bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Tény hogy picit lowball offer, de szerintem nem tragikus első offernek.. nyilván kellett volna alkudni rajta, de láttam itt már rosszabbat is (kezdő LB-t csere QB-ért, wtf!!!)

Joe Thomas >>> Christian Jones 8-10 pontos upgrade (még legalább 1 hónapig, és egyébként is elég jó LB handcuff, pláne ha Jaylonnal is történik valami)
Hill >>>> WR3 szintén legalább 5-10 pontos upgrade, és Hillben benne van hogy 1 hetet önmagában megnyer.

Elliott viszont valóban useless... ha egy 3. apró upgrade lett volna, szerintem teljesen valid trade lenne.

Jacobs nyilván a trade legértékesebb eleme (amig meg nem sérül), de Burrow értékén szvsz lehet vitatkozni... pl a már említett schedule miatt se, illetve megint benne van a pakliban egy Mixon resurgence is.
Úgy meg pláne, ha nincs töke a Borsodi Fogászoknak kezdetni őt "Mr 4 Yard ADOT*" helyett sem, egy jó matchupban sem. 😊
(ADOT=average depth of target)

Egyébként szerintem a szezon második felére / bye weekek idejére, bőven lesznek itt majd teljesen érhető és elfogadható offerek, amik lehúzásnak fognak tűnni 😊 amikor majd egyes csapatoknak kaparni kell, és mondjuk 0 db QB és LB van kint waiveren... ezért pl kíváncsi lettem volna, FLZOLI te pl kivel pótlod Joe Thomast, mert onnantól van 2 db LB-d.. na az se lett volna könnyű btw.
Igor
A 20 csapatos ligák "szépsége".
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tény hogy picit lowball offer, de szerintem nem tragikus első offernek.. nyilván kellett volna alkudni rajta, de láttam itt már rosszabbat is (kezdő LB-t csere QB-ért, wtf!!!)

Joe Thomas >>> Christian Jones 8-10 pontos upgrade (még legalább 1 hónapig, és egyébként is elég jó LB handcuff, pláne ha Jaylonnal is történik valami)
Hill >>>> WR3 szintén legalább 5-10 pontos upgrade, és Hillben benne van hogy 1 hetet önmagában megnyer.

Elliott viszont valóban useless... ha egy 3. apró upgrade lett volna, szerintem teljesen valid trade lenne.

Jacobs nyilván a trade legértékesebb eleme (amig meg nem sérül), de Burrow értékén szvsz lehet vitatkozni... pl a már említett schedule miatt se, illetve megint benne van a pakliban egy Mixon resurgence is.
Úgy meg pláne, ha nincs töke a Borsodi Fogászoknak kezdetni őt "Mr 4 Yard ADOT*" helyett sem, egy jó matchupban sem. 😊
(ADOT=average depth of target)

Egyébként szerintem a szezon második felére / bye weekek idejére, bőven lesznek itt majd teljesen érhető és elfogadható offerek, amik lehúzásnak fognak tűnni 😊 amikor majd egyes csapatoknak kaparni kell, és mondjuk 0 db QB és LB van kint waiveren... ezért pl kíváncsi lettem volna, FLZOLI te pl kivel pótlod Joe Thomast, mert onnantól van 2 db LB-d.. na az se lett volna könnyű btw.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.
Kájzerszóze
Elfogadom a dolgot, de nem volt az olyan rossz csere szerintem:

Jacobs LV RB + Burrow Cin QB <> Hill KC WR, Thomas DAL LB, Elliott BAL S

Ez is azt mondja én többet tettem bele
 football.razzball.com/trade-analyzer-fantasy-football

Tényleg egyoldalú a történet szerintetek? 😊
FLZOLI
Hát mindenesetre én sem fogadtam volna el.. Először is Jacobs akkora lyukat ütne Kájzer RB során amit sosem tudna befoltozni többet, másrészt Burrow is elég értékes. Másik oldalról Hill jó, ez oké, de Thomas kb csak Esch visszatéréséig használható, Elliott meg absz használhatatan Kájzer számára.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.
Kájzerszóze
Elfogadom a dolgot, de nem volt az olyan rossz csere szerintem:

Jacobs LV RB + Burrow Cin QB <> Hill KC WR, Thomas DAL LB, Elliott BAL S

Ez is azt mondja én többet tettem bele
 football.razzball.com/trade-analyzer-fantasy-football

Tényleg egyoldalú a történet szerintetek? 😊
FLZOLI
A qb-rol volt szo. S nem kell nekem. LB talan. Egy jo futom van. Ebben a ligaban aranyat er.
Kájzerszóze
Azt értem, de Burrow-nak csalóka a pontja jelenleg.
+ Schedule alapján még hátravan 2x Bal, 2x Pit, 1x Ind ami kb a Chargers meccsre fog hajazni szerintem

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.
Kájzerszóze
Elfogadom a dolgot, de nem volt az olyan rossz csere szerintem:

Jacobs LV RB + Burrow Cin QB <> Hill KC WR, Thomas DAL LB, Elliott BAL S

Ez is azt mondja én többet tettem bele
 football.razzball.com/trade-analyzer-fantasy-football

Tényleg egyoldalú a történet szerintetek? 😊
FLZOLI
A qb-rol volt szo. S nem kell nekem. LB talan. Egy jo futom van. Ebben a ligaban aranyat er.



több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.
Kájzerszóze
Elfogadom a dolgot, de nem volt az olyan rossz csere szerintem:

Jacobs LV RB + Burrow Cin QB <> Hill KC WR, Thomas DAL LB, Elliott BAL S

Ez is azt mondja én többet tettem bele
 football.razzball.com/trade-analyzer-fantasy-football

Tényleg egyoldalú a történet szerintetek? 😊

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Burrow elado jo ellenertekert. Komoly ellenertekert. De hogy még a sztarfutom is adjam melle? Ne maar.



több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Justin Herbert vihető, miközben erősen érdeklődnék használható LB iránt!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
dejo, hogy egy ertelmes waiver LB volt a placcon, elso helyre raktam, majdnem utolso vagyok megse hozzam kerult.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Juhu, 3 hét alatt sikerült elérni több mint egy tucat sérülést.
Az első 10 pickemből már 6-an sérültek, incluzíve mindhárom futó... na ezért szoktam zéró RB-t játszani... 😕

A 3-0 / harmadik legtöbb pont ellenére is inkább csak abban reménykedek, h sikerül annyi pontot/W-t összekaparni, h valahogy elkerüljük a veszélyzónát.. és nem tudom kinek mit kell áldozni, de mindent megteszek, h végre megálljon ez a sérüléshullám, még egy hasonló hét, és tényleg szarban leszek...
Igor
Szerintem Rodgers vagy valamelyik top RB/LB feláldozása tuti levenné rólad az átkot... 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Látom 1 hét késessel mindenkinek leesett a Patterson RB bug... 😊

Az mondjuk picit meglep h Ward senki másnak nem kellett - bár úgy látom a 2 nagy néven kivül másért nem is nagyon verekedett senki, 1-1 dobás Millerre, Isabellara és Wilsonra még.
Igor
A Cohen sérülés jelenthet némi upliftet nála, örülök, hogy be tudtam húzni. Ward meg Jeffery várható visszatérésével nem biztos, hogy ekkora király heteket fog hozni.
somoskovig
Inkább az hogy Goedert IR, Reagor várható IR - lesz ott sztem 6-8 target neki meccsenként következő 2-3 hétre, ráadásul sokat lesznek hátrányban is ránézésre h kik jönnek a schedule-ban... meglátjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Látom 1 hét késessel mindenkinek leesett a Patterson RB bug... 😊

Az mondjuk picit meglep h Ward senki másnak nem kellett - bár úgy látom a 2 nagy néven kivül másért nem is nagyon verekedett senki, 1-1 dobás Millerre, Isabellara és Wilsonra még.
Igor
A Cohen sérülés jelenthet némi upliftet nála, örülök, hogy be tudtam húzni. Ward meg Jeffery várható visszatérésével nem biztos, hogy ekkora király heteket fog hozni.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Látom 1 hét késessel mindenkinek leesett a Patterson RB bug... 😊

Az mondjuk picit meglep h Ward senki másnak nem kellett - bár úgy látom a 2 nagy néven kivül másért nem is nagyon verekedett senki, 1-1 dobás Millerre, Isabellara és Wilsonra még.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De valahogy igy is meglesz a W... és szerencsére sikerült Szesze mögött maradni / előtte maradni waiveren. 😛
Igor
Ez egész évre biztosítva lesz, ne aggódj 😛
(bár amíg Watkinsokat tudok felszedni tőled FA-n (+ Rajnától majdnem egy Murray-t, én ezt azóta se értem..) addig tökmind1 hol waiverezek 😛)
Szesze
Már megszoktam, h annyira erős a csapatom, h akárkit kidobok, egyből mindenkit felvesztek tőlem... de Watkins pont olyan WR, akitől a hajam tépném, szóval sok sikert, remélem majd a legfontosabb héten hagy cserben 😛
Igor
csere WR-nek tökéletes, dobhatnál 1-2 RBt is
Szesze
Dobtam, viheted őket 😛 (nem tudtam időben berakni a waivereket mert tele voltam meetingekkel 😊)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Juhu, 3 hét alatt sikerült elérni több mint egy tucat sérülést.
Az első 10 pickemből már 6-an sérültek, incluzíve mindhárom futó... na ezért szoktam zéró RB-t játszani... 😕

A 3-0 / harmadik legtöbb pont ellenére is inkább csak abban reménykedek, h sikerül annyi pontot/W-t összekaparni, h valahogy elkerüljük a veszélyzónát.. és nem tudom kinek mit kell áldozni, de mindent megteszek, h végre megálljon ez a sérüléshullám, még egy hasonló hét, és tényleg szarban leszek...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos 8 pontos vereség volt most, RB-k semmit nem tettek hozzá, így nem lehet. És most is egy 3-0-ás ellenfél jön (Cyclon), sok jóra nem számítok. Kezdő LB-t keresnék, vannak eladó CB, S, WR embereim esetleg.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
DT-t keresek, Emmanuel Sanders és / vagy Chris Thompson mehetne cserébe.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na végre.
somoskovig
Gondolkodtam amikor kiderült, hoy JJ out ki legyen helyette Carr (15 pont) a Steelers D ellen, Isabella (16) vagy Moore a Seattleből (-1). Szuper döntés.
zinedine5
Én Brown (és Kirk) helyére néztem Pascalt és Isabellát, nekem is sikerült mellényúlni 😊 Nyilván nem lesz neki még egy ilyen meccse.

Nálunk végre hozta magát a két futó és Gallup is most először megvillant, ráadásul nem volt nullázás (nem sok hiányzott mondjuk 😀), úgyhogy most összejött egy egész jó pontszám.

Felkészül: somos 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meg is van a 0-3-as kezdés 😊
Pedig a szerzett pontok alapján 1 győzelem csak becsúszhatott vola...

Hárman vagyunk még nyeretlenek. Következő fordulóban Mahomes jön szembe....

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De valahogy igy is meglesz a W... és szerencsére sikerült Szesze mögött maradni / előtte maradni waiveren. 😛
Igor
Ez egész évre biztosítva lesz, ne aggódj 😛
(bár amíg Watkinsokat tudok felszedni tőled FA-n (+ Rajnától majdnem egy Murray-t, én ezt azóta se értem..) addig tökmind1 hol waiverezek 😛)
Szesze
Már megszoktam, h annyira erős a csapatom, h akárkit kidobok, egyből mindenkit felvesztek tőlem... de Watkins pont olyan WR, akitől a hajam tépném, szóval sok sikert, remélem majd a legfontosabb héten hagy cserben 😛
Igor
csere WR-nek tökéletes, dobhatnál 1-2 RBt is
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De valahogy igy is meglesz a W... és szerencsére sikerült Szesze mögött maradni / előtte maradni waiveren. 😛
Igor
Ez egész évre biztosítva lesz, ne aggódj 😛
(bár amíg Watkinsokat tudok felszedni tőled FA-n (+ Rajnától majdnem egy Murray-t, én ezt azóta se értem..) addig tökmind1 hol waiverezek 😛)
Szesze
Már megszoktam, h annyira erős a csapatom, h akárkit kidobok, egyből mindenkit felvesztek tőlem... de Watkins pont olyan WR, akitől a hajam tépném, szóval sok sikert, remélem majd a legfontosabb héten hagy cserben 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jó, nem tudtam hogy ez egy ilyen egész pályás letámadás volt, én csak csodálkoztam, hogy mi a francnak akarsz nekem egy 6.LB-t adni.
Szesze
Mondjuk azért az benne van, hogy Goodson jobb lesz mint az LB3-5 triód (Hewitt/Olokoun/KPL) 😛

3 forced fumble / 18 snap mondjuk kb a klasszikus Bettis line óta (5 carry, 1 yard, 3 TD) az egyik legdurvább fantasy stat amit valaha hallottam 😀
Igor
Benne van (bár ezzel épp ütöd az előző állításod..), viszont az meg pláne benne van, hogy nem lesz jobb és amúgy is mi értelme lett volna nekem éppen LB-ért cserélnem, amikor az LB3-5 trióm várakozáson felül tolja.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó, nem tudtam hogy ez egy ilyen egész pályás letámadás volt, én csak csodálkoztam, hogy mi a francnak akarsz nekem egy 6.LB-t adni.
Szesze
Mondjuk azért az benne van, hogy Goodson jobb lesz mint az LB3-5 triód (Hewitt/Olokoun/KPL) 😛

3 forced fumble / 18 snap mondjuk kb a klasszikus Bettis line óta (5 carry, 1 yard, 3 TD) az egyik legdurvább fantasy stat amit valaha hallottam 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De valahogy igy is meglesz a W... és szerencsére sikerült Szesze mögött maradni / előtte maradni waiveren. 😛
Igor
Ez egész évre biztosítva lesz, ne aggódj 😛
(bár amíg Watkinsokat tudok felszedni tőled FA-n (+ Rajnától majdnem egy Murray-t, én ezt azóta se értem..) addig tökmind1 hol waiverezek 😛)

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor: szerintem félreértetted amit írtam, nem keresek LB-t, hanem kínálok 😊
Szesze
Mint irtam lentebb, megpróbáltam csere QB-t szerezni csak, azt éppen nem néztem te mit irtál, sry 😊
Igor
Igor: szerintem félreértetted amit írtam, nem keresek LB-t, hanem kínálok 😊
Szesze
Mint irtam lentebb, megpróbáltam csere QB-t szerezni csak, azt éppen nem néztem te mit irtál, sry 😊
Igor
Jó, nem tudtam hogy ez egy ilyen egész pályás letámadás volt, én csak csodálkoztam, hogy mi a francnak akarsz nekem egy 6.LB-t adni.