Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.

Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
undisputedly
Azóta se vitted vissza?

Ezt a telót néztem ki én is az asszonynak ajándékba, de nem merem megvenni 😕
Gyurma Pappa
Nem vittem. Erdekes modon azota nem jott elo a problema, csak annyiban, hogy ha egy laptop monitor is szerepel a kamera latoszogeben,akkor korulotte minden sargas.

Kerestem youtubeon meg forumokon hasonlo felvetest, de ott tobbnyire egy mas jellegu sargasagrol irnak, amit beallitasok okoznak. Majd talan most vasarnap visszamegyek vele es megkerdem, hogy ez miert van.

Amugy mas funkcioban nincs hibaja. Az pl kulonosen tetszik, hogy be lehet allitani, erzekelje, ha 2x vagy 3x a telefon hatat (barhol) megerinted az ujjaddal es akkor a hozzarendelt parancsot vegrehajtja. En pl kepernyofotot allitottam be 2 koppintasra es igy nem kell gombokat nyomkodni, egy kezben tartva is siman meg lehet csinalni.

Ami meg hatrany, hogy neha hasznalat kozben forrosodik a hatulja. Nem egeto forrosag, de erezni, hogy melegebb, mint elotte.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
én megvárom mit fog tudni a 13 mini és mekkora lesz, de lehet arra cserélem majd le a nokia 7.1-em

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.

Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
undisputedly
Azóta se vitted vissza?

Ezt a telót néztem ki én is az asszonynak ajándékba, de nem merem megvenni 😕
Gyurma Pappa
Én februárban vettem asszonynak azóta semmi gondja nincs, még csak hasonlót se láttam. Cégben és kollának is van minije ő nála is minden flottul megy.
Egyébként ilyenkor kb cserélik ha gond van szóval nem aggódnék.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.

Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
undisputedly
Azóta se vitted vissza?

Ezt a telót néztem ki én is az asszonynak ajándékba, de nem merem megvenni 😕

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bassza meg a Google a tetves kurva anyját, hogy most már ki se lehet kapcsolni androidon ezt a szájbakúrt használhatatlan fos Tab group layoutot 😡🤬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Megnézem ezt az átpakolós módszert. Elég buta ez így de hát ez van. Nem az én vasam csak a gyerekeké én andriod hülye vagyok sose volt ilyen gépem
Janek
 www.androidauthority.com/how-to-move-apps-to-sd-card-706902/

az is lehet amúgy hogy az adott app nem támogatja ezt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
android kérdés:

van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....

youtube nem segít sajna

-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
Janek
Pedig ezek az olcsó androidos tabletek/mobilok ilyenek.
"Ő dönt", hogy hova tárol.
És az a saját memória lesz, nem az SD kártya. Oda te tudsz rakni videót, zenét, képeket, de az alkalmazások azok a belső memóriát foglalják, ami gondolom nem 256gb...
Sobri Jóska
ez így nem igaz, magától lehet hogy oda teszi, bár ez se feltétlen van így
viszont kézzel át kéne tudnod helyezni az aplikációkat az SD kártyára, tudom hogy macerás de kb ez a legjobb ötletem
Negritis
Megnézem ezt az átpakolós módszert. Elég buta ez így de hát ez van. Nem az én vasam csak a gyerekeké én andriod hülye vagyok sose volt ilyen gépem

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
android kérdés:

van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....

youtube nem segít sajna

-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
Janek
Pedig ezek az olcsó androidos tabletek/mobilok ilyenek.
"Ő dönt", hogy hova tárol.
És az a saját memória lesz, nem az SD kártya. Oda te tudsz rakni videót, zenét, képeket, de az alkalmazások azok a belső memóriát foglalják, ami gondolom nem 256gb...
Sobri Jóska
ez így nem igaz, magától lehet hogy oda teszi, bár ez se feltétlen van így
viszont kézzel át kéne tudnod helyezni az aplikációkat az SD kártyára, tudom hogy macerás de kb ez a legjobb ötletem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
android kérdés:

van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....

youtube nem segít sajna

-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
Janek
Pedig ezek az olcsó androidos tabletek/mobilok ilyenek.
"Ő dönt", hogy hova tárol.
És az a saját memória lesz, nem az SD kártya. Oda te tudsz rakni videót, zenét, képeket, de az alkalmazások azok a belső memóriát foglalják, ami gondolom nem 256gb...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
android kérdés:

van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....

youtube nem segít sajna

-az nem segít hogy vegyek almás tabot....

több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
Amadeus
ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Negritis
jepp

5 van elvileg

(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)

nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)

vagy vegyél valami ilyesmit
 edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Negritis
Elől is két dugó van.
Amadeus
nemtom másnak van-e ötlete, de sztem akkor kell az az adapter
vagy egy olyan füles aminek 2 kábele van
Negritis
Vettem egy adaptert.

Köszönöm szépen a segítséget!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
Amadeus
ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Negritis
jepp

5 van elvileg

(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)

nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)

vagy vegyél valami ilyesmit
 edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Negritis
Elől is két dugó van.
Amadeus
nemtom másnak van-e ötlete, de sztem akkor kell az az adapter
vagy egy olyan füles aminek 2 kábele van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
Amadeus
ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Negritis
jepp

5 van elvileg

(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)

nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)

vagy vegyél valami ilyesmit
 edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Negritis
Elől is két dugó van.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
Amadeus
ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Negritis
jepp

5 van elvileg

(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)

nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)

vagy vegyél valami ilyesmit
 edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
Amadeus
ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Negritis
jepp

5 van elvileg

(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
Amadeus
ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Koszi mindenkinek az inputot!

Vegul maradtam a 12 mininel. Egyreszt nagyon jol elfert es egy kezzel is tokeletesen manoverezheto, amit a tobbi iphone nem tud, masreszt az android es a samsung lehet tobbet tud, de egy masik iphonera konnyebb atmigralni a cuccom, plusz a kenyelem es a megszokas:


undisputedly
Kis update: Holnap visszaviszen a telefont, ugyanis 2 het hasznalat utan a kamera minosege egyszer csak drasztikusan leromlott es besargult. Ha mozgatom a kameranezetben, sarga es feher szin valtogatja egymast, a minosege pedig a 10 evvel ezelotti youtube videok felbontasat idezi. Vicc.
undisputedly
kiderült mi volt a gondja?
Negritis
Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.

Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Koszi mindenkinek az inputot!

Vegul maradtam a 12 mininel. Egyreszt nagyon jol elfert es egy kezzel is tokeletesen manoverezheto, amit a tobbi iphone nem tud, masreszt az android es a samsung lehet tobbet tud, de egy masik iphonera konnyebb atmigralni a cuccom, plusz a kenyelem es a megszokas:


undisputedly
Kis update: Holnap visszaviszen a telefont, ugyanis 2 het hasznalat utan a kamera minosege egyszer csak drasztikusan leromlott es besargult. Ha mozgatom a kameranezetben, sarga es feher szin valtogatja egymast, a minosege pedig a 10 evvel ezelotti youtube videok felbontasat idezi. Vicc.
undisputedly
kiderült mi volt a gondja?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Valaki nem szeretne gyereknek, nagyinak, magának egy ilyet?
iPad 9.7 (2017) Wi-Fi + Cellular 128GB, asztroszürke (mp262hc/a)

Bontatlan, sosem használt, nem lopott, nem dohányzó, raktárban/szobában tartott.

100.000 birodalmi magyar kredit
több mint 5 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Akkor hogy ne terjunk el teljesen a targytol 😀

iOS, apple forumot ami porog ismer valaki?
Regen a beszeljukmac et hasznaltam de sajnos az megszunt ugy latom. 😕
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Sziasztok!

Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.

Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:

- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.

Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.

Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
csebi
Dehogynem frissíted. 😊
Vagy majd ő saját magát éjszaka.
Sobri Jóska
Nem kell toltore tenni este 😉
csebi
Az elveimmel ellenkezne.
Mindig töltőre teszem, ha tudom.
Illetve mindig azonnal frissítem, ha jön új iOS.
De aki nem akarja, elég ha repülő üzemmódra rakja. Akkor még tölteni is lehet.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Sziasztok!

Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.

Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:

- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.

Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.

Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
csebi
Dehogynem frissíted. 😊
Vagy majd ő saját magát éjszaka.
Sobri Jóska
Nem kell toltore tenni este 😉

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Sziasztok!

Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.

Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:

- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.

Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.

Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
csebi
Dehogynem frissíted. 😊
Vagy majd ő saját magát éjszaka.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Sziasztok!

Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.

Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:

- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.

Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.

Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.