bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak hogy somos élvezkedhessen megint...
Week 4 van, és ott tartunk hogy a kezdő LB ötösfogatból csak Milano maradt. Viszont az mondjuk elég fasza, hogy sikerült három replacement LB-t húzni, akik 3 down linebackerek lettek/lesznek... ez a különbség egy négyszeres és egyszeres bajnokcsapat között, mondjuk 😛
Igor
Nem, ez a különbség egy top 5 és egy bottom 5 waiver pozíció között. 😊
somoskovig
Okereke és Mack Wilson FA volt 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Csak hogy somos élvezkedhessen megint...
Week 4 van, és ott tartunk hogy a kezdő LB ötösfogatból csak Milano maradt. Viszont az mondjuk elég fasza, hogy sikerült három replacement LB-t húzni, akik 3 down linebackerek lettek/lesznek... ez a különbség egy négyszeres és egyszeres bajnokcsapat között, mondjuk 😛
Igor
Nem, ez a különbség egy top 5 és egy bottom 5 waiver pozíció között. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak hogy somos élvezkedhessen megint...
Week 4 van, és ott tartunk hogy a kezdő LB ötösfogatból csak Milano maradt. Viszont az mondjuk elég fasza, hogy sikerült három replacement LB-t húzni, akik 3 down linebackerek lettek/lesznek... ez a különbség egy négyszeres és egyszeres bajnokcsapat között, mondjuk 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem vártam csodát, de azért a negyedik negyedben Flacco 1 pont....... 😕
csi77
és még ez is bőven bele fog férni az a röhej
Szesze
Tényleg belefért, a csapat többi része nagyon odatette magát. Kamara és Allen végre klasszis teljesítményt nyújtott, Waller 15 pontja is megsüvegelendő. A védelemben Tuitt a DT poszton 1. számú LB számokat hoz, ha már a LB sorom közepes, a hátsó alakzatban Williams és Joseph viszi a prímet . Nekem is a bent maradás a cél, főleg, amíg ilyen teljesítményt nyújt Flacco.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Sajnos a végére eléggé elfogyott a lendület, extra meg senkitől sem jött... Az nem fér bele, hogy Littleton és Warner együtt 18 pontot csinál.

ESPN szerint 100% a vereség, 35 pontot kellene hoznia a McLaurin-Bostic duónak, hogy tévedjenek. Én azért egy 5%-ot még adok rá. 😊
somoskovig
Nem volt messze, 30 pont jött, mielőtt Kínom elszórta a labdát a QB sneak kísérletnél, szinte biztos voltam benne, hogy McLaurin lehúz még egy TD-t, de sajnos nem jött össze.

Grat zinedine!

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Újabb L és még az 1/1 is kiesett....
Na mindegy kaparok tovább. Vicces hogy CJ Anderson már 1 hete FA, de a rendszer detroitiként lockolta. Remélem behúzza a Giants. 😬
Bradham / Rudolph vihető (akár csomagban is) DT vagy WR érdekel.
Grat caminoi!
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Első W juhéjjjj azaz birkabőr...
Na előre benfmaradásért 💪😎
ThundersNFL
Ilyen szóviccekért nem jár ban? 😊
flzoli
Mi rosszat mondtam?
ThundersNFL
Első W juhéjjjj azaz birkabőr...

Nekem is fájt.

Szerkesztette: schuldid
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Első W juhéjjjj azaz birkabőr...
Na előre benfmaradásért 💪😎
ThundersNFL
Ilyen szóviccekért nem jár ban? 😊
flzoli
Mi rosszat mondtam?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Első W juhéjjjj azaz birkabőr...
Na előre benfmaradásért 💪😎
ThundersNFL
Ilyen szóviccekért nem jár ban? 😊

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
...
Nem sokat fogok hatralepni sajnos, ugy latom csak SBB (meg egyszer grat schuldid, kis mazlival es Prestonnal ez 300-as lehetett volna, bravo!), a Gangsters es a Waiver Warriors fog elmenni mellettem... szoval ez meg mindig csak 6. hely hatulrol, megint nem lesz tul jo waiverpickem.
...
Igor
Koszonom, de igazabol ez nem nagy dicsoseg, igazabol csak az latszik, hogy mennyire inkonzisztens a csapatom. Ket rendkivul gyatra het utan egy boom. Oke hatalmas boom, de akkor is.
Ezzel a teljesitmennyel nem sok eselyem van a PO-ra.
Bennmaradas a cel.
schuldid
Dettó

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Első W juhéjjjj azaz birkabőr...
Na előre benfmaradásért 💪😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
...
Nem sokat fogok hatralepni sajnos, ugy latom csak SBB (meg egyszer grat schuldid, kis mazlival es Prestonnal ez 300-as lehetett volna, bravo!), a Gangsters es a Waiver Warriors fog elmenni mellettem... szoval ez meg mindig csak 6. hely hatulrol, megint nem lesz tul jo waiverpickem.
...
Igor
Koszonom, de igazabol ez nem nagy dicsoseg, igazabol csak az latszik, hogy mennyire inkonzisztens a csapatom. Ket rendkivul gyatra het utan egy boom. Oke hatalmas boom, de akkor is.
Ezzel a teljesitmennyel nem sok eselyem van a PO-ra.
Bennmaradas a cel.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben az ESPN 1% esélyt még ad, hogy az este Hicks elkattan és csinál 23 pontot amivel nyerek 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Garoppa most játszott a legjobban, erre három fluke turnover (kétszer a wr-ről pattant a védőhöz a labda, meg volt egy rossz snap) illetve a RZ playhívás miatt a fantasy pontszáma kevesebb lett, mint a sokkal szarabb Mayfieldé a túloldalon. A Vikings meccsen azzal buktam 12 pontot, hogy a goalline futást Thielen kapta egy reverse-nél, ezt ugye tízből kilencszer Cook viszi be. És akkor ott a hab a tortán, hogy a soproni védők csináltak négy strip sacket... Nézegetem majd, hogy lesz-e összesen ennyi még idén Barrettnek meg Jonesnak 😊

Na de legalább Watt megérkezett a szezonban, which is nice.

Perception is reality.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az eddig remek, hogy 3db 200+ -os meccsel 1-2 lesz a mérlegem 😊
Ráadásul az aktuális ellenfelem eddig 170 pont körül átlagolt, most meg persze egyből 240-et hozz össze...
No offense, de a pécsi magasház dőlt volna a csapatodra 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Finoman szólva totál elment a kedvem az nfl-től így a harmadik hétre.. valahogy végigszenvedem ezt a szezont, de tized ennyit nem fogok vele foglalkozni az biztos.
Szesze
That is why you fail.

Nekem mar IR helyem sincs, de egy kis morgas/duzzogas utan, helyreraktam magam mentalisan.. es mar azon toprengek, hogy jovo heten mi lesz.. (pl. kell-e trade? - egyelore meg kivarok 1-2 hetet, megneztem a FA-kat, etc)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Osszes kritikus poszton (QB, CB, RB, LB) megint sikerult szarul valasztanom, de mivel igyse-ugyse lett volna W, talan nem akkora tragedia.. bar van egy olyan sanda gyanum, hogy iden a szerzett pontoknak is nagy szerepe lesz. Foleg Oliver bosszanto, amikor Mack aktiv lett, gondoltam sokat fognak futni, gondolta a halal, hogy ennyit fog dobalni Brissett...

Nem sokat fogok hatralepni sajnos, ugy latom csak SBB (meg egyszer grat schuldid, kis mazlival es Prestonnal ez 300-as lehetett volna, bravo!), a Gangsters es a Waiver Warriors fog elmenni mellettem... szoval ez meg mindig csak 6. hely hatulrol, megint nem lesz tul jo waiverpickem.

Az az egy mazlim van, hogy eleg sok jelenleg szarul allo csapattal talalkozok meg, így a kiesés elkerülését magamnak kell megoldani.. pl a kovetkezo kettobol minimum egyet nyerni kell, de meg jobb lenne kettot.

Jöhet Braxa - elso blikkre annyira nem tunik ijesztonek ez a csapat (igy jinxelem el), eleg sok minden fog azon múlni azon a LAR-TB meccsen, es hogy Good Jameis vagy Bad Jameis fog garbagekodni LAR ellen, es hogy kinek fog dobni... mondanam, hogy majd Godwinnal hedzselem, de ezutan a Week 3 utan...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Szerintem is kell a trash talk egy ligába, még ha néha ez át is tud menni valami insider irányba, amit mondjuk az újoncok (pölö én) a kontextus ismerete nélkül nem is ért 😊

Amúgy én pont úgy gondoltam, hogy itt a felső ligában jobbra-balra mennek a cserék, és nem kotlik mindenki a drafton harácsolt záptojásokon, hogy majd egyszer egy szép hattyú lesz a legrosszabb pickből is 😊

Pláne egy 20 fős ligában, mindenkinek kell legyen valami hiányposztja amit próbál befoltozni valahogy. A nagy "öregek" korán halnak, szóval pont itt az ideje a vérfrissítésnek, és egy új győztesnek a ligában.


flzoli
épp ezen vagyok 😀
ahogy nézem, meglesz a 3. is zsinórban.



több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Sajnos a végére eléggé elfogyott a lendület, extra meg senkitől sem jött... Az nem fér bele, hogy Littleton és Warner együtt 18 pontot csinál.

ESPN szerint 100% a vereség, 35 pontot kellene hoznia a McLaurin-Bostic duónak, hogy tévedjenek. Én azért egy 5%-ot még adok rá. 😊

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Graz Braxa szépen hasitottál, de legalább 200 körül leszek a végén és jövő hétre talán tovább erősödök

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Valószínű csak szépségtapasz lesz, de ennél nagyobb garbage time TD, mint amit Dissly most elkapott, a világon nincs. 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ma engem is csúnyán büntetnek a fociistenek.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Finoman szólva totál elment a kedvem az nfl-től így a harmadik hétre.. valahogy végigszenvedem ezt a szezont, de tized ennyit nem fogok vele foglalkozni az biztos.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem vártam csodát, de azért a negyedik negyedben Flacco 1 pont....... 😕
csi77
és még ez is bőven bele fog férni az a röhej
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hány kieső van, 4 ugye?

Lassan el kell kezdenem erre figyelni... gyalázatos ez a csapat, és nyilván sikerült megint egy 250-es meccsbe belenézni... legalább nem kellett sokat izgulni.

Mondjuk Andy Reid, az Oakland D és a sérüléshullám bekaphatja...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)