Viccek

51 feliratkozó

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 028 — LIGHTS OUT!

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/videoton-benne-lehet-a-bravur-a-poznan-ellen-juhasz-2434583

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
star wars 7 trailer


Szerkesztette: r.baggio

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Mikor anno Erdélyben voltam, ez a sztereotípia elég hamar cáfolatot nyert...
Annyi szófosó embert egy helyen rég láttam 😊
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Két székely utazik a szekéren, s szokás szerint beszélgetni kezdenek.
- Van kendnek fia?
10 percre rá:
- Van.
Negyed óra múlva:
- Bajusza van-é?
- Van.
Egyszer csak hirtelen a semmiből előtűnik egy teherautó, nekimegy a szekérnek, felborítja, s a két székely kórházba kerül.
Ott fekszenek egymás mellett a kórteremben, mire megszólal az egyik:
- Oszt pödri már?

Szerkesztette: HanSolo
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 411

Gabesz92
tágabb rokonságban van egy, aki idén megy suliba, és már használja simán... szóval ez már nem vicc. :- )
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446

több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na ezt a topikot is elvesztettük.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician


bocsánatot kérek!
Amadeus91
annak, aki még a Y2K-n onnan kezdte az egyetemet, annak ez úgy szólt, hogy:
K: Miért csak két nap a hétvége?
V: hogy a műszakisok nem tudják egy hétvége alatt elvégezni a Közgázt

egyébként nincs harag, én pl leszarom az eltejogosokat 😛
slowmotion
én ezt úgy ismertem hogy miért nincs tavaszi szünet a bme-n 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 695 — Cowboys fan


bocsánatot kérek!
Amadeus91
annak, aki még a Y2K-n onnan kezdte az egyetemet, annak ez úgy szólt, hogy:
K: Miért csak két nap a hétvége?
V: hogy a műszakisok nem tudják egy hétvége alatt elvégezni a Közgázt

egyébként nincs harag, én pl leszarom az eltejogosokat 😛
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
amikor a valóság szüli a viccet
 www.youtube.com/watch?v=UuRllPcJJI8
DiamondsHead44
Jó vicc, csak ez a beszélgetés valószínűleg soha nem hangzott el...
De amúgy tényleg jópofa. 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
... és akkor vissza a viccekhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Fasz leszek, nálunk elte àjk;
Alapból nincs keresztfélév
Gyakorlatilag minden tárgy csúszós (=ha buksz, akkor +1 év), erasmus szintén jó eséllyel +1 év. Napi 10-12 óra vizsgaidőszakban, félpontokért lehet éveket ráhúzni. Tetejében van 80 államis a 450 fős évfolyamon, ergo fizetünk mint a katonatiszt.

Nyugtasson gondolat, hogy ezzel a küzdéssel csak többek lesztek, minden irónia nélkül. Nálunk zongorázni lehet a különbséget egy eltés és egy pázmányos között, gondolom hasonló fennáll a BME és más intézmények relàciójában is a ti területeken.
Amadeus91
nem tudom, mikor én jártam a pázmányra akkor éppen kezdett eltűnni a különbség a két egyetem között. más tárgyak voltak a szívatósak az alapak mellett, de attól még egyik egyetem sem volt egyszerű. talán annyi különbség volt, hogy keresztfélévszerű volt nálunk egy időtől fogva, de az elég lutri volt főleg ha vki polgárból ment, akkor nagyon sokat lehetett veszíteni. btw én kerjogból egyetlen pont miatt csúsztam ki abból, hogy időben államvizsgázhassak. az igaz, hogy más rendszer volt, számos olyan évfolyamtársam volt, aki meg sem engedhette volna, hogy ne államira járjon, mégis elvégezte és utána szép kis karriert kezdenek kiépíteni. ők a mostani rendszerben már nem lennének jogászok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966


bocsánatot kérek!
Amadeus91
Addig amíg ezt nem olyan valaki teszi, aki 4-5-6 éve tanul a BME-n 😊
Borbinho
Miért? Csak bizonyítja, hogy nehezebb 😊
tenorx
Azért, ha valaki 5-6 évig jár egy 3 éves képzést az nem feltétlenül az egyetem hibája...
adam8
Ez már borzasztó off, de azért utolsó posztként leírom.
Az idei gólyáktól elvették a keresztféléveket is első félévből, így aki egy tárgyat is bukik, az már +1 évben van.
Egyébként van ismerősöm, aki vizsgaidőszakban napi ~15+ órákat tanult egy vizsgára, majd kivágták, hatszor (viszlát egyetem), mert egy 6 pontos táblázatos feladatban például ha bármit elrontasz az már "tippelés", és 0 pont, vagy amikor olyat kérdeznek, ami nem is létezik a Java dokumentációban.
Én 4,5 évig csináltam a BSC-t, egy év csúszással (ja, 3,5 év amúgy), amiben volt az én hibám is bőven, de buktam úgy tárgyat amíg végig egyenesben voltam, hogy rögtön +0,5 év.
Mondjuk az MSC easy, ha a Rendszeroptimalizálást nem számítom.
tenorx
Fasz leszek, nálunk elte àjk;
Alapból nincs keresztfélév
Gyakorlatilag minden tárgy csúszós (=ha buksz, akkor +1 év), erasmus szintén jó eséllyel +1 év. Napi 10-12 óra vizsgaidőszakban, félpontokért lehet éveket ráhúzni. Tetejében van 80 államis a 450 fős évfolyamon, ergo fizetünk mint a katonatiszt.

Nyugtasson gondolat, hogy ezzel a küzdéssel csak többek lesztek, minden irónia nélkül. Nálunk zongorázni lehet a különbséget egy eltés és egy pázmányos között, gondolom hasonló fennáll a BME és más intézmények relàciójában is a ti területeken.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan


bocsánatot kérek!
Amadeus91
Addig amíg ezt nem olyan valaki teszi, aki 4-5-6 éve tanul a BME-n 😊
Borbinho
Miért? Csak bizonyítja, hogy nehezebb 😊
tenorx
Azért, ha valaki 5-6 évig jár egy 3 éves képzést az nem feltétlenül az egyetem hibája...
adam8
Ez már borzasztó off, de azért utolsó posztként leírom.
Az idei gólyáktól elvették a keresztféléveket is első félévből, így aki egy tárgyat is bukik, az már +1 évben van.
Egyébként van ismerősöm, aki vizsgaidőszakban napi ~15+ órákat tanult egy vizsgára, majd kivágták, hatszor (viszlát egyetem), mert egy 6 pontos táblázatos feladatban például ha bármit elrontasz az már "tippelés", és 0 pont, vagy amikor olyat kérdeznek, ami nem is létezik a Java dokumentációban.
Én 4,5 évig csináltam a BSC-t, egy év csúszással (ja, 3,5 év amúgy), amiben volt az én hibám is bőven, de buktam úgy tárgyat amíg végig egyenesben voltam, hogy rögtön +0,5 év.
Mondjuk az MSC easy, ha a Rendszeroptimalizálást nem számítom.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
erről mindig ez jut eszembe

több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
erről mindig ez jut eszembe

több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
amikor a valóság szüli a viccet
 www.youtube.com/watch?v=UuRllPcJJI8

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bocsánatot kérek!
Amadeus91
Addig amíg ezt nem olyan valaki teszi, aki 4-5-6 éve tanul a BME-n 😊
Borbinho
Miért? Csak bizonyítja, hogy nehezebb 😊
tenorx
Azért, ha valaki 5-6 évig jár egy 3 éves képzést az nem feltétlenül az egyetem hibája...
adam8
😉

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646


bocsánatot kérek!
Amadeus91
Addig amíg ezt nem olyan valaki teszi, aki 4-5-6 éve tanul a BME-n 😊
Borbinho
Miért? Csak bizonyítja, hogy nehezebb 😊
tenorx
Azért, ha valaki 5-6 évig jár egy 3 éves képzést az nem feltétlenül az egyetem hibája...

több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?v=8ssgg4JL53E

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan


bocsánatot kérek!
Amadeus91
Addig amíg ezt nem olyan valaki teszi, aki 4-5-6 éve tanul a BME-n 😊
Borbinho
Miért? Csak bizonyítja, hogy nehezebb 😊