bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...
Igor
nálam jobb oldalt van, de tényleg rettentő gáz..
Szesze
Bocs, azt akartam írni, persze h jobb...
Igor
azért kösz, magamtól komolyan mondom nem találtam volna meg..
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...
Igor
nálam jobb oldalt van, de tényleg rettentő gáz..
Szesze
Bocs, azt akartam írni, persze h jobb...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...
Igor
nálam jobb oldalt van, de tényleg rettentő gáz..
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Közben megtaláltam, van egy Manage IR opció bal oldalt felül, azzal működik, de ez akkor is nevetséges...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
Szesze
Pont ezt a kérdést akartam volna feltenni... de mivel az ellenfelemnek engedte hétközben AJ Green-nel, felteszem h bug.

Mindenesetre ez már nonszensz és abszurd hiba... ameddig csúnya volt/kényelmetlen, megvontam a vállam, de ez mostmár a játék rovására megy...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
az lehetséges, h mostantól ha egy játékos Out akkor azt nem lehet az IR-re fenntartott 4 helyre rakni vagy ez is csak egy újabb bug?
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
schuldid
Nem hiszem el, hogy Jake elengedte, és pont eggyel előttem ment ki, ehh... 😕

Uccsó helyről viszont komoly.. az picit a ligát is minősíti.. 😛
Igor
Pedig szep kis keresztek vannak a div. 1, a bowl.hu keeper league es a WEFL keeper league kozott.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
schuldid
Nem hiszem el, hogy Jake elengedte, és pont eggyel előttem ment ki, ehh... 😕

Uccsó helyről viszont komoly.. az picit a ligát is minősíti.. 😛
Igor
nálam is bent volt nyilván, maradt Kyzir helyette
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
schuldid
Nem hiszem el, hogy Jake elengedte, és pont eggyel előttem ment ki, ehh... 😕

Uccsó helyről viszont komoly.. az picit a ligát is minősíti.. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Keeperben Igor megelozott, de meg WEFL-ben is behuztam pedig utolso voltam.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
Szesze
Kösz hogy beírtad, így Jake be tudott előzni.... 😕

Keeperben átment normálisan 5:00 am körül, itt meg nyilván szar. Ez van.
Igor
ne légy szánalmas 😊

amúgy kezdem megbánni, h annyira ragaszkodtam ehhez az espn-es szarhoz..
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
Szesze
Kösz hogy beírtad, így Jake be tudott előzni.... 😕

Keeperben átment normálisan 5:00 am körül, itt meg nyilván szar. Ez van.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
Szesze
Én is nagyon várom már 😊 in the morning, szerintem legkésőbb 8am est

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Faszán kezdődött 😀 elaludtam, mielőtt Burton out lett volna hivatalosan (és 10 perccel a kezdés után ébredtem...), Roquan betli, remélhetőleg túl van a szezon legszarabb meccsén, és még dont call me Mitch ügyeskedése is elvett három pontot.

Idén még nem mondtam: el kéne ezeket a csütörtöki meccseket egy életre felejteni 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a waiver mikor óhajt lezajlani vajon?
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De rühellem ezt az új felületet az espn.en..

Ráadásul tele van bug-gal az egész, szánalmas szint.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Na kezdjük!
Cél a bentmaradás 😊

QB: 2/33 Deshaun Watson, 25/488 Dwayne Haskins
Watsonn kurvajó lehet ha BOB nem kúrja szét az Offense-t is és maradjon egészséges. Haskins hamarosan kiüti Keenumot vagy nem a poszttal elégedett vagyok , de miért nem inkább A-Rodot húztam???? Balfasz? majd a szezon eldönti

RB: 3/48 Damien Williams, 4/73 Devin Singletary, 5/88 Tevin Coleman, 18/353 Jaylen Samuels
Darabszámra ok, de van egy kezdő 4 backup RB-vel... gatya.... muszáj volt RB-t vinni mert ha tovább várok lófasz sem maradt volna

WR: 11/208 Demaryius Thomas, 19/368 Adam Humpries,23/448 JJ Arcega-Whiteside,24/473 Danny Amendola
Látszik, hogy totál letojtam, de van veterán és rookie... Boom de inkáb BUST....egység

TE: 15/288 Greg Olsen, ha nem hal meg a szezon felénél akkor 15-dik körben jó érték.

DT: 16/313 Geno Atkins, 20/393 Sheldon Richardson
Remélem azért hoznak a konyhára és nem nullazerokampobaszzók lesznek

DE: 9/168 Clowney, 13/248 Michael Bennett, 29/568 Az új Kléy Mettyúz
A kezdők pöpecek lehetnek és Clay "ikertesója" akár DROY is lehet 😊

LB: 1/8 Bobby Wagner, 6/113 Benardick McKinney, 7/128 Tahir Whitehead , 17/328 Ryan Kerrigan, 22/433 Leonard Floyd

Wagner reach de ha bentmaradok akkor tojok a reachre. Az első 3 pontgyár lehet a többiek kaparhatnak

CB: 12/233 Marshon Lattimore, 14/273 Kareem Jackson, , 21/408 Chris Harris Jr

Szódával OK de ide lehet kukázni

S: 8/153 Jordan Poyer, 10/193 Malcolm Jenkins
Korai húzások.... ha nem válik akkor megszívtam a C=3-t

K,P,HC

HC megy mert eddig sem használtam a többieket majd meglátom.

Üdv:
TNFL

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Üdv mindenkinek, én is leírom a véleményem a csapatomról.
Elöljáróban annyit, hogy nagyon tartottam a 20 fős draft-tól, és főleg az 1/1el járó élménytől, ahogy a 2 pick között végigmozizod, ahogy elúsznak a célpontjaid, és mire sorra kerülsz, jön a pánikhúzás. 😊
A szezon előrejelzés jogos, bent szeretnék ragadni a ligában, más nem számít.(De jó volna egy screenshot, hogy megnézzük, hogy vált be a jóslat. 😊 )

QB: Wentz / Brissett - Számomra fontos volt hogy 2 olyan irányítóm legyen, akik előtt top O-Line dolgozik.
RB: Barkley / Lindsay / Sanders / CJ Anderson - Erősségem lehet a sor, és szeretek rookie futókat draftolni.
WR: Marqise Lee / Devante Parker - Évek óta a Zéró WR stratégia szerint draftolok. 😀
TE : Ebron / Ben Watson - Nem Ebron volt a fő célpont, de akiket kinéztem elszálltak, maradéknak elfogadom, a backup plan Ben Watson, mire ő játszhat, már okosabb leszek Ebronnak kapcsolatban, de remélem nem kell megtartanom, elcserélhetem.
DT: Henry Anderson / Dalvin Tomlinson - A LB sor kész volt, akkor térjünk át a DT sorra, gondoltam én.a következő pickemig kiment 6 DT, és a Tuitt kalibertől megérkeztem Tomlinsonig,..
DE: Ngakoue / Okafor / Vinny Curry - Ngakouetől valamiért sokat várok, Curry pánikpick, amikor a 18. körben nyúlfarknyi queue-ből 4 picken belül kihúzzátok Quinn-t és Shaq Lawson-t, Vinny volt a következő a listán, behúztam.
LB: Schobert / Bradham / Shaq Thompson / Jarrad Davis / Quincy Williams - Talán a legerősebb csapatrészem, remélem a rotálás lesz a legnagyobb gondom. ( Q Willi nekem sötét ló, sok helyen dicsérik, ha beválik kiváló érték, vagy tarde alap lehet, ha nem, mehet a lecsóba. )
CB: Greedy Williams / Tre'Davious White- A top 20on kívüli CBben nincs érték, FA ról bármikor be lehet húzni egy jó matcupot, nem érdekelt a poszt.
S: L Collins / Mathieu / M Burnett / Derwin James - A kezdő jónak tűnik, ha év közben bajba kerülök, talán James kisegít.
K: Seibert
P: Dickson - Nagy kedvenc.
HC Lényegtelen, ritkán használok.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fasza autodraft lett 😀 két IRes is, de Carson kárpótol 😊
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Brown-t felfüggesztette a csapat, mert Mayock-al szembe ment

 dailysnark.com/breaking-raiders-suspending-antonio-brown-after-getting-into-argument-with-gm-mike-mayock/?fbclid=IwAR3P_mS5BODk87ArYR3ayyMmTWhiPBePggM71G5EBhwXECt3wvnGepaI9TY
kapitnono
Mekkora húzás lesz Tyrell Williams a 16.körben... 😊
somoskovig
Brown-t felfüggesztette a csapat, mert Mayock-al szembe ment

 dailysnark.com/breaking-raiders-suspending-antonio-brown-after-getting-into-argument-with-gm-mike-mayock/?fbclid=IwAR3P_mS5BODk87ArYR3ayyMmTWhiPBePggM71G5EBhwXECt3wvnGepaI9TY
kapitnono
Mekkora húzás lesz Tyrell Williams a 16.körben... 😊
somoskovig
azért ez a csóka ritka nagy fasz még ebben az erős mezőnyben is 😊
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Brown-t felfüggesztette a csapat, mert Mayock-al szembe ment

 dailysnark.com/breaking-raiders-suspending-antonio-brown-after-getting-into-argument-with-gm-mike-mayock/?fbclid=IwAR3P_mS5BODk87ArYR3ayyMmTWhiPBePggM71G5EBhwXECt3wvnGepaI9TY
kapitnono
Mekkora húzás lesz Tyrell Williams a 16.körben... 😊

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
En nem tervezem hosszura.

Az O egesz pofas lett, ahhoz kepest amit altalaban bele szoktam tenni.
A S, DT, DE posztok eleg jol sikerultek es meg a padon is vannak bevethetok, de a projectionoket en se ertem.

Az LB poszt viszont nagyon siralmas lett.
Hatalmas LB rush volt, koran, nagyon lemaradtam.
Van egy normalis LB-m, a masik ketto (ki)vagnivalo. Trade lesz a vege.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
QB Jimmy (9/177)

Uh, hát ezt nem (sem) így terveztem, számomra elég váratlanul elkezdtek nagyon fogyni a qb-k, úgyhogy Garoppát kicsit pánikból húztam be a 9. kör végén, ráadásul csere qb-t nem tudtam hozni, mert sürgősen le kellett lépnem fél 9 körül. A gép meg húzott még egy tucat safetyt nekem backup qb helyett 😀

RB Cook (1/17), Jacobs (2/24), Ozigbo (23/457)

Első két körben futó, de egyik sem életbiztosítás. A 17. helyen mondjuk nem volt jobb opció Cooknál szerintem, a második körben meg gondoltam lb-re, de reachnek éreztem ott a Leonard mögötti sort, úgyhogy maradtam a futónál. Nem volt könnyű a döntés, sok hasonszőrű opció közül szerintem Jacobsnál van a legmagasabban a plafon. Ozigbót queue-ba tettem, mielőtt lépnem kellett, a gép szerencsére be tudta húzni, a Jax backfielden lehet keresnivalója, hátul az ilyen low risk high reward pickek megérik.

WR Ridley (6/104), Anderson (7/137), Samuel (10/184), Wilson (20/384)

A hidegburkolók történetének egyik, ha nem a legerősebb WR sora, ami elég sokat elmond arról, hogy mennyire priorizálom a posztot 😊 Lehet, hogy teljesen vakon vagyok ezekkel az arcokkal, de nekem jónak tűnik, Julio akármikor lehalhat, de Ridley második opcióként is jó lehet, a Jets offense elméletileg jobb lesz, Samuel meg már tavaly isten volt, de idén már játszatni is fogjuk 😛 Albert meg fos O-ban játszik, de egy igazi wildcard, a big play ability sokat érhet, ha jó heteken teszem csapatba...

TE Burton (17/337)

Szeszével egyetértve, ide olyan magas picket kellett volna áldozni jó játékosért, hogy az nekem nem érte meg, aztán folyamatosan halogattam a húzást, amíg végül a gépnek kellett hoznia valakit. Ha Burton jó lesz, az extra, lehet, hogy kukázni kell majd valakit.

DT Casey (8/144), Cox (14/264), Short (16/304)

Legjobb DT egység nuff said 😊 Érdekesség, hogy tavaly is a Casey-Cox duóval toltam, és hoztak nekem meccseket. Régebben hanyagoltam a posztot, de meglepően sokat lehet vele nyerni, úgyhogy idén is áldoztam relatíve korai picket DT-re, és ott nekem Casey tűnt a legjobbnak. Coxot a 16. körben egyenesen stealnek érzem, míg Shortot a gép húzta, de ez legyen a legnagyobb gondom.

DE Watt (4/64), Hughes (13/257), Martin (24/464)

Itt is volt egy nagy paradigmaváltás az előző évekhez képest, ennyire korán DE-t sose húztam. Igazából most sem terveztem, rutinból itt LB-t kell húzni, de aztán jött egy isteni sugallat, hogy lehetne itt igazi elit játékost hozni, és annyi jóféle lb van még bent, ráadásul a 4. és 5. körös pickem között van 33 hely, úgyhogy a top top DE-k kimennek, ha várok, így lecsaptam Wattra. Watt-tal nem lehet mellényúlni, ha nagyjából egészséges marad, ráadásul az afc southban nyom hat meccset, bár sajnos Bortles már nincs 😊 Második DE-t hamarabb akartam hozni, de vagy reachnek gondoltam vagy más poszt kapott prioritást, végül Hughesnál már nem mertem tovább halogatni. Lehet, hogy túlértékelem, de nekem ő egy nagy spíler, akitől sokat várok. Martin (gép húzta queue-ból) a Clowney helyén felszabadult űrben halászhat a zavarosban.

LB Roquan (3/57), J Brown (5/97), P Brown (11/217), Barr (15/297)

Az RB mellett a másik prémium poszt is olyan, hogy elsülhet nagyon jól meg nagyon szarul is. A futó duplázás után a harmadik kör végén jutottam először lb-hez, addigra a top tierből mindenki kiment, és volt egy nagy rakás jó opcióm - Jacken gondolkoztam erősen, de Roquanban érzem a legnagyobb upside-ot. Jayon Brown tavaly rengeteg snapet vett el Woodyardtól, aki nálam volt, szezon végére szerintem egyértelműen ő lett a Titans nr1 lb-je, remélem, ez nem változott a holtszezonban... Preston ugye acl-ből jön vissza nem is zökkenőmentesen, de papíron messze a legjobb lb a Bunglesben, a 11. körben nagyon jó értéknek gondolom. Barrt a gép húzta nekem, negyedik lb-nek elmegy. Szóval a két Brownon múlik majd igazából, hogy megérte-e Watt, mert ott amúgy Jacket vihettem volna és akkor az lb poszt super solid.

CB Dunbar (18/344), J-No (29/577)

A cornereken sokat lehet nyerni, szerintem mégse éri meg jó pickeket befektetni ide, mert annyira volatilis a poszt, és mindig van jó opció waiveren is. Amúgy Dunbart vezetés közben egy piros lámpánál tudtam behúzni 😊 Jó gyerek, ha épp lábra tud állni. Josh a gép ajándéka a draft végén, ide nyilván hozni kell embert.

S Harrison (12/224), Sorensen (21/417), Hooker (22/424), Walker (25/497), Boston (26/504)

A safety fontos, de elég trükkös poszt, idén érzésre a top tier eléggé együtt van, nincsenek papíron olyan kiemelkedő játékosok. Aztán lehet, hogy teljesen rosszul mértem fel, de nálam Harrison a 12. körben tökéletes első számú safetynek. Hamarabb akartam hozni másikat, de egyre kevésbé tudtam figyelni a draftra, úgyhogy amikor épp be tudtam nyomni az appot, akkor láttam, hogy mekkora űr van S poszton a csapatban, gyorsan betáraztam egy csomó jelöltet a queue-ba, akiket aztán a gép szépen ki is húzott egytől egyig 😊 Nyilván innen menni fog egy-két ember, de a magas pickek ellenére annyira talán nem is tragikus ez a sor.

ST Butker (19/377), Way (28/544), Bears HC (27/537)

Ezek közül egyeül Butker volt az én pickem, de ez is ligaelit sor 😀

Perception is reality.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
szolid csapatnak gondolom, a 8. helyre rangsorolt ESPN, igy a PO-ert illene harcban lennunk.

Igor
Eredetileg 14-re rangsorolt téged csak azóta felléptél a 8-ra, elég volt hozzá kidobni a Miami HC-t? 😀 mert más nem nagyon tudott még történni..
Szesze
Ez egy nagyon jo kerdes, en is toprengtem rajta, van egy-ket tippem (returnoket nem szamolta?, valamelyik jatekosnak nem vette bele a projection-jet... ), de jo otletem nincs.

Sopron Sharksnal ugye AJ Green miatt ertheto... ezert hajlok ra, hogy valamelyik jatekos szamait updatelte...

De te is felleptel most egyet a Sharksnak koszonhetoen , igy mar nem fogsz kiesni 😛
Igor
Igazából még a köv hétre jelzett projection-nél is hatalmas baklövéseket szoktak elkövetni és most nem a váratlan dolgokra gondolok, hanem előre látható baromságokról. Nem nagyon értem minek tettek most bele még egy ilyet is (vagy eddig is volt, csak én nem láttam?) amivel komplett idiótát fognak csinálni magukból, mert kb annyira reális ez mintha azt szeretnék megmondani, h milyen időjárás lesz 3 hónap múlva.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
szolid csapatnak gondolom, a 8. helyre rangsorolt ESPN, igy a PO-ert illene harcban lennunk.

Igor
Eredetileg 14-re rangsorolt téged csak azóta felléptél a 8-ra, elég volt hozzá kidobni a Miami HC-t? 😀 mert más nem nagyon tudott még történni..
Szesze
Ez egy nagyon jo kerdes, en is toprengtem rajta, van egy-ket tippem (returnoket nem szamolta?, valamelyik jatekosnak nem vette bele a projection-jet... ), de jo otletem nincs.

Sopron Sharksnal ugye AJ Green miatt ertheto... ezert hajlok ra, hogy valamelyik jatekos szamait updatelte...

De te is felleptel most egyet a Sharksnak koszonhetoen , igy mar nem fogsz kiesni 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)