FBI ügynök megmutatja Stanéknek azért nem szabad letölteni, mert a "szegény" popsztárok évi 30 M helyett csak 25 M keresnek.
Priceless.

I wanna' that ring again!