Tech, mobil
19 feliratkozó
több mint 3 éve
www.youtube.com/watch?v=1__9fz54WPY
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Milyen programmal, esetleg videó lejátszóval lehet jelenetet kivágni egy filmből/sorozatból?Avidemuxot illetve Movavi Video Editort használom, ezeket bátran ajánlom.
steelwolf
avidemux.sourceforge.net/index.html
www.movavi.com/hu/video-editor-plus/


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Milyen programmal, esetleg videó lejátszóval lehet jelenetet kivágni egy filmből/sorozatból?
több mint 4 éve
pcworld.hu/pcwlite/leallas-lesz-a-vodafone-nal-szamos-szolgaltatas-elerhetetlenne-valik-312577.htmlitcafe.hu/tema/upc_magyarorszag_kft/friss.html
Negritis

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
pcworld.hu/pcwlite/leallas-lesz-a-vodafone-nal-szamos-szolgaltatas-elerhetetlenne-valik-312577.html
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nemmivótunk 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee
9 835
Pedig kezdett beindulni.2 honapig nem tudtam venni ilyen alkalmi "jegyeket" mondtak varjunk..vartunk jo lett🤣mondjuk itt van terero
több mint 4 éve
Nálam még mindig szar. Ezért lett yettel a neve, mert eddig telefon volt, de már nem az...
több mint 4 éve
m.hvg.hu/tudomany/20220423_yettel_nincs_terero_nem_lehet_telefonalni_hiba_szolglatataskieses

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Itt nem elmegy néha, hanem 2-3 órája áll mint a gerely. Most már a cégesen is.Itt is elmegy néha.Telenor/Yettel telefonhálózat csak nálunk tűnt el? Se az én, sem az asszony telefonján nem elérhető (csak segélyhívás ugye).Itt is szarakszik. Nekem is, páromnak is...
Amúgy érdekes, hogy a céges telefonom is 20-as, azon megy gond nélkül.
warr_b
Valamit átállítanak talán...
zemanla
Matthew99

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Itt is elmegy néha.Telenor/Yettel telefonhálózat csak nálunk tűnt el? Se az én, sem az asszony telefonján nem elérhető (csak segélyhívás ugye).Itt is szarakszik. Nekem is, páromnak is...
Amúgy érdekes, hogy a céges telefonom is 20-as, azon megy gond nélkül.
warr_b
Valamit átállítanak talán...
zemanla

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Telenor/Yettel telefonhálózat csak nálunk tűnt el? Se az én, sem az asszony telefonján nem elérhető (csak segélyhívás ugye).Itt is szarakszik. Nekem is, páromnak is...
Amúgy érdekes, hogy a céges telefonom is 20-as, azon megy gond nélkül.
warr_b
Valamit átállítanak talán...



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Telenor/Yettel telefonhálózat csak nálunk tűnt el? Se az én, sem az asszony telefonján nem elérhető (csak segélyhívás ugye). Amúgy érdekes, hogy a céges telefonom is 20-as, azon megy gond nélkül.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
youtu.be/Wu2KzDDW3tQ
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Nekem ez van:a tok tudja önmagában tölteni elvilegnekem lg tone free-m van, elégedett vagyok velena epp nezem, jonak tunik, amiben gyenge (zene hallgatas) az nalam nem igazan lenne tema plusz amugy is olyan botfulu vagyok h teljesen mind1 😊
Negritis
nem annyira egyertelmu nekem, de jol ertem, hogy ez is olyan, hogy ha a toltotokot feltoltom a fules nelkul az a fulest tudja tolteni ha epp kinn vagyok a szabadban?
csebi
asszem valami olyasmi az aksi idő hogy maga a füles tud 2-3 órát és a tokkal még tudsz tölteni 15-20at
Negritis

Ez a 2.generáció.
Ha feltöltöm a tartót a fülesekkel maxra (ez kb másfél óra), majd elkezdek őrülten telózni, akkor másfél óra után bepittyeg a jobboldali füles, hogy lemerült, azt visszarakom a tokba, a baloldali még bírja kb fél órát, azalatt a tok feltölti a jobboldalit, csere, és a baloldalit is feltölti kb 15 perc alatt. Egy ilyen etap levesz kb. 15 százalékot a tok töltöttségéből, vagyis kb 6-7-szer lehet teljesen feltölteni a teljesen lemerült füleseket, ami bőven kurva jó.
nekem ez az airpods az elmúlt 10 év top3-as hasznos vásárlása volt, maximális kényelem telefonáláshoz, youtube hallgatáshoz.
több mint 4 éve
a tok tudja önmagában tölteni elvilegnekem lg tone free-m van, elégedett vagyok velena epp nezem, jonak tunik, amiben gyenge (zene hallgatas) az nalam nem igazan lenne tema plusz amugy is olyan botfulu vagyok h teljesen mind1 😊
Negritis
nem annyira egyertelmu nekem, de jol ertem, hogy ez is olyan, hogy ha a toltotokot feltoltom a fules nelkul az a fulest tudja tolteni ha epp kinn vagyok a szabadban?
csebi
asszem valami olyasmi az aksi idő hogy maga a füles tud 2-3 órát és a tokkal még tudsz tölteni 15-20at
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nyilván odébb van jóval, csak ugye a jelenlegi 5g az brutálisan épít a 4g/lte hálózatokra ezért lesz számomra érdekeswww.theguardian.com/technology/2022/jan/25/vodafone-to-switch-off-uk-3g-network-by-end-of-20234g kivezetése? Én még nem láttam 5g ikont a telefonomon, bár képes rá, szóval talán az odébb van.
szép lassan mindenhonnan kivezetik ami azért jópár buta telefont érinthet szarul
a 4g kivezetése érdekes lesz majd mondjuk, főleg a frekvenciák miatt
Negritis
vpi
elvileg a 2g ugye marad mert kell valami biztos cucc amin lehet vészhívásokat intézni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
www.theguardian.com/technology/2022/jan/25/vodafone-to-switch-off-uk-3g-network-by-end-of-20234g kivezetése? Én még nem láttam 5g ikont a telefonomon, bár képes rá, szóval talán az odébb van.
szép lassan mindenhonnan kivezetik ami azért jópár buta telefont érinthet szarul
a 4g kivezetése érdekes lesz majd mondjuk, főleg a frekvenciák miatt
Negritis
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 4 éve
nekem lg tone free-m van, elégedett vagyok velena epp nezem, jonak tunik, amiben gyenge (zene hallgatas) az nalam nem igazan lenne tema plusz amugy is olyan botfulu vagyok h teljesen mind1 😊
Negritis
nem annyira egyertelmu nekem, de jol ertem, hogy ez is olyan, hogy ha a toltotokot feltoltom a fules nelkul az a fulest tudja tolteni ha epp kinn vagyok a szabadban?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
www.theguardian.com/technology/2022/jan/25/vodafone-to-switch-off-uk-3g-network-by-end-of-2023szép lassan mindenhonnan kivezetik ami azért jópár buta telefont érinthet szarul
a 4g kivezetése érdekes lesz majd mondjuk, főleg a frekvenciák miatt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee
9 835
Podcastra akar egy noname olcso is jo lehetne.koszi mindkettotoknek a valaszt. igazabol ahogy jobban utananeztem az 50 EURral olcsobbnal a tartoban csak kabellel lehet tolteni, ami olyan lenne, hogy caseben is tolthetem utkozben az meg mar 30 EURral dragabb. meg utana olvasgatok azert.ha csak podcastra kell jó lesz a régi ha nem használt és bírja még az akksija. ha nem jó a fit, szarért hugyért veszel rá szilikon tipet van kismillióApple earbudsrol velemeny vkinek? nezem a sima 3. generaciot illetve van egy 2019bol, 50 EUR a kulonbseg. alapvetoen podcast hallgatasra lenne babakocsitolas kozben, mert a sima vezetekes elkepesztoen kontakthibas lett, ha zsebbe rakom folyamatosan leall.linusék szokták tesztelni őket valszeg azt nézném meg
csebi
podcastre valszeg mind1, zenéhez elvileg jó
ha van normális long term támogatása akkor nem lesz gond
ami kérdés lehet hogy mennyire áll jól a füledbe
nekem lg tone free-m van, elégedett vagyok vele
Negritis
briareos
nem hasznalt, csak uj dolgokat nezek.
csebi
több mint 4 éve
koszi mindkettotoknek a valaszt. igazabol ahogy jobban utananeztem az 50 EURral olcsobbnal a tartoban csak kabellel lehet tolteni, ami olyan lenne, hogy caseben is tolthetem utkozben az meg mar 30 EURral dragabb. meg utana olvasgatok azert.ha csak podcastra kell jó lesz a régi ha nem használt és bírja még az akksija. ha nem jó a fit, szarért hugyért veszel rá szilikon tipet van kismillióApple earbudsrol velemeny vkinek? nezem a sima 3. generaciot illetve van egy 2019bol, 50 EUR a kulonbseg. alapvetoen podcast hallgatasra lenne babakocsitolas kozben, mert a sima vezetekes elkepesztoen kontakthibas lett, ha zsebbe rakom folyamatosan leall.linusék szokták tesztelni őket valszeg azt nézném meg
csebi
podcastre valszeg mind1, zenéhez elvileg jó
ha van normális long term támogatása akkor nem lesz gond
ami kérdés lehet hogy mennyire áll jól a füledbe
nekem lg tone free-m van, elégedett vagyok vele
Negritis
briareos
nem hasznalt, csak uj dolgokat nezek.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
ha csak podcastra kell jó lesz a régi ha nem használt és bírja még az akksija. ha nem jó a fit, szarért hugyért veszel rá szilikon tipet van kismillióApple earbudsrol velemeny vkinek? nezem a sima 3. generaciot illetve van egy 2019bol, 50 EUR a kulonbseg. alapvetoen podcast hallgatasra lenne babakocsitolas kozben, mert a sima vezetekes elkepesztoen kontakthibas lett, ha zsebbe rakom folyamatosan leall.linusék szokták tesztelni őket valszeg azt nézném meg
csebi
podcastre valszeg mind1, zenéhez elvileg jó
ha van normális long term támogatása akkor nem lesz gond
ami kérdés lehet hogy mennyire áll jól a füledbe
nekem lg tone free-m van, elégedett vagyok vele
Negritis
több mint 4 éve
Apple earbudsrol velemeny vkinek? nezem a sima 3. generaciot illetve van egy 2019bol, 50 EUR a kulonbseg. alapvetoen podcast hallgatasra lenne babakocsitolas kozben, mert a sima vezetekes elkepesztoen kontakthibas lett, ha zsebbe rakom folyamatosan leall.linusék szokták tesztelni őket valszeg azt nézném meg
csebi
podcastre valszeg mind1, zenéhez elvileg jó
ha van normális long term támogatása akkor nem lesz gond
ami kérdés lehet hogy mennyire áll jól a füledbe
nekem lg tone free-m van, elégedett vagyok vele
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!