bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég pocsék ez az idény. Lassan pánik trade üzemmódra kell kapcsolni mert kiesek...

Főleg ha folytatódik, hogy minden mocsing játékos az ellen csapatában pont ellenem villant nagyot 😊

Szóval aki érzi, hogy bizsereg az ujja írjon. QB, RB, DE jöhetne

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Grat Igor, lesznek bajok sajnos... Az főleg nem fog beleférni, hogy 50 pontot hagyok a padon.
somoskovig
Köszi.. látom elkezdtél végre kaparni, mert különben nem lesz PO.
Igor
Ja, muszáj lesz, de sajnos eddig eléggé bejön, amit a draft elemzésekben írtatok...

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor: szerintem félreértetted amit írtam, nem keresek LB-t, hanem kínálok 😊
Szesze
Mint irtam lentebb, megpróbáltam csere QB-t szerezni csak, azt éppen nem néztem te mit irtál, sry 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt a tradet meg ennyien nem értik, ez valahol szomorú, h ezt ennyi év után, div 1-ben magyarázni kell... 😕

ad 1 - jó lenne, ha azt is néznék az emberek ki milyen injury státuszban van... jelenleg az esély rá, h Week5 is Mullens kezd, elég pici... ez folyamatosan alakult a héten, amikor még waivereztem érte bizonytalanabb volt a dolog, aztán kijöttek hirek h nem feltétlen multi-week injury. De sajnos ez egy fölöslegesen ellőtt waiver volt... és mivel elég hátul vagyok, úgy döntöttem nem akarom a waivereimet backup QB-ra lövöldözni innentől, pláne h 2 esélyem volt már csak és sanszos rá az esély, h nem csúszik le senki értékelhető -> úgy döntöttem tradelek egyet..
Lehet h az injury updateket csak a Gerappa owner meg én figyeltük, de akkor meg tessék tartózkodni az hangzatos szövegektől, h van backupom... amikor baromira nincs.

ad 2 - Goodson ideális sell high, mielőtt Wilson visszajön, az pedig h a Browns még mindig nickelben erőlteti hatalmas vicc (2 hét után legrosszabb cover gradeje volt LB-k között? és pályafutása során még jobb napjain is, mindig is 2 down run stuffer volt) - nyilván a Browns edzői stábtól logikus döntést elvárni lehet naivitás, de az a véleményem, h Goodson az év folyamán előbb v utóbb el fogja veszteni a 3 down státuszát....

Lehet h ebben tévedek, de ha igazam lesz 3-4 hét múlva, úgyse fog rá senki emlékezni, max gabo fog szidni 😛 Amúgy meg az LB-knél a bye weekjeim W7, W9 és W11, szóval ott több időm van / többen vannak waiveren.

Nyilván az eddigi kb 10 sérülés mellé, ha beesik egy LB injury is, akkor kaparni kellett volna... de szerencsém volt és ehelyett csak egy No 1 WR/S esett ki a héten nullazva 😛

De valahogy igy is meglesz a W... és szerencsére sikerült Szesze mögött maradni / előtte maradni waiveren. 😛

PS: ha annyira kapós lett volna Goodson, akkor a 7 kiküldött trade offert más is elfogadta volna, nem csak Gabó...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat Igor, lesznek bajok sajnos... Az főleg nem fog beleférni, hogy 50 pontot hagyok a padon.
somoskovig
Köszi.. látom elkezdtél végre kaparni, mert különben nem lesz PO.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀
somoskovig
Jaja, főleg hogy a KC az ellenfél 😊
Mondjuk így, h X-re áll, így annyira nincs min gondolkodni sztem, 1-2 pontos előnynél lenne érdekesebb.
Szesze
Ugy is lesz meg atmatekolás.
Edit maris volt most 2 pont ide.
Janek
nah így már érdekesebb
(mondjuk így én már kivenném vszínű)

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀
somoskovig
Jaja, főleg hogy a KC az ellenfél 😊
Mondjuk így, h X-re áll, így annyira nincs min gondolkodni sztem, 1-2 pontos előnynél lenne érdekesebb.
Szesze
És az átszámolás? 😊

Illetve az X még mindig jobb, mint a vereség.
somoskovig
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀
somoskovig
Jaja, főleg hogy a KC az ellenfél 😊
Mondjuk így, h X-re áll, így annyira nincs min gondolkodni sztem, 1-2 pontos előnynél lenne érdekesebb.
Szesze
És az átszámolás? 😊

Illetve az X még mindig jobb, mint a vereség.
somoskovig
pont az átszámolás miatt, az teljesen lutri. Nyilván meg lehet szívni vele, de te kivennéd ennél az állásnál?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀
somoskovig
Jaja, főleg hogy a KC az ellenfél 😊
Mondjuk így, h X-re áll, így annyira nincs min gondolkodni sztem, 1-2 pontos előnynél lenne érdekesebb.
Szesze
Ugy is lesz meg atmatekolás.
Edit maris volt most 2 pont ide.

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀
somoskovig
Jaja, főleg hogy a KC az ellenfél 😊
Mondjuk így, h X-re áll, így annyira nincs min gondolkodni sztem, 1-2 pontos előnynél lenne érdekesebb.
Szesze
És az átszámolás? 😊

Illetve az X még mindig jobb, mint a vereség.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀
somoskovig
Jaja, főleg hogy a KC az ellenfél 😊
Mondjuk így, h X-re áll, így annyira nincs min gondolkodni sztem, 1-2 pontos előnynél lenne érdekesebb.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
A Kájzer - Janek meccs elég mókásan néz ki, jelenleg 247,5-247,5 az állás, Janeknak van még egy Baltimore HC vissza, ez azért nem könnyű kérdés, hogy bent hagyja-e vagy sem. 😀

több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Minden idők legalja sajnos 😕

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Na végre.
somoskovig
Gratulálok.

Burkhead nagyot játszott. Ironikus, hogy ezeket a pontokat, vagy legalább is egy részét White szedte volna össze, ha játszik.

Szerencsére nem csak ez döntött, hanem pl, Julio outja.

Gondolkodtam amikor kiderült, hoy JJ out ki legyen helyette Carr (15 pont) a Steelers D ellen, Isabella (16) vagy Moore a Seattleből (-1). Szuper döntés.

Gödör van,

Mindegy. Neked gratulálok, a te csapatod sokkal jobb volt.
zinedine5
Mázlis hét volt sok szempontból, másik oldalról meg maradt is benne még bőven pont nálam is, főleg Alexander Johnson 6 pontja értelmezhetetlen, meg amikor Metcalf eldobta 1 yardon a labdát 62 yardos TD helyett, akkor azért majdnem lefejeltem a monitort. 😊

Ha visszajön Deebo, akkor skill posztokon legalább egy normális kezdőt fel fogok tudni tenni végre, és hátha Mychal Walker személyében sikerült találnom egy elfogadható LB-t is, amíg LVE nem jön vissza...

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az már most vicces, hogy a puntered több pontot szerzett, kint az elkapóm. Kamut meg most vettem ki a kezdőből, mert műlt héten 3 pontot hozott, Morrow meg 20+.
Most 20 a padon, remélem a másikak is hoznak ennyit,.....😊
csi77
Hát puntertől a 7 pont kb egy fix átlag, WR-nél nyilván sokkal nagyobb lehet a szórás, de a 6 pont annyira nem vészes, főleg hogy Parker sérüléssel küzd, húzta is a lábát végig.
A Kamu-Morrow csere teljesen logikus volt, Kamu kb 30%-ot volt pályán eddig, Morrow meg ugye Kwiatkoski kiesése óta 100%-ban tolja, kérdés, hogy Kwia tud-e játszani a NE ellen (sztem nem fog). Ha Morrow every down lesz ott akkor simán 20+ körül lesz ő is sztem.
Szesze
Hát Szesze, még sok van vissza, de a 20+ pontos DT-DE játékosaid már rosszat sejtetnek.....
csi77
Igen, pont ez a két ember volt akivel elégedetlen voltam eddig 😊
Szesze
Azt gondolom a lényeges dolgok eldőltek, gratula! Az is megér egy misét, hogy nálam a QB-n kívül senki nem érte el a 20 pontot sem.
Cserébe megint két játékosom Q betűs volt a meccs alatt.....
csi77
Köszi! Egyelőre nagyon fut a szekér, ismét nagyjából az egész csapat hozta magát ami nagyon biztató, ráadásul a padom is erős továbbra is.
Nálam Arnette és Cuningham volt Q meccs közben, de később mindkettő visszajött, szóval valószínű nem súlyos egyik se.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Na végre.
somoskovig
Gratulálok.

Burkhead nagyot játszott. Ironikus, hogy ezeket a pontokat, vagy legalább is egy részét White szedte volna össze, ha játszik.

Szerencsére nem csak ez döntött, hanem pl, Julio outja.

Gondolkodtam amikor kiderült, hoy JJ out ki legyen helyette Carr (15 pont) a Steelers D ellen, Isabella (16) vagy Moore a Seattleből (-1). Szuper döntés.

Gödör van,

Mindegy. Neked gratulálok, a te csapatod sokkal jobb volt.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az már most vicces, hogy a puntered több pontot szerzett, kint az elkapóm. Kamut meg most vettem ki a kezdőből, mert műlt héten 3 pontot hozott, Morrow meg 20+.
Most 20 a padon, remélem a másikak is hoznak ennyit,.....😊
csi77
Hát puntertől a 7 pont kb egy fix átlag, WR-nél nyilván sokkal nagyobb lehet a szórás, de a 6 pont annyira nem vészes, főleg hogy Parker sérüléssel küzd, húzta is a lábát végig.
A Kamu-Morrow csere teljesen logikus volt, Kamu kb 30%-ot volt pályán eddig, Morrow meg ugye Kwiatkoski kiesése óta 100%-ban tolja, kérdés, hogy Kwia tud-e játszani a NE ellen (sztem nem fog). Ha Morrow every down lesz ott akkor simán 20+ körül lesz ő is sztem.
Szesze
Hát Szesze, még sok van vissza, de a 20+ pontos DT-DE játékosaid már rosszat sejtetnek.....
csi77
Igen, pont ez a két ember volt akivel elégedetlen voltam eddig 😊
Szesze
Azt gondolom a lényeges dolgok eldőltek, gratula! Az is megér egy misét, hogy nálam a QB-n kívül senki nem érte el a 20 pontot sem.
Cserébe megint két játékosom Q betűs volt a meccs alatt.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Na végre.

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Kyzir White!
Végre egy hasznos waiver pick.. 😇
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az már most vicces, hogy a puntered több pontot szerzett, kint az elkapóm. Kamut meg most vettem ki a kezdőből, mert műlt héten 3 pontot hozott, Morrow meg 20+.
Most 20 a padon, remélem a másikak is hoznak ennyit,.....😊
csi77
Hát puntertől a 7 pont kb egy fix átlag, WR-nél nyilván sokkal nagyobb lehet a szórás, de a 6 pont annyira nem vészes, főleg hogy Parker sérüléssel küzd, húzta is a lábát végig.
A Kamu-Morrow csere teljesen logikus volt, Kamu kb 30%-ot volt pályán eddig, Morrow meg ugye Kwiatkoski kiesése óta 100%-ban tolja, kérdés, hogy Kwia tud-e játszani a NE ellen (sztem nem fog). Ha Morrow every down lesz ott akkor simán 20+ körül lesz ő is sztem.
Szesze
Hát Szesze, még sok van vissza, de a 20+ pontos DT-DE játékosaid már rosszat sejtetnek.....
csi77
Igen, pont ez a két ember volt akivel elégedetlen voltam eddig 😊
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az már most vicces, hogy a puntered több pontot szerzett, kint az elkapóm. Kamut meg most vettem ki a kezdőből, mert műlt héten 3 pontot hozott, Morrow meg 20+.
Most 20 a padon, remélem a másikak is hoznak ennyit,.....😊
csi77
Hát puntertől a 7 pont kb egy fix átlag, WR-nél nyilván sokkal nagyobb lehet a szórás, de a 6 pont annyira nem vészes, főleg hogy Parker sérüléssel küzd, húzta is a lábát végig.
A Kamu-Morrow csere teljesen logikus volt, Kamu kb 30%-ot volt pályán eddig, Morrow meg ugye Kwiatkoski kiesése óta 100%-ban tolja, kérdés, hogy Kwia tud-e játszani a NE ellen (sztem nem fog). Ha Morrow every down lesz ott akkor simán 20+ körül lesz ő is sztem.
Szesze
Hát Szesze, még sok van vissza, de a 20+ pontos DT-DE játékosaid már rosszat sejtetnek.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Persze, hogy most raktam ki Jeffersont, mondván Cousins nyomorék 😊
FLZOLI
Máshol én is kiraktam 😊
Amúgy dobáljátok csak a sztárokat, ha minden héten felveszek valakit a végén még egy W is összejöhet!
caminoi
Idén úgy nézz ki én is megyek küzdeni a kiesés ellen....
Elég ócskán alakul a szezon, folyamatosan dőlnek ki az emberek. Persze van aki csak szimplán nyomorult 😊

több mint 3 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Persze, hogy most raktam ki Jeffersont, mondván Cousins nyomorék 😊
FLZOLI
Máshol én is kiraktam 😊
Amúgy dobáljátok csak a sztárokat, ha minden héten felveszek valakit a végén még egy W is összejöhet!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Persze, hogy most raktam ki Jeffersont, mondván Cousins nyomorék 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remek Young nem nézett ki jól be is fejezte a meccset, az egyetlen értelmes DE-m....

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Pontosan. Csere qb is volt amugy neki.
Kájzerszóze
Nekem is tett ajánlatot, én se értettem, hogy Rodgers kezdője mellett, volt csere QB-ja, minek neki még egy, ráadásul nekem Garoppolo sérült is most, akit kért volna. De hát ő tudja nyílván.