bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Amikor 3 WR és 2 LB csinál 14 pontot, akkor nem lenne illendő nyerni... Kittle visszahozta a reményt, de még mindig 50-50.

Még jó hogy beírtam nem rég... a TOP 10 pickemből mostmár csak ketten, a 5. körös Baker és a 7. körös Rodgers nem sérült meg - előbbinél lehet jobban járnék vele (nyilván nem volt jó matchup a SEA, de 3 pont???), utóbbi meg még játszik ma este, szóval...

PS: azért Mullensnek pont sikerült kijátszania magát a kezdőből week 5-re... tényleg ott álltam volna letolt gatyával. 😊
Vicc ez a szezon...

szerk: Ja, meg Clark is, na jó, akkor top 11-ből 3-an egészségesek. Így mindjárt más.
Igor
Ahhoz képest, hogy a forduló előtt kb 50 pontos győzelmet prognosztizált az espn a javadra, még akár nyerhettem is volna, ha nem hozom a FA/Waiverről Burkst és Burrist, és játszatom a Ragland-McLeod duót...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kivancsi vagyok mi lesz. Ez orosz rulett lassan... Ha kicsi a tét a kedvem sötét



több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Ekeler és Sony M is IR-en, pazar hét. 😭
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én benne vagyok, hogy neutralizáljuk a szezont 😊

Igen, regnáló bajnokként ez pitiáner, de kapálózni kell, hogy el ne süllyedjek egy ilyen peches szezonban 😊

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Beckham eddig csinált 20 pontot, nyilván most fut és kapdos össze 36 pontot 😊
FLZOLI
Ebből giga meccset hozunk ki🤣🤣🤣
Göbi
Resztli Bowl 😊
FLZOLI
Hiába vezetek most éppen pár ponttal, nálad még hátra van Mahomes...
Nem szeretek ilyet mondani, de Pats D# in we trust. Hogy utálom őket 😊 de most hátha Belichick kifundál valamit

Ui.: Ha már muszáj villogjon a srác, legalább Hill-nek adja a lasztikat... 😊
FLZOLI
Nekem múlt héten másik ligában volt 37 pont előnyöm, mikor már csak Mahomes volt hátra ellenfelemnek...Ravens def ellen.
zavi27
A Ravens Def amúgy szerintem nem jó, csak azért tűnik annak mert legtöbbször előnyben vannak és pontszerzesi kenyszerben van az ellen.
FLZOLI
Lehet, de azért enyhén dühítő volt +37-ről elbukni, akárki szerezte akárki ellen is.😊
zavi27
MNF előtt 237,5 - 169,5 szívásra állsz.... Ellenfélnél már nincs játékos.... Neked van hátra egy Qb Mahomes és safety Chuck... 68 pontos hátrányba vagy....
Kb 40 pontra számoltam, hogy annyit összehoznak tisztes vereség lesz... Erre Chuck nyom 1 extrát 22 ponttal OK de, hogy az a nem normálials Mahomes 52! pontot talicskázik össze és nyerek 6 ponttal... Hát bazdmeg nem hittem a szememnek...Ezt híjják Ordas nagy MÁKNAK

Szerinted itt mit érzett a másik tulaj? 68 pontos előnyről nagyon ritkán kapnak ki....
ThundersNFL
Ugyanazt mint én.😊 Meg most megnézve, hogy esetleg itt kicsit irreális a QB pontozás nekem. 😊
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Beckham eddig csinált 20 pontot, nyilván most fut és kapdos össze 36 pontot 😊
FLZOLI
Ebből giga meccset hozunk ki🤣🤣🤣
Göbi
Resztli Bowl 😊
FLZOLI
Hiába vezetek most éppen pár ponttal, nálad még hátra van Mahomes...
Nem szeretek ilyet mondani, de Pats D# in we trust. Hogy utálom őket 😊 de most hátha Belichick kifundál valamit

Ui.: Ha már muszáj villogjon a srác, legalább Hill-nek adja a lasztikat... 😊
FLZOLI
Nekem múlt héten másik ligában volt 37 pont előnyöm, mikor már csak Mahomes volt hátra ellenfelemnek...Ravens def ellen.
zavi27
A Ravens Def amúgy szerintem nem jó, csak azért tűnik annak mert legtöbbször előnyben vannak és pontszerzesi kenyszerben van az ellen.
FLZOLI
Lehet, de azért enyhén dühítő volt +37-ről elbukni, akárki szerezte akárki ellen is.😊
zavi27
MNF előtt 237,5 - 169,5 szívásra állsz.... Ellenfélnél már nincs játékos.... Neked van hátra egy Qb Mahomes és safety Chuck... 68 pontos hátrányba vagy....
Kb 40 pontra számoltam, hogy annyit összehoznak tisztes vereség lesz... Erre Chuck nyom 1 extrát 22 ponttal OK de, hogy az a nem normálials Mahomes 52! pontot talicskázik össze és nyerek 6 ponttal... Hát bazdmeg nem hittem a szememnek...Ezt híjják Ordas nagy MÁKNAK

Szerinted itt mit érzett a másik tulaj? 68 pontos előnyről nagyon ritkán kapnak ki....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor a láma kérdés: Tanehill majd lesz amikor dupla pontot szerez ? vagy ez volt a by week a titansnek ?
Janek
Titans/Steelers bye week volt, nem lesz dupla hete.
Igor
és ha most sem lesz Titans meccs akkor mi lesz ?
Janek
Szerintem még az NFL vezetői se tudják...

A legvalószínűbb szerintem a szezon kitolása/meghosszabbítása lesz amúgy -> Week 18/19, mert nem nagyon hiszem, hogy elengednék a dolgot (törölnék a szezont), talán csak egészen durva számok felbukkanásakor / több tömeges gócpont kitörésekor tudom elképzelni (legalább 3-4 csapatnál 20-30 eset)

De ez mind csak az én véleményem.. de akkora pénzről van szó, h biztos megpróbálják lenyomni a szezont. A hosszán most már nem lehet rövidíteni... max kitolni lehet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Akkor a láma kérdés: Tanehill majd lesz amikor dupla pontot szerez ? vagy ez volt a by week a titansnek ?
Janek
Titans/Steelers bye week volt, nem lesz dupla hete.
Igor
és ha most sem lesz Titans meccs akkor mi lesz ?
Janek
Ennél szerintem sokkal nagyobb problémák lesznek hamarosan IRL és fantasy szezon szempontból is.

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor a láma kérdés: Tanehill majd lesz amikor dupla pontot szerez ? vagy ez volt a by week a titansnek ?
Janek
Titans/Steelers bye week volt, nem lesz dupla hete.
Igor
és ha most sem lesz Titans meccs akkor mi lesz ?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remek érzékkel felveszem Gabriel Davist, és persze padon hagyom.
Jakehomer
Igaz másik liga, de szintén zenész 😊
ThundersNFL
Agholor hozta a garbage time TD-t (mondjuk így volt igazságos, mert egy hosszú TD-t bebukott korábban egy rossz felállás miatt), úgyhogy nem számított végül. Meg hát somosnak megint elég rossz hete van, Wentz a legjobb embere, ez mindent elmond 😀
Jakehomer
Most miért mondod, ha mind a 4 visszalévő emberem csak megismétli, amit a szezonban legjobbként egyszer már hozott, akkor lesz 240 pontom és simán nyerek... 😀 Úgyis pont ilyen hetem van, hogy mindenki a legjobbját hozza éppen!
somoskovig
Azt írja 7% esélyed van... ez sokkal jobb mint az Atlanta elleni comebackek... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Beckham eddig csinált 20 pontot, nyilván most fut és kapdos össze 36 pontot 😊
FLZOLI
Ebből giga meccset hozunk ki🤣🤣🤣
Göbi
Resztli Bowl 😊
FLZOLI
Hiába vezetek most éppen pár ponttal, nálad még hátra van Mahomes...
Nem szeretek ilyet mondani, de Pats D# in we trust. Hogy utálom őket 😊 de most hátha Belichick kifundál valamit

Ui.: Ha már muszáj villogjon a srác, legalább Hill-nek adja a lasztikat... 😊
FLZOLI
Nekem múlt héten másik ligában volt 37 pont előnyöm, mikor már csak Mahomes volt hátra ellenfelemnek...Ravens def ellen.
zavi27
A Ravens Def amúgy szerintem nem jó, csak azért tűnik annak mert legtöbbször előnyben vannak és pontszerzesi kenyszerben van az ellen.
FLZOLI
Lehet, de azért enyhén dühítő volt +37-ről elbukni, akárki szerezte akárki ellen is.😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát ez nem az én fordulóm lesz, ez már most látszik.
Szesze
Én még nem vagyok nyugodt, nem reális a projected pont nálam.
Tony Adams
Na ahogy vártam, meccs lett belőle.
Tony Adams
Igen, a közepétől behúztad a féket, én nagyjából azt hoztam amire számítottam is. Izgalmas lesz a vége, papíron nekem áll a zászló, de sokkal nyugodtabb lennék, ha legalább egy védő lenne a hátralévő 3 játékosból, így még simán bukhatok is.
Kicsit bosszant, hogy bár félig megéreztem, hogy Dunlapet ki kéne cserélnem Houstonnal (meg is léptem kezdés előtt, de aztán mégis visszacseréltem), azzal most sokkal kedvezőbb helyzetben lennék. Donaldtól meg minimum 15 pontot vártam ez ellen a Giants OL ellen, sajnos pont nem rá jöttek ki a sackek..
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Justin Herbert továbbra is vihető! Alakulnak a srác számai 😉
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Remek érzékkel felveszem Gabriel Davist, és persze padon hagyom.
Jakehomer
Igaz másik liga, de szintén zenész 😊
ThundersNFL
Agholor hozta a garbage time TD-t (mondjuk így volt igazságos, mert egy hosszú TD-t bebukott korábban egy rossz felállás miatt), úgyhogy nem számított végül. Meg hát somosnak megint elég rossz hete van, Wentz a legjobb embere, ez mindent elmond 😀
Jakehomer
Most miért mondod, ha mind a 4 visszalévő emberem csak megismétli, amit a szezonban legjobbként egyszer már hozott, akkor lesz 240 pontom és simán nyerek... 😀 Úgyis pont ilyen hetem van, hogy mindenki a legjobbját hozza éppen!

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor a láma kérdés: Tanehill majd lesz amikor dupla pontot szerez ? vagy ez volt a by week a titansnek ?
Janek
Titans/Steelers bye week volt, nem lesz dupla hete.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Remek érzékkel felveszem Gabriel Davist, és persze padon hagyom.
Jakehomer
Igaz másik liga, de szintén zenész 😊
ThundersNFL
Agholor hozta a garbage time TD-t (mondjuk így volt igazságos, mert egy hosszú TD-t bebukott korábban egy rossz felállás miatt), úgyhogy nem számított végül. Meg hát somosnak megint elég rossz hete van, Wentz a legjobb embere, ez mindent elmond 😀

Perception is reality.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Beckham eddig csinált 20 pontot, nyilván most fut és kapdos össze 36 pontot 😊
FLZOLI
Ebből giga meccset hozunk ki🤣🤣🤣
Göbi
Resztli Bowl 😊
FLZOLI
Hiába vezetek most éppen pár ponttal, nálad még hátra van Mahomes...
Nem szeretek ilyet mondani, de Pats D# in we trust. Hogy utálom őket 😊 de most hátha Belichick kifundál valamit

Ui.: Ha már muszáj villogjon a srác, legalább Hill-nek adja a lasztikat... 😊
FLZOLI
Nekem múlt héten másik ligában volt 37 pont előnyöm, mikor már csak Mahomes volt hátra ellenfelemnek...Ravens def ellen.
zavi27
A Ravens Def amúgy szerintem nem jó, csak azért tűnik annak mert legtöbbször előnyben vannak és pontszerzesi kenyszerben van az ellen.

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Beckham eddig csinált 20 pontot, nyilván most fut és kapdos össze 36 pontot 😊
FLZOLI
Ebből giga meccset hozunk ki🤣🤣🤣
Göbi
Resztli Bowl 😊
FLZOLI
Hiába vezetek most éppen pár ponttal, nálad még hátra van Mahomes...
Nem szeretek ilyet mondani, de Pats D# in we trust. Hogy utálom őket 😊 de most hátha Belichick kifundál valamit

Ui.: Ha már muszáj villogjon a srác, legalább Hill-nek adja a lasztikat... 😊
FLZOLI
Nekem múlt héten másik ligában volt 37 pont előnyöm, mikor már csak Mahomes volt hátra ellenfelemnek...Ravens def ellen.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor a láma kérdés: Tanehill majd lesz amikor dupla pontot szerez ? vagy ez volt a by week a titansnek ?

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Remeg a léc, pedig a legjobb idei teljesítményem eddig.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amikor 3 WR és 2 LB csinál 14 pontot, akkor nem lenne illendő nyerni... Kittle visszahozta a reményt, de még mindig 50-50.

Még jó hogy beírtam nem rég... a TOP 10 pickemből mostmár csak ketten, a 5. körös Baker és a 7. körös Rodgers nem sérült meg - előbbinél lehet jobban járnék vele (nyilván nem volt jó matchup a SEA, de 3 pont???), utóbbi meg még játszik ma este, szóval...

PS: azért Mullensnek pont sikerült kijátszania magát a kezdőből week 5-re... tényleg ott álltam volna letolt gatyával. 😊
Vicc ez a szezon...

szerk: Ja, meg Clark is, na jó, akkor top 11-ből 3-an egészségesek. Így mindjárt más.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem mintha most lenne helye a csapatomban, de jó nagy hülye voltam, hogy Jefferson-t kidobtam a csapatból Cusins kezdeti kóklerkedései után... 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Beckham eddig csinált 20 pontot, nyilván most fut és kapdos össze 36 pontot 😊
FLZOLI
Ebből giga meccset hozunk ki🤣🤣🤣
Göbi
Resztli Bowl 😊
FLZOLI
Hiába vezetek most éppen pár ponttal, nálad még hátra van Mahomes...
Nem szeretek ilyet mondani, de Pats D# in we trust. Hogy utálom őket 😊 de most hátha Belichick kifundál valamit

Ui.: Ha már muszáj villogjon a srác, legalább Hill-nek adja a lasztikat... 😊

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Remek érzékkel felveszem Gabriel Davist, és persze padon hagyom.
Jakehomer
Igaz másik liga, de szintén zenész 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha az ellenfel jar igy az meg neked lesz jo. Ez kb kiegyenliti egymast. De nekem mindegy. Ha ugy van, az 5 is lehet paros...