bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szavazzunk már akkor erről a 20fő kontra kevesebbről, mert elég unalmas már ez a téma, hátha akkor abbamarad..
Nálam egyértelmű a 20 fős liga.
Szesze
+1

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Évek óta játzom fantasyt, de a waiverrel kapcsolatban van egy hülye kérdésem. A claim időrendisége és a waiver sorrend együttesen számít?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szavazzunk már akkor erről a 20fő kontra kevesebbről, mert elég unalmas már ez a téma, hátha akkor abbamarad..
Nálam egyértelmű a 20 fős liga.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem alapesetben az NFL is erről, szerencse hogy éppen hol nincsenek sérültek, hol a legmélyebb a keret...hiába csak egy bajnoki címem van itt és legtöbbször alsó házban végzem, nagyon kedvelem a lebonyolítást habár tele vagyok sérülttel és még LB-ből is csak egy van😀
Göbi
Dobd be a piacra Mahomest és egyből jönnek a keselyűk az LB-s ajánlatokkal tömegével 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy a drafton én is rengeteg ilyen játékost húztam, és utána waiver-en is akikbe potenciál van nem jelenlegi teljesítmény.
Jeffersont például elcsesztem, túl hamar szabadultam tőle, de ezekben meg pont azt a pontot nehéz megtalálni, hogy meddig "reménykedik" az ember.

Brooks Sea LB is ilyen, de bust lesz idén. Freemant szerencsére behúztam mielőtt leigazolta a Giants és tülekedés lett volna. Hil Atl RB is ilyesmi, Gurley szerintem idén is lerobban majd, és ő a next men up.

De amúgy nyaljátok meg, itt már nincsenek alibiző GM-ek, hogy lecsússzanak játékosok 😊 Rypien-t is utolsó pillanatban reggel toltam be az 1. helyre waiveren, ha nem teszem behúzzátok és a 2.-ban már nem jutott volna senki 😊 Előző héten ugyan ez volt, muszáj volt QB-t húzzak elől.

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Tény hogy picit lowball offer, de szerintem nem tragikus első offernek.. nyilván kellett volna alkudni rajta, de láttam itt már rosszabbat is (kezdő LB-t csere QB-ért, wtf!!!)

Joe Thomas >>> Christian Jones 8-10 pontos upgrade (még legalább 1 hónapig, és egyébként is elég jó LB handcuff, pláne ha Jaylonnal is történik valami)
Hill >>>> WR3 szintén legalább 5-10 pontos upgrade, és Hillben benne van hogy 1 hetet önmagában megnyer.

Elliott viszont valóban useless... ha egy 3. apró upgrade lett volna, szerintem teljesen valid trade lenne.

Jacobs nyilván a trade legértékesebb eleme (amig meg nem sérül), de Burrow értékén szvsz lehet vitatkozni... pl a már említett schedule miatt se, illetve megint benne van a pakliban egy Mixon resurgence is.
Úgy meg pláne, ha nincs töke a Borsodi Fogászoknak kezdetni őt "Mr 4 Yard ADOT*" helyett sem, egy jó matchupban sem. 😊
(ADOT=average depth of target)

Egyébként szerintem a szezon második felére / bye weekek idejére, bőven lesznek itt majd teljesen érhető és elfogadható offerek, amik lehúzásnak fognak tűnni 😊 amikor majd egyes csapatoknak kaparni kell, és mondjuk 0 db QB és LB van kint waiveren... ezért pl kíváncsi lettem volna, FLZOLI te pl kivel pótlod Joe Thomast, mert onnantól van 2 db LB-d.. na az se lett volna könnyű btw.
Igor
A 20 csapatos ligák "szépsége".
zavi27
QB poszton igen, de LB poszton idén sokkal durvább az összes edge player reclassolása miatt... szerintem az még tavaly sem volt ennyire durva.

Most 20-30%-os LB-kből van kint néhány a waiveren... tavaly legalább lehetett pass rushert kukázni, legrosszabb esetben is.
Pl a héten úgy voltam vele, ha Downs nem jön be vagy Phillipsre (látom somos te átnézted a waiver claim listát is, grat) vagy Reeder-re dobok egy waivert, hogy legalább handcuffoljam a saját emberem (IND-t már nem tudom, MIA meg franc tudja...)

Na, ez azért nem volt korábbi években.

PS: még mindig élvezetesebb ez, mint a 9 csapatos aukciós liga, ahol meg mindenki kint van FA-n, és minden héten elbenchelem magam 😛
Igor
Temészetesen a 9 fősnek sincs semmi értelme az a másik véglet nyílván. Csak azt nem értem, hogy ha a résztvevők nagy hányadától ilyenek jönnek vissza, ez a játékélmény hogy: "még mindig jobb ez így mint a legrosszabb ligák", majd nagy szarban leszek és senkit nem fogok tudni hozni", "kb. elment a szezonom ezzel a két sérüléssel", "kb minden második posztnál hiányos és igazolhatatlan a liga", "az benne a szép, hogy mindenkinek vannak hiányosságai amit nem tud javítani" miért nem lehet lejjebb vinni a létszámot,meg átszervezni az ezer éve kőbe vésett és egyszer kitalált divziókat? Esetleg egy szavazást kiírni, hogy tényleg hányan szeretik a18-20 fős játékélményt, vagy mondjuk lenne egy 16 fő amiben szerintem bőven lenne ugyanúgy kihívás, de lehetne variálni is a csapatod ténylegesen sérülés vagy pusztán szakmai megérzések, heti matchupok alapján is, nem csak reménykedve toldozgatok-foldozgatok.😊
zavi27
a 16 fős liga az óvoda, játszottam többször, uncsi. Mindenkinek mindenből van bőven csere.

Csak mert harmadszor teszed fel a kérdést, te miért nem maradtál a 2-es divizióban, ahol nincs 20 fő? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Szerintem alapesetben az NFL is erről, szerencse hogy éppen hol nincsenek sérültek, hol a legmélyebb a keret...hiába csak egy bajnoki címem van itt és legtöbbször alsó házban végzem, nagyon kedvelem a lebonyolítást habár tele vagyok sérülttel és még LB-ből is csak egy van😀

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
16-18 fo mar nem lenne tul sok es akkor azert kicsivel konnyebb lenne a szemetben turkalas😁
Kar hogy nem vagyok jos....



több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Legyen szavazás, kíváncsi lennék én is mi lenne az eredmény.

Pusztán szakmai megérzést amúgy tehetsz most is... én ezért tradeltem Goodsont / húztam be Downst (és tettem waivert Phillipsre/Reederre) - ha jól látom én voltam az egyetlen aki tett waivert bármelyik más LB-re...

Pedig más is megteheti hasonló módon... mert ha mindenki minden héten arra az 1-2 injuryből felszabaduló LB-re vár waiveren, szerintem sok csalódás lesz még itt. (Annak sok realitása valljuk be nem volt, hogy 7. helyen elviszed Summerst...)

Egyszerűen csak mélyebbre kell nyúlni ebben a ligában... de ha ez túl sok/túl kemény a többségnek, majd a commish átírja jövőre.. (én meg max kiszállok. 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Tény hogy picit lowball offer, de szerintem nem tragikus első offernek.. nyilván kellett volna alkudni rajta, de láttam itt már rosszabbat is (kezdő LB-t csere QB-ért, wtf!!!)

Joe Thomas >>> Christian Jones 8-10 pontos upgrade (még legalább 1 hónapig, és egyébként is elég jó LB handcuff, pláne ha Jaylonnal is történik valami)
Hill >>>> WR3 szintén legalább 5-10 pontos upgrade, és Hillben benne van hogy 1 hetet önmagában megnyer.

Elliott viszont valóban useless... ha egy 3. apró upgrade lett volna, szerintem teljesen valid trade lenne.

Jacobs nyilván a trade legértékesebb eleme (amig meg nem sérül), de Burrow értékén szvsz lehet vitatkozni... pl a már említett schedule miatt se, illetve megint benne van a pakliban egy Mixon resurgence is.
Úgy meg pláne, ha nincs töke a Borsodi Fogászoknak kezdetni őt "Mr 4 Yard ADOT*" helyett sem, egy jó matchupban sem. 😊
(ADOT=average depth of target)

Egyébként szerintem a szezon második felére / bye weekek idejére, bőven lesznek itt majd teljesen érhető és elfogadható offerek, amik lehúzásnak fognak tűnni 😊 amikor majd egyes csapatoknak kaparni kell, és mondjuk 0 db QB és LB van kint waiveren... ezért pl kíváncsi lettem volna, FLZOLI te pl kivel pótlod Joe Thomast, mert onnantól van 2 db LB-d.. na az se lett volna könnyű btw.
Igor
A 20 csapatos ligák "szépsége".
zavi27
QB poszton igen, de LB poszton idén sokkal durvább az összes edge player reclassolása miatt... szerintem az még tavaly sem volt ennyire durva.

Most 20-30%-os LB-kből van kint néhány a waiveren... tavaly legalább lehetett pass rushert kukázni, legrosszabb esetben is.
Pl a héten úgy voltam vele, ha Downs nem jön be vagy Phillipsre (látom somos te átnézted a waiver claim listát is, grat) vagy Reeder-re dobok egy waivert, hogy legalább handcuffoljam a saját emberem (IND-t már nem tudom, MIA meg franc tudja...)

Na, ez azért nem volt korábbi években.

PS: még mindig élvezetesebb ez, mint a 9 csapatos aukciós liga, ahol meg mindenki kint van FA-n, és minden héten elbenchelem magam 😛
Igor
Temészetesen a 9 fősnek sincs semmi értelme az a másik véglet nyílván. Csak azt nem értem, hogy ha a résztvevők nagy hányadától ilyenek jönnek vissza, ez a játékélmény hogy: "még mindig jobb ez így mint a legrosszabb ligák", majd nagy szarban leszek és senkit nem fogok tudni hozni", "kb. elment a szezonom ezzel a két sérüléssel", "kb minden második posztnál hiányos és igazolhatatlan a liga", "az benne a szép, hogy mindenkinek vannak hiányosságai amit nem tud javítani" miért nem lehet lejjebb vinni a létszámot,meg átszervezni az ezer éve kőbe vésett és egyszer kitalált divziókat? Esetleg egy szavazást kiírni, hogy tényleg hányan szeretik a18-20 fős játékélményt, vagy mondjuk lenne egy 16 fő amiben szerintem bőven lenne ugyanúgy kihívás, de lehetne variálni is a csapatod ténylegesen sérülés vagy pusztán szakmai megérzések, heti matchupok alapján is, nem csak reménykedve toldozgatok-foldozgatok.😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem értem miért ír Bye-t a Steelers Titans jatekosokhoz, amikor elviekben hétfőre vagy keddre tolják a meccset. Legalább is ez a terv ahogy olvasom
FLZOLI
Sztem ideiglenes terv... ilyen még nem nagyon volt korábban... nem lennék meglepve ha később visszateszek, ha valóban meglesz hétfőn.

Kedd már érdekesebb kérdés a waiver miatt.. de valahogy megoldják majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem miért ír Bye-t a Steelers Titans jatekosokhoz, amikor elviekben hétfőre vagy keddre tolják a meccset. Legalább is ez a terv ahogy olvasom

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
6-5 nyertél 😀
Jakehomer
Én 7-et számolok... 😊 de egyébkénta legtöbbnél azért jön ki csüt/pénteken majd hír, te is tudod 😉
Igor
Hír jön, de most is három embert csak vasárnap tudtam IR-re rakni. Na mindegy, ez most elhanyagolható amellett, hogy a Titans-Steelers meccs miatt kell keresnem egy futót 😀

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
6-5 nyertél 😀
Jakehomer
Én 7-et számolok... 😊 de egyébkénta legtöbbnél azért jön ki csüt/pénteken majd hír, te is tudod 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
6-5 nyertél 😀

Perception is reality.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.
Kájzerszóze
Elfogadom a dolgot, de nem volt az olyan rossz csere szerintem:

Jacobs LV RB + Burrow Cin QB <> Hill KC WR, Thomas DAL LB, Elliott BAL S

Ez is azt mondja én többet tettem bele
 football.razzball.com/trade-analyzer-fantasy-football

Tényleg egyoldalú a történet szerintetek? 😊
FLZOLI
A razzball itt semmit sem er. Mint irtam durvan futohianyos a liga. Meg QB hianyos is... Brees nem eletbiztositas ba a heten jol hozott kb. Nem a jatekosok fantasy erteket kell nezni csak egy cserenel. Itt sem. 20 csapatos ligaban foleg nem. Es az en keretem is latnod kell, hogy mit veszitenek... Ha ezeket latod akkor ez tenyleg no brainer inkabb, mint nem.
Kájzerszóze
Nyilván láttam a kereted, de ez csak kiindulo ajánlat volt. Brees-el vagy Hendersonnal szerintem nekem nem érte volna meg. Előbbi már lejtmenet, utóbbi meg 2-3 fős futótandemben van, bármikor hátrébb szorulhat

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én attól vagyok különösen boldog, hogy van egy raklapnyi emberem Q-val, akik nagy része tuti nem fog játszani, de majd csak vasárnap tudok a helyükre felvenni valakit, amikor már még annyira sincs kit.

Dennardot meg persze benéztem szépen.
Jakehomer

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem az LB poszt pont olyan, amelyről idén hullanak majd a játékosok. Nyilván jelenleg max resztlivel tudnám pótolni Thomast, de biztos vagyok benne, hogy a következő 1-2 hétben is megy IR-re top LB és megy majd a harc waiveren.

Lásd Kirksey a GB-ből, elviekben következő héten már lesz, mégis a pótlékra mindenki rarepult 😊

De igen, az a baj, hogy tavaly meg idén se nagyon jönnek counter ajánlatok. Max visszadobja a másik, hogy White + Hopkins + Walker az ár és hello. Így bazi nehéz bármit is mozgolódni és ezért lesz ilyen merev a liga és kukazik mindenki két kézzel a waiveren 😊

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én attól vagyok különösen boldog, hogy van egy raklapnyi emberem Q-val, akik nagy része tuti nem fog játszani, de majd csak vasárnap tudok a helyükre felvenni valakit, amikor már még annyira sincs kit.

Dennardot meg persze benéztem szépen.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Most meg még a Titans-Steelers is bekavar, ezt a szezont...
(bár nekem a postpone speciel pont jó lenne..)
Igor
és ez még csak a kezdet..
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor: Burrow tekinteteben mar az offer elott irtam FLZOLInak hogy lassan o lesz a kezdo nem Brees... Emiatt draga mert nem csak IRL hanem lassan nalam is kezdo lesz.
Kájzerszóze
Fair enough, bár gondolom Brees-szel se fogadtad volna el ugyanezt az offert... de ahogy írtam, szerintem lehet FLZOLI-nak is jobb, h nem ment át a dolog.

Most meg még a Titans-Steelers is bekavar, ezt a szezont...
(bár nekem a postpone speciel pont jó lenne..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.
Kájzerszóze
Elfogadom a dolgot, de nem volt az olyan rossz csere szerintem:

Jacobs LV RB + Burrow Cin QB <> Hill KC WR, Thomas DAL LB, Elliott BAL S

Ez is azt mondja én többet tettem bele
 football.razzball.com/trade-analyzer-fantasy-football

Tényleg egyoldalú a történet szerintetek? 😊
FLZOLI
A razzball itt semmit sem er. Mint irtam durvan futohianyos a liga. Meg QB hianyos is... Brees nem eletbiztositas ba a heten jol hozott kb. Nem a jatekosok fantasy erteket kell nezni csak egy cserenel. Itt sem. 20 csapatos ligaban foleg nem. Es az en keretem is latnod kell, hogy mit veszitenek... Ha ezeket latod akkor ez tenyleg no brainer inkabb, mint nem.



több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Igor: Burrow tekinteteben mar az offer elott irtam FLZOLInak hogy lassan o lesz a kezdo nem Brees... Emiatt draga mert nem csak IRL hanem lassan nalam is kezdo lesz.



több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tény hogy picit lowball offer, de szerintem nem tragikus első offernek.. nyilván kellett volna alkudni rajta, de láttam itt már rosszabbat is (kezdő LB-t csere QB-ért, wtf!!!)
Igor
Én se mondtam, hogy tragikus, csak azt hogy én se fogadtam volna el Kájzer helyében.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tény hogy picit lowball offer, de szerintem nem tragikus első offernek.. nyilván kellett volna alkudni rajta, de láttam itt már rosszabbat is (kezdő LB-t csere QB-ért, wtf!!!)

Joe Thomas >>> Christian Jones 8-10 pontos upgrade (még legalább 1 hónapig, és egyébként is elég jó LB handcuff, pláne ha Jaylonnal is történik valami)
Hill >>>> WR3 szintén legalább 5-10 pontos upgrade, és Hillben benne van hogy 1 hetet önmagában megnyer.

Elliott viszont valóban useless... ha egy 3. apró upgrade lett volna, szerintem teljesen valid trade lenne.

Jacobs nyilván a trade legértékesebb eleme (amig meg nem sérül), de Burrow értékén szvsz lehet vitatkozni... pl a már említett schedule miatt se, illetve megint benne van a pakliban egy Mixon resurgence is.
Úgy meg pláne, ha nincs töke a Borsodi Fogászoknak kezdetni őt "Mr 4 Yard ADOT*" helyett sem, egy jó matchupban sem. 😊
(ADOT=average depth of target)

Egyébként szerintem a szezon második felére / bye weekek idejére, bőven lesznek itt majd teljesen érhető és elfogadható offerek, amik lehúzásnak fognak tűnni 😊 amikor majd egyes csapatoknak kaparni kell, és mondjuk 0 db QB és LB van kint waiveren... ezért pl kíváncsi lettem volna, FLZOLI te pl kivel pótlod Joe Thomast, mert onnantól van 2 db LB-d.. na az se lett volna könnyű btw.
Igor
A 20 csapatos ligák "szépsége".
zavi27
QB poszton igen, de LB poszton idén sokkal durvább az összes edge player reclassolása miatt... szerintem az még tavaly sem volt ennyire durva.

Most 20-30%-os LB-kből van kint néhány a waiveren... tavaly legalább lehetett pass rushert kukázni, legrosszabb esetben is.
Pl a héten úgy voltam vele, ha Downs nem jön be vagy Phillipsre (látom somos te átnézted a waiver claim listát is, grat) vagy Reeder-re dobok egy waivert, hogy legalább handcuffoljam a saját emberem (IND-t már nem tudom, MIA meg franc tudja...)

Na, ez azért nem volt korábbi években.

PS: még mindig élvezetesebb ez, mint a 9 csapatos aukciós liga, ahol meg mindenki kint van FA-n, és minden héten elbenchelem magam 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)