bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát merész egy csere buggyant fel, de amíg a jók gyengülnek bőven elmegy 😊
flzoli
Wat iz disz tréd.. mióta lehet teljes csapatokat csereberélni egymás közt? :dzsekicsenfész:

Szerintem bőven somos erősödött... nálam ez már egy minimum 7.5-es / 8-as egy olyan skálán, ahol 1 "mintha a Raiders-tradelt volna" a 10 meg "tipikus Igor BB-féle lehúzás"

Szesze, miért akarsz kiesni? 😕

Bostic nagy downgrade (szerintem Brown nem lesz 3 down, ha boldog vagy a snapek 60-70%-ával, oké..), Garrett hatalmas downgrade (még ha sell high, akkor is, ez simán lesz heti 8-10 pont bukta..), RB-knél kb wash, WR poszton meg erősítesz, de közel sem ennyit szvsz... és befoltoztad somos két lényegi hiányposztját (DE, LB3)

Ejjj..
Igor
Eredetileg Garrett+Fuller <--> OBJ+Vernon volt a kiindulás, a második fele valóban nem néz ki túl jól az én szempontomból, de annak is megvan az oka, h végül miért fogadtam el.
Nekem ebből az egészből Garrett fáj (igaz ő nagyon), cserébe OBJ nagy upgrade és azért Murray - Duke sem egál, kis upgrade van itt is. Az, h Somosnak megoldódtak a problémái más kérdés 😊
Muszáj volt erősítenem az offense-en, de igazából, ha tényleg beszopom az évet akkor az megint a QB miatt lesz, nem ezek miatt. Nagyon ritkán trade-elek, meglátjuk hogy sül el.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Uh, vétó.

jk

Szerintem hülyeség Garrettet elcserélni, de nem olyan gáz deal ez

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát merész egy csere buggyant fel, de amíg a jók gyengülnek bőven elmegy 😊
flzoli
Wat iz disz tréd.. mióta lehet teljes csapatokat csereberélni egymás közt? :dzsekicsenfész:

Szerintem bőven somos erősödött... nálam ez már egy minimum 7.5-es / 8-as egy olyan skálán, ahol 1 "mintha a Raiders-tradelt volna" a 10 meg "tipikus Igor BB-féle lehúzás"

Szesze, miért akarsz kiesni? 😕

Bostic nagy downgrade (szerintem Brown nem lesz 3 down, ha boldog vagy a snapek 60-70%-ával, oké..), Garrett hatalmas downgrade (még ha sell high, akkor is, ez simán lesz heti 8-10 pont bukta..), RB-knél kb wash, WR poszton meg erősítesz, de közel sem ennyit szvsz... és befoltoztad somos két lényegi hiányposztját (DE, LB3)

Ejjj..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát merész egy csere buggyant fel, de amíg a jók gyengülnek bőven elmegy 😊

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Rudoph nagyon népszerű lett, rajtam kívül 11-en claimeltétek volna. 😜
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Király, nem hittem h Connelly lejön... már a múlt héten is filóztam rajta, hamarabb kellett volna behúzni, de végül akkor most bemákoltam.

Somos - Devin Smith... 😂

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Stafford, Collins és Mercilus is vihető megfelelő ajánlat esetén. (RB, TE)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Már a best LB sor ever is érdekes titulus volt,
somoskovig
A linebacker sorom leverte a tiédet a héten 😛, még úgyis hogy nem túl erős hetem volt és odaát van a No 1 linebacker, nice try... sok sikert Tavai-jal/SDH-val, ki lesz ezen a héten a harmadik, valami random pass rusher? 😛

És ne aggódj, visszajön még a te csapatod is a földre - kb a csapatod 80% overachieverkedik egyelőre... 265 ellen nem tudtunk mit tenni, a PO-ban majd visszavágunk.
Igor
Igen, ehhez mondjuk kellett, hogy Phillips a félidőben kiszállt, de apróságokon nem akadunk fent, meg azon sem, hogy a kommentem legkevésbé releváns részére válaszoltál, a WR-sort firtató összevetésre inkább nem. 😊
somoskovig
Válaszoltam arra is:
"a csapatod 80% overachieverkedik egyelőre"

Ebben benne volt Tyrell és McLaurin is, utóbbiban te is annyira megbíztál, hogy inkább nem is kezdetted 😛
Igor
Így is 60+ ponttal vertelek, nem volt szükség McLaurinra. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Már a best LB sor ever is érdekes titulus volt,
somoskovig
A linebacker sorom leverte a tiédet a héten 😛, még úgyis hogy nem túl erős hetem volt és odaát van a No 1 linebacker, nice try... sok sikert Tavai-jal/SDH-val, ki lesz ezen a héten a harmadik, valami random pass rusher? 😛

És ne aggódj, visszajön még a te csapatod is a földre - kb a csapatod 80% overachieverkedik egyelőre... 265 ellen nem tudtunk mit tenni, a PO-ban majd visszavágunk.
Igor
Igen, ehhez mondjuk kellett, hogy Phillips a félidőben kiszállt, de apróságokon nem akadunk fent, meg azon sem, hogy a kommentem legkevésbé releváns részére válaszoltál, a WR-sort firtató összevetésre inkább nem. 😊
somoskovig
Válaszoltam arra is:
"a csapatod 80% overachieverkedik egyelőre"

Ebben benne volt Tyrell és McLaurin is, utóbbiban te is annyira megbíztál, hogy inkább nem is kezdetted 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Már a best LB sor ever is érdekes titulus volt,
somoskovig
A linebacker sorom leverte a tiédet a héten 😛, még úgyis hogy nem túl erős hetem volt és odaát van a No 1 linebacker, nice try... sok sikert Tavai-jal/SDH-val, ki lesz ezen a héten a harmadik, valami random pass rusher? 😛

És ne aggódj, visszajön még a te csapatod is a földre - kb a csapatod 80% overachieverkedik egyelőre... 265 ellen nem tudtunk mit tenni, a PO-ban majd visszavágunk.
Igor
Igen, ehhez mondjuk kellett, hogy Phillips a félidőben kiszállt, de apróságokon nem akadunk fent, meg azon sem, hogy a kommentem legkevésbé releváns részére válaszoltál, a WR-sort firtató összevetésre inkább nem. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Már a best LB sor ever is érdekes titulus volt,
somoskovig
A linebacker sorom leverte a tiédet a héten 😛, még úgyis hogy nem túl erős hetem volt és odaát van a No 1 linebacker, nice try... sok sikert Tavai-jal/SDH-val, ki lesz ezen a héten a harmadik, valami random pass rusher? 😛

És ne aggódj, visszajön még a te csapatod is a földre - kb a csapatod 80% overachieverkedik egyelőre... 265 ellen nem tudtunk mit tenni, a PO-ban majd visszavágunk.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nigel Bradham-ről esetleg le tudnék mondani ha megfelelő az ellenérték, elsősorban DT, másodsorban WR érdekelne.
Tony Adams
WR ügyben nálam nezelodhetsz
somoskovig
Nezelodni nezelodhet, de ha valoban hasznalhato WR kellene, azt erdemes Hangover Boyz haza tajan keresni 😛

PS: kár Gallupért 😕
Igor
Már a best LB sor ever is érdekes titulus volt, de ez már elég vicces 😊 Úgy van 3 eredményesebb WR-em, mint neked a 2.legjobb, hogy Tyreek Hill még el se kezdte a szezont. 😊

Már csak az a kérdés, hogy ennyi fasza WR és LB segítségével hogy nem sikerült még 200 pont fölé menni a szezonban... 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért az igazán kemény lenne, ha a második hétre mindhárom QB-m kiszállna.. csodálatos szezonnak nézek elébe.
Szesze
Lesz kint elég szerintem FA-n..
Igor
jah, lőhetem el erre a waiveremet..
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nigel Bradham-ről esetleg le tudnék mondani ha megfelelő az ellenérték, elsősorban DT, másodsorban WR érdekelne.
Tony Adams
WR ügyben nálam nezelodhetsz
somoskovig
Nezelodni nezelodhet, de ha valoban hasznalhato WR kellene, azt erdemes Hangover Boyz haza tajan keresni 😛

PS: kár Gallupért 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért az igazán kemény lenne, ha a második hétre mindhárom QB-m kiszállna.. csodálatos szezonnak nézek elébe.
Szesze
Lesz kint elég szerintem FA-n..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért az igazán kemény lenne, ha a második hétre mindhárom QB-m kiszállna.. csodálatos szezonnak nézek elébe.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nigel Bradham-ről esetleg le tudnék mondani ha megfelelő az ellenérték, elsősorban DT, másodsorban WR érdekelne.
Tony Adams
WR ügyben nálam nezelodhetsz

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Nigel Bradham-ről esetleg le tudnék mondani ha megfelelő az ellenérték, elsősorban DT, másodsorban WR érdekelne.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van akiben buzog a zsi.... akarom mondani mór vér és érdeklődne valamelyik WR iránt? 😊

Stefon Diggs (MIN): jó gyenge idénye van eddig magához képest, de ha Cousins végre nem hozz nyomorult szintet bőven szintet léphet
Trey Quinn (WAS): Keenum nem egy ász, de elég sok labdát kap a Redskinsnél
Mecole Hardman (KC): Hill kiesésével és Mahomes-al maga mögött brutál pontokat hozhat még pár fordulóig biztosan.

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Ultra gaz ez az ESPN iden. Tegnap illetve ma is kozvetlen a meccsek utan megnyilt az FA piac es barkit waiveren kivul hozza tudtok adni. Tovabba az adott lezart heti meccsek pontszamat is befolyasolni lehet azzal hogy a padrol aktiv keretbe mozgatsz valakit.
Az LM nezze at a moveokat es vagja ki az igy felvett jatekosokat illetve allitsa vissza az eredeti kezdo rostert.
schuldid
Én ezt nem tapasztaltam...
Göbi
Nezegessetek az nfl fan support tweetjeit.
A MNF kozben es utan egy kis ideig nyitvavolt az FA piac barkit fel lehetett venni illetve a lineupot is szabadon lehetett allitani.
Aztan volt egy maintenance ejfeltol par oran keresztul. Lett egy fix de az eredeti lineupok visszaallitasa meg nem tortent meg.
Ez nalunk oke de egy money leagueben eleg gaz ha valaki kihasznalta.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
És kikaptam 5 ponttal, szorosabb lett mint vasárnap tűnt 😊
A tróger elemek csak elrontották, ha nyerik a meccset a Lions ellen a HC poszton be is húzom a meccset 😊

Grat Janek és a Viharos kenyérpirítóknak! 😊
flzoli
thank you

féltem tőle mikor 2 drive alatt kiesett Djax .

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
B*szki, milyen sorsolásom van, elképesztő...

Kezdésnek a két tavalyi döntős, majd most zinedine, aki 2 kör után szintén veretlen veterán harcos, aztán Jake, tavalyi elődöntős rutinos róka, majd a szintén 2-0-lal álló Klónsereg, utána pedig egy újabb veterán dupla Szesze és Rajna személyében... Ebből a 7 meccsből ha egy 5-2-vel sikerülne kijönni, akkor elég jó esélyekkel fordulnék rá az alapszakasz második felére.
somoskovig
Mint egy nyugdíjas klub, tele posztraumás stresszel terhelt köszvényes Fityisz szavazóval 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És kikaptam 5 ponttal, szorosabb lett mint vasárnap tűnt 😊
A tróger elemek csak elrontották, ha nyerik a meccset a Lions ellen a HC poszton be is húzom a meccset 😊

Grat Janek és a Viharos kenyérpirítóknak! 😊

több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
B*szki, milyen sorsolásom van, elképesztő...

Kezdésnek a két tavalyi döntős, majd most zinedine, aki 2 kör után szintén veretlen veterán harcos, aztán Jake, tavalyi elődöntős rutinos róka, majd a szintén 2-0-lal álló Klónsereg, utána pedig egy újabb veterán dupla Szesze és Rajna személyében... Ebből a 7 meccsből ha egy 5-2-vel sikerülne kijönni, akkor elég jó esélyekkel fordulnék rá az alapszakasz második felére.
somoskovig
Lehetsz 6-1 is, ha ellenem leadod a meccset
Jakehomer
Amint a másik 4 kollégától küldesz aláírt nyilatkozatot, hogy részükről rendben van a vereség ellenem, deal. 😊
somoskovig
Esélytelen, én megsértődtem, mert kb csak én nem voltam veterán vagy rutinos róka a felsorolásból 😀
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
B*szki, milyen sorsolásom van, elképesztő...

Kezdésnek a két tavalyi döntős, majd most zinedine, aki 2 kör után szintén veretlen veterán harcos, aztán Jake, tavalyi elődöntős rutinos róka, majd a szintén 2-0-lal álló Klónsereg, utána pedig egy újabb veterán dupla Szesze és Rajna személyében... Ebből a 7 meccsből ha egy 5-2-vel sikerülne kijönni, akkor elég jó esélyekkel fordulnék rá az alapszakasz második felére.
somoskovig
Lehetsz 6-1 is, ha ellenem leadod a meccset
Jakehomer
Amint a másik 4 kollégától küldesz aláírt nyilatkozatot, hogy részükről rendben van a vereség ellenem, deal. 😊