Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyan ez a meccs felkúrta az agyam, de ez kurva jó
dani2594
Ez lassan átminősül szar viccek topiccá, mert minden fos memet berakdosnak amiben Sanchez,Tebow vagy Romo neve szerepel mert akkor már vicces...Toca
Egyetértek, ráadásul ez még paraszt is

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
recap:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Ugyan ez a meccs felkúrta az agyam, de ez kurva jó
 sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309641_485240268189333_406639030_n.pngdani2594
Ez lassan átminősül szar viccek topiccá, mert minden fos memet berakdosnak amiben Sanchez,Tebow vagy Romo neve szerepel mert akkor már vicces...Toca
Nem mindegyik, és ez sem 1. osztályú, de nekem tetszik. És szerintem lesz még ilyen rajtam kívül. NFL Memes-en már van még egy ehhez hasonló, na az már tényleg csökkent színvonalú.

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ugyan ez a meccs felkúrta az agyam, de ez kurva jó
dani2594
Ez lassan átminősül szar viccek topiccá, mert minden fos memet berakdosnak amiben Sanchez,Tebow vagy Romo neve szerepel mert akkor már vicces...
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Ugyan ez a meccs felkúrta az agyam, de ez kurva jó
 sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309641_485240268189333_406639030_n.pngdani2594
lehet hogy megölöm, tudom ez a viccek-topic de ez nagyon nem igaz. davemayer
Tudom én azt, és sajnálom is Manninget. De értem a viccet is 😊

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Ugyan ez a meccs felkúrta az agyam, de ez kurva jó
dani2594
lehet hogy megölöm, tudom ez a viccek-topic de ez nagyon nem igaz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Ugyan ez a meccs felkúrta az agyam, de ez kurva jó

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 956

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
pick6 ide vagy oda, átfutott az egész pályán egy CB-t üldözve 😊

egyébként vaginás csaj (másmilyen csaj is van? 😮): vannak dolgok, amiket az ember nem szeretne látni élete során... 😊fetomy
de ez nem azok a dolgok közé tartozik 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pick6 ide vagy oda, átfutott az egész pályán egy CB-t üldözve 😊

egyébként vaginás csaj (másmilyen csaj is van? 😮): vannak dolgok, amiket az ember nem szeretne látni élete során... 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Témát lezárva, itt van a köcsög elásva:  www.youtube.com/watch?v=XQoQsvut0DAszaba
akkor is joe a legnagyobb:

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fú hát ez a vaginás csaj nagyon beteg...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!


"Stop being such a pussy" 😊
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Csinálni mondjuk kb. ennyit tudott volna:


De felmérte reálisan a helyzetet és nagyvonalúan kifelé terelte a védőt 😊


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Be kéne még idézni párszor a gif-et, feltűnően gyors a fórum.. 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Témát lezárva, itt van a köcsög elásva:  www.youtube.com/watch?v=XQoQsvut0DAszaba
Most akinek mindenévben 1,5-2 hónappal több ideje van kipihenni az ütközéseket az jó hogy kemény😛 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Szerintem Wyatt tart otthon egy teljes lovagi páncélzatot/fegyverzetet, csak neki kereszt helyett egy Pats logó meg Brady képe van a pajzson. 😊somoskovig


csak, hogy nyugodjon meg Wyatt lelke 😊 imádok neki siget csinálni 😀szampi#33
Nem akarok geci lenni, de borzasztóan mellé ugrott itt is Brady és mákja van, hogy elesett végül a futó 😀Toca
Nem lehet, hogy azért, mert ő egy QB és nem SS? 😀 Csak tippelek 😀nDRo
Nem, szerintem csak kivan égve ebből is látszik 😛 😀
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Témát lezárva, itt van a köcsög elásva:  www.youtube.com/watch?v=XQoQsvut0DAszaba
Amennyi INT-et dob nem csoda hogy volt ideje begyakorolni! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Témát lezárva, itt van a köcsög elásva:  www.youtube.com/watch?v=XQoQsvut0DA
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Szerintem Wyatt tart otthon egy teljes lovagi páncélzatot/fegyverzetet, csak neki kereszt helyett egy Pats logó meg Brady képe van a pajzson. 😊somoskovig


csak, hogy nyugodjon meg Wyatt lelke 😊 imádok neki siget csinálni 😀szampi#33
Nem akarok geci lenni, de borzasztóan mellé ugrott itt is Brady és mákja van, hogy elesett végül a futó 😀Toca
Nem lehet, hogy azért, mert ő egy QB és nem SS? 😀 Csak tippelek 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Na, akkor örülhetsz, lájkokat is kaptál bőven, szal jó napod van 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
erre mondják, hogy jó kapus szemmel véd 😀

btw a "Feri vagyok internetfüggő" című kép meg egyértelmű fake, a második képen nem is sárga a fal 😒
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan


nekem ez ide befér 😀😀szampi#33
Meglepődtem volna, ha azt másolod ide, amikor TD-saving tackle-t tolt, amiből ráadásul amiatt pontot sem kaptunk végül 😊 (Mondjuk egy sima alapszakaszmeccsen egy irányítónak nem feltétlen kell széttöretni magát egy tackle-lel, szal ez inkább +, de ha neked vicces, az se baj 😊)Wyatt
Engem meg az lepett volna meg, ha nem rohansz egyből őfelsége megmentésére. Nem lehet szó nélkül hagyni, ha a királyról kiderül, hogy tud mulatság tárgya is lenni.szaba
Szerintem Wyatt tart otthon egy teljes lovagi páncélzatot/fegyverzetet, csak neki kereszt helyett egy Pats logó meg Brady képe van a pajzson. 😊somoskovig


csak, hogy nyugodjon meg Wyatt lelke 😊 imádok neki siget csinálni 😀szampi#33
Nem akarok geci lenni, de borzasztóan mellé ugrott itt is Brady és mákja van, hogy elesett végül a futó 😀