bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
QB: Brady, Rosen

Mivel kb. minden ötödik percben megállt a rendszer nálam, ha listákat akartam változtatni, akkor pluszban is, ezért az elején beszoptam és időzavarba keveredtem és ennek is eredménye Brady. (Akartam őt húzni max nem az elsőben)

RB: A. Collins, D. Martin, Yeldon, Foreman

Egy kezdő. plusz két (3) csere. Collinsnál fáztam, hogy lecsúszik-e mert kb. az utolsó olyan kezdő futó volt, akit szerettem volna.

WR, Hill, Cobb, Kupp, T. Williams

Itt van 3 kezdő, egy 1. WR, meg 2 2.WR. Hillben ott a potenciál a nagy játékokra.

TE: J. Reed, J. Cook

Ezt meglátjuk. Semmi különös.

DE: Mack, Golden, Hand

Ide mindenképpen akartam egy nagy nevet, ezért előrébb húztam Macket. Ő majdnem LB számokat hoz, ezen a poszton. Ezt várnám tőle. Golden remélem visszatér a 16-os formához. (12 sack, 51 tackle)

DT: Harrrison, C. Jones,

Harrisont már évek óra húzom. Stabilan hozza a pontokat, Jonest majd meglátjuk.

LB: Whitehead, Wright, McMillan, Bradham

Nem nagy nevek, de elvileg mind 3 down player.

CB: Bradberry, Carrie

Két kezdő, Ennyi. Ez feladott poszt.

S: Neal, S. Williams, Adams

Itt ugyanaz érvényes, mind Mackre. Mindenképpen akartam egy majdnem LB számokat hozó safetyt. Három van összesen és amikor én húztam, akkor már az egyik kiment.

K: Gost

P, HC
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Idén félig voltam csak, mert telóról toltam. Nem tudom, hogy örüljek vagy sírjak. Majd meglátjuk.

QB: Andy Dalton és Sam Darnold

Andy tud 20 pont felett termelni és idén elvileg jobb lesz a fala is. Darnold pedig jó lesz back up-nak. Nem szántam nagy fontosságot erre a posztra.

RB: Royce Freeman, Duke Johnson, Giovani Bernard, Rob Kelley

Freeman-ről annyit áradoztak, be kellett próbálnom, Duke és Gio pedig hozhatnak pontokat, mivel mind2-en pass catcher RB-k. Kelley figyeljétek meg kezdő lesz majd

WR: Deandre Hopkins, Christian Kirk, Taywan Taylor, James Washington

Hopkins no brainer, Kirk jó számokat fog hozni, ha Johnson miatt tömni kell majd a Cards ellen a box-ot. Taylor és Washington pedig project-ek. Vagy bejön vagy kuka.

TE: Austin Seferian-Jenkins

Teljesen elhanyagoltam, Jags és hatékony TE sor úgysincs

DT: Kawann Short, Gino Atkins és Maurice Hurst

nagyon erősnek érzem ezt a sort. Főleg Hurst lepett meg, hogy benn maradt

DE: Yannick Ngakoue, Preston Smith

Mind2 tud nagy meccseket produkálni, mivel telefonról toltam , nem vettem észre hogy Ingram nem DE ( tavaly az volt). Nem értem miért nem az idén, akkor ez a sor premier sor lenne

LB: Deion Jones, Myles Jack, Kiko Alonso, Melvin Ingram ( lol), Patrick Owanusor

Idén nagyon nem lehetett hátsó körökben kukázni, ezért örülök annak, hogy Jones és Alonso nálam kötött ki. Jack elvileg Top30-as LB. Owanusor meg fene se tudja

CB: Darius Slay, Byron Jones

Jons ha safety lesz mégis, akkor nagy fogás, Slay pedig Top 10 CB. Jó poszt is lehet

S: Glover Quin, Andrew Sendejo, Earl Thomas

Ha Thomas visszatér ,akkor ez igen jó 3-as, Quin elit, Sendejo erős közép

Spec team. Szerintem nem rosszak

Cél a PO részvétel, de ez nagyban fog függni megint a napi formáktól.
Vélemények?

Jó szórakozást mindenkinek idénre is! 😊
Toto21
A védelem szerintem kifejezetten erős, a támadóknál azért vannak komolyabb kérdőjelek.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Idén félig voltam csak, mert telóról toltam. Nem tudom, hogy örüljek vagy sírjak. Majd meglátjuk.

QB: Andy Dalton és Sam Darnold

Andy tud 20 pont felett termelni és idén elvileg jobb lesz a fala is. Darnold pedig jó lesz back up-nak. Nem szántam nagy fontosságot erre a posztra.

RB: Royce Freeman, Duke Johnson, Giovani Bernard, Rob Kelley

Freeman-ről annyit áradoztak, be kellett próbálnom, Duke és Gio pedig hozhatnak pontokat, mivel mind2-en pass catcher RB-k. Kelley figyeljétek meg kezdő lesz majd

WR: Deandre Hopkins, Christian Kirk, Taywan Taylor, James Washington

Hopkins no brainer, Kirk jó számokat fog hozni, ha Johnson miatt tömni kell majd a Cards ellen a box-ot. Taylor és Washington pedig project-ek. Vagy bejön vagy kuka.

TE: Austin Seferian-Jenkins

Teljesen elhanyagoltam, Jags és hatékony TE sor úgysincs

DT: Kawann Short, Gino Atkins és Maurice Hurst

nagyon erősnek érzem ezt a sort. Főleg Hurst lepett meg, hogy benn maradt

DE: Yannick Ngakoue, Preston Smith

Mind2 tud nagy meccseket produkálni, mivel telefonról toltam , nem vettem észre hogy Ingram nem DE ( tavaly az volt). Nem értem miért nem az idén, akkor ez a sor premier sor lenne

LB: Deion Jones, Myles Jack, Kiko Alonso, Melvin Ingram ( lol), Patrick Owanusor

Idén nagyon nem lehetett hátsó körökben kukázni, ezért örülök annak, hogy Jones és Alonso nálam kötött ki. Jack elvileg Top30-as LB. Owanusor meg fene se tudja

CB: Darius Slay, Byron Jones

Jons ha safety lesz mégis, akkor nagy fogás, Slay pedig Top 10 CB. Jó poszt is lehet

S: Glover Quin, Andrew Sendejo, Earl Thomas

Ha Thomas visszatér ,akkor ez igen jó 3-as, Quin elit, Sendejo erős közép

Spec team. Szerintem nem rosszak

Cél a PO részvétel, de ez nagyban fog függni megint a napi formáktól.
Vélemények?

Jó szórakozást mindenkinek idénre is! 😊
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Csapatomról, röviden:

empty taxi
Mondjuk az biztos nem segített, hogy kb. 382-szer léptél ki-be menetközben 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Csapatomról, röviden:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Érték-Elek:
QB: Watson 5/96, Winston 17/336
- Watson ha olyan lesz mint tavaly és nem sérül meg, akkor a legnagyobb húzás lehet...ha nem akkor ott lesz Winston az eltiltása után (ugyanakkor cserealapnak sem rossz, tehát ha valakit majd érdekel, akkor írjon bátran)
RB: Freeman 1/16, Carson 3/56
- eldöntöttem, hogy bármi lesz, RB-t húzok...Freeman volt az elérhető legerősebb. Carsont már tavaly is megnéztem volna, kíváncsi vagyok rá,
WR: Hilton 2/25, Jeffrey 4/65, Benjamin 10/185, Moncrief 22/425, 27/536 Dez Bryant
- Kezdtem harapdálni az ujjam TY húzása előtt pár pickkel, hiszen láttam, hogy Green még bent van és nagyon agyaltam, hogy melyiküket húznám. Végül A.J pont előttem végül kiment, így egyértelmű választás lett. Jeffrey szerintem nagy steal a kétmeccsese várható pihije ellenére. Benjamin régen nagy kedvencem volt, igazából csak Jeffrey várható pihenése miatt húztam most be
TE: Olsen 8/145, Gates 23/456
- A liga talán 3. legjobb TE-je itt ajándék szerintem, Gates pedig "jó az öreg a háznál" dolog
DE: Stephon Tuitt 15/296, Fowler Jr 20/385 Anthony Zettel 26/505
- Tuitt steal szerintem, Fowler eltiltás után robbanthat
DT: Buckner 12/225, Dareus 13/256
- Bucker top DT mint ahogyan Dareus is
LB: Lee 6/105, Ragland 7/136, Jaylon Smith 9/176, TEO 21/416, Robertson 24/465
- az LB sorom szerintem bombaerősre sikeredett, kezdő srácok nagy potenciállal, sokat várok ettől az egységtől
CB: Tre'Davious White 14/265, Logan Ryan 16/305, Moore 25/496
- Ezzel az egységgel nem sokat vacakoltam...meglátjuk milyen lesz
S: Mathieu 11/216, Hooker 18/345
- Honey B óriás kedvencem, itt nem engedhettem el, Hooker úgy érzem GIGASTEAL lesz
K: Tucker 19/376
- elitrugó sokat érhet
Göbi
Érdekes én pont az általad bombaerősnek titulált LB sorodat látom a leginkább gyenge láncszemnek. Na majd kiderül.
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Érték-Elek:
QB: Watson 5/96, Winston 17/336
- Watson ha olyan lesz mint tavaly és nem sérül meg, akkor a legnagyobb húzás lehet...ha nem akkor ott lesz Winston az eltiltása után (ugyanakkor cserealapnak sem rossz, tehát ha valakit majd érdekel, akkor írjon bátran)
RB: Freeman 1/16, Carson 3/56
- eldöntöttem, hogy bármi lesz, RB-t húzok...Freeman volt az elérhető legerősebb. Carsont már tavaly is megnéztem volna, kíváncsi vagyok rá,
WR: Hilton 2/25, Jeffrey 4/65, Benjamin 10/185, Moncrief 22/425, 27/536 Dez Bryant
- Kezdtem harapdálni az ujjam TY húzása előtt pár pickkel, hiszen láttam, hogy Green még bent van és nagyon agyaltam, hogy melyiküket húznám. Végül A.J pont előttem végül kiment, így egyértelmű választás lett. Jeffrey szerintem nagy steal a kétmeccsese várható pihije ellenére. Benjamin régen nagy kedvencem volt, igazából csak Jeffrey várható pihenése miatt húztam most be
TE: Olsen 8/145, Gates 23/456
- A liga talán 3. legjobb TE-je itt ajándék szerintem, Gates pedig "jó az öreg a háznál" dolog
DE: Stephon Tuitt 15/296, Fowler Jr 20/385 Anthony Zettel 26/505
- Tuitt steal szerintem, Fowler eltiltás után robbanthat
DT: Buckner 12/225, Dareus 13/256
- Bucker top DT mint ahogyan Dareus is
LB: Lee 6/105, Ragland 7/136, Jaylon Smith 9/176, TEO 21/416, Robertson 24/465
- az LB sorom szerintem bombaerősre sikeredett, kezdő srácok nagy potenciállal, sokat várok ettől az egységtől
CB: Tre'Davious White 14/265, Logan Ryan 16/305, Moore 25/496
- Ezzel az egységgel nem sokat vacakoltam...meglátjuk milyen lesz
S: Mathieu 11/216, Hooker 18/345
- Honey B óriás kedvencem, itt nem engedhettem el, Hooker úgy érzem GIGASTEAL lesz
K: Tucker 19/376
- elitrugó sokat érhet

több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nalam roviden.

QB: Dak es Bortles
Ezt elb*tam. Raerosen huzogattam az embereket es a QB poszt teljesen kiment a fejembol.
Atlagosan egy 16 fos liganal meg boven van hasznalhato QB a 10. korben, de itt mas a leanyzo fekvese.
Mondjuk ha azt nezzuk hogy 12. korben huztam Dak-ot es 18.-ban Bortles-t akkor csak kicsit szar.
Nyilvan ev kozben szuksegem lesz egy epkezlab QB-ra.

RB: 1&6 Johnson & Johnson (ARI & DET) es 17. Jones (GB)
DET Johnson-tol jo szamokat varok iden, illetve Jones is kezdo lesz szerintem az ev kozepe fele miutan leserul/ nem hozza a szamokat Williams.

WR: 2. Diggs, 9. Watkins, 10. J. Nelson, 21. Amendola, 22. Callaway
Diggs mellett kitartok mar par eve, pedig nem szeretem ha faj. Watkins BPA volt, Nelson-nal elojottek az emlekek, Amendola gyors huzas volt mert elvittek a cuff RB-t pont elottem, de az erdekes a 22. koros Callaway, aki Amendola-nal jutott eszembe, szerintem steal. Gordonka ugyse lesz jo (bocsi Miki), es elvileg kezd a hetvegen Gordon visszaterte ellenere.

TE: 11. Engram, 25. B. Watson
TE poszt is elfelejtodott, bepanikolt huzas volt Engram.

DT: 14. Wilkerson, 23. Pierce
DT posztra sose tudtam jol huzni, egy korai Wilkerson es egy kesoi Pierce. Majd ev kozben potolom, talan.

DE: 4. Bosa, 8. JPP
A harmadik kortol beindult nagy LB, DE rush-ra reagalni kellett. Korai volt mindketto, de ki van pipalva a poszt.

LB: 3. Kuechly, 7. Williams, 19. Chubb, 24. Suggs, 26. Ebukam
Roviden borzalmas, hosszabban nagyon borzalmas. Minden evben az eros LB sor a nevjegyem.
2 top LB-vel, illetve a harmadik is every down. Ez az LB rush ami a drafton ment kegyetlen volt.
15. kor korul lattam meg hogy nem lesz harmadik LB-m. Igy maradtak a feltorekvok meg egy oreg roka (hollo).

CB:15. Darby, 16. Fuller
A lenyeg hogy be van toltve, ha valaki kiesik ideny kozben, akkor CB poszton viszonylag egyszeru potolni.
Darby-t mar ismerem, masik ligakban rookie kora ota velem volt. Fuller miatt egyszer 1 ponttal vesztettem.

S: 5. Jones, 13. Swearinger, 20. Conte
Jones, mert kellett egy huzonev, Swearinger BPA volt, Conte, hogy legyen egy erosebb csere.

(Sorry a sok szerkesztesert, de meg nagyon reggel van)

Szerkesztette: schuldid
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
En nem ertekelem majd küzdök!

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
clbass
Te leszel az én emberem trade-re 2-3 hét múlva szerintem. 😊
somoskovig
Én már most benne vagyok 😉
clbass
Én még várnék, amíg tisztázódik, hogy kire mennyire lehet számítani, építeni.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Vicces 1/1-nek lenni, de a szitu ugyanaz mint clbass-nál - 39 pick után húzok kettőt. Így lehetetlen reagálni bármilyen run-ra. Újoncként a profik közt, hát, fel kellett kötni a gatyót:

QB: Brees 2/40, Mayfield 25/481
Kiment az első két körben Brady, ARod és Wilson is, muszáj volt QB-t húznom, nem volt jobb megoldás mint Drew Brees. A csere meg lehet jó lesz, biztosan bevetik szezon közepén. HoF és future HoF egység.

RB: Gurley 1/1, Breida 8/160, Powell 12/240
Az első sima ügy volt, Breida is jó lehet még, Bilal Powell meg remélem goalline szitukban kap majd labdákat, nehogy Darnold elszúrja...

WR: Thielen 3/41, Robby Anderson 6/120, Sanu 11/201, Meredith 23/441
Értelmes elkapó sem sok maradt a harmadik körre, Thielen BPA volt, majd a hatodik körben Robby is, aki tavaly már megmutatta, elég gyors és ügyes is. Sanu lesz a FLEX, a végén Meredith már csak homer húzás volt.

TE: Jack Doyle 13/241, Seals-Jones 29/561
Nem láttam mást, akit itt húztam volna, a Maddenben jól nyomta Doyle 😀 Az utolsó körben már kész voltam, mellényomtam, John Kelly futó lett volna a célpont, de Seals-Jones lett... Kezdőm van, majd a bye weekre szerzek valakit.

DT: Brent Urban 17/321, Jarran Reed 18/360
Egymás után kipipáltam a DT line-t is, erős közepesre talán jó lesz. Nem szeretem ezt a posztot, cserélem is gyakran, hetente is akár. Nincs nagy jelentősége nálam.

DE: Cameron Wake 16/320, Davenport 20/400
Wake itt szerintem aranyat ért, Davenport meg első körös picket ért, van benne bizalom. Talán ez jobban sikerült egység, mint az előző.

LB: , Trvathan 4/80, Avery Williamson 5/81, Derrick Johnson 10/200, Mercilus 22/440 Nick Perry 24/480
A negyedik körben és az ötödikben már muszáj volt LB-t húzni, ezt is terveztem. BPA mindkettő, jók is lesznek. Johnson a 10. körben még jó volt, meg is van a kezdőtrió. A két utolsó LB már csak a létszámnak szól, OLB-ként nem lesznek nagy ászok. Majd waiveren kukázok valakiket szezon közben.

S: Poyer 7/121, Church 9/161, Eddie Jackson 21/401
Tavaly is elit volt Poyer, örültem, hogy még benn volt, két körrel később Church is megvolt még. Stabil kezdőcsapat, igazi pontgyártók. Eddie előtt itt a lehetőség, nagy reményeket fűzök hozzá. Ez jó egység lett.

CB: Kendall Fuller 14/280, Trumaine Johnson 15/281, Sherman 19/361
Túl messze voltak a pickjeim, ezért egymás utáni húzásokkal egy-egy egységet próbáltam megoldani, ha már láttam, hogy elkezdtétek húzni az adott poszt jobbjait. Ez is korrekt lett, Sherman lehet már nem gyors, de szerelni tud, lehet idén végre fantasy ász lesz, a sok engedett elkapás miatt?

K: Janikowski 26/520
Gyakran cserélgetem a posztot, örülök, hogy az öreg még játszik, így megérdemeltem kapott szerződést

P: Dustin Colquitt 27/521
Egyértelműen elit.

HC: Ravens 28/560
Lehet kidobom őket, bár ha idén végre jók lesznek, a néhány pont is fontos lehet már most, az első héten is.



több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
clbass
Te leszel az én emberem trade-re 2-3 hét múlva szerintem. 😊
somoskovig
Én már most benne vagyok 😉
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
clbass
Te leszel az én emberem trade-re 2-3 hét múlva szerintem. 😊

több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Borzasztó volt a 20. helyről draftolni 😕 Képtelen voltam lereagálni az utolsó pillanatban előttem kipörgő kiszemeltek pótlását...janos-t csókoltatom! Michael Thomas-nál még csak felszisszentem, Anthony Hitchens-nél már csaptam egyet, Ken Crawley már káromkodós volt, Jordan Wilkins-nél pedig már el is engedtem.
Ezzel a csapattal most nem leszek bajnok az biztos...Egy nagy adag szerencsével talán PO lehet, de a realitás a küzdelem a bentmaradásért :/

QB: J. Garoppolo (7/140)
Egy offseason-nyi munka után a tavaly év végi számai csak emelkedni fognak. A kezdő futójuk kidőlt, ami még több terhet rakhat a vállára...remélem elbírja. Lehetett volna talán később is húzni, de úgy hogy 38 pick-enként húztam, muszály volt néha elébe menni a dolgoknak

RB: C. McCaffrey (1/20), J. Mixon (1/21), C. Ivory (19/380)
Alapterv volt az első két kör RB. A következő pickem a 60. lett volna, ahol már nem találok kezdő kalibert.
CMC meglepett, hogy bent volt még! Kamara féle szezont várok tőle, nem csodálkoznék egy TOP5-ön.
A bentlévők közül Mixon-ban láttam a legnagyobb poteciált. 13. RB-ként szerintem a helyén vittem.
McCoy handcuff-jánál többre már nem futotta a padra

WR: J. Gordon (3/60), C. Davis (3/61), M. Goodwin (6/101), Keelan Cole (13/360), Tre'Quan Smith (16/301)
Gordon a tipik Hi risk - hi reward választásom. Tavaly Allen-nél bejött, a bentlévők közül egyedül benne láttam akár egy TOP10 lehetőségét. Az az ember egy szörny, remélem még egyszer összerakja magát 😉
Davis a tavalyi felvezetés után szerintem, ha be nem is robban, de hozni fog egy 1000+ yardos szezont.
Goodwin-t kimondottan szerettem volna megszerezni, mint a QB-m kedvenc játszópajtása. Perverz módon szeretem a QB-WR combot 😛 Cole és Smith két komoly sleeperem.

TE: David Njoku (14/261)
Soha nem reagálom túl a TE kérdést. Még jól is elsülhet.

DT: Nathan Shepherd (21/420), Eddie Goldman (23/460)
Az előző megállapítás itt hatványozottan igaz

DE: Derek Barnett (17/340), Arik Armstead (18/341), Noah Spence (28/541)
Erősen bebambultam, mire észbe kaptam már késő volt.

LB: Demario Davis (5/100), Matt Milano (9/180), Darius Leonard (11/220), J. Bostic (12/221), H. Reddick (15/300)
Hát ez nagyon gázra sikerült 😕 Arra, hogy az 5. kör végén már nem lesz TOP20 környéki LB arra nem számítottam. Davis után így behúztam a féket és maradtak az elvileg 3 down sleeper pickek. Ha az 5 playaból 3 hozna egy stabil 14-15ös átlagot, már nagyon boldog lennék. Lehetőség van bennük, de ide kell a mák gazdagon

CB: Ahkello Witherspoon (22/421), Desmond Trufant (26/501)
Szvsz a leginkább matchup függő poszt, ami nálam mindig hatalmas fluktuációval jár.

S: Lamarcus Joyner (8/141), Derwin James (10/181), Jabrill Peppers (20/381), Terrell Edmunds (25/500)
Egy olyan vaddisznó fal mögött mint a kosoknál lesz, egy FS-nek is van létjogosultsága. Egy Chargers SS is mindig jól csengett, amit most párosítani lehet James tehetségével. Peppers, Edmunds sleeper

K: Lutz (24/461)
Homer pick, aki történetesen elit is 😉

P: Thomas Morstead (27/540)
Ez csak sima homer 😛
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
QB: Rivers (4/67), Cam (6/107)

Nem nagyon volt stratégiám, illetve a szokásos: RB+LB heavy top a többi meg majd alakul, na ehhez képest a negyedik körben sikerült mellényomnom és egy minimum kétkörös reachcsel behúzni Riverst. A háttere a dolognak az, hogy két ligában egyszerre draftoltam, amott éppen a kritikus középső körök mentek és mivel 1/1 voltam, két emberre való queue-t kellett mindig összedobni, megcsúsztam vele, itt meg Igor a bekészített Sean Lee-t pont előttem halászta ki. Full pánik mód, keresgéltem az lb-k között, de nem éreztem senkit elég jónak itt, aztán valahogy rányomtam Riversre, már nem is tudom, hogy kerültem oda 😀 Úgy gondoltam, mivel már elbaszódott a draft, akkor menjen a double dip a'la Gettleman 😊 Cam a 6. körben kurva nagy steal btw.

RB: Hunt (1/14), Drake (2/27), Peterson (13/254), Murphy (29/574)

Az első körben kicsit meginogtam, mert ott volt még OBJ és Gronk, de én annyira nem hiszek a korai Gronk húzás hasznosságában, OBJ meg hiába lényegesen jobb, mint Hunt, nem rb 😊 Meg hát Igor már mikor megmondta, hogy Hunt bust lesz, így nem kérdés, hogy kellett. Drake a második körben so-so value, de ha úgy nézem RB15-ként jött, úgy szerintem kimondottan jó. AP blöff, de ott nem volt jobb ötletem, Murphy meg utolsó pickkel akár be is jöhet, Shady és Ivory van előtte, egyik se életbiztosítás.

WR: Shepard (9/174), Gallup (12/227), Samuel (20/387), Pryor (24/467)

Eleve nem a WR-ekre helyeztem a hangsúlyt, és a Rivers mellényomás után egyértelmű volt, hogy idén ez kuka poszt lesz, illetve részben azért húztam Camet, hogy majd ha jönnek a qb sérülések, akkor lecápázok valakit egy elit wr-re az egyik irányítómmal 😊 Shepard ott jó value volt, Gallup reach, nem sok időm maradt arra a pickre, de annyira nem bánom. Samuel óriási sleeper, Pryor meg vitán felül elit.

TE: Brate (17/334)

Leszartam a posztot, ugorgyunk.

DL: Lawrence (8/147), Casey (11/214), Cox (15/294), Gregory (22/427), Clayborn (23/454)

Nem volt prioritás a DL, de nagyon elkezdtek fogyni a DE-k, úgyhogy Lawrence-t gyorsan berántottam, aztán addig-addig táraztam a többi DE-t, akiket mindig reachnek éreztem, hogy elfogyott mindenki... Gregory mondjuk óriási potenciál, de egy csapatból két DE ritkán jó jel, úgyhogy hoztam Claybornt is, aki gondolom, játszani se fog 😊 A DT-knél jobban figyeltem, hogy top10 körüli embereket hozzak, és lehetőleg ne reacheljek túl nagyot értük, Casey talán korai lett, de Cox jó értéknek tűnik.

LB: Martinez (3/54), Woodyard (5/94), Vigil (14/267), TD (18/347)

Ha nem baszom el a negyedik kört, akkor ez sokkal erősebb unit lenne, de így se tragikus. Martinez a harmadik kör vége felé már korrekt érték. A 3-5. körben rengeteg LB ment ki, Woodyard már a 24. volt, ahol megintcsak jó értéknek gondolom. Ahogy a többiek is írták, a középső körökben nem nagyon lehetett már LB-t értékén húzni, úgyhogy vártam én is, Vigil a 14. körben nekem tetszik. TD nagy kérdőjel, Panthers fanként jobban szeretném, ha Shaq lenne a permanens kezdő, de Riveránál nem egyértelmű, úgyhogy egy picket megért.

DB: Baker (7/134), Tartt (10/187), Ramsey (16/307), Jenkins (21/414), Dunbar (25/494), Searcy (26/507)

Akartam két jó safetyt, bár a 7. kört korainak érzem Bakerért, ellenben már az 5. safety volt, aki kiment, az meg elég sanszos, hogy top5-ben lesz pontban, úgyhogy nem bánom. Tartt hasonló, nem igazán akartam a 10. körben safetyt húzni, de S17-nek meg nem rossz ő. A cornerek no comment, nem áldoztam rájuk fontos picket, Ramseyre remélhetőleg sokat dobálnak majd, amúgy a secondary az, ahova mindig a legtöbbet kukázok, ez várhatóan idén sem lesz másképp.

Perception is reality.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Egy erős LB-közepes WR párost cserélnék egy erős WR-közepes LB párosra egyébként.
somoskovig
Van közepes WR-ed? 😮
Igor
Mondjuk nem cserélnék WR-sort veled. 😊

Egyébként ez az ideális WR-sor, még húzok hozzá egyet waiveren, aztán lesz 5 olyan WR, akik közül kettő minden fordulóban megcsinál 10 pontot, nyilván egyszer se fogom eltalálni a kezdőt.

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
amugy miért 20csapatosak ezek a ligák? eszméletlenül sok ez, rohadt hosszú unalmas draft, nem játszol mindenkivel a szezon alatt, pár poszton nincs értelmes csere, stb...
sok értelme nincs..
braxa88
Én azért szeretem ezt a ligaméretet mert ezen a ponton már előjön az, hogy valahol meg kell harapnod az ujjad.

Jóval nagyobb kihívás (főleg IDP szempontból, de QB/RB terén is), mint akár egy 16 csapatos liga, ahol elvileg kényelmesen lehet mindig backup QB-d, 3rd down RB-d, és jóval könnyebb waiverezni is, mert nem 1 v 2 játékos lesz kint szabadon a poszton egy hétvége után, hanem minimum 4-5.

Ebben a ligában már benne van, hogy előre be kell tárazni egy potenciálisan breakout 3 down LB-t, vagy RB-t, mert ha jól áll a csapat, úgyse fogod tudni elvinni waiveren...

Megértem, hogy ez lehet h kisebbségi vélemény (bár sztem kb 50/50 split lehet a vélemények közt ebben a ligában a korábbi tapasztalatok alapján), és sokak számára frusztráló lehet, hogy mindenki ott ül a rostereken és senki nincs az FA listan.. de standard 12 csapatos ligát bármikor, bárhol talál az ember.
Igor
Tök egyetértek, ez így elég nagy kihívás, persze egy sérüléshullám bármikor hazavágja az embert, mert nehéz pótolni, de sokkal több variációra kell készülni, jobban oda kell figyelni olyan apróságokra, mint bye week, stb.

Mondjuk ami nem jó, hogy aki 1-2. héten veszít, az a waiver javából eléggé túl tudja erősíteni a csapatát, pont a kevés használható játékos miatt nem mindegy, hogy 3. vagy 18. helyen waiverezel a szezon elején, amikor kiderül néhány játékosról, hogy sokkal több szerepe lesz, mint korábban sejteni lehetett.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
amugy miért 20csapatosak ezek a ligák? eszméletlenül sok ez, rohadt hosszú unalmas draft, nem játszol mindenkivel a szezon alatt, pár poszton nincs értelmes csere, stb...
sok értelme nincs..
braxa88
Én azért szeretem ezt a ligaméretet mert ezen a ponton már előjön az, hogy valahol meg kell harapnod az ujjad.

Jóval nagyobb kihívás (főleg IDP szempontból, de QB/RB terén is), mint akár egy 16 csapatos liga, ahol elvileg kényelmesen lehet mindig backup QB-d, 3rd down RB-d, és jóval könnyebb waiverezni is, mert nem 1 v 2 játékos lesz kint szabadon a poszton egy hétvége után, hanem minimum 4-5.

Ebben a ligában már benne van, hogy előre be kell tárazni egy potenciálisan breakout 3 down LB-t, vagy RB-t, mert ha jól áll a csapat, úgyse fogod tudni elvinni waiveren...

Megértem, hogy ez lehet h kisebbségi vélemény (bár sztem kb 50/50 split lehet a vélemények közt ebben a ligában a korábbi tapasztalatok alapján), és sokak számára frusztráló lehet, hogy mindenki ott ül a rostereken és senki nincs az FA listan.. de standard 12 csapatos ligát bármikor, bárhol talál az ember.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
John Ross + Telvin Smith?
Kájzerszóze
Ahhoz nagyon jo ellenajánlat kell, hogy smith menjen 😊
somoskovig
küldtem is egyet 😀 verhetetlen! Ross eddig minusz pontokat termelt, szóval ő lerontja Smith értékét 😀
Kájzerszóze
Kizárt. 😊 Sajnos nincs olyan WR-ed, akiért Smith-t odaadnám asszem. Főleg nem egy 3-4-es OLB-vel párosítva.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
John Ross + Telvin Smith?
Kájzerszóze
Ahhoz nagyon jo ellenajánlat kell, hogy smith menjen 😊
somoskovig
küldtem is egyet 😀 verhetetlen! Ross eddig minusz pontokat termelt, szóval ő lerontja Smith értékét 😀



több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
John Ross + Telvin Smith?
Kájzerszóze
Ahhoz nagyon jo ellenajánlat kell, hogy smith menjen 😊

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
John Ross + Telvin Smith?



több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Egy erős LB-közepes WR párost cserélnék egy erős WR-közepes LB párosra egyébként.
somoskovig
Van közepes WR-ed? 😮

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Egy erős LB-közepes WR párost cserélnék egy erős WR-közepes LB párosra egyébként.

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Gyors elemzés tőlem is:

QB: Luck (6/112), Keenum (20/392)
Luck nyilván hatalmas kérdőjel, de ha nem lenne az, nem maradt volna bent 6. körig. Én azt gondolom, hogy egészséges, sokat lesz hátrányban a Colts, ha Castonzo is visszajön, akkor azért a fala fele 😊 is elfogadható, sokat várok tőle. Keenum megfelelő biztosíték, egyszer szívtam meg fantasy karrierem alatt azzal, hogy 20-as ligában 1 QB jutott, így amikor elkezdett kimenni a maradék kezdő QB, behúztam.

RB: Fournette (1/9), Crowell (9/169), Javorius Allen (21/409)
Szerintem Fournette top 5 RB lesz, neki örültem, hogy bent maradt. Crowell kicsit kérdőjelesebb, eleve split carry, de ő lesz a goal line back, meg szerintem tavaly egész jó volt, hátha idén a Jets is jobban épít rá. Allen már muszáj pick volt, hogy legyen egy cserém, sajnos a későbbi körökre tartogatott favoritjaim közül mindenkiről lecsúsztam (Chris Thompson, Jordan Wilkins, Breida). Közepes unit

WR: Will Fuller (10/192), Paul Richardson (14/272), John Ross (15/289), Rishard Matthews (17/329)
Sajnos az elején mindig lecsúsztam a kiszemelt WR-ekről, reachelni nem akartam, így maradt a draft közepén a sok WR2, hátha valaki bejön alapon. Mondjuk Fuller tavaly Watsonnal összesen 4 meccset játszott együtt, azalatt leszedett közel 300 yardot és 7 TD-t, ezt 16 meccsre vetítve idén is elfogadnám. Ross remélem, hogy robbant idén, és én Richardsontól is várok némi pozitív meglepetést. Azért egy igazi 1st WR jól jött volna, de ez van.

TE: Ryan Griffin (19/369)
Itt is kiment a top5 korábban, onnantól mindegy volt, de a Watson-effekt remélem, itt is segít majd, és egy erős középmezőny összejön Griffinnek.

DE: Myles Garrett (7/129), Frank Clark (8/152), Derrick Morgan (23/449)
Itt kicsit rizikóztam a két fiatallal, elég korán is jöttek, de tavaly limitált snap szám mellett is csináltak szép dolgokat, idén meg mindkettő full time kezdő lesz. Garrett ráadásul az előszezonban is állat volt. Ebből lehet két top 15-ös szezon, ha minden jól alakul. Morgan megfelelő biztosíték, ha nem, a tisztes középszert fogja tudni hozni.

DT: Aaron Donald (3/49), Jonathan Allen (22/432)
Donald nyilván baromság volt, meg korai, de valahogy ott nem éreztem értékén senkit a kulcs posztokon, remélem, def MVP szezonja lesz. Allen biztatóan kezdett tavaly, aztán megsérült, meglátjuk, ez lényegtelen nagyjából.

LB: Telvin Smith (2/32), Joe Schobert (4/72), Roquan Smith (5/89), Shaq Thompson (12/232), Shaquem Griffin (28/552)
Ezzel eléggé rendben vagyok asszem, mindig is az LB poszt volt a fő fókuszom a drafton. Schobert tavaly 4. LB volt, Smith 2 meccs kihagyással 13., ez két top 10-es potenciál. Thompson idén robbantani fog az eddig látottak alapján, ráadásul az első 4 meccsen ugye nincs Davis sem. Mire esetleg csökken Thompson szerepe, addigra meg Smith lesz már komfortos az NFL-lel remélem. Griffin kiskedvenc, és Wright sérülése miatt hirtelen kezdő is lett, belőle kinézem, hogy olyat teljesít, hogy ott is marad. Itt lesz szerintem trade alap pár hét után, amikor kialakulnak az erőviszonyok.

CB: Desmond King (16/312), Steven Nelson (18/352), Bradley Roby (24/472)
King tavaly a szezonom egyik fénypontja volt, amit vele játszat a Chargers, az stabilan sokpontos meccseket hoz, sok tackle, és az extrák is jöhetnek (tavaly 4 sack pl.). Nelson és Roby full time starterek, egyik se az a kimondott shutdown CB, akire nem is dobnak, egy jó átlag jöhet tőlük, de ez úgyis az egyik leginkább waiverezett posztom szokott lenni.

S: John Johnson III (11/209), Bradley McDougald (13/259), Xavier Woods (25/489)
A két kezdő esetén picit rizikóztam, de alapul vettem a tavalyi szezon 2. felét, amikor mindketten kezdők lettek, azok alapján top 15 körüli mindkettő, és a kezdő meccseik kb. felén 15+ pontot hoztak, szóval kiugró teljesítmény is akadt. Woods egyelőre kérdőjel, de ha full-time kezdő lesz, akkor azért cserének megfelelő.

K: Daniel Carlson (MIN) - MIN offense jó lesz, ő nem biztos, de egyelőre egy próbát megér
P: Kevin Huber (CIN) - ezt csak Igor kedvéért
HC: SF - nem nagyon szoktam HC-t használni, úgyhogy ő szerintem gyorsan menni fog.

Összegzés:
Kell a húzó teljesítmény Luck-tól, meg a sok kérdőjeles WR közül egy legalább robbanjon, és akkor ez egy elég komoly keret szerintem.