TV, rádió
18 feliratkozó
több mint 15 éve
Az Isten és Anikó éppen arról beszéltek, hogy a köcsögök róluk beszélnek a hátuk mögött, amiköcsögség. De előfordulhat,hogy nem, és csak az én fülem hallotta ezt, mert igazából az Isten nem egy szót hallott, hanem az egész beszélgetést.Az szépvolt azért, hogy Béci éppen kibeszéli Anikóval Alekoszék háta mögött, hogy milyen ocsmány, hogy Éva ésAlekosz róluk beszélnek a hátuk mögött 😂Jah, pont ugyanolyan volt. Éva és Alekosz arról beszélt hogy hogyan fogják becsapdázni a többieket Anikó és Béci meg arról hogy épp róluk beszélnek 😊JayB
😊fetomy
Egyébként igazad van teljesen. A Való Világ nem arról szól a bentlakók számára, hogy megnyerjék a fődijat, hanem arról, hogy szeressék egymást, aztán a végén tök mindegy ki nyer,és ki szopja be.
Nagyon érdekes, hogy a taktikázás geciség volt Olivértől, geciség most Alekoszéktól, egyedül Béciéktől volt teljesenjogos, elfogadható és érthető. 😊
több mint 15 éve
Az szépvolt azért, hogy Béci éppen kibeszéli Anikóval Alekoszék háta mögött, hogy milyen ocsmány, hogy Éva ésAlekosz róluk beszélnek a hátuk mögött 😂Jah, pont ugyanolyan volt. Éva és Alekosz arról beszélt hogy hogyan fogják becsapdázni a többieket Anikó és Béci meg arról hogy épp róluk beszélnek 😊
😊fetomy
több mint 15 éve
nem lattam. laci game over a nagy rosszullettol ?FakeHolnap derül ki pontosan, de kicsit sírdogált, mesélt a régei lelki terheiről, majd elindult hazafelé.
Katonai hét is, dzsungelhét is, nehéz ez neki. Ő nem olyan erős, mint egy Éva, vagy egy Anikó, vagy a terminátorképességű Alekosz, ő csak egy sima katona, nem erre szerződött.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nem lattam. laci game over a nagy rosszullettol ?
több mint 15 éve
de Alek hogy eltalálta mondjuk 😀
több mint 15 éve
Ja, akkora nagy titkok lapultak benne, hogy ő se bírta már elviselni a tudásukat. Hát nem egy jedi, az biztos.
több mint 15 éve
Éva kinyírta Lacit egy jól betalált sunyi lövedékkel. 😀
több mint 15 éve
Szerintem túl sokat gyakorolta tükör előtt a pszichoterrort 😛Ez valami csoda, ahogy hüppög. 😊Nem lenne vele semmi baj, ha nem hangoztatta vna minden nap, h ő kinyír mindenkit, mert ő a Soldier of 2011. Majdhogy ő akkora nyomást gyakorol Alekoszra meg Évára, h összeroppan. Hát valaki más roppant össze.Duff
Ilyen még nem volt, tényleg...Sobri Jóska
több mint 15 éve
Ez valami csoda, ahogy hüppög. 😊Nem lenne vele semmi baj, ha nem hangoztatta vna minden nap, h ő kinyír mindenkit, mert ő a Soldier of 2011. Majdhogy ő akkora nyomást gyakorol Alekoszra meg Évára, h összeroppan. Hát valaki más roppant össze.
Ilyen még nem volt, tényleg...Sobri Jóska
több mint 15 éve
Az szépvolt azért, hogy Béci éppen kibeszéli Anikóval Alekoszék háta mögött, hogy milyen ocsmány, hogy Éva ésAlekosz róluk beszélnek a hátuk mögött 😂Ez a Laci out meg Bucitól elég köcsög volt. Kb. olyanra számítottam, hogy Alekosz megerőszakolta Anikót, Éva féltékenységében meg kinyírta mindkettőt 😀
eaglesmcnabb: Hagyd, igaza van. Senki más nem csinált még ilyeneket, csak Éva 😊
több mint 15 éve
Zsuzsi kizárva, Gina, Laci feladta, Olivér, Gombi, Szandika kvázi hazamenekült, valami lehet ott bent a levegőben, valami igen kellemetlen...
több mint 15 éve
Nem haragszom 😊Már ne haragudj, de Iszonyatosan gyerekes vagy...eaglesmcnabbhú éva ez elég gáz 😀DuffNem nem az, ő törtető, ő csak hozza magát, becsüld meg!JayB
több mint 15 éve
kedves Buci, ez tényleg eget rengető és sokkoló jelent volt. kősziklát még nem láttam sírni.
több mint 15 éve
Már ne haragudj, de Iszonyatosan gyerekes vagy...hú éva ez elég gáz 😀DuffNem nem az, ő törtető, ő csak hozza magát, becsüld meg!JayB
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Ez valami csoda, ahogy hüppög. 😊Ilyen még nem volt, tényleg...
több mint 15 éve
hú éva ez elég gáz 😀DuffNem nem az, ő törtető, ő csak hozza magát, becsüld meg!
több mint 15 éve
Nem feltétlenül, a dokik se tesztelték le mindenre.tenorxAzért az durva lenne, ha a Kőszikla Kemény Katona László elöbb omlana össze, mint a Pánikbeteg Pszichogyenge Picsa Éva.
több mint 15 éve
hú éva ez elég gáz 😀
több mint 15 éve
Nem feltétlenül, a dokik se tesztelték le mindenre.
több mint 15 éve
Akkor szimulál. 😊arra gondoltam,hogy az orvosok kizárják,ilyenre azért nem volt példa 😀=nem találtak semmit, ami alátámasztaná, hogy ennyire rosszul van.tenorx
de most olvasgatom a cikkeket és elvileg pszichés gondjai vannak...Newman
több mint 15 éve
arra gondoltam,hogy az orvosok kizárják,ilyenre azért nem volt példa 😀=nem találtak semmit, ami alátámasztaná, hogy ennyire rosszul van.
de most olvasgatom a cikkeket és elvileg pszichés gondjai vannak...Newman
több mint 15 éve
MOst mondta Stohl hogy ma reggel már vissza is ment a villába is semmi baja. Szerintem nem Lacival kapcsolatos.
több mint 15 éve
arra gondoltam,hogy az orvosok kizárják,ilyenre azért nem volt példa 😀de most olvasgatom a cikkeket és elvileg pszichés gondjai vannak...
több mint 15 éve
olyan már volt h vki feladta, Stohl meg azt mondja h olyasmi lesz ami még nem történt eddig... max ha az orvosok döntenek úgy h nem folytathatja és kizárják. de eddig azt lehetett olvasni h semmi baja, ő dönti el h miben vesz részt és h ha akar, aludhat a nyugiban is.sztem meg vmi hülyeség lesz, csak Stohl direkt adja elő a nagy komoly dolgot..