bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
B*szki, milyen sorsolásom van, elképesztő...

Kezdésnek a két tavalyi döntős, majd most zinedine, aki 2 kör után szintén veretlen veterán harcos, aztán Jake, tavalyi elődöntős rutinos róka, majd a szintén 2-0-lal álló Klónsereg, utána pedig egy újabb veterán dupla Szesze és Rajna személyében... Ebből a 7 meccsből ha egy 5-2-vel sikerülne kijönni, akkor elég jó esélyekkel fordulnék rá az alapszakasz második felére.
somoskovig
Lehetsz 6-1 is, ha ellenem leadod a meccset

Perception is reality.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
B*szki, milyen sorsolásom van, elképesztő...

Kezdésnek a két tavalyi döntős, majd most zinedine, aki 2 kör után szintén veretlen veterán harcos, aztán Jake, tavalyi elődöntős rutinos róka, majd a szintén 2-0-lal álló Klónsereg, utána pedig egy újabb veterán dupla Szesze és Rajna személyében... Ebből a 7 meccsből ha egy 5-2-vel sikerülne kijönni, akkor elég jó esélyekkel fordulnék rá az alapszakasz második felére.

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ultra gaz ez az ESPN iden. Tegnap illetve ma is kozvetlen a meccsek utan megnyilt az FA piac es barkit waiveren kivul hozza tudtok adni. Tovabba az adott lezart heti meccsek pontszamat is befolyasolni lehet azzal hogy a padrol aktiv keretbe mozgatsz valakit.
Az LM nezze at a moveokat es vagja ki az igy felvett jatekosokat illetve allitsa vissza az eredeti kezdo rostert.
schuldid
Én ezt nem tapasztaltam...
Göbi
Tegnap néztem, akkor legalábbis az app waiveren mutatott mindenkit

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Vereség, de látszik a fény az alagút végén, a Lb sor rendben van, lett egy Mayowám hiányposztra, Megyünk tovább, és megpróbálok szerezni még 1-2 kezdőt.

Grat Jakehomer!
Tony Adams
Kösz, most nagyon kijött a lépés

Perception is reality.
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ultra gaz ez az ESPN iden. Tegnap illetve ma is kozvetlen a meccsek utan megnyilt az FA piac es barkit waiveren kivul hozza tudtok adni. Tovabba az adott lezart heti meccsek pontszamat is befolyasolni lehet azzal hogy a padrol aktiv keretbe mozgatsz valakit.
Az LM nezze at a moveokat es vagja ki az igy felvett jatekosokat illetve allitsa vissza az eredeti kezdo rostert.
schuldid
Én ezt nem tapasztaltam...

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ultra gaz ez az ESPN iden. Tegnap illetve ma is kozvetlen a meccsek utan megnyilt az FA piac es barkit waiveren kivul hozza tudtok adni. Tovabba az adott lezart heti meccsek pontszamat is befolyasolni lehet azzal hogy a padrol aktiv keretbe mozgatsz valakit.
Az LM nezze at a moveokat es vagja ki az igy felvett jatekosokat illetve allitsa vissza az eredeti kezdo rostert.
schuldid
Ez de béna... Nem látszik hogy itt bárki is húzott volna játékost egyébként.

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Ultra gaz ez az ESPN iden. Tegnap illetve ma is kozvetlen a meccsek utan megnyilt az FA piac es barkit waiveren kivul hozza tudtok adni. Tovabba az adott lezart heti meccsek pontszamat is befolyasolni lehet azzal hogy a padrol aktiv keretbe mozgatsz valakit.
Az LM nezze at a moveokat es vagja ki az igy felvett jatekosokat illetve allitsa vissza az eredeti kezdo rostert.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Vereség, de látszik a fény az alagút végén, a Lb sor rendben van, lett egy Mayowám hiányposztra, Megyünk tovább, és megpróbálok szerezni még 1-2 kezdőt.

Grat Jakehomer!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon fasza, kezd szétesni a csapat.

Az 1. körös pickem concussion protokollban, a 3. körös IR-en, a 6. és 10. körös totális bust, a 11. körös kiesett egy hónapra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Na így már jobban bosszant a múlt heti vereség, a héten Roquan több pontot szerzett, mint akkor a három lb-m összesen... Okosabban kellett volna elosztani a pontokat 😊

Egyre jobban tetszik a draftom amúgy 😀 Ridley még többet is hoz, mint reméltem, ez a detroiti safety gyerek nagy spíler, zero befektetéssel az egyik legjobb corner brigádot kukáztam össze, és a DL-em még bele se melegedett 😛 Jimmy az x faktor, neki lesznek üres hetei.

Perception is reality.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hihetetlen hogy nyertem🤣a csapat továbbra is gyenge de legalább javuló tendenciát mutat...mondjuk akiért trade-eltem LB egy pontot hozott🤣🤣🤣 asszem minden siker ajándék idén
Göbi
Bocsi 😊 Pedig gondolkodtam hogy Walkert tényleg el akarom e adni, Leonard mellett is szépen termelt tavaly... De ha az vígasztal Evans továbbra sem nézz ki egy elit WR-nek...

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy egy jóféle safety még mindig hianyposzt errefelé 😊

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A QB poszton ami történik velem az utóbbi években azért az kemény 😊 Jövőre behúzom én is Mahomes-t és máris PO-ban vagyok.. RB poszt nem vészes, kevés embernek van 2 igazán jó futója ebben a ligában, elleszek a Bell-Murray-Gore-Brown négyessel. Inkább egy stabil WR kéne még talán, mert ez a Fuller-Allison duó elég halvány.
Szesze
Írtam PM-et.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azért a kezdő támadószekciómtól (7 ember!!) a 21 szerzett pont betyáros! 😊 Este 10-ig kb 70 %-os esélyes voltam, Brees sérülése és Kamara 5 pontja megpecsételte a sorsomat. A védelmemmel hellyel-közzel elégedett vagyok, kivéve Van Noyt (jó lesz már, ha találkoznak valami normális csapattal, mert ez így lófütty).

Így gratulálok a Klónseregnek!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
úgy látom remek lesz ez a szezon minden szempontból 😊 végén még kiderül, h túlértékelt az espn, én meg itt reklamálok.. mondjuk jutottam én már PO-ba itt 0-5ös kezdés után is, de azért ez egyelőre nagyon gáz, pedig az a röhej hogy alapvetően nem látom szarnak a csapatot.. (mondjuk ez akkor is így volt)
Szesze
Szerintem a tamadosoroddal eleg sok gond lesz, foleg QB es RB poszton (azert merem leirni, mert kicsit hasonlo cipoben evezunk, bar en azt remeltem a WR/TE sorom kompenzalni fog majd nehol...)

Nyilvan ez pont olyan problema, amit waiverrol mar eleg nehez megoldani, de te legalabb 0-2 vagy, a mult heten is volt eselyed pl Mostert-re... 😕
Igor
A QB poszton ami történik velem az utóbbi években azért az kemény 😊 Jövőre behúzom én is Mahomes-t és máris PO-ban vagyok.. RB poszt nem vészes, kevés embernek van 2 igazán jó futója ebben a ligában, elleszek a Bell-Murray-Gore-Brown négyessel. Inkább egy stabil WR kéne még talán, mert ez a Fuller-Allison duó elég halvány.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
úgy látom remek lesz ez a szezon minden szempontból 😊 végén még kiderül, h túlértékelt az espn, én meg itt reklamálok.. mondjuk jutottam én már PO-ba itt 0-5ös kezdés után is, de azért ez egyelőre nagyon gáz, pedig az a röhej hogy alapvetően nem látom szarnak a csapatot.. (mondjuk ez akkor is így volt)
Szesze
Szerintem a tamadosoroddal eleg sok gond lesz, foleg QB es RB poszton (azert merem leirni, mert kicsit hasonlo cipoben evezunk, bar en azt remeltem a WR/TE sorom kompenzalni fog majd nehol...)

Nyilvan ez pont olyan problema, amit waiverrol mar eleg nehez megoldani, de te legalabb 0-2 vagy, a mult heten is volt eselyed pl Mostert-re... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Hihetetlen hogy nyertem🤣a csapat továbbra is gyenge de legalább javuló tendenciát mutat...mondjuk akiért trade-eltem LB egy pontot hozott🤣🤣🤣 asszem minden siker ajándék idén

Szerkesztette: Göbi

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
úgy látom remek lesz ez a szezon minden szempontból 😊 végén még kiderül, h túlértékelt az espn, én meg itt reklamálok.. mondjuk jutottam én már PO-ba itt 0-5ös kezdés után is, de azért ez egyelőre nagyon gáz, pedig az a röhej hogy alapvetően nem látom szarnak a csapatot.. (mondjuk ez akkor is így volt)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahhoz képest hogy a 10 órás meccsek előtt még 80% esélye volt az ellennek behuzni a meccset most még reménykedhetek, hogy a Browns nyomorult lesz. Jó OBJ villoghat, csak Chubb és Landry ne csináljon 20 pontot 😊

Bár a Jets eléggé gyér, főleg a sérültekkel, nagy reményeim nincsenek, szóval irány az 50%-os mérleg 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor-verés és bajnokverés egyben
somoskovig
Ez a div 1-ben gyakran ugyanazt jelenti, fölösleges külön leírni.. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
somoskovig
Grat, nálad minden összejött (Dissly külön lol), nálam meg kb semmi, de azért Cousins és King bekaphatják...

Mondjuk 250-260 pont ellen sajnos ez ígyis-úgyis szopó lett volna..
Igor
Köszi.

Disslynek tavaly is volt ilyen meccse, csak mivel kiszállt 3 hét után, erről mindenki szépen elfeledkezett... 😊

Ami tetszik, hogy ez most úgy lesz sima win, hogy nincs benne 40 pontos Littleton, hanem mindenki szépen hozta a 10-20 pont közötti teljesítményt, ezt jobban kedvelem, mint a bravúroskodást. 😊

A draftom 3. harmada kezd egész értelmesen kinézni, Byron Murphy, Tavai, McLaurin, Dissly mind egész hasznosnak tűnnek.

Igor-verés és bajnokverés egyben, ez a fantasy dupla dinamitom. 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Gerappa is jókor táltosodik meg...
Tony Adams
A megfelelő ellenfél kellett 😀

Cook stealnek tűnik.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
somoskovig
Grat, nálad minden összejött (Dissly külön lol), nálam meg kb semmi, de azért Cousins és King bekaphatják...

Mondjuk 250-260 pont ellen sajnos ez ígyis-úgyis szopó lett volna..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Gerappa is jókor táltosodik meg...
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Annak amúgy mi értelme, hogy az RB és a WR poszton kb 1-1 cseréd lehet posztonként, QB-ból és TE-ből meg lehet 3 is a rosteren, amikor csak 1 játszik?
Ezeken a posztokon kb így ki is van lőve a játékos drop meg az FA piac
flzoli
Ha kell, szívesen eladom Sziamiaut, es nem kerek sokat érte...
(Harmadik TE-t valóban nem sokan szoktak tartani, ha a flexbe lehetne TE-t pakolni, akkor mondjuk lenne értelme)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)