Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Apple earbudsrol velemeny vkinek? nezem a sima 3. generaciot illetve van egy 2019bol, 50 EUR a kulonbseg. alapvetoen podcast hallgatasra lenne babakocsitolas kozben, mert a sima vezetekes elkepesztoen kontakthibas lett, ha zsebbe rakom folyamatosan leall.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
YoungZeeZee
Nekem ilyenem van:
 www.philips.hu/c-p/SA5MXX04KF_12/gogear-mp3-lejatszo-fullsoundtm-technologiaval

Esetleg próbáld megkeresni a gyári illesztőprogramját vagy szoftverét hát ha azon keresztül felismeri.
JoeyPorter
Tenyleg a gyari illesztoprogi.koszi a tippet.
Ilyenem van nekem is.kb 5-6 eve vettem de az aksi mar nem eros.de popecul mukodik.
Vettem egy energiesystemet mert a philiphs mar nem gyart ilyenlejatszot..semmilyet.

 www.energysistem.com/en/mp3-clip-bt-sport-greenstone-44724
YoungZeeZee
Na megoldva.
azt ajánlottak h ogy probáljak ki egy mobil usb kabelt.
fura, mert amit adtak hozzá eddig müködött.most nem. kipróbáltam egy másik usb kábelt , nem ment vele.
elővettem egy régi telefonos kábelt, azzal jó.

Micsoda nap'
YoungZeeZee
lehet hogy "elfáradt" a kábeled és elpattant benne az adat szál
ugye több fajta usb kábel van, van ami csak áramot tud vinni de adatot nem
Negritis
ez is lehet...jo szar a kabel, mert a kutyuhoz adtak es kb masfel honapja hasznalom es a kabaleket nem szoktam osszetekerni gyurogetni.
YoungZeeZee
Ez a system energie korrekt supporttal rendelkezik.
Nem irtam vissza nekik h mas kabellel megy.eszembe se jutott, mert nem szokas ez...erre jott egy egy level toluk h akkor ok-e a cucc....most ott tartok h egy uj kabelt akarok szervalni toluk.kivancsi vagyok a feltetelekre.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
YoungZeeZee
Nekem ilyenem van:
 www.philips.hu/c-p/SA5MXX04KF_12/gogear-mp3-lejatszo-fullsoundtm-technologiaval

Esetleg próbáld megkeresni a gyári illesztőprogramját vagy szoftverét hát ha azon keresztül felismeri.
JoeyPorter
Tenyleg a gyari illesztoprogi.koszi a tippet.
Ilyenem van nekem is.kb 5-6 eve vettem de az aksi mar nem eros.de popecul mukodik.
Vettem egy energiesystemet mert a philiphs mar nem gyart ilyenlejatszot..semmilyet.

 www.energysistem.com/en/mp3-clip-bt-sport-greenstone-44724
YoungZeeZee
Na megoldva.
azt ajánlottak h ogy probáljak ki egy mobil usb kabelt.
fura, mert amit adtak hozzá eddig müködött.most nem. kipróbáltam egy másik usb kábelt , nem ment vele.
elővettem egy régi telefonos kábelt, azzal jó.

Micsoda nap'
YoungZeeZee
lehet hogy "elfáradt" a kábeled és elpattant benne az adat szál
ugye több fajta usb kábel van, van ami csak áramot tud vinni de adatot nem
Negritis
ez is lehet...jo szar a kabel, mert a kutyuhoz adtak es kb masfel honapja hasznalom es a kabaleket nem szoktam osszetekerni gyurogetni.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
YoungZeeZee
Nekem ilyenem van:
 www.philips.hu/c-p/SA5MXX04KF_12/gogear-mp3-lejatszo-fullsoundtm-technologiaval

Esetleg próbáld megkeresni a gyári illesztőprogramját vagy szoftverét hát ha azon keresztül felismeri.
JoeyPorter
Tenyleg a gyari illesztoprogi.koszi a tippet.
Ilyenem van nekem is.kb 5-6 eve vettem de az aksi mar nem eros.de popecul mukodik.
Vettem egy energiesystemet mert a philiphs mar nem gyart ilyenlejatszot..semmilyet.

 www.energysistem.com/en/mp3-clip-bt-sport-greenstone-44724
YoungZeeZee
Na megoldva.
azt ajánlottak h ogy probáljak ki egy mobil usb kabelt.
fura, mert amit adtak hozzá eddig müködött.most nem. kipróbáltam egy másik usb kábelt , nem ment vele.
elővettem egy régi telefonos kábelt, azzal jó.

Micsoda nap'
YoungZeeZee
lehet hogy "elfáradt" a kábeled és elpattant benne az adat szál
ugye több fajta usb kábel van, van ami csak áramot tud vinni de adatot nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
YoungZeeZee
Nekem ilyenem van:
 www.philips.hu/c-p/SA5MXX04KF_12/gogear-mp3-lejatszo-fullsoundtm-technologiaval

Esetleg próbáld megkeresni a gyári illesztőprogramját vagy szoftverét hát ha azon keresztül felismeri.
JoeyPorter
Tenyleg a gyari illesztoprogi.koszi a tippet.
Ilyenem van nekem is.kb 5-6 eve vettem de az aksi mar nem eros.de popecul mukodik.
Vettem egy energiesystemet mert a philiphs mar nem gyart ilyenlejatszot..semmilyet.

 www.energysistem.com/en/mp3-clip-bt-sport-greenstone-44724
YoungZeeZee
Na megoldva.
azt ajánlottak h ogy probáljak ki egy mobil usb kabelt.
fura, mert amit adtak hozzá eddig müködött.most nem. kipróbáltam egy másik usb kábelt , nem ment vele.
elővettem egy régi telefonos kábelt, azzal jó.

Micsoda nap'
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
YoungZeeZee
Nekem ilyenem van:
 www.philips.hu/c-p/SA5MXX04KF_12/gogear-mp3-lejatszo-fullsoundtm-technologiaval

Esetleg próbáld megkeresni a gyári illesztőprogramját vagy szoftverét hát ha azon keresztül felismeri.
JoeyPorter
Tenyleg a gyari illesztoprogi.koszi a tippet.
Ilyenem van nekem is.kb 5-6 eve vettem de az aksi mar nem eros.de popecul mukodik.
Vettem egy energiesystemet mert a philiphs mar nem gyart ilyenlejatszot..semmilyet.

 www.energysistem.com/en/mp3-clip-bt-sport-greenstone-44724

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
YoungZeeZee
Nekem ilyenem van:
 www.philips.hu/c-p/SA5MXX04KF_12/gogear-mp3-lejatszo-fullsoundtm-technologiaval

Esetleg próbáld megkeresni a gyári illesztőprogramját vagy szoftverét hát ha azon keresztül felismeri.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊
JoeyPorter
Igy van.
A mobil kurva nagy ahhoz h csak zsebbe rakjam es ugy csinaljam a dolgom.
Az mp3 lejatszo pici es csiptetni is lehet.
Szoval nekem sem opcio es szeretek neha tavol lenni a mobiltol.
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.
Sobri Jóska
Futni például praktikusabb egy pár grammos mp3 lejátszóval mint a fél kilós iphone-nal,nekem személy szerint. 😊

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
YoungZeeZee
Még van mp3 lejátszó?!?!
Amikor egy telóra 200+ GB zenét fel lehet pakolni?
Még mindig meg tudok lepődni.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
Adott egy mp3 lejatszo ami usbvel kapcsolodik a laptophoz.eddig minden mukodott, semmi uj eszkozt nem haaznalok de tegnap ota a laptop nem latja a lejatszot.radugom tolt.a lejatszot tudom hasznalni de a laptop nem latja igy a zeneket nem tudom pakolgatni.
Masik usb kabellel sem megy. Masik gepen sem megy.mas usb eszkoz siman lathato.
A lejatszot reseteltem meg eredeti allapotvisszaalitast csinaltam stb.. a support baszik visszairni eddig.
Tippek?
Fware frissites sem lehetseges mert a laptop nem latja.
Alapkaraton ha radugom ki kene irni h toltes es transfer vagy csak toltes.semmi ilyen nem ugrik fel.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hátha érdekel valakit:
 www.jwst.nasa.gov/content/webbLaunch/whereIsWebb.html
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Androidos telón lehet valahogy egy weboldal szövegében stringre keresni?

Mint a Ctrl+F asztalin.
warr_b
 support.google.com/chrome/answer/95440?hl=hu&co=GENIE.Platform%3DAndroid

Megjegyzem kb 30 mp volt megtalálni az “android weboldal keresés” stringekkel 😉
Toca
Kösz, azt hittem valami bonyolultabb 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Androidos telón lehet valahogy egy weboldal szövegében stringre keresni?

Mint a Ctrl+F asztalin.
warr_b
 support.google.com/chrome/answer/95440?hl=hu&co=GENIE.Platform%3DAndroid

Megjegyzem kb 30 mp volt megtalálni az “android weboldal keresés” stringekkel 😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Androidos telón lehet valahogy egy weboldal szövegében stringre keresni?

Mint a Ctrl+F asztalin.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Kiment a levél Jezuskának.
Megkertèk a mostani tabletet vigye el mert a 16GB nem eleg semmire gyakorlatilag.
Mik jöhetnek szóba?
Én almás vagyok de jezuska szerint a gyereknek az sok lenne. Szóval classroom,duolingo meg par jatek menjen rajta. Wifi alap sim se art mert van egy szabad sim kartyam.
Ötletek?
Huawei van most t10 engem nem vett le a labamrol.
Janek
Nekem is csak a régi vicc jut eszembe, hogy mi az, ami olyan jó, mint az iPad, azt tudja, amit az iPad, annyiba kerül, mint az iPad?
Az iPad az.
Nem érdemes más tabletet venni.
Sobri Jóska
Nekem Samsung S7 tablet jobban bejön
kapitnono
sokat agyaltam annak idején h ipad pro 12,9 v samsung tab s7+ legyen, végül az s7+ mellett tettem le a voksom, nem bántam meg

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
a kulso vinyok mennyire birjak mar ha MAc OS-re es win 10-re is radugjak oket?
Ugy hallottam h van olyan kulso merevlemez ami meghulyul es vagy hasznalharatlan lesz vagy csak az egyiken mukodik.
probalkozni nem merek , mert tul sok kep es mas dolgokat is tarolok rajtuk
YoungZeeZee
attól függ milyen fájlrendszerre van formaátlva sztem
Negritis
Szoval ez meg valid cucc.
Hogy erted h milyen fajlrendszerre van formatalva?
Van olyan keszulelem h van rajta 1-1 folder macos es win.
YoungZeeZee
Want to use one external drive for both your Windows PC and your Mac machine? ... Windows uses NTFS while Mac OS uses HFS, and they're incompatible with each other. However, you can format the drive to work with both Windows and Mac by using the exFAT filesystem.
warr_b
 en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_file_systems

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a kulso vinyok mennyire birjak mar ha MAc OS-re es win 10-re is radugjak oket?
Ugy hallottam h van olyan kulso merevlemez ami meghulyul es vagy hasznalharatlan lesz vagy csak az egyiken mukodik.
probalkozni nem merek , mert tul sok kep es mas dolgokat is tarolok rajtuk
YoungZeeZee
attól függ milyen fájlrendszerre van formaátlva sztem
Negritis
Szoval ez meg valid cucc.
Hogy erted h milyen fajlrendszerre van formatalva?
Van olyan keszulelem h van rajta 1-1 folder macos es win.
YoungZeeZee
Want to use one external drive for both your Windows PC and your Mac machine? ... Windows uses NTFS while Mac OS uses HFS, and they're incompatible with each other. However, you can format the drive to work with both Windows and Mac by using the exFAT filesystem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
a kulso vinyok mennyire birjak mar ha MAc OS-re es win 10-re is radugjak oket?
Ugy hallottam h van olyan kulso merevlemez ami meghulyul es vagy hasznalharatlan lesz vagy csak az egyiken mukodik.
probalkozni nem merek , mert tul sok kep es mas dolgokat is tarolok rajtuk
YoungZeeZee
attól függ milyen fájlrendszerre van formaátlva sztem
Negritis
Szoval ez meg valid cucc.
Hogy erted h milyen fajlrendszerre van formatalva?
Van olyan keszulelem h van rajta 1-1 folder macos es win.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
a kulso vinyok mennyire birjak mar ha MAc OS-re es win 10-re is radugjak oket?
Ugy hallottam h van olyan kulso merevlemez ami meghulyul es vagy hasznalharatlan lesz vagy csak az egyiken mukodik.
probalkozni nem merek , mert tul sok kep es mas dolgokat is tarolok rajtuk
YoungZeeZee
attól függ milyen fájlrendszerre van formaátlva sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 835
a kulso vinyok mennyire birjak mar ha MAc OS-re es win 10-re is radugjak oket?
Ugy hallottam h van olyan kulso merevlemez ami meghulyul es vagy hasznalharatlan lesz vagy csak az egyiken mukodik.
probalkozni nem merek , mert tul sok kep es mas dolgokat is tarolok rajtuk
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Talan itt lesz a legjobb helye. Botmixert esetleg tudtok e ajanlani, most amit nezegetek az a Bosch MSM66150 de eleg tanacstalan vagyok mit is kellene neznem. Itt ami mindenkeppen tetszik, hogy 4 penges viszont ez a 12 fokozat ezt el nem tudom kepzelni mire kell 😀
Amire nagyjabol hasznalnank: kremlevesek keszitesere es apritas (de azert a habvero se lenne rossz). Nagyjabol a 10k-20k amit raszannek es lehetoleg feher / szurke kellene, hogy legyen. Koszi elore is 😊
rokaur
Én is régóta a Boschokat nézegetem, szerintem ott nem igazán lehet mellényúlni. Nekünk most valami noname hulladék van, és ami fontos tapasztalatot szereztem vele, hogy érdemes fémszárút venni, mert ezeken a fos műanyagokon egy pár év után megjelennek az ütések/karcok és sokkal nehezebb elmosni.
több mint 4 éve
rokaur 876
Talan itt lesz a legjobb helye. Botmixert esetleg tudtok e ajanlani, most amit nezegetek az a Bosch MSM66150 de eleg tanacstalan vagyok mit is kellene neznem. Itt ami mindenkeppen tetszik, hogy 4 penges viszont ez a 12 fokozat ezt el nem tudom kepzelni mire kell 😀
Amire nagyjabol hasznalnank: kremlevesek keszitesere es apritas (de azert a habvero se lenne rossz). Nagyjabol a 10k-20k amit raszannek es lehetoleg feher / szurke kellene, hogy legyen. Koszi elore is 😊

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 347 — WHO DAT!!!!
Kiment a levél Jezuskának.
Megkertèk a mostani tabletet vigye el mert a 16GB nem eleg semmire gyakorlatilag.
Mik jöhetnek szóba?
Én almás vagyok de jezuska szerint a gyereknek az sok lenne. Szóval classroom,duolingo meg par jatek menjen rajta. Wifi alap sim se art mert van egy szabad sim kartyam.
Ötletek?
Huawei van most t10 engem nem vett le a labamrol.
Janek
Nekem is csak a régi vicc jut eszembe, hogy mi az, ami olyan jó, mint az iPad, azt tudja, amit az iPad, annyiba kerül, mint az iPad?
Az iPad az.
Nem érdemes más tabletet venni.
Sobri Jóska
Nekem Samsung S7 tablet jobban bejön


több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Kiment a levél Jezuskának.
Megkertèk a mostani tabletet vigye el mert a 16GB nem eleg semmire gyakorlatilag.
Mik jöhetnek szóba?
Én almás vagyok de jezuska szerint a gyereknek az sok lenne. Szóval classroom,duolingo meg par jatek menjen rajta. Wifi alap sim se art mert van egy szabad sim kartyam.
Ötletek?
Huawei van most t10 engem nem vett le a labamrol.
Janek
Nekem is csak a régi vicc jut eszembe, hogy mi az, ami olyan jó, mint az iPad, azt tudja, amit az iPad, annyiba kerül, mint az iPad?
Az iPad az.
Nem érdemes más tabletet venni.