bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Allen eddig -2 pont három negyed alatt, próbáld már normálisan megfogni a labdát, bazz.
Futóim semmi, Kelce semmi.. még a végén kikapok braxa irgarmatlan szar csapatától is...
Igor
Brady is 2 pontnál jár, ez az én szerencsém 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Desmond King 2.5 sack, FF - WTF, nyilván a padon produkálja magát.... hogy én mennyire utálom a CB posztot...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Amilyen szépen indult, olyan szar. Ha a délutáni műszak nem hoz karrierszámokat, csúnya vége lesz...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Allen eddig -2 pont három negyed alatt, próbáld már normálisan megfogni a labdát, bazz.
Futóim semmi, Kelce semmi.. még a végén kikapok braxa irgarmatlan szar csapatától is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Végre karcol a LBsor, persze hogy mindenki más betlizik. 😤
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csak nálam halt le az auto-update az ESPN eredménykövetőben?

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kezdenek hullani picit a WR-eim, ugye OBJ ment trade-ben, Hill out, most McLaurin is csatlakozott hozzá, így azért kezd kicsit csücskös lenni a helyzet...
somoskovig
én is nagyvonalúan elcseréltem Bosticot, nyilván egyből kikerült Kyzir a Chargersből, így rögtön necces lett az addig stabilnak hitt LB sorom (is)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Kezdenek hullani picit a WR-eim, ugye OBJ ment trade-ben, Hill out, most McLaurin is csatlakozott hozzá, így azért kezd kicsit csücskös lenni a helyzet...

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Amilyen rb duóval és wr trióval megy a csapat csoda ha 100 pontot belül maradok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Basszus, jól benéztem Grugier-Hill játszatását... Pedig tavaly jól nyomta. Én voltam a hülye hogy egy Kamu keresztnevu jatekosban hittem 😊
flzoli
Nekem jól jött, de ez még nagyon az eleje...esküszöm félek, hogy a két HC közti különbség is dönthet

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Basszus, jól benéztem Grugier-Hill játszatását... Pedig tavaly jól nyomta. Én voltam a hülye hogy egy Kamu keresztnevu jatekosban hittem 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
megint remekül sikerült a padoztatás..
Szesze
Csak nyugi, valahogy úgyis elbszom. 😀
Tony Adams
Nem hinném, h alul tudsz múlni akármit is csinálsz 😊 Graham-et az utsó pillanatban vettem ki a csapatból, remek érzékkel megint.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
megint remekül sikerült a padoztatás..
Szesze
Csak nyugi, valahogy úgyis elbszom. 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
megint remekül sikerült a padoztatás..
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Bradham / Rudolph vihető (akár csomagban is) DT vagy WR érdekel.
Tony Adams
RB is érdekel. 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég vicces, hogy a 3. legtöbb szerzett ponttal vagyok a 10. helyen a tabellán....
Nyilván az 5. legtöbb kapott pont ebben szépen segített, de akkor is 😊
flzoli
hehe, 2 éve a 2.legtöbb ponttal estem ki 😀
braxa88
Az igen szép teljesítmény 😊

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elég vicces, hogy a 3. legtöbb szerzett ponttal vagyok a 10. helyen a tabellán....
Nyilván az 5. legtöbb kapott pont ebben szépen segített, de akkor is 😊
flzoli
hehe, 2 éve a 2.legtöbb ponttal estem ki 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég vicces, hogy a 3. legtöbb szerzett ponttal vagyok a 10. helyen a tabellán....
Nyilván az 5. legtöbb kapott pont ebben szépen segített, de akkor is 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm... aszittem Ishmaelt fogom vinni, nem gondoltam h Darrel Williams bentmarad...
De azert Ishmaelt engedni a 17. helyig lecsuszni, amivel megint somos jart jol igy.. Akins, Slayton, DT-k egész sora, egy punter, Pascal... ez eleg nonszensz.

Tudod mit somos, kezd valoban kialakulni egy egesz jo csapatod, tukorsiman meg fogod nyerni az iden.
Igor
Williams nagy blunder volt a részemről, úgy voltam vele, hogy a 9. helyen már úgyse lesz esélyem rá, ezért be se adtam a claimet...

Ishmaelt nem szereti Quinn, nem vagyok benne biztos, hogy olyan jó lesz.
Jakehomer
Ishmael-nel nekem a fo gondom az volt, hogy LB-nek irja, különben no brainer lett volna nálam.
Korábban is játszatták a boxban, amikor nyáron Wilcox megsérült, akkor átállt safety practice-re, és ő tolt le minden snapet miután Neal kiesett... ez nekem elegendő evidence egy erős waiverre.
Bár igazából valahol még örültem is picit hogy nem ment át, mert Jewell-re tettem be a dropot (semmi infó az MRI-ról 2 napig, bravó..) és nem Okerekére, buta módon.... de megúsztam.

A másik opció hogy feltolják Allent a boxba, és valakit betesznek FS-nek, de nyilván az waiver/FA szempontból kevésbé lenne előnyös.. az hogy hoznak valakit FA-n, az meg majd kiderül, de erre elég nehéz előre bazírozni, pláne most így bye week-ek közeledtével, luxus lenne egy munkanélküli safety-re bazírozni...

Zach Zennerért vagy Ajayi-ért se nagyon megy a tülekedés, pedig ez az a méretű liga, ahol RB poszton már ezt is meg lehetne húzni... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm... aszittem Ishmaelt fogom vinni, nem gondoltam h Darrel Williams bentmarad...
De azert Ishmaelt engedni a 17. helyig lecsuszni, amivel megint somos jart jol igy.. Akins, Slayton, DT-k egész sora, egy punter, Pascal... ez eleg nonszensz.

Tudod mit somos, kezd valoban kialakulni egy egesz jo csapatod, tukorsiman meg fogod nyerni az iden.
Igor
oké hogy utolsó vagyok a waiveren, de hogy egy claimet sem vett figyelembe... még akit kivittek előttem arra sem írt semmit, full lemaradtam, mintha nem is kértem volna senkit. a csapat szétesve, sérülések ezerrel.... vicces.....
Kájzerszóze
Biztos vagy benne h beadtad őket?
Mert a waiver report alatt elvileg az összes claimet kiírja...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hmm... aszittem Ishmaelt fogom vinni, nem gondoltam h Darrel Williams bentmarad...
De azert Ishmaelt engedni a 17. helyig lecsuszni, amivel megint somos jart jol igy.. Akins, Slayton, DT-k egész sora, egy punter, Pascal... ez eleg nonszensz.

Tudod mit somos, kezd valoban kialakulni egy egesz jo csapatod, tukorsiman meg fogod nyerni az iden.
Igor
Williams nagy blunder volt a részemről, úgy voltam vele, hogy a 9. helyen már úgyse lesz esélyem rá, ezért be se adtam a claimet...

Ishmaelt nem szereti Quinn, nem vagyok benne biztos, hogy olyan jó lesz.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hmm... aszittem Ishmaelt fogom vinni, nem gondoltam h Darrel Williams bentmarad...
De azert Ishmaelt engedni a 17. helyig lecsuszni, amivel megint somos jart jol igy.. Akins, Slayton, DT-k egész sora, egy punter, Pascal... ez eleg nonszensz.

Tudod mit somos, kezd valoban kialakulni egy egesz jo csapatod, tukorsiman meg fogod nyerni az iden.
Igor
oké hogy utolsó vagyok a waiveren, de hogy egy claimet sem vett figyelembe... még akit kivittek előttem arra sem írt semmit, full lemaradtam, mintha nem is kértem volna senkit. a csapat szétesve, sérülések ezerrel.... vicces.....



több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Hmm... aszittem Ishmaelt fogom vinni, nem gondoltam h Darrel Williams bentmarad...
De azert Ishmaelt engedni a 17. helyig lecsuszni, amivel megint somos jart jol igy.. Slayton, Hankins, egy punter... ez eleg nonszensz.

Tudod mit somos, kezd valoban kialakulni egy egesz jo csapatod, tukorsiman meg fogod nyerni az iden.
Igor
Ishmael engem is meglepett őszintén szólva, főleg, hogy utánam volt bent rá vagy 8 claim...

A jinx meg nem hat meg. Jöjjön vissza szépen Hill lassan, nyerjek pár meccset, aztán ennyi, majd ráérek utána ábrándozni. 😊
somoskovig
Nem jinx, őszintén hiszek benne 😛 van 3-4-5 nagyon erősnek tűnő csapat, ebből az egyik te vagy.

Vicces, hogy te is meg én is 1) Darrel Williams 2) Kemal Ishmael sorrenddel kezdtünk, mondjuk a 17. helyen ez bátor volt, dehát bejött... És ha nem viszem el Darrelt, akkor ő is lecsúszott volna hozzád, mert rá se érkezett egyetlen más claim se....

Egyedül schuldid tett ár még claim-et, ezt se igazan tudom értelmezni... van kb 4-5 olyan handcuff RB a ligában aki ligát tud nyerni, ebben nálam benne vannak a KC backup RB-k.

No mindegy, szurkálom tovább a Cook és a McCoy/Damien Williams vudubabákat..
Igor
Nem erzem Williams-t akkora atuto eronek, meg akkor se ha leserul az epp aktualis kezdo RB.
Ishmael jo lenne, ha megoldott lenne az LB poszton, de jelenleg normalis kezdo LB-t kell talalnom.
Az hogy LB-kent kezdessem csak felmegoldas lenne, S poszton pedig megvagyok Adams, Reid es Whitehead jo byeweekre.

Egyebkent en is vennek tartalekos QB-t.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
van valakinek eladó QB-ja értelmezhető áron?
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm... aszittem Ishmaelt fogom vinni, nem gondoltam h Darrel Williams bentmarad...
De azert Ishmaelt engedni a 17. helyig lecsuszni, amivel megint somos jart jol igy.. Slayton, Hankins, egy punter... ez eleg nonszensz.

Tudod mit somos, kezd valoban kialakulni egy egesz jo csapatod, tukorsiman meg fogod nyerni az iden.
Igor
Ishmael engem is meglepett őszintén szólva, főleg, hogy utánam volt bent rá vagy 8 claim...

A jinx meg nem hat meg. Jöjjön vissza szépen Hill lassan, nyerjek pár meccset, aztán ennyi, majd ráérek utána ábrándozni. 😊
somoskovig
Nem jinx, őszintén hiszek benne 😛 van 3-4-5 nagyon erősnek tűnő csapat, ebből az egyik te vagy.

Vicces, hogy te is meg én is 1) Darrel Williams 2) Kemal Ishmael sorrenddel kezdtünk, mondjuk a 17. helyen ez bátor volt, dehát bejött... És ha nem viszem el Darrelt, akkor ő is lecsúszott volna hozzád, mert rá se érkezett egyetlen más claim se....

Egyedül schuldid tett ár még claim-et, ezt se igazan tudom értelmezni... van kb 4-5 olyan handcuff RB a ligában aki ligát tud nyerni, ebben nálam benne vannak a KC backup RB-k.

No mindegy, szurkálom tovább a Cook és a McCoy/Damien Williams vudubabákat..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)