Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 995 — Jó ötletnek tűnt!
Ennek is egyértelműen itt a helye. Külön fájdalmas, hogy az összes közül Dopeman a legértelmesebb tag, pedig Ő aztán. Tudjuk.
Vidéki tirpákok comptoni négernek képzelik magukat, amíg ilyenek lesznek, sosem lesz rosszkedvem 😀
berger90
múltkor láttam valami cikket erről a Baszta Dzsíről, azóta nem bírtam abbahagyni a röhögést.
bepakolt egy halom agyhalott gyúrósmacit a háttérbe, akik bólogattak, mint az a kutyafigura a buszok műszerfalán régen, meg az előtérben ott mutogatott valami Minime-szerű kiccsávó. és közben a magyar nyelvet nem ismeri annyira, hogy három mondatot egymás után képes legyen megírni anélkül, hogy valami idegen hangzású ne kerüljön bele.

Dopeman meg a tesó is vicces persze, csak ők nem erőlködnek annyira láhatóan, mint ez a színes (a szó szoros értelmében) egyéniség. ha valakit gyengének tartasz, akkor nem anyázva mondod el minden szarnak, hanem röhögve intézed el két mondatban. na ez az, ami ebben a Basztadzsíben nincs meg, és ezért marad nevetséges keveredik önellentmondásba.slowmotion

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Drága a kondibérlet, meg a söröcskét is szeressük!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Szánalmas tehetségtelen bohóc mindkettő, zeneileg is 0-ák (bár ez szubjektív), de tény, hogy jót lehet röhögni az erőlködésükön. 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Ennek is egyértelműen itt a helye. Külön fájdalmas, hogy az összes közül Dopeman a legértelmesebb tag, pedig Ő aztán. Tudjuk.
Vidéki tirpákok comptoni négernek képzelik magukat, amíg ilyenek lesznek, sosem lesz rosszkedvem 😀
berger90
múltkor láttam valami cikket erről a Baszta Dzsíről, azóta nem bírtam abbahagyni a röhögést.
bepakolt egy halom agyhalott gyúrósmacit a háttérbe, akik bólogattak, mint az a kutyafigura a buszok műszerfalán régen, meg az előtérben ott mutogatott valami Minime-szerű kiccsávó. és közben a magyar nyelvet nem ismeri annyira, hogy három mondatot egymás után képes legyen megírni anélkül, hogy valami idegen hangzású ne kerüljön bele.

Dopeman meg a tesó is vicces persze, csak ők nem erőlködnek annyira láhatóan, mint ez a színes (a szó szoros értelmében) egyéniség. ha valakit gyengének tartasz, akkor nem anyázva mondod el minden szarnak, hanem röhögve intézed el két mondatban. na ez az, ami ebben a Basztadzsíben nincs meg, és ezért marad nevetséges keveredik önellentmondásba.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ennek is egyértelműen itt a helye. Külön fájdalmas, hogy az összes közül Dopeman a legértelmesebb tag, pedig Ő aztán. Tudjuk.
Vidéki tirpákok comptoni négernek képzelik magukat, amíg ilyenek lesznek, sosem lesz rosszkedvem 😀


Mindig jövőre
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Jóóózsi, kapsz egy fröccsöt! 😀
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
ilyeneket ki a rák talál ki?😊 nagyon ráér!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192

Dánok jól tolják 😀

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amadeus, te vagy az?
 index.hu/belfold/2014/05/13/meztelen_ferfi_orjongott_az_elte-n/
:-/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mondanám, hogy menjünk az OFF-ba, de olyanokat írsz, hogy kiválóan elfér a viccek topikba. 😀
Magyarul senkit nem zaklathat fel semmi, nem lehet senkinek undorító semmi, mert vannak, akik ezzel minden nap szembesülnek a munkájuk során és az a természetes reakció, amit ők "nyújtanak". Minden nap tanul valamit az ember. 😊Tony
Igazad van, attól undorodsz, amitől csak akarsz.
Ha pl. egy négertől akkor rasszista vagy.
Jelen esetben meg homofób.

Én tévében dolgozom, és pár kollegámmal beszéltem tegnap az Eurovízió döntőjéről. Írom pár meglátásukat, a "hogy tetszett?" témakörben:
- Ezek a dánok bakker, zseniálisak. Ami technikát a szinpadra felpakoltak valami csoda.
- Tipikus. Mindig valami nyáldal nyer, ez a szőrös csaj is tipikus tizenkettő egy tucat volt.
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska

Majd Mozart elmagyarázza, ha valaki nem értené


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Ül a vonaton egy férfi és egy nő egymással szemben,a férfi tüsszent egyet majd hirtelen elő kapja a farkát melyen látszik hogy elélvezett, megtörli majd elrakja.
A nő nézi de nem szól, ám miután ez megismétlődik kétszer-háromszor mégsem hagyja szó nélkül.
- Uram nem gondolja hogy mivel én is itt vagyok illő lenne nem előttem csinálnia ezt a dolgot?!
- Elnézést, mondja az úr, de egy nagyon ritka betegségem van: ha tüsszentek rögtön el is élvezek.
- Ez szörnyű lehet, és szed rá valamit???
- Igen, őrölt borsot.....dugo1993
én mondjuk pont fordított felállással ismertem 😊
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ül a vonaton egy férfi és egy nő egymással szemben,a férfi tüsszent egyet majd hirtelen elő kapja a farkát melyen látszik hogy elélvezett, megtörli majd elrakja.
A nő nézi de nem szól, ám miután ez megismétlődik kétszer-háromszor mégsem hagyja szó nélkül.
- Uram nem gondolja hogy mivel én is itt vagyok illő lenne nem előttem csinálnia ezt a dolgot?!
- Elnézést, mondja az úr, de egy nagyon ritka betegségem van: ha tüsszentek rögtön el is élvezek.
- Ez szörnyű lehet, és szed rá valamit???
- Igen, őrölt borsot.....

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska
kicsit off, de a Lordi azért zeneileg toronymagasan kimagaslott akkor (mondjuk nem feltétlen azzal a számukkal, de az első pár albumuk zseniális volt). Szóval ők nem a maszkírozás miatt nyertek, bár az is rásegített nyilván 😊.

ON
MarioAna