bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Szerintem sem. Masreszt a szerencse faktor eddig is benne volt a jatekban. A drafton anna ismereteben huzol milyen poziciokba kell ember... Igy akkor a draft strategia is mehet a kukaba, pedig ott mindenki aldozatokat hoz. Maradjon igy de szerintem nem is modosithato.



több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudom, hogy bele lehet-e nyúlni szezon közben, de mit szólnátok egy olyan ötlethez, hogy a roster flexibilitását növelnénk meg a várható (és már bekövetkezett) meccshalasztások miatt?

Arra gondolok, hogy a jelenlegi 2 RB-2WR-1RB/WR helyett lehetne 1RB-1WR-3 FLEX, ugyanígy CB/S poszton, vagy a DL-ben is lehetne variálni. Így nem lenne akkora szívás egy-egy vasárnap bejelentett halasztás, kicsit jobban lehetne játszani a cseresorokkal, ilyesmi.
somoskovig
Szerintem ilyenekbe nem lehet belenyúlni szezon közben már.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nem tudom, hogy bele lehet-e nyúlni szezon közben, de mit szólnátok egy olyan ötlethez, hogy a roster flexibilitását növelnénk meg a várható (és már bekövetkezett) meccshalasztások miatt?

Arra gondolok, hogy a jelenlegi 2 RB-2WR-1RB/WR helyett lehetne 1RB-1WR-3 FLEX, ugyanígy CB/S poszton, vagy a DL-ben is lehetne variálni. Így nem lenne akkora szívás egy-egy vasárnap bejelentett halasztás, kicsit jobban lehetne játszani a cseresorokkal, ilyesmi.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Broncos Pats kuka a hétre... Remek nem lesz QB-m a héten,plussz vagy 4 embert kéne pótolni

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
ínséges RB időkben AP elvihető. QB,DE,LB,S poszton upgrade csomag érdekel .
Azaz jöhet ajánlat egy DE,LB,S játékosomra (persze csakis jobbra mint aki jelenleg nálam van)+AP .
Janek
Dunlap elvihető, ha gondolod.
Szesze
vicces vagy de köszi 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ínséges RB időkben AP elvihető. QB,DE,LB,S poszton upgrade csomag érdekel .
Azaz jöhet ajánlat egy DE,LB,S játékosomra (persze csakis jobbra mint aki jelenleg nálam van)+AP .
Janek
Dunlap elvihető, ha gondolod.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
ínséges RB időkben AP elvihető. QB,DE,LB,S poszton upgrade csomag érdekel .
Azaz jöhet ajánlat egy DE,LB,S játékosomra (persze csakis jobbra mint aki jelenleg nálam van)+AP .

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
2 nap alatt 2 OOP stud - aszittem ez a Div 1 srácok 😛
Igor
Az eheti Greg Ward ötleted? 😊
somoskovig
Ward > Scotty Miller 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
2 nap alatt 2 OOP stud - aszittem ez a Div 1 srácok 😛
Igor
Az eheti Greg Ward ötleted? 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
2 nap alatt 2 OOP stud - aszittem ez a Div 1 srácok 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Graham viszont pont 9-szer annyit hozott, mint az elődje.....😊
Itt nem mertem, de a másik ligámban felvettem Tyler Johnsont, aki ott 10 pontot hozott, itt csak 6 lett volna neki.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Vaughn is mekkora FA húzás volt, - 3 pontos Rb. 🤬
Tony Adams
Igen, az szép találat volt az biztos 😀
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Vaughn is mekkora FA húzás volt, - 3 pontos Rb. 🤬
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Micsoda hirig volt Mr Tikitaka-ért... good luck a szerencsés nyertesnek...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nyugi, én Scooty Millert raktam be 3 ligában a csapatba, reális volt, hogy Evans mellett ő lesz a másik favorit célpont, lett is szép nullázás belőle...
somoskovig
Este 10kor kidőltem...az utolsó pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy lecseréljem e Evans-t. Végül nem tettem.
Hozott egy egyszerű átlagot 😉
A Bills szekciómmal nem tudom mit kezdjek! Lesz meccs/nem lesz meccs? Még szerencs, hogy Herbert-et még az utolsó pillanatban is be tudom rakni Allen helyére, de Montgomer-t már nem tudom pótolni, pláne Chubb kidőlése után 😕
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nyugi, én Scooty Millert raktam be 3 ligában a csapatba, reális volt, hogy Evans mellett ő lesz a másik favorit célpont, lett is szép nullázás belőle...

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Devin White 5 pont... Jó lesz ez megint...
FLZOLI
Jah, David is csak 9-et hozott, nagyon keveset futott a Bears és zömmel a szélekre passzoltak.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Devin White 5 pont... Jó lesz ez megint...

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tudom hogy ez pont tőlem, aki szarul kezdett, rosszul hangzik majd,de talán a kiesők létszámát lehetne csökkenteni,. Ha jól rémlik az alapszakasz utolsó 2 és a playoff utolsó 2 esik ki. Talán elég volna az alapszakasz utolsókat elengedni.
Tony Adams
Én se mondhatok semmit 😊

Egyébként kár a jövőre tervezni, az idei szezonba se esett ki senki ha jól emlékszem, csak lemorzsolódott aki abbahagyta
FLZOLI
Thunder kiesett, 3 visszalépő volt, de azért erre nem építenék, korábbi években max 1-1 visszalépő volt.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tudom hogy ez pont tőlem, aki szarul kezdett, rosszul hangzik majd,de talán a kiesők létszámát lehetne csökkenteni,. Ha jól rémlik az alapszakasz utolsó 2 és a playoff utolsó 2 esik ki. Talán elég volna az alapszakasz utolsókat elengedni.
Tony Adams
Én se mondhatok semmit 😊

Egyébként kár a jövőre tervezni, az idei szezonba se esett ki senki ha jól emlékszem, csak lemorzsolódott aki abbahagyta

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tudom hogy ez pont tőlem, aki szarul kezdett, rosszul hangzik majd,de talán a kiesők létszámát lehetne csökkenteni,. Ha jól rémlik az alapszakasz utolsó 2 és a playoff utolsó 2 esik ki. Talán elég volna az alapszakasz utolsókat elengedni.
Tony Adams
Azzal az a gond, hogy akkor a két másodosztályból csak 1-1 ember jutna fel, ami azért nem lenne fair velük szemben.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Tudom hogy ez pont tőlem, aki szarul kezdett, rosszul hangzik majd,de talán a kiesők létszámát lehetne csökkenteni,. Ha jól rémlik az alapszakasz utolsó 2 és a playoff utolsó 2 esik ki. Talán elég volna az alapszakasz utolsókat elengedni.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Lassan elkezdhetünk gondolkodni különböző forgatókönyveken, hogy mi lesz, ha egyre több meccset törölnek...
somoskovig
mit lehet ezzel kezdeni?
Szesze
Nem tudom. De azért ha mondjuk 1-nél több bye week jut egy csapatnak a COVID miatt, az nem túl fair. Vagy úgy tekintjük, mintha az adott játékos sérült lenne?
somoskovig
Szerintem a legfontosabb, hogy konzisztensen alkalmazzuk akármi is lesz... viszont én speciel igazából nem látok jobb módszert arra, mint hogy engedni a dolgokat, ahogy zajlanak... nyilván lesz akit jobban érint... de bármelyik csapat lehet a következő, lehet h a Patriots / Raiders / XYZ csapat?

Lehet mondani h ez is véletlenszerű, éppúgy mint a sérülések.

Ha elkezded megengedni, h A szituáció esetén adott GM felvehet plusz játékosokat/plusz játékosokat IR-re tehet, de B szituáció esetén nem.. előbb-utóbb önmagaddal fogsz ellentmondásba keveredni.

Meghallgatom ha vannak jobb tervek (részletekbe menően), de nem igazán látok jobb opciókat jelenleg...

PS: aki COVID listára kerül, nyilván az mehet Out/IR, mint eddig is... ennyi.
Igor
szerintem sincs nagyon más variáció, mint benyelni a faszt ilyenkor..

esetleg az IR-re tehető játékosok számát lehetne megnövelni, de akkor mindenkinek fixen
Szesze
Csak az IR-rel az a baj, hogy aki csak bye week-re megy COVID miatt, mert nem játszik a csapata, az nem lesz out a meccsre, csak bye week. Ha mondjuk most hétvégén beesne egy Pats, Titans, Raiders, Chiefs kvartett meccstörlés (aszsem náluk volt pozitív teszt az elmúlt pár napban), akkor ugye megy velük a Bills és a Denver (még "szerencse", hogy a Raiders és a Chiefs egymás ellen játszik, így nem vinnének még két csapatot bye weekre), plusz alapból pihen a Detroit és a Green Bay, ez kompletten meg tud borítani egy csapatot, ha valaki pechesebb közülünk, nem is tud ennyi játékost egyszerre padra rakni, pótolni, ki kellene dobálnia esetleg húzó játékosokat vagy elengedni egy hetet...

Nekem sincs jó ötletem, a pad méretének növelése se jó ötlet, mert az meg végképp megöli a waivert, de tartok tőle, hogy eléggé szerencsejáték jellege lesz a szezonnak pár héten belül.
somoskovig
Igen, sajnos ez benne volt már az elején, hogy így alakulhat. De igazából ez nem csak a fantasyra igaz, hanem irl is..
Valami olyasmit lehetne kitalálni, hogy a covidos bye week-eseket IR-re lehessen tenni.
Szesze
Jó hát ezt tudtuk előre sajnos, hogy ez egy ilyen szezon lesz, ha egyáltalán végigmegy, sok mindent nem lehet tenni csak reménykedni. Beállításokat meg gondolom nem lehet állítani már szezon közben, akármit is szeretnénk.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Lassan elkezdhetünk gondolkodni különböző forgatókönyveken, hogy mi lesz, ha egyre több meccset törölnek...
somoskovig
mit lehet ezzel kezdeni?
Szesze
Nem tudom. De azért ha mondjuk 1-nél több bye week jut egy csapatnak a COVID miatt, az nem túl fair. Vagy úgy tekintjük, mintha az adott játékos sérült lenne?
somoskovig
Szerintem a legfontosabb, hogy konzisztensen alkalmazzuk akármi is lesz... viszont én speciel igazából nem látok jobb módszert arra, mint hogy engedni a dolgokat, ahogy zajlanak... nyilván lesz akit jobban érint... de bármelyik csapat lehet a következő, lehet h a Patriots / Raiders / XYZ csapat?

Lehet mondani h ez is véletlenszerű, éppúgy mint a sérülések.

Ha elkezded megengedni, h A szituáció esetén adott GM felvehet plusz játékosokat/plusz játékosokat IR-re tehet, de B szituáció esetén nem.. előbb-utóbb önmagaddal fogsz ellentmondásba keveredni.

Meghallgatom ha vannak jobb tervek (részletekbe menően), de nem igazán látok jobb opciókat jelenleg...

PS: aki COVID listára kerül, nyilván az mehet Out/IR, mint eddig is... ennyi.
Igor
szerintem sincs nagyon más variáció, mint benyelni a faszt ilyenkor..

esetleg az IR-re tehető játékosok számát lehetne megnövelni, de akkor mindenkinek fixen
Szesze
Csak az IR-rel az a baj, hogy aki csak bye week-re megy COVID miatt, mert nem játszik a csapata, az nem lesz out a meccsre, csak bye week. Ha mondjuk most hétvégén beesne egy Pats, Titans, Raiders, Chiefs kvartett meccstörlés (aszsem náluk volt pozitív teszt az elmúlt pár napban), akkor ugye megy velük a Bills és a Denver (még "szerencse", hogy a Raiders és a Chiefs egymás ellen játszik, így nem vinnének még két csapatot bye weekre), plusz alapból pihen a Detroit és a Green Bay, ez kompletten meg tud borítani egy csapatot, ha valaki pechesebb közülünk, nem is tud ennyi játékost egyszerre padra rakni, pótolni, ki kellene dobálnia esetleg húzó játékosokat vagy elengedni egy hetet...

Nekem sincs jó ötletem, a pad méretének növelése se jó ötlet, mert az meg végképp megöli a waivert, de tartok tőle, hogy eléggé szerencsejáték jellege lesz a szezonnak pár héten belül.
somoskovig
Igen, sajnos ez benne volt már az elején, hogy így alakulhat. De igazából ez nem csak a fantasyra igaz, hanem irl is..
Valami olyasmit lehetne kitalálni, hogy a covidos bye week-eseket IR-re lehessen tenni.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Lassan elkezdhetünk gondolkodni különböző forgatókönyveken, hogy mi lesz, ha egyre több meccset törölnek...
somoskovig
mit lehet ezzel kezdeni?
Szesze
Nem tudom. De azért ha mondjuk 1-nél több bye week jut egy csapatnak a COVID miatt, az nem túl fair. Vagy úgy tekintjük, mintha az adott játékos sérült lenne?
somoskovig
Szerintem a legfontosabb, hogy konzisztensen alkalmazzuk akármi is lesz... viszont én speciel igazából nem látok jobb módszert arra, mint hogy engedni a dolgokat, ahogy zajlanak... nyilván lesz akit jobban érint... de bármelyik csapat lehet a következő, lehet h a Patriots / Raiders / XYZ csapat?

Lehet mondani h ez is véletlenszerű, éppúgy mint a sérülések.

Ha elkezded megengedni, h A szituáció esetén adott GM felvehet plusz játékosokat/plusz játékosokat IR-re tehet, de B szituáció esetén nem.. előbb-utóbb önmagaddal fogsz ellentmondásba keveredni.

Meghallgatom ha vannak jobb tervek (részletekbe menően), de nem igazán látok jobb opciókat jelenleg...

PS: aki COVID listára kerül, nyilván az mehet Out/IR, mint eddig is... ennyi.
Igor
szerintem sincs nagyon más variáció, mint benyelni a faszt ilyenkor..

esetleg az IR-re tehető játékosok számát lehetne megnövelni, de akkor mindenkinek fixen
Szesze
Csak az IR-rel az a baj, hogy aki csak bye week-re megy COVID miatt, mert nem játszik a csapata, az nem lesz out a meccsre, csak bye week. Ha mondjuk most hétvégén beesne egy Pats, Titans, Raiders, Chiefs kvartett meccstörlés (aszsem náluk volt pozitív teszt az elmúlt pár napban), akkor ugye megy velük a Bills és a Denver (még "szerencse", hogy a Raiders és a Chiefs egymás ellen játszik, így nem vinnének még két csapatot bye weekre), plusz alapból pihen a Detroit és a Green Bay, ez kompletten meg tud borítani egy csapatot, ha valaki pechesebb közülünk, nem is tud ennyi játékost egyszerre padra rakni, pótolni, ki kellene dobálnia esetleg húzó játékosokat vagy elengedni egy hetet...

Nekem sincs jó ötletem, a pad méretének növelése se jó ötlet, mert az meg végképp megöli a waivert, de tartok tőle, hogy eléggé szerencsejáték jellege lesz a szezonnak pár héten belül.