bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Gratulálok magamnak D-Jax a padon 31 ponttal fasza....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 714 — Retired WR
Nálam Bosa mondta be az unalmast :/
schuldid
Ez talán kiegyenlíti Freeman sérülését a párharcunkban🤪

több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nálam Bosa mondta be az unalmast :/
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ata, te milyen megfontolásból tetted tele az O-dat Falcons játékosokkal? 😀
Jakehomer
Ha jól játszanak, legalább itt örüljek nekik 😉

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
S: Neal, S. Williams, Adams

Itt ugyanaz érvényes, mind Mackre. Mindenképpen akartam egy majdnem LB számokat hozó safetyt. Három van összesen és amikor én húztam, akkor már az egyik kiment.
zinedine5
Ez gyorsan elment.
zinedine5
S: Neal, S. Williams, Adams

Itt ugyanaz érvényes, mind Mackre. Mindenképpen akartam egy majdnem LB számokat hozó safetyt. Három van összesen és amikor én húztam, akkor már az egyik kiment.
zinedine5
Ez gyorsan elment.
zinedine5
látszott, h komoly lesz 😕 azt nem értem, h mi a fasznak küldték vissza az első sérülés után..
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
S: Neal, S. Williams, Adams

Itt ugyanaz érvényes, mind Mackre. Mindenképpen akartam egy majdnem LB számokat hozó safetyt. Három van összesen és amikor én húztam, akkor már az egyik kiment.
zinedine5
Ez gyorsan elment.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ata átállt a sötét oldalra.... 😎



több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ata, te milyen megfontolásból tetted tele az O-dat Falcons játékosokkal? 😀
Jakehomer
Csak a Voodoo lehetett 😊 Azért a 2/7 még ritkán tele, de lehet h pesszimista vagyok 😉
clbass
Egy is sok, nemdebár?

Mattynek örültem, Juliónak kevésbé 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ata, te milyen megfontolásból tetted tele az O-dat Falcons játékosokkal? 😀
Jakehomer
Csak a Voodoo lehetett 😊 Azért a 2/7 még ritkán tele, de lehet h pesszimista vagyok 😉
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ata, te milyen megfontolásból tetted tele az O-dat Falcons játékosokkal? 😀

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na kiváncsi leszek az első körös emberem (Freeman) meddig lesz harcképtelen...jól indul a szezon 🤪
Göbi
Nem-nem, pihenje csak ki inkább, menjen IR-re, nehogy aztán begyulladjon a térd vagy valami komoly gond legyen!
Igor
Csak nem egy Coleman tulaj szavait hallottuk az iment? 😊
schuldid
Irrelevánsnak gondolom ezt az apróságot.. én csak jót akarok Freeman-nak, és az ember életében a legfontosabb dolog az egészség!

| de persze Coleman kaphatna hetenként 25-30 carryt és 12 targetet... |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Na kiváncsi leszek az első körös emberem (Freeman) meddig lesz harcképtelen...jól indul a szezon 🤪
Göbi
Nem-nem, pihenje csak ki inkább, menjen IR-re, nehogy aztán begyulladjon a térd vagy valami komoly gond legyen!
Igor
Csak nem egy Coleman tulaj szavait hallottuk az iment? 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na kiváncsi leszek az első körös emberem (Freeman) meddig lesz harcképtelen...jól indul a szezon 🤪
Göbi
Nem-nem, pihenje csak ki inkább, menjen IR-re, nehogy aztán begyulladjon a térd vagy valami komoly gond legyen!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Az oldalvonalon setalgatott + azt nyilatkozta hogy semmi komoly.
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 714 — Retired WR
Na kiváncsi leszek az első körös emberem (Freeman) meddig lesz harcképtelen...jól indul a szezon 🤪

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
lesz 10 pontja az LB soromnak egszer is? összesen a 3nak....
Janek
Collins sztem 10-15 pontokat fog hozni hetente, Campbell is 10 körül, igazából egy masszív LB1 kéne egy átlagos LB sorhoz, ezt simán meg lehet oldani trade vagy FA keretében sztem.

Azt nagyobb gondnak látom, hogy az autodraft ellenére az offense se lett túl erős.. pechesen alakult eléggé ahogy nézem.
Szesze
cserébe még a waiwer lista végére is rakott
Janek
Akkor ez rendesen szopóroller 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
lesz 10 pontja az LB soromnak egszer is? összesen a 3nak....
Janek
Collins sztem 10-15 pontokat fog hozni hetente, Campbell is 10 körül, igazából egy masszív LB1 kéne egy átlagos LB sorhoz, ezt simán meg lehet oldani trade vagy FA keretében sztem.

Azt nagyobb gondnak látom, hogy az autodraft ellenére az offense se lett túl erős.. pechesen alakult eléggé ahogy nézem.
Szesze
cserébe még a waiwer lista végére is rakott

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
lesz 10 pontja az LB soromnak egszer is? összesen a 3nak....
Janek
Collins sztem 10-15 pontokat fog hozni hetente, Campbell is 10 körül, igazából egy masszív LB1 kéne egy átlagos LB sorhoz, ezt simán meg lehet oldani trade vagy FA keretében sztem.

Azt nagyobb gondnak látom, hogy az autodraft ellenére az offense se lett túl erős.. pechesen alakult eléggé ahogy nézem.

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
lesz 10 pontja az LB soromnak egszer is? összesen a 3nak....

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
DT: 21/413 Derek Farkase

Ezt a posztot hanyagolni szoktam, de mindkét játékosban remélem nem 2 pontos átlag ragad meg
ThundersNFL
Ez ki a tököm??? 😊
somoskovig
Wolfe
Szesze
Szeszének jár egy üveg Sétáló Jancsi és 1 karton Heineken 😊
ThundersNFL
Bazz... Elég fáradt vagyok a jelek szerint. 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
DT: 21/413 Derek Farkase

Ezt a posztot hanyagolni szoktam, de mindkét játékosban remélem nem 2 pontos átlag ragad meg
ThundersNFL
Ez ki a tököm??? 😊
somoskovig
Wolfe
Szesze
Szeszének jár egy üveg Sétáló Jancsi és 1 karton Heineken 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
DT: 21/413 Derek Farkase

Ezt a posztot hanyagolni szoktam, de mindkét játékosban remélem nem 2 pontos átlag ragad meg
ThundersNFL
Ez ki a tököm??? 😊
somoskovig
Wolfe
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
DT: 21/413 Derek Farkase

Ezt a posztot hanyagolni szoktam, de mindkét játékosban remélem nem 2 pontos átlag ragad meg
ThundersNFL
Ez ki a tököm??? 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Jön az én agymenésem:

QB: 2/28 Aaron Rodgers, 23/453 Josh Allen

Nem akartam korán QB-t húzni erre tessék friss szerződéses Áron bácsi jött. Lehet még csúszott volna 1 kört, de elit QB-t akartam hát tessék. Amilyen fasza a Bills fala Allen hamarabb lesz kezdő mint az Petermann gondolná. Ha talán mégsem akkor menni kell QB nézőbe

RB: 3/53 Alfred Morris, 4/68 Carlos Hyde, 8/148 James White, 18/348 Austin Ekeler

McKinnon sajnálatos kiesésével Morrisnak nagyobb szerep jut ( legalábbis remélem) és mivel Breida sem full egészséges még remélem passzentos lesz. Hydenál vacilláltam, hogy RB vagy más posztra húzzak de maradt dr. Jekill szörny formája bízok benne igaz a tavalyi szezonja sem volt vmi fényes, White a 8-dik körös húzása rendben van mert Burkhead sem egészséges és Hill még új valamint Edelmann sincs még így TB keresheti bőven a rövid passzaival, Ekeler meg már tavaly is mutatott szép dolgokat idén remélem folytatja

WR: 10/188 Kenny Stills, 16/308 Allen Hurns, 14/268 Minitron, 24/468 D-Jax

Lehetett volna jobb is és rosszabb is. Stillstől sokat várok aztán lehet, hogy akkora bust lesz mint ide Baktalórántháza, Hurns húzása autopick volt, hogy mire lehet képes azt nálam szakavatottabb emberek majd megmondják, Edelman eltiltással kezd, de utána lesz lehetősége bőven állatkodni és az ősöreg D-Jax backupnak elmegy aztán ki tudja tol egy All Pro szezont 😊

TE: 25/493 Vance McDonald ezt a posztot hagytam is, pár pont csak csurran-cseppen majd....

DT: 15/293 Grady Jarrett, 21/413 Derek Farkase

Ezt a posztot hanyagolni szoktam, de mindkét játékosban remélem nem 2 pontos átlag ragad meg

DE: 7/133 Trey Flowers, 19/373 Michael Brockers, 20/388 Vinny Curry

Flowerst nagyon korai volt, remélem beváltja a hozzáfűzött reményeket, amíg Donaldot hatan birkozzák le addig Brockersnek lesz helye hentelni... vagy nem 😊 Curry backupnak ideális.

LB: 1/13 Bobby Wagner, 5/93 Denzel Perryman, 6/108 Mason Foster, 17/333 Justin Houston, 26/508 Ja'Whaun Bentley

Wagner húzásával jött is a már megint? felkiáltás... most 10 helyet csúszott tavaly 1/3 volt most 1/13
Tavaly top3-as volt remélem nem lesz rosszabb mint top5. Korai húzás volt nagyon mert lehet a harmadik körben is elértem volna, de nem mint ahogy Sonny Weawer is megmondta LB bármi áron. Perryman és Foster gyorsan érkeztek mert LB run indult, hogy kapaszkodni kellett... Kezdő LB sor sok szódával elmegy Houston középhátsó húzása még jól is elsülhet és Bentley ha pályára kerül és olyan minőséget képvisel mint autó druszája akkor nagy baj nem lehet.

CB: 12/228 Marshon Lattimore, 13/253 A. J. Bouye,

Gyorsan letudtam a CB posztot, de ide backup kell mert bye week ugye lesz majd nekik. Lattimore ha hozza a legalább a rookie évét akkor bingo és Bouye hozzá a tavalyit akkor a poszt rendben van.

S: 9/173 Jahleel Addae, 11/213 Eric Weddle

Korai húzások, de bízok bennük. Mindketten hoznak egy TOP20-as átlagot akkor a fejem nem fog fájni, de ide is kell majd backup ember.

K: 22/428 Chris Boswell Lóvé megvan csak mindig találjon a póznák közé 😊

P: 29/573 Britton Colquitt Ha Browns O szar lesz akkor bőven fog rúgdosni

HC vót kettyő is de évek óta nem használom szóval repcsiztek is

Köszönöm ha elolvastad ezt a sok marhaságot amit írtam.

Cél idén is az 1 osztályú tagság megőrzése...ezzel a kerettel? Mázli is kell bőven hozzá....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Thomas hold out vége. Ezzel meg is lett a második elit S. 😀