USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Pennsylvania nem lesz meg péntekig, innentől ki is lehet kapcsolni a tv-t...

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
Közben Iowában visszajött Trump. Ha azt végül megnyeri, Pennsylvania+Nevada nem lesz elég Bidennek, kell még más is. Michigan+Wisconsin+Nevada elég lenne, ha Arizonát és Hawaii-t eldőltnek tekintjük.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
zseniális amúgy, hogy texast, floridát, Ohiot, Georgiát kb csak azért nem szinezik be Trumpnak (legalább annyira egyértelműek már, mint a többi színezett), hogy szorosnak tűnjön a race to 270 és boostolják a nézőket/kattintásokat
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
A Reuters térképét nézem, vicces Rhode Islandet még halványpirosan látni 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Floridat 4%-kal nyeri meg Mr T, wow....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Arizona/Maricopa egesz jo... ez elso blikkre meglehet.
Igor
Már most 70%nal többen szavaztak Bidenre mint Hillaryre 4 éve, ott jönnek a latino szavazatok

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Észak-Karolinában a republikánus szenátorjelölt vezet, holott a demokratát 3-5 ponttal tartották esélyesebbnek. Így könnyen lehet, hogy a republikánusok megtartják a szenátusi többséget.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Arizona/Maricopa egesz jo... ez elso blikkre meglehet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
A betting favorite ilyenkor a fogadókat követi. Florida és Trump popularity vezetése után egy sereg indulhatott meg Trumpra fogadni. Profi fogadónak most érdemes Bidenre rakni. 😊

Ettől még persze Trump nyerhet, de pont Ohio miatt aligha. Ohio eddig inkább azt jelzi, hogy a rozsaövezet erős lehet Bidennek, és az neki elég is.

Kedvelem az USA választásokat, sokkal érdekesebb, változatosabb az election night, mint a miénk. És lehet úgy nézni, mint egy kiszavazóshow-t, tét nélkül. 😊
peterk2005
Igazából az utóbbi választások nálunk is tét nélküliek. Sőt ha elfogadjuk Sobri első tételét akkor mindegyik az mert úgy sincs hatással az életünkre 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
NC mindjárt átfordul pirosba...
nagir
Nem biztos, mert a három legnagyobb county-ban vezet Biden, és még a teljes feldolgozottság alatt/körül vannak. De nem fog sokon múlni, bárhogy is lesz.
Maka

Hát, akkor fogadd meg, mert arra az egyik legnagyobb az oddsz az összes fogadható állam közül, hogy ott Biden nyer... (8,5)

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
A betting favorite ilyenkor a fogadókat követi. Florida és Trump popularity vezetése után egy sereg indulhatott meg Trumpra fogadni. Profi fogadónak most érdemes Bidenre rakni. 😊

Ettől még persze Trump nyerhet, de pont Ohio miatt aligha. Ohio eddig inkább azt jelzi, hogy a rozsaövezet erős lehet Bidennek, és az neki elég is.

Kedvelem az USA választásokat, sokkal érdekesebb, változatosabb az election night, mint a miénk. És lehet úgy nézni, mint egy kiszavazóshow-t, tét nélkül. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az a baj,hogy sehol nem latni normalis lebontast hogy egy adott megyeben
i) early day
ii) election day vote hianyzik.

Floridanal volt, mas allamoknal nem talalok/mutatnak...

Enelkul nehez saccolni, es nem tudom a NYT es Fox iranytui mire baziroznak, hogy ellenkezo elojelu 90%ot hoztak ki....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
NC mindjárt átfordul pirosba...
nagir
Nem biztos, mert a három legnagyobb county-ban vezet Biden, és még a teljes feldolgozottság alatt/körül vannak. De nem fog sokon múlni, bárhogy is lesz.
Maka
Ohio viszont nekem egyre inkább trumpnak tűnik
csebi
Ugyanaz a helyzet ott is. Cleveland, Cincinnati és Columbus környéke a legnagyobb egység, és a teljes feldolgozás alatt van.

Ohióban jelenleg talán még több esélye is van Bidennek, mint NC-ben.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
NC mindjárt átfordul pirosba...
nagir
Nem biztos, mert a három legnagyobb county-ban vezet Biden, és még a teljes feldolgozottság alatt/körül vannak. De nem fog sokon múlni, bárhogy is lesz.
Maka
Ohio viszont nekem egyre inkább trumpnak tűnik

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
NC mindjárt átfordul pirosba...
nagir
Nem biztos, mert a három legnagyobb county-ban vezet Biden, és még a teljes feldolgozottság alatt/körül vannak. De nem fog sokon múlni, bárhogy is lesz.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Pennsylvania - Ohio - Michigan - Wisconsin
Ez 64 szavazat. 4 éve mindet vitte Trump.
Most is kéne minimum három.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.
Maka
NC mindjárt átfordul pirosba...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Trump már a betting favorite. Ha az Ohio/NC kettősből egyik se lesz meg Bidennek, akkor szerintem ez lefőtt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ohio meglepő nagyon. Biden még mindig vezet, pedig a rural voksok komoly arányban beérkeztek már. És van 4 nagy kék körzet, ahol 40-50% jött be csak.
peterk2005
One thing that makes this situation pretty hard to analyze is how much we believe in Biden’s lead in Ohio. If Trump wins Florida, Georgia and North Carolina, he’s at about a 50 percent shot to win the Electoral College, per our scenario tester. But if Biden then wins Ohio, Trump chances plummet to 1 percent. (NATE SILVER, fivethirtyeight)
Rynald
With respekt - sztem a modelljukre (korrelaciojukra) a mai eredmenyek utan nehez bazirozni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk a Fox meg 92%-ra dem-nek adja NC-t, bar annak se tudok hinni.... wtf.
Igor
Talán ezért:  www.nbcnews.com/politics/2020-elections/north-carolina-president-results

Nézd meg hogy állnak a kis vidéki county-k, a legtöbb 90% fölött, és van pár nagy kék körzet 70% körül. De oda még nem adnám azért. Szoros lesz, és Trump még visszajöhet így is.
peterk2005
Elég sok piros van 50% alatt is... faradt vagyok mar, nekem se megy pontosan kiszamolni.

Szerintem itt baromi sok "too close" to call lesz, es meg kell varni PA-t a vegen... lehet elengedem hamarosan.
Igor
En szinte biztosan. Remelem reggel Trump gyozelemre ebredek, nektek tovabbi jo "szurkolast".
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk a Fox meg 92%-ra dem-nek adja NC-t, bar annak se tudok hinni.... wtf.
Igor
Talán ezért:  www.nbcnews.com/politics/2020-elections/north-carolina-president-results

Nézd meg hogy állnak a kis vidéki county-k, a legtöbb 90% fölött, és van pár nagy kék körzet 70% körül. De oda még nem adnám azért. Szoros lesz, és Trump még visszajöhet így is.
peterk2005
Elég sok piros van 50% alatt is... faradt vagyok mar, nekem se megy pontosan kiszamolni.

Szerintem itt baromi sok "too close" to call lesz, es meg kell varni PA-t a vegen... lehet elengedem hamarosan.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk a Fox meg 92%-ra dem-nek adja NC-t, bar annak se tudok hinni.... wtf.
Igor
Talán ezért:  www.nbcnews.com/politics/2020-elections/north-carolina-president-results

Nézd meg hogy állnak a kis vidéki county-k, a legtöbb 90% fölött, és van pár nagy kék körzet 70% körül. De oda még nem adnám azért. Szoros lesz, és Trump még visszajöhet így is.
peterk2005
NY Timesnal 90% Trump mar NC iranytuje.
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 243
Ohio meglepő nagyon. Biden még mindig vezet, pedig a rural voksok komoly arányban beérkeztek már. És van 4 nagy kék körzet, ahol 40-50% jött be csak.
peterk2005
One thing that makes this situation pretty hard to analyze is how much we believe in Biden’s lead in Ohio. If Trump wins Florida, Georgia and North Carolina, he’s at about a 50 percent shot to win the Electoral College, per our scenario tester. But if Biden then wins Ohio, Trump chances plummet to 1 percent. (NATE SILVER, fivethirtyeight)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk a Fox meg 92%-ra dem-nek adja NC-t, bar annak se tudok hinni.... wtf.
Igor
Talán ezért:  www.nbcnews.com/politics/2020-elections/north-carolina-president-results

Nézd meg hogy állnak a kis vidéki county-k, a legtöbb 90% fölött, és van pár nagy kék körzet 70% körül. De oda még nem adnám azért. Szoros lesz, és Trump még visszajöhet így is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk a Fox meg 92%-ra dem-nek adja NC-t, bar annak se tudok hinni.... wtf.
Igor
Foxot ne nezd, botrany. NY Times es CNN megy nalam
undisputedly
Foxon tudom nezni a korzeteket es abbol saccolok... azt a NYT blokkolja. De az iranytu fura.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)