bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
tehát mindenkinek a legjobb LB-WR-RB-DE sora van eddig 😊

Én nem elemzem mert majd a pontok mutatják ki milyen fasza.
A draft közepét a gép húzta és a quene felülírja az előzetes draft szabályokat mert elmentettem hogy 3 DE legyen erre mire kész voltam a fürdes Harry potter olvasással lett 4 DE a keretben....
Janek
Ez nyúlbéla hozzáállás 😊 Pont ez a lényege, hogy előre mindenki okoskodik és reménykedik, hogy idén a fakezű megtanul elkapni, a buta pedig egyből zseni lesz a pályán 😊

Aztán majd párhét után megjelennek a GM-ek, akik inkább napalm-al hintenék be a csapatuk helyét, és mindenkit eladnának*...

| *Amúgy ugyanitt mindenki eladó 😊 |

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
szolid csapatnak gondolom, a 8. helyre rangsorolt ESPN, igy a PO-ert illene harcban lennunk.

Igor
Eredetileg 14-re rangsorolt téged csak azóta felléptél a 8-ra, elég volt hozzá kidobni a Miami HC-t? 😀 mert más nem nagyon tudott még történni..
Szesze
Biztos féltek, hogy a Miami HC benvonza a hurrikánt 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
szolid csapatnak gondolom, a 8. helyre rangsorolt ESPN, igy a PO-ert illene harcban lennunk.

Igor
Eredetileg 14-re rangsorolt téged csak azóta felléptél a 8-ra, elég volt hozzá kidobni a Miami HC-t? 😀 mert más nem nagyon tudott még történni..
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
tehát mindenkinek a legjobb LB-WR-RB-DE sora van eddig 😊

Én nem elemzem mert majd a pontok mutatják ki milyen fasza.
A draft közepét a gép húzta és a quene felülírja az előzetes draft szabályokat mert elmentettem hogy 3 DE legyen erre mire kész voltam a fürdes Harry potter olvasással lett 4 DE a keretben....

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én ezt a rangsorolást nem is láttam eddig, de azért kíváncsi lennék hogy mi alapján hozott ki engem 15.-nek 😊 Bárkivel bármibe lefogadom, h ennél jelentősen jobb lesz.

Mondjuk a mérkőzésekre adott játékos projektionok is totál baromságok általában, szóval annyira nem lep meg.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Igor, tavaly nem volt elég tapasztalat, hogy összeszedtél egy csomó fiatal LB-t, aztán egyik se jött be igazán? 😊 Arra nem emlékszem, hogy itt vagy keeperben történt. 😊
somoskovig
Nezd meg a tavalyi vegeredmenyt, mester..😛
(Mondod ezt te SDH-val 😛)

Es mondjuk Leonard eleg jol bejott tavaly. Vagy Warner, stb.
Igor
De én nem is állítottam, hogy a legjobb LB-sor nálam van a ligában... 😊 De egyébként fogadhatunk, hogy szezon végére melyik ötösfogatnak lesz több pontja együttesen. 😊

Tudom, mindkettő nálam is volt keeperben, maradtak is. 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor, tavaly nem volt elég tapasztalat, hogy összeszedtél egy csomó fiatal LB-t, aztán egyik se jött be igazán? 😊 Arra nem emlékszem, hogy itt vagy keeperben történt. 😊
somoskovig
Nezd meg a tavalyi vegeredmenyt, mester..😛
(Mondod ezt te SDH-val 😛)

Es mondjuk Leonard eleg jol bejott tavaly. Vagy Warner, stb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Igor, tavaly nem volt elég tapasztalat, hogy összeszedtél egy csomó fiatal LB-t, aztán egyik se jött be igazán? 😊 Arra nem emlékszem, hogy itt vagy keeperben történt. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Adjatok meg a császárnak, ami a császáré.

Kezdjük azzal, hogy én alapvetően szeretek fordulón/környékén draftolni a duplapick miatt, szerintem ebben nagy lehetőségek vannak (runt elinditani/positional scarcity-t csinálni, vagy csak siman raduplazni a pozira) Nyilván a legnagyobb hátránya, hogy épkézlán RB-d ritkán marad, de mint zero RB-hivő, ez annyira nem szokott zavarni...


QB: Mitchell Mitch "Don't call me Mitch, bitch!" Trubisky (13/260), Kirk Cousins (14/261)

Itt alapvetoen ez volt a terv, volt egy hatarvonalam meddig oke (kb elso 18 nev), es beloluk akartam kettot huzni es beduplazni egy fordulon - ez nagyjabol sikerult is, plane hogy kiment 1-2 nev, akit nem feltetlen gondoltam h Trubi es kedves Kuzin elott visznek ki (Brisett, Lamarison Javar, Killer Murray) - QB20 es QB21, teljesen elegedett vagyok.
Meglatjuk valamelyikuk szignifikansan kiemelkedik-e, mert alapvetoen nagyon nem szeretek rotalni... de mindket csapatban latok fantaziat 11-5 es 5-11 kozt barmire, szoval az elso nehany hetet megfigyelessel toltjuk, aztan meglatjuk.

RB: D. Guise (3/60), AP (17/340), Darwin Thompson (18/341), Mattison (21/420)

Zero RB ide vagy oda, sajnos a 3-4. kor fordulojan huznom kellett egyet, mert igazabol nem maradt bent annyi WR mint szerettem volna, es nem akartam WR-t duplazni, LB-t meg korai lett volna meg huzni... Guice mint RB27 szerintem lehet h apró reach, de sokat várok tőle, és igazából annyi volt a rizikó hogy AP-t be kell handcuffolni, az hogy ezzel a 17. körig tudtam várni, eléggé meglepett, de az első 2 kör után kb mindenki elfeledkezett a futókról...
AP handcuff, rajta kivül az volt a terv, hogy hozok meg No 2-kat, es a Ballage-Thompson-Mattison trio volt bekeszitve... tegnap este meg picit szomorkodotam Ballage miatt, de ma reggelre jobban tetszik ez a sor, foleg hogy Thompson RB54, Mattison RB60 volt - es amikor huztam oket, mar kb minden mas posztom megvolt.
Nyilvan a legnagyobb lutri a poszt, es lehetetlen ide waiverezni... viszont keves draft pick value-t raktam bele, es ha Guise visszahozza a drafterteket, mar nagy bajom nem lesz.

WR: Lockett (4/61), Godwin (5/100), M. Jones (9/180), Gallup (11/220), TreQ. Smith (25/500)

Hmm-hmm.. Lockett volt az egyik legnagyobb dilemmam. Igazabol nem latom, hogy lesz a sikeres a csapat Wilson nelkul, vagy Wilson hogy fog yardokat generalni anelkul hogy Lockett megint 1000 korul zarjon... de nyilvan a lenyeg es a nagy kerdes a returnerkedes - ami benne volt az ESPN projectionben, viszont kb mindenki ignoralta. Benne van a pakliban, hogy elveszik tole.. de azt olvastam h Lockett szeretne tovabb csinalni, szoval valszeg valami split megoldas lesz. Nyilvan WR #1-nek picit necces... viszont a melyseggel nagyon elegedett vagyok - GODwintol es Galluptol sokat varok, utobbi ott mar nagy steal, Martin Jones-t nem szerintem igazan, de szerintem nem lesz sokkal rosszabb mint Golladay, es hozza kepest value... TreQuan pedig az ultimate lottery ticket, az ilyen pickekkel lehet ligat nyerni.

TE: Kelce (2/21)

Nem hiszem, hogy magyarazni kell, benne van a pakliban h Kittle-Ertz kivetelevel minden mas TE-re rapakol 100 pont fort.. gyakorlatilag mintha WR-t huztam volna. Lehet nemi regresszio, de akar az is benne van szerintem, hogy ha kicsit rafokuszalnak a defense-k Hillre, akar meg jobb eve is lehet mint tavaly. Azzal, hogy kiment Kittle 2. kozepen es Ertz 3. elejen, elegedett voltam, igy nem gondolom h reachnek...biztos voltam benne h Rajna elvitte volna 2. kozepen, es abban is, hogy igy Kittle-t fogja 😛

DT: Tillery (23/460), Godchaux (24/461)

Sajnos ez a poszt nem jott ki igazan.. Jonathan Allen lehet hogy jott volna 13-14. kor fordulojan ha bentmaradt, illetveaz Ogunjobi/Oliver/Tomlinson/Jarran Reed run volt, aminek nem orultem, de sajnos a 17-18. korben ugy ereztem fontosabb a RB-ket huzni.
Igy nyilvan kerdojeles a poszt, maradtak a vegen az Arizona meg Denver DE-k, de ok is kimentek, Tillery igazabol C terv volt, 3. DT-nek, nem kezdonek, GODchaux-ra meg veletlen bukkantam - ha a Miami szar lesz es futnak ellenuk, meg akar jol is kjohetek utobbibol... nem gondolom h tragedia hogy elengedtem a posztot, de nyilvan nem ez lesz a csapat erossege.

DE: DeMarcus Lawrence (6/101), Davenport (12/221)

A masik nagy dilemmam a 6. koros pick volt... egyreszt hogy Lawrence v Cam Jordan, illetve hogy DE v LB jojjon. Vegul azert lett Lawrence, mert Davenport tervben volt vegig, es nem akartam duplazni a NO DE-ket... meglatjuk, alapvetoen Jordan szerintem jobb jatekos, es elorebb volt nalam egy hajszallal, de nem hinnem h ezen megy el a draft. Linebackernel pedig ugy dontottem kivarok, errol majd kesobb.
Davenport nalam nagyon nagy sleeper, 10+ sacket varok tole.. Ingram csuszott picit, az lepett meg, ha lejon 9-10. kor fordulojara, valszeg elviszem, de igy is elegedett vagyok.

LB: D. Leonard (1/20), Matt Milano (7/140), Josey Jewell (15/300), Bryce Hager (16/301), Tae Davis (19/380)

A legjobb LB egyseg, nuff said. 😛
Nem gondoltam h Leonard 1/20-nal ott lesz - azzal szamoltam h Wagner lesz az elso LB, de azt hittem 16-19 kozott kiszedi valaki (ezert jott jol h braxa autodraftolt..)
Még ha regresszió lesz (sackek számában?), akkor is megérte szerintem, de a tackle-öknél benne van, hogy picit nőni fog, mert az a Colts front seven nem változott sokat. A 7. kor vegen Milano tetszett a legjobban a maradékból, bár utólag megnézve, lehet hogy a LB és DE picket cserélni kellett volna - mondjuk az hogy a 6-7. körös pickjeim között kiment 10 LB és 1 DE, az nem esett túl jól... számolhattam volna vele mondjuk, de ennyire drasztikus különbséget nem vártam. Baker lett volna az első célpont, de ő is kiment, mint sokan mások.
A 3-5. helyekre úgy gondolom elég jól sikerült azért tölteni, csupa potenciális 3 down LB-kkel, raádásul viszonylag későn, mert Preston Brown után nagyon belassult a dolog, ez is picit meglepett... 4 kör alatt 3 LB, Brown és Board között, wow. Viszont ott megindult egy run és duplázni kellett... Bostic, Jewell és Hager közül választottam kettőt, elvileg Bostic volt legmagasabban, nagyon meglep h eddig lecsúszott, de úgy voltam vele, h inkább a két fiatallal próbálkozok, nem tudom pontosan miért 😊 Kiment Quincy Williams és Hewitt, igy 5. helyre inkabb vartam es kesobb vittem Tae Davist, bar szemeztem a LAC-os kedvenceimmel, de ott akkor clusterfuck van/lesz, hogy Davis tunt a safe picknek.
Leonard hozza nagyjabol azt amit tavaly, a tobbiek meg legyenek TOP20-30-40 (min ketto a negybol), es akkor nagy gond nem lesz.


S: Neal (8/141), Heath (20/381) Thornhill (26/501)

Hmm, Nealt stealnek éreztem amikor vittem, bár 6. safetyként ment, szóval valszeg nagyjából value... viszont utána nem igazán találtam a megfelelő időt és helyet egy 2. safetyhúzasra, max King helyett lehetett volna, de utána kellett a DE, a QB duplázás, a LB duplázás, a RB handcuff... a 19/20-as fordulóján meg már nem sok minden maradt. Heath elvileg kezdő SS, 80 tackle-re jó lehet, meglátjuk... de erre a posztra azért általában lehet waiverezni néha. Thornhill valahol be volt projectálva 65-70 tackle-lel, na ezt majd meglátjuk, valszeg az elso cutok egyike, ha talalok jobb safetyt.... de nem nagyon lattam mast aki tetszene.
Ha Neal egeszseges, szodaval elmegy, de nem vagyok teljesen elegedett a poszttal.


CB: D. King (10/181), Mitchell (22/421)

"A CB egy nagyon érdekes része ennek a játéknak, szerintem ez a legkiszámíthatatlanabb poszt mind közül." + annyit tennék hozzá, az a poszt ahova legkönnyebb waiverezni.
Általában le szoktam szarni ezt a posztot, Mitchell pick is ennek a jegyében született, viszont King-nél most stratégiát váltottam - returnerkedik-e, ez lesz a kulcs (megint az ESPN-es projection..)
Sajnos a LAC eléggé clusterfuck, de a Derwin James injury miatt szinte biztos h legalabb annyi, ha nem tobb snap jut neki, és hiba lenne őt nem játszatni... az hogy hol fog, nagy kérdés, a slot szerintem jobb mint a FS amúgy, de majd meglátjuk. A draftom egyik legnagyobb kockáztatása igy is, mert No 1 CB, es nem sikerult a runt elinditani vele. Mitchellről már irtam, meglátjuk.

K,P, HC: erdektelen - Miami HC jo volt trollkodasnak a vegen...

Klasszikus draftstrategia a reszemrol: zero RB, low priority on QBs, priority on returners, és megpróbáltam a kiemelkedő játékosokra fókuszálni (Leonard, Kelce, King)
Elégedett vagyok a LB es WR depthemmel, a QB duóval, a S és DE poszt talán sovány, RB-knel pedig bizni kell a ket handcuffban... szolid csapatnak gondolom, a 8. helyre rangsorolt ESPN, igy a PO-ert illene harcban lennunk.

Aztan meglatjuk hanyan serulnek le elso heten...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na akkor én is csatlakozok 😊

QB: Sam Darnold, és ennyi
Hát nem túl karcos, simán elbukhatom itt a szezont. Jó lenne majd egy QB fétises gyűjtögetőt találni 😊

RB: Ezekiel Elliott, Marlon Mack, Dare Ogunbowale
Zeke pusztítani fog, Mack remélhetőleg sokat lesz használva, a Tampában pedig nincs első számú futó, Arians alatt simán kinőheti magát Ogunbowale

WR: Diggs, Westbrook, Sanders, Trey Quinn, Mecole Hardman
Vannak tapasztalt profik és robbantás előtt állók is az egyvelegben. Jó kis massza ez.

TE: Ertz, Fant
Ugyancsak jó kis kombó, Ertz top3 a posztján, Wentz-el főleg. Fant pedig a csődör mellett nagyot alkothat.

DT: Akiem Hicks, Ed Oliver
Nem elit a poszt, de hozzák majd a pontokat rendesen.

DE: Justin Houston, Josh Allen
A rutin és a fiatalság kombója, ahol simán benne lehet a betli is. Boom or bust 😊

LB: Demario Davis, Thomas Davis, Anthony Walker, Lorenzo Alexander, Cameron Wake
A két Davis tackle gyár lesz, valaki meg csak beválik 3.-nak

S: Earl Thomas, Johnathan Abram, Eric Weddle
Öregek és fiatalok megint 😊 Thomas top a posztján még mindig, csak bírja ki egészségesen

CB: Pierre Desir, Logan Ryan, Bryce Callahan
Nem elit emberek, de megbízhatóan hozhatják a pontokat

K, P, HC: Wil Lutz, Johnny Hekker, Chargers Coach
Szoros meccseken jelenthetik a különbséget.

Az ESPN a 7. helyre prognosztizálja a keretet a draft után. Jó lenne hozni és PO-ba jutni 😊
Aki cserélni szeretne írjon, nem igazán van röghöz kötött ember.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sziasztok!
Én is elemzek kicsit.

QB: C. Newton (7/133), B. Roethlisberger (12/228), E. Manning (25/493) - tavaly azzal szoptam be a szezont, hogy bár alapjában véve kifejezetten jó csapatom volt szinte végig, rábíztam magam Staffordra QB poszton, gondolván hogy csak hozza a szokott számait. Hát finoman szólva nem így lett és ezáltal még a felsőház se jött össze, pedig egy közepes QB teljesítménnyel bajnoki címet nyerhettem volna. Idén ezt mindenképp ki szerettem volna védeni azzal, hogy legyen alternatíva, ha az elsőnek kiszemelttel gond van. Nem volt konkrét célpontom, Newton és BB is benne volt a kalapban, mint lehetőség, nem terveztem, hog két ilyen szintű QB is összejön, de BB lecsúszott 12/228-ig ott kifejezetten jó húzásnak gondolom már. Persze később vettem észre, h mindkettőnek 7. körben van a bye week-je, így a végére még behúztam Eli-t vésztartaléknak.

RB: L. Bell (1/13), L. Murray (8/148), F.Gore (13/253) - Első körben 13.-ra Bell-el elégedett vagyok, reméltem hogy lecsúszik valaki a reális jelöltjeim közül, Conner-nek előzetesen jobban örültem volna, de JuJu miatt talán jobb hogy így alakult. Mindenképp szerettem volna használhatóbb 2. számú futót a csapatba, de sajnos nem sikerült hozzáférni egyhez se. Nagyon nagy volt az RB run az első körökben az első 49 kiválasztottból 26 RB volt, ha jól számoltam, ami kissé váratlanul ért. Szóval itt van hiányérzet, főleg hogy eléggé prioritás volt előzetesen, hogy ne legyen 😊

WR: JuJu (2/28), V. Fuller (10/188), G. Allison (15/293) - Juju-nak örültem, hogy lecsúszott 28-ig, nem sokat gondolkodtam rajta, főleg hogy RB nem volt már értéken ekkor sem. Itt is hiányzik a második számú opció, hogy jónak lehessen nevezni a posztot, de itt nem volt tervben ennél több, nagyjából elégedett vagyok ezzel.

TE: J. Graham (18/348), T. Eifert (24/468) - Még a szokottnál is kevésbé terveztem ezzel a poszttal, mert 1-2 emberen kívül (akiket meg olyan magasan kellett volna vinni amire semmiképp se vetemedtem volna) annyira egál körülinek érzek mindenkit, hogy egyszerűen úgy láttam nem éri meg. Graham volt felírva, mint a kevés konkrét jelölt egyike, 18. körben néztem rá a TE állományra először kb, láttam hogy még bent van, úgyhogy vittem is. Eifert tartalék, ha találok fontosabb embert/posztot waiveren akkor valószínű menni fog.

DT: S. Rankins (19/373), V. Vea (20/388), A. Gotsis (26/508) - Kissé hasonlít a TE szituhoz abban az értelemben, hogy nagyon hátul kezdtem el őket húzkodni, viszont annyiban teljesen más, hogy jóval előrébb kezdtem el figyelni ezt a posztot, mert sokkal erősebbre szerettem volna kihozni, mint ami sikerült. Viszont sorban vitték ki közvetlenül előttem azokat az embereket akiket az adott körben kinéztem, elég vicces volt, hogy pont ezen a poszton járok így.

DE: M.Garrett (5/93), C.Jordan (6/108), R.Okwara (23/453) - Nem néztem még végig a többiek csapatait, de vélhetően a(z egyik) legerősebb DE párosom nekem lesz. Nem volt 100%-ban tervezett ez előre, de úgy döntöttem, h inkább húzok jó DE-t 6. körben, mint reacheljek egy RB-ért vagy WR-ért és utólag örülök, hogy így csináltam. Szerettem volna ha a 3. számú is jobb, mint Okwara, de itt is úgy jártam, mint a DT posztnál, asszem 4x egymás után vitték 2-3 húzással előttem, mint akit vittem volna.

LB: D. Jones (3/53), M. Jack (4/68), Z. Brown (9/173), J. Bostic (16/308) - Fontos poszt, tudtam hogy sokat kell áldozni érte ha azt akarom, hogy jó legyen. Ezzel a négyessel teljesen elégedett vagyok, valószínű az egyik legjobb LB állomány a ligában.

CB: T. Johnson (21/413), B. Breeland (22/428) - Hát nem agyaltam túl ezt a posztot. A CB egy nagyon érdekes része ennek a játéknak, szerintem ez a legkiszámíthatatlanabb poszt mind közül. Próbálkoztam már több taktikával itt az évek során, volt amikor komolyan áldoztam rá (nem jött be), volt amikor telibeszartam és végig működött, de általában megszenvedek vele mire összeáll a kép (ha összeáll..). Ez a két ember benne volt azok között akiket szívesen húztam volna, 20. kör fölött hozzájuk lehetett jutni, szóval előzetesen ok, aztán majd meglátjuk.

S: HaHa (11/213), K. Vaccaro (14/268), T. Edmunds (17/353) - Az én boardomon mindhárom safety-m a 15-30 közti régióba esik ami egy közepes egységet mutat és vélhetően az is lesz. Szerettem volna egy Top10-est is, akkor teljes lenne a kép, de ahhoz másik ujjat kellett volna megharapni és az jobban fájt volna. Így viszonylag kevés ráfordítással lett 3 egész jó ember, úgyhogy ár/érték arányban elégedett vagyok vele.

Nyilván kicsit vegyes a kép, meg van pár bizonytalan pont amit most még nehéz megítélni, de összességében elégedett vagyok a draftommal, egy 20 fős ligában ez megfelelőnek tűnik és szokás szerint egyértelműen a felsőházba jutás (és persze a bajnoki cím 😊 ) a cél.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Én is gyorsértékelek:

QB: Matt Ryan (5.kör), Derek Carr (14.)
Ryan-t top tier QB-nak gondolom, főleg Koetter rendszerében top 3 irányító volt, asszem 5. QB-nak vettem ki, ez rendben van. Csere QB-val biztos lehetett volna még várni, de Carr-tól én viszonylag sokat várok, lehet, hogy lesz olyan matchup, amikor inkább ő fog kezdeni. Plusz 20-as ligában csere QB nélkül maradni nem jó ómen, egy sérülés és vége a szezonnak kb.

RB: Duke Johnson (4.), Matt Breida (7.), Peyton Barber (9.), Ito Smith (19.)
Az autodraft első két körben WR-t húzott, így igazi workhorse RB nem jutott, de nem vagyok elégedetlen. Duke szerintem tanár lesz, Hyde már nem igazán veszélyes, és passzokkal is rengeteget fogják keresni, Breida csak összehozott 1000 scrimmage yardot tavaly, ennyit idén is várok tőle, Barber is inkább RB1 mint RB2 a csapatában, Ito Smith meg az előszezonban nem volt rossz, goal line melót kaphat, amilyen 3-4. számú futók mentek ott ki, ő ajándék volt.

WR: Tyreek Hill (1.), OBJ (2.), Tyrell Williams (16.), Terry McLaurin (27.)
Sose volt még egy elit WR-em sem, általában az RB-LB posztokkal szoktam kezdeni, most kipróbáljuk ezt a megoldást az autodraft első két húzása miatt. Ha nem tetszik, innen mehet majd csere, főleg, ha Williams is hozza a tavalyi számait Oaklandben is (már Carr esetén jeleztem, hogy sokat várok a Raiders O-tól). McLaurin újonc, adekvát QB nélkül, a franchise LT sztrájkol, szóval egyértelmű steal. 😊

TE: Will Dissly (24.)
A TE poszt szokás szerint a végére maradt, mindig kiment előttem az, akit adott körre kinéztem, reachelni meg nem akartam, a top 5 mögött szerintem már majdnem mindegy. Dissly ígéretesen kezdett tavaly, aztán megsérült, ha az idei szezont kibírja, erős középmezőnyre jó lehet.

DT: Denico Autry (13.), Rodney Gunter (21.)
Autry nagy kedvencem volt tavaly, 4 meccset kihagyott, és sérülten is játszott párat emellett, remélem, idén végig egészséges lesz és top 5 DT. Gunter pont ugyanazt tudja, mint az összes ebben a régióban húzott DT, néha 1-1 sack összejön neki.

DE: Olivier Vernon (12.), Sam Hubbard (15.)
Itt sajnos nem úgy jött össze a dolog, ahogy terveztem, sok kiszemeltem ment ki pár pickkel korábban, aztán mindig találtam fontosabb posztot. Vernon szerintem extra nem lesz, de stabil igen, és Hubbard is jobb lehet, mint tavaly, hogy már nem rontja a levegőt Michael Johnson a helyén. Mindenesetre ide kellhet erősítés.

LB: Cory Littleton (3.), Fred Warner (6.) Shaun Dion Hamilton (10.), Adrian Phillips (11.), Jahlani Tavai (22.)
A két Wr-es kezdés másik folyománya, hogy a szokott 3 elit LB helyett most csak 2 jutott, ennek nem örülök, de olyan reachek mentek már a közepes LB-kért is, hogy elképesztő. Littleton és Warner remélem, hozzák a tavalyi szintet, akkor nagy baj már nincs. Warner a 26. kihúzott LB volt a 6.körben... Hamilton és Tavai közül remélem, legalább az egyik lesz egy korrekt LB3, Phillips meg a jokerem, inkább S poszton fogom játszatni szerintem, de ha kell, ide is befér.

CB: Tre Flowers (18.), Byron Murphy (20.), Justin Coleman (23.)
A szokásos elhanyagolt posztom, pár olyan játékos volt csak, akit korábban húztam volna (King - köszi Igor, vagy Kareem Jackson), egyébként ezt szinte minden évben waiveren oldom meg véglegesen. Sanszosan idén is így lesz, de persze mindhárom CB, akit húztam, hatalmas fantasy potenciállal rendelkező, futás ellen is hasznos labdamágnes, top 10 potenciál, ilyesmi. 😊

S: Jessie Bates (9.), (Adrian Phillips (11.)), Karl Joseph (17.), Mike Edwars (26.)
Bates tavaly 6. legjobb safety volt, tartsa meg. 😊 Phillips S poszton érték lehet bőven, én Josephtől nagyon jó szezont várok, tavalyi év 2.felében egész értelmezhető száámokat hozott. Edwars majd kiderül, 3-4. opciónak nem kell jobb.

K: Gould (25.)
A liga legbiztosabb lábú rúgója, hátha Galoppozó visszatérésével volumen is lesz a minőség mellé.

P: Logan Cooke (28.)
Tökmindegy.

HC: Panthers (29.)
Szintén tökmindegy, majd eladom Jakehomernek, ha jó lesz a Panthers, azért, ha szar, akkor hadd legyen ő, aki kirúgja. 😊

Összegzés: Kicsit más struktúrájú csapat, mint a megszokott, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle. Azt hiszem, összességében jól mentettem a helyzetet, van néhány olyan játékos, akiben sokkal nagyobb a potenciál, mint ahol draftoltam, ha ezek közül 1-2 beválik, akkor PO megint meglehet.

Schedule: Rápillantottam az elejére, aztán inkább becsuktam, az első 4 fordulóban jön szembe braxa, Igor és Jakehomer, a tavalyi top 4 helyezettből 3... Legalább az elején jó lesz a waiver pozíció, ha döcögős lesz a rajt.

Jó szezont mindenkinek!

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Röviden a csapatomról:

Régen draftoltam már 20 fős ligában, ettől függetlenül tetszik. Ilyenkor szoktam ráb..szni.....😊

QB: Brees, Flacco: Bízva egy utolsó nagy rohamban behúztam Breest, cserének meg jó lesz Flacco,ha nem váltják le a 7. hétig....😊
RB: Kamara, Howard, Bernard, Montgomery, - Kamara TOP 3-as RB, Howardtól is többet várok, mint ők , a többiek pedig 3. nak jók
WR: Allen, Shepard, Washington, Sanu - azt gondolom ez is elmegy
TE: Weller- valakit húztam...
DT: Payne, Tuitt - a végén húztam, ahhoz képest elég jók
DE: Murphy, Lawson, Simon - ezt a posztot elhanyagoltam, a nagyobb nevek kimentek, ők maradtak
LB: Kuechly, Kendricks, Van Noy, Pratt - Elit és elit közeli, közepes kezdő, újonc csere.
S: Williams, McDougald, Harris - ez rendben van, úgy gondolom
CB: Bradberry, Joseph, Trufant - ez sem tűnik rossznak
K: Bryant
P: Cole III
HC: Steelers

Összességében tetszik, hogy mire lesz elég a Premier Leagueben az eldől......😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Minden úgy alakult ma este, hogy ne tudjak figyelni, aztán végig jelen lenni, szóval a pickjeim harmada autopick, meg se merem nézni, kiket kaptam 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ugyan még tart a móka, de jelzem, hogy az autodraft (elnéztem a kezdést egy órával...) igencsak masszív elkapó sorral áldott meg, ezért Amari Cooper és Allen Robinsonért is szívesen hallgatnék meg ajánlatokat, leginkább running back érdekelne
Göbi
Én is, de nekem egy Tyreek Hill-OBJ párost dobott. 😊 Sose volt még egy elit WR-em sem, nemhogy 2... 😊
somoskovig
Én megkaptam még Evanst és Devante Adamset is🤣
Göbi
Akkor nem szóltam 😊

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ugyan még tart a móka, de jelzem, hogy az autodraft (elnéztem a kezdést egy órával...) igencsak masszív elkapó sorral áldott meg, ezért Amari Cooper és Allen Robinsonért is szívesen hallgatnék meg ajánlatokat, leginkább running back érdekelne
Göbi
Én is, de nekem egy Tyreek Hill-OBJ párost dobott. 😊 Sose volt még egy elit WR-em sem, nemhogy 2... 😊
somoskovig
Én megkaptam még Evanst és Devante Adamset is🤣

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ugyan még tart a móka, de jelzem, hogy az autodraft (elnéztem a kezdést egy órával...) igencsak masszív elkapó sorral áldott meg, ezért Amari Cooper és Allen Robinsonért is szívesen hallgatnék meg ajánlatokat, leginkább running back érdekelne
Göbi
Én is, de nekem egy Tyreek Hill-OBJ párost dobott. 😊 Sose volt még egy elit WR-em sem, nemhogy 2... 😊

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ugyan még tart a móka, de jelzem, hogy az autodraft (elnéztem a kezdést egy órával...) igencsak masszív elkapó sorral áldott meg, ezért Amari Cooper és Allen Robinsonért is szívesen hallgatnék meg ajánlatokat, leginkább running back érdekelne

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Nemsoká bulizunk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Holnap Haribóóó izé Háborúú💪💪💪💪💪💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Jupppppi 1/1!!
| Chad Kelly-t húzzátok ki a draft boardról, ő lesz a no. 1 😀 |
Tony Adams
Hang vagy hozzá úgyis 😊
flzoli
Sok pálesz kell

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jupppppi 1/1!!
| Chad Kelly-t húzzátok ki a draft boardról, ő lesz a no. 1 😀 |
Tony Adams
Hang vagy hozzá úgyis 😊

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Engem kihagytal.
Ket ThundersNFL van 😊

Gondolom en leszek a 8.
Most latom, hogy forditott sorrend van az ujoncok utan.

Szerkesztette: schuldid
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Jupppppi 1/1!!
| Chad Kelly-t húzzátok ki a draft boardról, ő lesz a no. 1 😀 |
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát valszeg nem leszek a drafton, max a végén telefonról.
beálíltok egy autodraft stratégiát


és minden évben értetlenül látom hogy a liga még mindig 20fős...

Szerkesztette: braxa88