TV, rádió

19 feliratkozó

10 hónapja
YoungZeeZee 7 914
 sporttvma.hu/

Mi mol es mikor a magyar csatornakon.
YoungZeeZee
keresemre hozzaadtak a bezbozt
YoungZeeZee
De, hogy azt a csúszkát miért nem lehetett szélesebbre csinálni, hogy használni is lehessen...
Matthew99
Nem tudom.mondjuk en nem lattam csuszkat es ahogy olvastam a keszitetol h osszedobta mert miert ne es nincs kesz es lehet nem is lesz, de en ennek is orulok.
10 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
 sporttvma.hu/

Mi mol es mikor a magyar csatornakon.
YoungZeeZee
keresemre hozzaadtak a bezbozt
YoungZeeZee
De, hogy azt a csúszkát miért nem lehetett szélesebbre csinálni, hogy használni is lehessen...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
YoungZeeZee 7 914
 sporttvma.hu/

Mi mol es mikor a magyar csatornakon.
YoungZeeZee
keresemre hozzaadtak a bezbozt

Szerkesztette: YoungZeeZee
10 hónapja
YoungZeeZee 7 914
 sporttvma.hu/

Mi mol es mikor a magyar csatornakon.
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
nem csak tuckernek volt szar napja
 www.bbc.com/news/world-us-canada-65380349

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 142
usa világba is mehetne

 press.foxnews.com/2023/04/fox-news-media-and-tucker-carlson-part-ways
Negritis, a vajda
El csábította a magyar közmédia?
csebi
Gondolom valakin spórolni kell, akkor meg már a (valószínűleg) legtöbbet keresőn érdemes (aki amúgy is eléggé közrehatott a büntetésben).
12 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
usa világba is mehetne

 press.foxnews.com/2023/04/fox-news-media-and-tucker-carlson-part-ways
Negritis, a vajda
El csábította a magyar közmédia?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
usa világba is mehetne

 press.foxnews.com/2023/04/fox-news-media-and-tucker-carlson-part-ways

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
YoungZeeZee 7 914
max4 neven egy ideje van uj network4 csatorna.
neha van rajta sport, mint pl darts 😊
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
nézem ezt az Adamis Anna életmű "gálát"...hát gec ennyire gagyi szarral letudni egy brilliáns életmű éveit..nem a meghívottakkal van baj, hanem ilyen ezerszer felhasznált díszletek közé beraktak 30 embert, és szegény Annát meg sem szólaltatták.

de Tóth Gabi ordibált meg Feró és a Vastagék is.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
ez a zsakbamacska...ez mi a fasz 😀
YoungZeeZee
Mi a zsakbamacskanak azt hívtuk mikor a Kármán koliban a koedukált zuhanynal hallottuk h a másik sornal egy csaj megengedte a vizet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 914
ez a zsakbamacska...ez mi a fasz 😀
YoungZeeZee
Rózsa Gyuri Live Forever Rap Version
Őszentsége Sobri Jóska
olyan igazi magyar rap version.
😀
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
ez a zsakbamacska...ez mi a fasz 😀
YoungZeeZee
Rózsa Gyuri Live Forever Rap Version

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 914
ez a zsakbamacska...ez mi a fasz 😀
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
az nhl-nek amúgy nem működik annyira jól a dolog
bevételeket se nagyon emlegetik

 ca.sports.yahoo.com/news/nhl-national-tv-ratings-down-dramatically-in-united-states-but-why-213436356.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 914
Az élő sportközvetítés a streamingháború következő színtere

A Deloitte Global előrejelzése szerint 2023-ban a streamingszolgáltatók több mint 6 milliárd dollárt költenek a főbb sportágak kizárólagos jogaira. Kérdés, mennyire lesznek sikeresek hosszú távon?

 uzletem.hu/jogadokonyveles/az-elo-sportkozvetites-a-streaminghaboru-kovetkezo-szintere?fbclid=IwAR2i8uwQlJyCEM7uCRRZPQQJDD15te8DsEiKWrQaNGoNr-h4UKpljqGuS8c_aem_AT82SyUNJn1X2YJlkvNguIkW-srpz2n5xHrCNIeaupO-8I9--eZuJ81RcK3B76uBnS_pCKdb9sSh25ttsSBxlraRPYdPCTMcj_I0MccJbZtiRpu2LlveTaIqB1BUKbheGdM
ozibozi
Vartan egy kis network4es nyilatkozatot is😀
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Az élő sportközvetítés a streamingháború következő színtere

A Deloitte Global előrejelzése szerint 2023-ban a streamingszolgáltatók több mint 6 milliárd dollárt költenek a főbb sportágak kizárólagos jogaira. Kérdés, mennyire lesznek sikeresek hosszú távon?

 uzletem.hu/jogadokonyveles/az-elo-sportkozvetites-a-streaminghaboru-kovetkezo-szintere?fbclid=IwAR2i8uwQlJyCEM7uCRRZPQQJDD15te8DsEiKWrQaNGoNr-h4UKpljqGuS8c_aem_AT82SyUNJn1X2YJlkvNguIkW-srpz2n5xHrCNIeaupO-8I9--eZuJ81RcK3B76uBnS_pCKdb9sSh25ttsSBxlraRPYdPCTMcj_I0MccJbZtiRpu2LlveTaIqB1BUKbheGdM

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 914
Egy-két morzsa vagy érdekesség...
 sweet.tv/hu
Online magyar tvzési lehetőség.

 index.hu/belfold/2023/03/01/televizio-tv-musor-film-sorozat/
mondjuk személy szerint utálom a rengeteg magyar ismétlőcsatornát, szerintem kb 5-7-tel le lenne tudni az egészet

Marcinál voltak a Kölyökidősök. Kár, hogy nem mindenki... Én bírtam őket, nagyon sajnálatos, hogy manapság nincs ilyen vagy ehhez hasonló. De tényleg régen az mtv-n sok fiataloknak szóló tvműsor volt.
 www.youtube.com/watch?v=MgY-NgfwXM8
NB2
Foleg a cimbora volt jo.
YoungZeeZee
Kuckó
ozibozi
Még két hozzászólás, és eljutunk a Zsebtévéig
slowmotion
na kb az elso partizan amit vegighallgattam valaha.
hosszu lett , sztem a kevesebb tobb lett volna.
nosztalgia boven...foleg ugy, hogy kovacs robival anno joban lettunk es tok jo arc volt.
szeloczei juli is haver volt es a 94-es vb alatt egyutt bandaztunk a balatonnal.
o kesobb lett kolyokidos.
a gimiben meg par kolyokidos es mas tvs evfolyamtarsam volt vagy felettem jartak: czippan anett,kinizsi otto stb...

szosszenet
 youtube.com/shorts/NyP4s1MKgQ0?feature=share

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mondjuk a Sas kabarè pont nem a 1.5 tv idején volt menő mert akkor csak néha fért oda. Voltak nála sokkal jobbak.
Ellenben a most volt 25 éves a kereskedelmi TV2 visszatekintő műsorában, ami ugye 8 évvel a rendszerváltás után indult és máig az ország tévét nézőinek a fele minimum.
Szóval itt a kezdetektől amíg adták a faszit, addig a Top 3-5 nézettséget produkálta az összes szórakoztató és hírműsor között.
Van akiknek ez a vicces, pedig nem 1-2 csatornából választhattak lassan 30!!! Éve.
Ízlések és ficamok

| Vlsz az ő színházában ülő nézők kb attól voltak rosszul, amit azok néztek, akik rosszul voltak attól, amit ők néztek/szerettek. |
ozibozi
A Sas kabaréban a nézők viccesebbek voltak, mint a performer.
Dzsokijuing
nem volt magasan a léc mondjuk
slowmotion
Azért furcsa, mert a korábbiak közül Hellert meg Beregit sokra, többre tartottam....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Mondjuk a Sas kabarè pont nem a 1.5 tv idején volt menő mert akkor csak néha fért oda. Voltak nála sokkal jobbak.
Ellenben a most volt 25 éves a kereskedelmi TV2 visszatekintő műsorában, ami ugye 8 évvel a rendszerváltás után indult és máig az ország tévét nézőinek a fele minimum.
Szóval itt a kezdetektől amíg adták a faszit, addig a Top 3-5 nézettséget produkálta az összes szórakoztató és hírműsor között.
Van akiknek ez a vicces, pedig nem 1-2 csatornából választhattak lassan 30!!! Éve.
Ízlések és ficamok

| Vlsz az ő színházában ülő nézők kb attól voltak rosszul, amit azok néztek, akik rosszul voltak attól, amit ők néztek/szerettek. |
ozibozi
A Sas kabaréban a nézők viccesebbek voltak, mint a performer.
Dzsokijuing
nem volt magasan a léc mondjuk
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 095 — Saturday Night Lights
Mondjuk a Sas kabarè pont nem a 1.5 tv idején volt menő mert akkor csak néha fért oda. Voltak nála sokkal jobbak.
Ellenben a most volt 25 éves a kereskedelmi TV2 visszatekintő műsorában, ami ugye 8 évvel a rendszerváltás után indult és máig az ország tévét nézőinek a fele minimum.
Szóval itt a kezdetektől amíg adták a faszit, addig a Top 3-5 nézettséget produkálta az összes szórakoztató és hírműsor között.
Van akiknek ez a vicces, pedig nem 1-2 csatornából választhattak lassan 30!!! Éve.
Ízlések és ficamok

| Vlsz az ő színházában ülő nézők kb attól voltak rosszul, amit azok néztek, akik rosszul voltak attól, amit ők néztek/szerettek. |
ozibozi
A Sas kabaréban a nézők viccesebbek voltak, mint a performer.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mondjuk a Sas kabarè pont nem a 1.5 tv idején volt menő mert akkor csak néha fért oda. Voltak nála sokkal jobbak.
Ellenben a most volt 25 éves a kereskedelmi TV2 visszatekintő műsorában, ami ugye 8 évvel a rendszerváltás után indult és máig az ország tévét nézőinek a fele minimum.
Szóval itt a kezdetektől amíg adták a faszit, addig a Top 3-5 nézettséget produkálta az összes szórakoztató és hírműsor között.
Van akiknek ez a vicces, pedig nem 1-2 csatornából választhattak lassan 30!!! Éve.
Ízlések és ficamok

| Vlsz az ő színházában ülő nézők kb attól voltak rosszul, amit azok néztek, akik rosszul voltak attól, amit ők néztek/szerettek. |
ozibozi
De, volt régebben is, a Mikroszkóp Színpad kabaréjában ő is benne volt azt hiszem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 914
Telekomosok, elvileg tegnap óta van match4, de nekem lóf@sz van esti fénnyel...másnak?
Stoki
1. műholdason nincs
2. indítsd újra a boxot
NB2
Fuu de jo hir.
A tkom nem volt genya.nem kellett ujra csomagot kotni.
Boxon es a appon siman megy.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Telekomosok, elvileg tegnap óta van match4, de nekem lóf@sz van esti fénnyel...másnak?
Stoki
1. műholdason nincs
2. indítsd újra a boxot