Tech, mobil
19 feliratkozó
több mint 5 éve
Nem vittem. Erdekes modon azota nem jott elo a problema, csak annyiban, hogy ha egy laptop monitor is szerepel a kamera latoszogeben,akkor korulotte minden sargas.Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.Azóta se vitted vissza?
Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
undisputedly
Ezt a telót néztem ki én is az asszonynak ajándékba, de nem merem megvenni 😕
Gyurma Pappa
Kerestem youtubeon meg forumokon hasonlo felvetest, de ott tobbnyire egy mas jellegu sargasagrol irnak, amit beallitasok okoznak. Majd talan most vasarnap visszamegyek vele es megkerdem, hogy ez miert van.
Amugy mas funkcioban nincs hibaja. Az pl kulonosen tetszik, hogy be lehet allitani, erzekelje, ha 2x vagy 3x a telefon hatat (barhol) megerinted az ujjaddal es akkor a hozzarendelt parancsot vegrehajtja. En pl kepernyofotot allitottam be 2 koppintasra es igy nem kell gombokat nyomkodni, egy kezben tartva is siman meg lehet csinalni.
Ami meg hatrany, hogy neha hasznalat kozben forrosodik a hatulja. Nem egeto forrosag, de erezni, hogy melegebb, mint elotte.
több mint 5 éve
én megvárom mit fog tudni a 13 mini és mekkora lesz, de lehet arra cserélem majd le a nokia 7.1-em
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Én februárban vettem asszonynak azóta semmi gondja nincs, még csak hasonlót se láttam. Cégben és kollának is van minije ő nála is minden flottul megy.Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.Azóta se vitted vissza?
Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
undisputedly
Ezt a telót néztem ki én is az asszonynak ajándékba, de nem merem megvenni 😕
Gyurma Pappa
Egyébként ilyenkor kb cserélik ha gond van szóval nem aggódnék.
több mint 5 éve
Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.Azóta se vitted vissza?
Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
undisputedly
Ezt a telót néztem ki én is az asszonynak ajándékba, de nem merem megvenni 😕

több mint 5 éve
Bassza meg a Google a tetves kurva anyját, hogy most már ki se lehet kapcsolni androidon ezt a szájbakúrt használhatatlan fos Tab group layoutot 😡🤬

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Megnézem ezt az átpakolós módszert. Elég buta ez így de hát ez van. Nem az én vasam csak a gyerekeké én andriod hülye vagyok sose volt ilyen gépemwww.androidauthority.com/how-to-move-apps-to-sd-card-706902/
Janek
az is lehet amúgy hogy az adott app nem támogatja ezt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Megnézem ezt az átpakolós módszert. Elég buta ez így de hát ez van. Nem az én vasam csak a gyerekeké én andriod hülye vagyok sose volt ilyen gépemez így nem igaz, magától lehet hogy oda teszi, bár ez se feltétlen van ígyandroid kérdés:Pedig ezek az olcsó androidos tabletek/mobilok ilyenek.
van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....
youtube nem segít sajna
-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
Janek
"Ő dönt", hogy hova tárol.
És az a saját memória lesz, nem az SD kártya. Oda te tudsz rakni videót, zenét, képeket, de az alkalmazások azok a belső memóriát foglalják, ami gondolom nem 256gb...
Sobri Jóska
viszont kézzel át kéne tudnod helyezni az aplikációkat az SD kártyára, tudom hogy macerás de kb ez a legjobb ötletem
Negritis
több mint 5 éve
ez így nem igaz, magától lehet hogy oda teszi, bár ez se feltétlen van ígyandroid kérdés:Pedig ezek az olcsó androidos tabletek/mobilok ilyenek.
van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....
youtube nem segít sajna
-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
Janek
"Ő dönt", hogy hova tárol.
És az a saját memória lesz, nem az SD kártya. Oda te tudsz rakni videót, zenét, képeket, de az alkalmazások azok a belső memóriát foglalják, ami gondolom nem 256gb...
Sobri Jóska
viszont kézzel át kéne tudnod helyezni az aplikációkat az SD kártyára, tudom hogy macerás de kb ez a legjobb ötletem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
android kérdés:Pedig ezek az olcsó androidos tabletek/mobilok ilyenek.
van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....
youtube nem segít sajna
-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
Janek
"Ő dönt", hogy hova tárol.
És az a saját memória lesz, nem az SD kártya. Oda te tudsz rakni videót, zenét, képeket, de az alkalmazások azok a belső memóriát foglalják, ami gondolom nem 256gb...
több mint 5 éve
android kérdés:van egy huawei t10 tablet ami minden áron a belső tárhelyre rak minden alkalmazást hiába van benne sd kártya és be is van állítva alapértelmezettnek....
youtube nem segít sajna
-az nem segít hogy vegyek almás tabot....
több mint 5 éve
Vettem egy adaptert.nemtom másnak van-e ötlete, de sztem akkor kell az az adapterElől is két dugó van.akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)jeppNem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Amadeus
Negritis
5 van elvileg
(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)
vagy vegyél valami ilyesmit
edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Negritis
Amadeus
vagy egy olyan füles aminek 2 kábele van
Negritis
Köszönöm szépen a segítséget!
több mint 5 éve
nemtom másnak van-e ötlete, de sztem akkor kell az az adapterElől is két dugó van.akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)jeppNem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Amadeus
Negritis
5 van elvileg
(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)
vagy vegyél valami ilyesmit
edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Negritis
Amadeus
vagy egy olyan füles aminek 2 kábele van
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Elől is két dugó van.akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)jeppNem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Amadeus
Negritis
5 van elvileg
(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)
vagy vegyél valami ilyesmit
edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Negritis
több mint 5 éve
akkor ha 1 dugós fülesed van akkor nem fog működni egyszerre a speaker és a mikrofon (vagy beszélsz vagy hallod)jeppNem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Amadeus
Negritis
5 van elvileg
(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Amadeus
nézd meg nincs-e elől is egy sima jack dugó (nemtom milyen gépházad van, van amelyiknél szokott lenni elől is)
vagy vegyél valami ilyesmit
edigital.hu/jack-kabel-csatlakozo/delock-65459-sztereo-jack-anya-35-mm-2-x-sztereo-jack-apa-35-mm-adapter-p457738
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
jeppNem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Amadeus
Negritis
5 van elvileg
(zöld, rózsaszín, kék, narancs, fekete)
Szerkesztette: resistance is futile
több mint 5 éve
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.ez egy asztali gép amin ugye van 3 jack dugó az alaplapban?
Amadeus
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Nem tudjátok, hogy mitől lehet az, hogy win10 alatt, ha bedugom a headsetet a hangkimenetbe, akkor van hang, de nincs mikrofon, ha a kimenetbe dugom, akkor csak mikrofon van és nincs hang? Az istenért nem sikerül a mikrofon + hang combot összehoznom.
több mint 5 éve
Egyelore meg nem vittem vissza, mert masnap mar megjavult, DE csinaltam 3 masik iphone-al (11, uj SE, regi SE) is kepet es mindegyiknek messze jobb minosegu kepet sikerult lonie ugyanazon korulmenyek kozott, szoval mindenkeppen visszaviszem.kiderült mi volt a gondja?Koszi mindenkinek az inputot!Kis update: Holnap visszaviszen a telefont, ugyanis 2 het hasznalat utan a kamera minosege egyszer csak drasztikusan leromlott es besargult. Ha mozgatom a kameranezetben, sarga es feher szin valtogatja egymast, a minosege pedig a 10 evvel ezelotti youtube videok felbontasat idezi. Vicc.
Vegul maradtam a 12 mininel. Egyreszt nagyon jol elfert es egy kezzel is tokeletesen manoverezheto, amit a tobbi iphone nem tud, masreszt az android es a samsung lehet tobbet tud, de egy masik iphonera konnyebb atmigralni a cuccom, plusz a kenyelem es a megszokas:
undisputedly
undisputedly
Negritis
Illetve teljesen azert nem javult meg, mert ha a kepben van egy monitor, akkor minden mas korulotte elsargul, de az alalap sargasag mar eltunt.
több mint 5 éve
kiderült mi volt a gondja?Koszi mindenkinek az inputot!Kis update: Holnap visszaviszen a telefont, ugyanis 2 het hasznalat utan a kamera minosege egyszer csak drasztikusan leromlott es besargult. Ha mozgatom a kameranezetben, sarga es feher szin valtogatja egymast, a minosege pedig a 10 evvel ezelotti youtube videok felbontasat idezi. Vicc.
Vegul maradtam a 12 mininel. Egyreszt nagyon jol elfert es egy kezzel is tokeletesen manoverezheto, amit a tobbi iphone nem tud, masreszt az android es a samsung lehet tobbet tud, de egy masik iphonera konnyebb atmigralni a cuccom, plusz a kenyelem es a megszokas:
undisputedly
undisputedly
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Valaki nem szeretne gyereknek, nagyinak, magának egy ilyet?iPad 9.7 (2017) Wi-Fi + Cellular 128GB, asztroszürke (mp262hc/a)
Bontatlan, sosem használt, nem lopott, nem dohányzó, raktárban/szobában tartott.
100.000 birodalmi magyar kredit
több mint 5 éve
Akkor hogy ne terjunk el teljesen a targytol 😀iOS, apple forumot ami porog ismer valaki?
Regen a beszeljukmac et hasznaltam de sajnos az megszunt ugy latom. 😕
több mint 5 éve
Az elveimmel ellenkezne.Nem kell toltore tenni este 😉Dehogynem frissíted. 😊Sziasztok!akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.
Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:
- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.
Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.
Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
csebi
Vagy majd ő saját magát éjszaka.
Sobri Jóska
csebi
Mindig töltőre teszem, ha tudom.
Illetve mindig azonnal frissítem, ha jön új iOS.
De aki nem akarja, elég ha repülő üzemmódra rakja. Akkor még tölteni is lehet.
több mint 5 éve
Nem kell toltore tenni este 😉Dehogynem frissíted. 😊Sziasztok!akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.
Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:
- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.
Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.
Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
csebi
Vagy majd ő saját magát éjszaka.
Sobri Jóska
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Dehogynem frissíted. 😊Sziasztok!akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.
Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:
- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.
Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.
Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
csebi
Vagy majd ő saját magát éjszaka.
több mint 5 éve
Sziasztok!akkor inkább nem frissítem az almát ha ez a szitu 😊
Baromi idegesítő dologra nem tudok rájönni az iOS 14.5-ben, már angol fórumokat olvasgatok, tweeteket, de nem tudok rájönni a megoldásra.
Tehát, mióta frissítettem, az apple natív podcast alkalmazásában, a könyvtárban nem a "nemrég frissített" sorrendben jelennek meg a podcastok, hanem a "nemrég követett"ben, ami több szempontból is iszonyúan idegesítő:
- nem csak annyi mint eddig, hogy belépek a podcast appba, és máris ott vannak csökkenő sorrendben a legújabbtól a legrégebbiig az adások, hanem az utoljára feliratkozottak sorrendjében mutatja. Márpedig a kedvenc podcastjaimre iratkoztam fel anno először, tehát messze ők vannak a lista legalján.
Gondoltam csak én vagyok a béna és valami nagyon triviális megoldás lesz erre, de már kezdem feladni.
Esetleg valaki valami ötlet?
Miknar
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
