bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Brutál vereség, remélem most minden negatív dolog kijött ebben a fordulóban, bár tartok tőle nem. 😊
Szerintem ez volt fantasy-s pályafutásom leggyengébb meccse sajnos. Gratulálok az ellenfelemnek. 😊

Szerkesztette: Leon78
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elátkozott ez a csapat, úgyhogy ideje robbantani... Bárki vihető igazából, kell a fenének a sok inkonzisztens játékos 😊
FLZOLI
Pedig a QB-t leszámítva annyira nem szar ez a csapat szerintem..
Szesze
Pont ez a vicc az egészben, mindenki hektikusan teljesít és persze "szépen" elosztva a jobb teljesítményeket, hogy véletlenül se nyerjek.

3db top20 LB, 2db top10 WR, top5 TE top1 DT, 2db top10 safety, top5 CB és mégis 0:4 a mérleg 😊
FLZOLI
Jah, hát ez pechesen alakult neked eddig az biztos, mert a keretben jóval több van ennél.

Trade szempontjából se látom, hogy QB-n kívül mire lenne egyáltalán szükséged.
Szesze
RB? 😊
Hát a tragikus denveri QB teljesítmény + zéró RB együttesen azért nagy lyuk... és egyrészt volt ezen a héten némi pech (bár ez a hét még átfordulhat), de ilyenkor meg kell ragadni a korai waivert.

Thomas és Nwosu szép volt, de kétszer kellett első waiver picket denveri QB-ra ellőni - ez pech, de sajnos nem fér bele. (mondom úgy, hogy én is dobtam egyet Mullensra... nem igazán érte meg)
És úgy látom szerdán kívül nem nagyon waiverezel, pedig érdemes a többi nap is azért.. csütörtök pl még mindenképp, akiket kidobnak az emberek szerdán, abból azért lehet szemezgetni (KPL, Latavius Murray, Tre'quan, etc)

Mondjuk Grady Jarrett-et/a két elit safety egyikét én biztos megpróbálnám tradelni (Rappet is lehetett volna, bár mostmár késő) - más poszton olyan sok depth-et nem látok..

De Szesze csinált már asszem 1-5-ről PO-t, úgyhogy dont give up.
Igor
Murray waivert még most se emésztettem meg teljesen.. Rajnának vannak gyenge pillanati idén😊
És 0-5-ről csináltam PO-t, csak 1-5-nél jelentettem ki, hogy meg is lesz 😛
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elátkozott ez a csapat, úgyhogy ideje robbantani... Bárki vihető igazából, kell a fenének a sok inkonzisztens játékos 😊
FLZOLI
Pedig a QB-t leszámítva annyira nem szar ez a csapat szerintem..
Szesze
Pont ez a vicc az egészben, mindenki hektikusan teljesít és persze "szépen" elosztva a jobb teljesítményeket, hogy véletlenül se nyerjek.

3db top20 LB, 2db top10 WR, top5 TE top1 DT, 2db top10 safety, top5 CB és mégis 0:4 a mérleg 😊
FLZOLI
Jah, hát ez pechesen alakult neked eddig az biztos, mert a keretben jóval több van ennél.

Trade szempontjából se látom, hogy QB-n kívül mire lenne egyáltalán szükséged.
Szesze
RB? 😊
Hát a tragikus denveri QB teljesítmény + zéró RB együttesen azért nagy lyuk... és egyrészt volt ezen a héten némi pech (bár ez a hét még átfordulhat), de ilyenkor meg kell ragadni a korai waivert.

Thomas és Nwosu szép volt, de kétszer kellett első waiver picket denveri QB-ra ellőni - ez pech, de sajnos nem fér bele. (mondom úgy, hogy én is dobtam egyet Mullensra... nem igazán érte meg)
És úgy látom szerdán kívül nem nagyon waiverezel, pedig érdemes a többi nap is azért.. csütörtök pl még mindenképp, akiket kidobnak az emberek szerdán, abból azért lehet szemezgetni (KPL, Latavius Murray, Tre'quan, etc)

Mondjuk Grady Jarrett-et/a két elit safety egyikét én biztos megpróbálnám tradelni (Rappet is lehetett volna, bár mostmár késő) - más poszton olyan sok depth-et nem látok..

De Szesze csinált már asszem 1-5-ről PO-t, úgyhogy dont give up.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elátkozott ez a csapat, úgyhogy ideje robbantani... Bárki vihető igazából, kell a fenének a sok inkonzisztens játékos 😊
FLZOLI
Pedig a QB-t leszámítva annyira nem szar ez a csapat szerintem..
Szesze
Pont ez a vicc az egészben, mindenki hektikusan teljesít és persze "szépen" elosztva a jobb teljesítményeket, hogy véletlenül se nyerjek.

3db top20 LB, 2db top10 WR, top5 TE top1 DT, 2db top10 safety, top5 CB és mégis 0:4 a mérleg 😊
FLZOLI
Jah, hát ez pechesen alakult neked eddig az biztos, mert a keretben jóval több van ennél.

Trade szempontjából se látom, hogy QB-n kívül mire lenne egyáltalán szükséged.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elátkozott ez a csapat, úgyhogy ideje robbantani... Bárki vihető igazából, kell a fenének a sok inkonzisztens játékos 😊
FLZOLI
Pedig a QB-t leszámítva annyira nem szar ez a csapat szerintem..
Szesze
Pont ez a vicc az egészben, mindenki hektikusan teljesít és persze "szépen" elosztva a jobb teljesítményeket, hogy véletlenül se nyerjek.

3db top20 LB, 2db top10 WR, top5 TE top1 DT, 2db top10 safety, top5 CB és mégis 0:4 a mérleg 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A lenézett Kendricks ott van egy ponttal Cunningham mögött 😛 És még a fos DeVondre is top20LB... ezt mondjuk én se gondoltam volna.
Jakehomer
Kendricksnél segít hogy kb 40 percet átlagol a defense / kiesett Barr - szerintem ő azért vissza fog esni, de TOP 10 meglehet. Devondre... no comment, part 2.

See you in Week 7, amikor nem lesz Cook/Kendricks/Josh Jones (a legnagyobb stealed) hogy megmentsen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Na, megvan a győzelem, Prescott, Cooper és a héten felszedett Tonyan szépen hozta. Eddig gyengusnak tűnő LB sor is magukhoz képest stabilan hoztak. Ha még MacCaffrey is visszatér egyszer...😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
946.5vs
909.0

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Roncsberbi behuzva.... Remes...



több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elátkozott ez a csapat, úgyhogy ideje robbantani... Bárki vihető igazából, kell a fenének a sok inkonzisztens játékos 😊
FLZOLI
Pedig a QB-t leszámítva annyira nem szar ez a csapat szerintem..
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Itt a szezon negyede, vonjunk mérleget

- QB: when your QB starts the year with a 13/0 TD ratio and a 33.75 pt average, and is still only No 5 QB on the year... hmmm 😕

- RB: Kamara (pici szakadék), Jones/Cook (nagy szakadék) - Mostert meg kb 5 negyednyi játékkal TOP 10/15 közelében van még...

- WR/TE: Ridley a nullázása ellenére is még mindig No 1 WR, Tonyan meg No 1 TE lett ezzel a héttel, hehe.

- DL: not much to see, remélem azért nem Barrett lesz a No 1 DE év végén..

- LB-k: nagyrészt papírforma, bár Leo azért bekaphatja és Cunningham a No 1 LB, pffff... no comment. (Szerintem év végére Martinez lesz amúgy.)
És Goodsont eltradelni nem volt jó ötlet. 😕

- S: Chuck Clark egyelőre TOP 10 és 2.5 pontra van a TOP 5-től 😛

- CB: itt Hilton toronymagasan vezetne, de ez a 20+ átlag (meccsenként 1 sack vagy pick) az valszeg azért nem tartható. Diggs nagy király eddig.

Eddig jó a csapat, Rodgers bekezdett, RB-k erősek (ha épp nem sérültek..), Allen és Diggs dicsérhető még, Kittle remélhetőleg így folytatja.. a LB eddig hozta magát, de most jött el a pont, h lehet aggódni a sérülések/utóbbi hetek gyengébb teljesítménye miatt, a WR sor meg Diontae mögött katasztrófa.

Még így is harmadik legtöbb pont és két erős rivális csapatot már sikerült lenyomni (Sopron Sharks/Sanco) - alapvetően elégedett vagyok.
Igor
A lenézett Kendricks ott van egy ponttal Cunningham mögött 😛 És még a fos DeVondre is top20LB... ezt mondjuk én se gondoltam volna.

Carr a 15. körben erős steal volt, Cook és Conner hozza magát (utóbbi valós átlaga top5), ellenben a sztár WR-jeim abszolút nem jöttek be, persze még változhat, nyilván Brown sérülése pech is, de ezért nem szeretek WR-eket magasan húzni.

A nr2 safety udfa-ként jött 😊 Peppers viszont katasztrofális bust, még rosszabb pick volt, mint gondoltuk.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Majdnem összejött... 😀

Grat Jake, sok közöm nem volt ehhez a körhöz.
somoskovig
Köszi! Ez az utolsó két hét egész jól sikerült.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Itt a szezon negyede, vonjunk mérleget

- QB: when your QB starts the year with a 13/0 TD ratio and a 33.75 pt average, and is still only No 5 QB on the year... hmmm 😕

- RB: Kamara (pici szakadék), Jones/Cook (nagy szakadék) - Mostert meg kb 5 negyednyi játékkal TOP 10/15 közelében van még...

- WR/TE: Ridley a nullázása ellenére is még mindig No 1 WR, Tonyan meg No 1 TE lett ezzel a héttel, hehe.

- DL: not much to see, remélem azért nem Barrett lesz a No 1 DE év végén..

- LB-k: nagyrészt papírforma, bár Leo azért bekaphatja és Cunningham a No 1 LB, pffff... no comment. (Szerintem év végére Martinez lesz amúgy.)
És Goodsont eltradelni nem volt jó ötlet. 😕

- S: Chuck Clark egyelőre TOP 10 és 2.5 pontra van a TOP 5-től 😛

- CB: itt Hilton toronymagasan vezetne, de ez a 20+ átlag (meccsenként 1 sack vagy pick) az valszeg azért nem tartható. Diggs nagy király eddig.

Eddig jó a csapat, Rodgers bekezdett, RB-k erősek (ha épp nem sérültek..), Allen és Diggs dicsérhető még, Kittle remélhetőleg így folytatja.. a LB eddig hozta magát, de most jött el a pont, h lehet aggódni a sérülések/utóbbi hetek gyengébb teljesítménye miatt, a WR sor meg Diontae mögött katasztrófa.

Még így is harmadik legtöbb pont és két erős rivális csapatot már sikerült lenyomni (Sopron Sharks/Sanco) - alapvetően elégedett vagyok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát ez nagyon szűk egyelőre, az átszámolás még akár meg is fordíthatja.
Szesze
Valóban ez lenne az ideális... waiverben még így húzhatok előtted, aztán meg egyetlen veretlen csapat maradnék. Hol kell aláírni? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amikor 3 WR és 2 LB csinál 14 pontot, akkor nem lenne illendő nyerni... Kittle visszahozta a reményt, de még mindig 50-50.

Még jó hogy beírtam nem rég... a TOP 10 pickemből mostmár csak ketten, a 5. körös Baker és a 7. körös Rodgers nem sérült meg - előbbinél lehet jobban járnék vele (nyilván nem volt jó matchup a SEA, de 3 pont???), utóbbi meg még játszik ma este, szóval...

PS: azért Mullensnek pont sikerült kijátszania magát a kezdőből week 5-re... tényleg ott álltam volna letolt gatyával. 😊
Vicc ez a szezon...

szerk: Ja, meg Clark is, na jó, akkor top 11-ből 3-an egészségesek. Így mindjárt más.
Igor
Ahhoz képest, hogy a forduló előtt kb 50 pontos győzelmet prognosztizált az espn a javadra, még akár nyerhettem is volna, ha nem hozom a FA/Waiverről Burkst és Burrist, és játszatom a Ragland-McLeod duót...
Sanco
Burks-ot nem is igazán értettem (bár a 17 pont Raglandben sem volt benne..)

Azért grat, erős csapatod van - Kirksey-vel/Buddával valszeg kikaptam volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Gigagyőzelem 😀 😀 😀 azt hiszem ez volt az utolsó a szezonban.....konkrétan nincs LB-m 😀 keressetek bátran,
Göbi
Gratula, Beckham extrája hozta a győzelmet neked. Minek védelem ha Mahomes van a csapatban 😊
FLZOLI
azért a secondary nem árt 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gigagyőzelem 😀 😀 😀 azt hiszem ez volt az utolsó a szezonban.....konkrétan nincs LB-m 😀 keressetek bátran,
Göbi
Gratula, Beckham extrája hozta a győzelmet neked. Minek védelem ha Mahomes van a csapatban 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elátkozott ez a csapat, úgyhogy ideje robbantani... Bárki vihető igazából, kell a fenének a sok inkonzisztens játékos 😊

több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Gigagyőzelem 😀 😀 😀 azt hiszem ez volt az utolsó a szezonban.....konkrétan nincs LB-m 😀 keressetek bátran,

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát nyilván most csinál Mathieu pick6-et... Kriminálisan hitvány ez az idény

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
3 pont előnyöm maradt, az átszámolás után nem tudom marad e. Mondjuk egyszer már kapott az ellenfelem 3 pontot hétfő hajnaltól reggelig, remélem, most felém billen majd....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Remek érzékkel felveszem Gabriel Davist, és persze padon hagyom.
Jakehomer
Igaz másik liga, de szintén zenész 😊
ThundersNFL
Agholor hozta a garbage time TD-t (mondjuk így volt igazságos, mert egy hosszú TD-t bebukott korábban egy rossz felállás miatt), úgyhogy nem számított végül. Meg hát somosnak megint elég rossz hete van, Wentz a legjobb embere, ez mindent elmond 😀
Jakehomer
Most miért mondod, ha mind a 4 visszalévő emberem csak megismétli, amit a szezonban legjobbként egyszer már hozott, akkor lesz 240 pontom és simán nyerek... 😀 Úgyis pont ilyen hetem van, hogy mindenki a legjobbját hozza éppen!
somoskovig
Azt írja 7% esélyed van... ez sokkal jobb mint az Atlanta elleni comebackek... 😊
Igor
Majdnem összejött... 😀

Grat Jake, sok közöm nem volt ehhez a körhöz.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát ez nagyon szűk egyelőre, az átszámolás még akár meg is fordíthatja. Azért az röhej, hogy Ridley az eddigiek után egy kibaszott elkapást nem tudott bemutatni egy ilyen meccsen amikor végig hátrányban voltak. Gurley viszont megmentett egyelőre.
Szesze
Nem hittem volna hogy ez a párharc az utolsó negyedben dől el, grat hozzá.
Tony Adams
Kösz, nagy meccs volt tényleg.. én amúgy éreztem, hogy nagyon necces lesz, bár őszintén szólva azt gondoltam Ridley hozza a pontokat Gurley helyett. Mondjuk a Watkins fumble is fájdalmas volt 😊
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Hát ez nagyon szűk egyelőre, az átszámolás még akár meg is fordíthatja. Azért az röhej, hogy Ridley az eddigiek után egy kibaszott elkapást nem tudott bemutatni egy ilyen meccsen amikor végig hátrányban voltak. Gurley viszont megmentett egyelőre.
Szesze
Nem hittem volna hogy ez a párharc az utolsó negyedben dől el, grat hozzá.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát ez nagyon szűk egyelőre, az átszámolás még akár meg is fordíthatja. Azért az röhej, hogy Ridley az eddigiek után egy kibaszott elkapást nem tudott bemutatni egy ilyen meccsen amikor végig hátrányban voltak. Gurley viszont megmentett egyelőre.