bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
4. legkevesebb szerzett ponttal 7. helyen állni, az több mint szerencse 😊
Most jön az összecsapás a másik csapattal, akinek 200 pont/meccs alatt van az átlag a top 10-ben.....
csi77
küldtem egy trade ajánlatot, szerintem érdemes megfontolnod 😊
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most bezzeg van 4db RB-m akik nem tol kaliberek, de simán bennük lehet egy 10-15+ pontos meccs, így egyiket se dobnám ki szívesen.
De legalább nem is tudom majd ki kezdjen 😊

Freeman a hitvány Dallas D# ellen jó lehet
Johnson a Browns-ban sokat lesz használva de a Colts D túl jó idén
Hill olyan mint az Atlanta, ha jó napjuk van nagyon tudnak menni, de simán bust is lehet Gurley mögött
Lindsay jó, de most épület fel.

Okoskodok itt, aztán lesz egy jó szumma 5 pont a posztról úgyis.... 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Most nézem, hogy átszámolás után mindkettőnktől levontak 3 pontot, így maradt a különbség.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
nah bejött a kivárásos stratégia, sikerült Reed-et behúzni.
Szesze
Szívesen 😀 Masszív csalódás volt, de hátha majd nálad megtáltosodik.
Jakehomer
Csodát azért nem várok tőle, de a hétre mindenképp kellett egy DT és nem számítottam rá, hogy ilyen kategóriára lesz esély.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
4. legkevesebb szerzett ponttal 7. helyen állni, az több mint szerencse 😊
Most jön az összecsapás a másik csapattal, akinek 200 pont/meccs alatt van az átlag a top 10-ben.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egészen nevetséges hogy Ekeler még nem Out. Buzi ESPN
Tony Adams
Ez mondjuk inkább a csapat hibája - az ESPN policy az, h amint bejelentik, akkor teszik ők IR-re/O-ra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
nah bejött a kivárásos stratégia, sikerült Reed-et behúzni.
Szesze
Szívesen 😀 Masszív csalódás volt, de hátha majd nálad megtáltosodik.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
nah bejött a kivárásos stratégia, sikerült Reed-et behúzni.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Egészen nevetséges hogy Ekeler még nem Out. Buzi ESPN
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Myles Jack nevére sem kerestem még rá ennyiszer twitteren,mint az utóbbi 1-2 napban,de jönnek a jó hírek, nem IR. 😀
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát annyira azért Kisert se, mert az ő kiesésével sztem Young lesz every down, Reeder csak rotációs lesz.
Szesze
Ezt majd meglátjuk amúgy, nem vagyok biztos benne, nem úgy tűnt nekem h Youngért annyira odavannak... de nem mintha sok opcióm lett volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Egy stabil QB érdekelne.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Van vmi hír, h mennyi időre esett ki Leo?
Igor
Nemtom, de simán előfordulhat ő is és Kiser is out lesz egy időre.

Sorsolással viszont mákod van eléggé, mert Göbinél elég sok a probléma jelenleg.
Szesze
Kiser day-to-day, de azt pont megoldottam... Leo nagyobb gond lenne, illetve Baker snapvesztése sem jó jel... úgyhogy ja, hatalmas mákom van... mindhárom LB-mmel egy hét alatt gond lett.

Gotta love this website...
 sportsinjurypredictor.com/player/darius-leonard/10044
 sportsinjurypredictor.com/player/danielle-hunter/7369


De akkor majd Dequartavous beugrik 😊
Igor
Hát annyira azért Kisert se, mert az ő kiesésével sztem Young lesz every down, Reeder csak rotációs lesz.
Nem azt mondtam, h mákod van globál, hanem legalább a sorsolással az van 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van vmi hír, h mennyi időre esett ki Leo?
Igor
Nemtom, de simán előfordulhat ő is és Kiser is out lesz egy időre.

Sorsolással viszont mákod van eléggé, mert Göbinél elég sok a probléma jelenleg.
Szesze
Kiser day-to-day, de azt pont megoldottam... Leo nagyobb gond lenne, illetve Baker snapvesztése sem jó jel... úgyhogy ja, hatalmas mákom van... mindhárom LB-mmel egy hét alatt gond lett.

Gotta love this website...
 sportsinjurypredictor.com/player/darius-leonard/10044
 sportsinjurypredictor.com/player/danielle-hunter/7369


De akkor majd Dequartavous beugrik 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Van vmi hír, h mennyi időre esett ki Leo?
Igor
Nemtom, de simán előfordulhat ő is és Kiser is out lesz egy időre.

Sorsolással viszont mákod van eléggé, mert Göbinél elég sok a probléma jelenleg.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van valakinek eladó RB-je?
Szesze
LB-ért maybe.

Más is kereshet, úgy látom van egy-két rászoruló csapat..
Igor
Mondtam, hogy hülyeség volt elcserélni Goodson-t 😊 Mondjuk ilyen gyors büntetést azért nem érdemeltél azt elismerem.
Szesze
Nem tudom gabo Takitakiért adta-e volna Jonest, szerintem nem. Igazából azt gondoltam/gondolom, hogy Mack lesz a 3 down, és Goodson/Phillips/Takitaki verekedik a 2. számú helyért (ez még megtörténhet..)

Miért, van vmi hír, h mennyi időre esett ki Leo?

De ha nem cseréltem volna, most QB nélkül állnék... és őszintén megmondom, egyelőre hétről-hétre akarok nyerni, becsúszni valahogy a PO-ba... aztán meglátjuk...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Van valakinek eladó RB-je?
Szesze
LB-ért maybe.

Más is kereshet, úgy látom van egy-két rászoruló csapat..
Igor
Mondtam, hogy hülyeség volt elcserélni Goodson-t 😊 Mondjuk ilyen gyors büntetést azért nem érdemeltél azt elismerem.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van valakinek eladó RB-je?
Szesze
LB-ért maybe.

Más is kereshet, úgy látom van egy-két rászoruló csapat..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Van valakinek eladó RB-je?
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Flzoli, Tony Adams - ejnye, ejnye, nem szép dolog más LB-jét lopni.

Egész jó waiver lett (mostmár csak szurkálni kell a vudubabát h Jack menjen IR-re), mondjuk az kár hogy nem volt kint valaki "Reedest", őt is elhozhattam volna...
Igor
Reeder az én kutyám kölke, én draftoltam, és persze megszívtam vele, de reménykedtem hátha leesik. 😉
A Jack babát ne bántsd, tudom hogy teljesen jól van, nem fáj semmije, nem kerül IRre!!! 😇
(Akkor gondolom te húztad be a kis Dakotát...)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Flzoli, Tony Adams - ejnye, ejnye, nem szép dolog más LB-jét lopni.

Egész jó waiver lett (mostmár csak szurkálni kell a vudubabát h Jack menjen IR-re), mondjuk az kár hogy nem volt kint valaki "Reedest", őt is elhozhattam volna...
Igor
Reeder-nél nem láttam a billogot a nyakán 😊

Neked amúgy valami LáB fétished lehet, annyiszor cserélgeted szegény nyomorult padozó No4 LB-t 😊 Mondjuk Leonard kukának tűnik pár meccsre....

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Flzoli, Tony Adams - ejnye, ejnye, nem szép dolog más LB-jét lopni.

Egész jó waiver lett (mostmár csak szurkálni kell a vudubabát h Jack menjen IR-re), mondjuk az kár hogy nem volt kint valaki "Reedest", őt is elhozhattam volna...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Amikor 3 WR és 2 LB csinál 14 pontot, akkor nem lenne illendő nyerni... Kittle visszahozta a reményt, de még mindig 50-50.

Még jó hogy beírtam nem rég... a TOP 10 pickemből mostmár csak ketten, a 5. körös Baker és a 7. körös Rodgers nem sérült meg - előbbinél lehet jobban járnék vele (nyilván nem volt jó matchup a SEA, de 3 pont???), utóbbi meg még játszik ma este, szóval...

PS: azért Mullensnek pont sikerült kijátszania magát a kezdőből week 5-re... tényleg ott álltam volna letolt gatyával. 😊
Vicc ez a szezon...

szerk: Ja, meg Clark is, na jó, akkor top 11-ből 3-an egészségesek. Így mindjárt más.
Igor
Ahhoz képest, hogy a forduló előtt kb 50 pontos győzelmet prognosztizált az espn a javadra, még akár nyerhettem is volna, ha nem hozom a FA/Waiverről Burkst és Burrist, és játszatom a Ragland-McLeod duót...
Sanco
Burks-ot nem is igazán értettem (bár a 17 pont Raglandben sem volt benne..)

Azért grat, erős csapatod van - Kirksey-vel/Buddával valszeg kikaptam volna.
Igor
Grat a győzelemhez!

Burks elég sokat volt a pályán a múlt héten, a meccs vége felé, amikor Breesnek passzolnia kellett. A terv az volt, hogy Ryanék is sokat játszanak hátrányban (ez bejött), ezért Burks megint sokat szerepel majd (a két pályán töltött snap alapján ez annyira nem jött be 😂 ).
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hány csapat jut PO-ba? Négy csapat esik ki?
zavi27
8 csapat jut a felső házba, a két alapszakasz utolsó egyből kiesik, a másik két kieső helyért alsóházi rájátszás van a 11-18. helyezettek között. A 9-10. helyezett nem érintett se itt/se ott.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Hány csapat jut PO-ba? Négy csapat esik ki?