Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
asszem robot porszivokat itt szoktuk beszelni. szoval vettunk egy roborock s5 maxot es tegnap beuzemeltem. fel is terkepezte a lakast (ropke 84 perc alatt 😊 ) egesz ugyesen, osszesen 3 hely volt huzosabb, a terasz ajto resz, amit itt elhuzos Maltan (nem nyitos) igy beleesne az elhuzos savba es nem tudna kijonni belole, de a terkepen raktam oda 'lathatatlan falakat' igy remelem legkozelebb ez sem lesz gond.
meglepoen ugyesen mozog, es teljesen jol porszivozik, asszonnyal beszeltuk is h csaladtag lesz a Robibol annyira meg fogjuk szeretni.

kerdesem az lenne, hogy bki probalta a felmosast hasznalni? milyen? erdemes? itt nalunk mindenhol hidegburkolat van, sehol sincs parketta, ezert en adnek neki eselyt, de elotte jo lenne szemelyes tapasztalatot is olvasni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=fhLtyrRwGcg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 prog.hu/hirek/5838/megtortent-lenyomta-a-python-a-c-t-es-a-java-t-is-a-tiobe-ban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 telex.hu/tech/2021/09/23/kotelezove-tenne-az-egyseges-usb-c-toltot-az-eu


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 napidroid.hu/7-evig-kellene-frissiteni-telefonokat-egy-nemet-torvenyjavaslat-szerint/

ez érdekes húzás lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.
dugo93
Ja, értem... Ez melyik, az értesítések kikapcsolódása, vagy a csoport figyelmen kívül hagyása?
warr_b
Ahogy látom mobilon: csoporta rányomsz, jobb felül 3 pontos és ott tap a "követed"-re
dugo93
Nekem ott ezek vannak:

Chat-fej megnyitása
Csoport képének megváltoztatása
Név módosítása
Beszélgetés törlése
Kilépés a csoportból
Technikai probléma jelentése

A csoport neve alatt van még a hang meg videó mellett egy némítás.
warr_b
Akkor változtasd meg a csoport képet erre:



A problémádat direktbe, egy lépésben nem oldja meg, de sokan rád fognak írni, és köztük tuti lesz, aki ténylegesen segíteni is tud.
Sobri Jóska
Remélem használsz valami jó vpn-t, hogy elrejtsd a keresési előzményeidet 😆
warr_b
Ez a kép a Pesti Srácok egyik cikkét illusztrálta.
Pirospontot kapok érte. 😉

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.
dugo93
Ja, értem... Ez melyik, az értesítések kikapcsolódása, vagy a csoport figyelmen kívül hagyása?
warr_b
Ahogy látom mobilon: csoporta rányomsz, jobb felül 3 pontos és ott tap a "követed"-re
dugo93
Nekem ott ezek vannak:

Chat-fej megnyitása
Csoport képének megváltoztatása
Név módosítása
Beszélgetés törlése
Kilépés a csoportból
Technikai probléma jelentése

A csoport neve alatt van még a hang meg videó mellett egy némítás.
warr_b
Akkor változtasd meg a csoport képet erre:



A problémádat direktbe, egy lépésben nem oldja meg, de sokan rád fognak írni, és köztük tuti lesz, aki ténylegesen segíteni is tud.
Sobri Jóska
Remélem használsz valami jó vpn-t, hogy elrejtsd a keresési előzményeidet 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.
dugo93
Ja, értem... Ez melyik, az értesítések kikapcsolódása, vagy a csoport figyelmen kívül hagyása?
warr_b
Ahogy látom mobilon: csoporta rányomsz, jobb felül 3 pontos és ott tap a "követed"-re
dugo93
Nekem ott ezek vannak:

Chat-fej megnyitása
Csoport képének megváltoztatása
Név módosítása
Beszélgetés törlése
Kilépés a csoportból
Technikai probléma jelentése

A csoport neve alatt van még a hang meg videó mellett egy némítás.
warr_b
Akkor változtasd meg a csoport képet erre:



A problémádat direktbe, egy lépésben nem oldja meg, de sokan rád fognak írni, és köztük tuti lesz, aki ténylegesen segíteni is tud.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.
dugo93
Ja, értem... Ez melyik, az értesítések kikapcsolódása, vagy a csoport figyelmen kívül hagyása?
warr_b
Ahogy látom mobilon: csoporta rányomsz, jobb felül 3 pontos és ott tap a "követed"-re
dugo93
Nekem ott ezek vannak:

Chat-fej megnyitása
Csoport képének megváltoztatása
Név módosítása
Beszélgetés törlése
Kilépés a csoportból
Technikai probléma jelentése

A csoport neve alatt van még a hang meg videó mellett egy némítás.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.
dugo93
Ja, értem... Ez melyik, az értesítések kikapcsolódása, vagy a csoport figyelmen kívül hagyása?
warr_b
Ahogy látom mobilon: csoporta rányomsz, jobb felül 3 pontos és ott tap a "követed"-re

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.
dugo93
Ja, értem... Ez melyik, az értesítések kikapcsolódása, vagy a csoport figyelmen kívül hagyása?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.
warr_b
Ha kilépsz, akkor igen, de ha csak leiratkozol, akkor nem lesz vele tele az üzenőfalad, viszont bármikor megtudod nézni rajta a contenteket.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.
dugo93
Mivel már nem oda jár a gyerek, így a fene se kíváncsi rá 😄
De ha kilépünk a csoportból, akkor bukta a képek, nem?
Bocs ha láma kérdés, nem használok fb-ot, asszony van csak fent, én max elolvasom ha írnak vmi infót az ovis/suliba csoportban.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁
warr_b
Iratkozz le a csoportról, ha az a baj hogy idegesítőek a posztok, de szeretnéd a tartalmat elérni.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=9V0lXIK9DZQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van valami lehetőség, trükk egy Facebook csoportból egyben, batch-ben leszedni az ott szereplő fényképeket?
Kilépnénk a régi ovis csoportból, de a fasz tudja, le lett-e mentegetve az összes kép, amin rajta van a gyerek, de őszintén szólva nincs kedvem többszáz képet egyesével mókolni 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Digi.hu se elérhető 🤣
Remélem hamar rendberakják...
warr_b
Nálunk 17.kerben is halott tv internet telefon. Minden.
KoporShow
Akkor kell neki KoporShow.
Ha-ha.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
ez is fasza hiba
 mobilarena.hu/hir/javitja_az_apple_a_hibas_beszedhangszorokat.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Samsung a22-eshez való tok más típusra is jó? Vagy mindegyikhez egyedi kialakítás kell?
r.baggio
tippre egyedi a kamerák miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
Samsung a22-eshez való tok más típusra is jó? Vagy mindegyikhez egyedi kialakítás kell?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
itt dunakeszin is vacakol a net

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy néz ki, meggyógyult 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Digi.hu se elérhető 🤣
Remélem hamar rendberakják...
warr_b
Nálunk 17.kerben is halott tv internet telefon. Minden.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Digi.hu se elérhető 🤣
Remélem hamar rendberakják...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pont most néztem körül neten, downdetector és a kommentek szerint rengeteg helyen lehalt Pesttől Békéscsabáig, szóval úgy fest nem helyileg nálam ment el...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"