bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Erdekes lesz ki esik ki vegul.
Po is furan alakul

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Eli + DeVante vs Vernon +23p

Jaaaaj.. nem lesz meg. 70/30 Rajnának..
Kb 4 TD kéne (Vernont kb 10 pontra lövöm), kár az elvett Charknado TD-ért, meg a két Texans védötöl több kellett volna..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nálunk 1 pont hátrány és ott Amu, nálam meg a Jones, Miller, Jennings trió. Jók az esélyeim, de nem szeretném elkiabálni, főleg, h Amu az egyik legjobb CB futás ellen a ligában.
Szesze
grat. akiktől vártam, hogy hozzák meccset, besültek megint. Evans 3 pont, Freeman 5 pont... Chandler Jones 2 hét alatt 10 pont... Reshad Jones egyedül elintézi ma éjjel.
na mindegy, nem panaszkodom, első évben felkerültem a div1-be, idén rögtön PO, majd jövőre.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nálunk 1 pont hátrány és ott Amu, nálam meg a Jones, Miller, Jennings trió. Jók az esélyeim, de nem szeretném elkiabálni, főleg, h Amu az egyik legjobb CB futás ellen a ligában.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
5 pont hátrány és Misike még hátra van. ha az átlagát hozza meglehet, de a formámat ismerve kb az első playben fog meghalni.

ezen a héten is Rawls, Eifert, Barr... hihetetlen év komolyan. Szerencsére Mack meccsben tartott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah Carter pályautása se tartott sokáig..
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
3 elso pickem szerzett 4 pontot

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nálunk még bármi lehet sajnos.. Carter bejött, de Tripp kevésbé (főleg, h persze Miller egyből sack+fumble-el kezd..) Wilson persze 45 pontot hozott ott, ezen kívül hiába semmi extra, így vszínű nagyon szoros lesz a vége, 200 körülre saccolom mindkettőnket.

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A két S elmehet a világa végére, két nyomorúságos pont. Az egész DET-STL meccs szánalmas...
Az offense is nyomorék, sehol egy TD, Vincy elso negyedben kiszáll.. nevetséges.

Pedig Donald, David és Verrett odatette magát eddig (Reid a padon meg mázli)

Grat Rajna ehhez a szánalom TEN D-hez és Fitzhez 😛 ha egy jó átlagot lehozol a 10 pm-es meccsekkel, nagy szarban leszek..

update 1am: so-so, Davis se volt nagy szám, igaz odaát se. De igy is -16 és Gronk aktiv, yaaaaaay.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mondjuk, én is zseniálisan húztam be embereket, behúztam Lansanaht és D'Jount (Jalil Brown is out volt) - erre Bruce Carter és Brown a két kezdő...

Remélem nem nyír ki ez a kérdőjeles front seven (Watt, McCoy sérült), mert kb. ez a legnagyobb errősségünk 😕
Igor
Carter így nálam kötött ki 😉 + bepróbálkozom Trippel (Miller rovására), meglátjuk bejön-e
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk, én is zseniálisan húztam be embereket, behúztam Lansanaht és D'Jount (Jalil Brown is out volt) - erre Bruce Carter és Brown a két kezdő...

Remélem nem nyír ki ez a kérdőjeles front seven (Watt, McCoy sérült), mert kb. ez a legnagyobb errősségünk 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az igazi playoff csapatok átlendülnek a sérüléseken. 😉
szaba
már megtörténtek a pótlások, de hogy mi lesz belőle az majd kiderül 😊
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az igazi playoff csapatok átlendülnek a sérüléseken. 😉
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nálam meg persze ahogy jött a rájátszás egyből kiesnek az LBk ahogy vártam.. deja vú
Szesze
Kinél nem?

Rajnánál is,nálam is.. ez van.
Majd a Molnár kisegít egy 2 pontos meccsel 😛 😀
Igor
jó, hát nálam nem egy esett ki, hanem egyszerre három, pont most... (a CB-k már múlt héten)

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nálam meg persze ahogy jött a rájátszás egyből kiesnek az LBk ahogy vártam.. deja vú
Szesze
Kinél nem?

Rajnánál is,nálam is.. ez van.
Majd a Molnár kisegít egy 2 pontos meccsel 😛 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nálam meg persze ahogy jött a rájátszás egyből kiesnek az LBk ahogy vártam.. deja vú
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát sry Rajna, Trevathannal elég nagy peched volt.. ráadásul nekem is necces poszt ugye, reméljük két legyet egy csapásra.
Mondjuk Juwannal nem lesz mázlim, mert Hillman felépül valszeg.. izgalmas hét lesz. Talán így mostmár D oldalon van esélyem, az Offensenél meg imádkoznom kell egy star Jets meccsért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kicsit változott az osztályozó, valahol talált pár pontot nekem az espn, amivel megvertem Dublin Seals-t fél ponttal, ezzel nem 15., hanem 11. lettem. (az 5-8-asok között 3-an is több pontot szereztek nálam, de a 6-7-eseknél már nem volt ekkora verseny)
Bosszúból követte Jamaal-t Quinn és Bennett is az IR-en lévők táborába...
caminoi
Ketsegtelen h makkal nyertem, de a pont ujraosztas utan fel ponttal kikapni, na az nem esett jol 😀
adam3577
ez mondjuk így tényleg kemény
több mint 8 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Kicsit változott az osztályozó, valahol talált pár pontot nekem az espn, amivel megvertem Dublin Seals-t fél ponttal, ezzel nem 15., hanem 11. lettem. (az 5-8-asok között 3-an is több pontot szereztek nálam, de a 6-7-eseknél már nem volt ekkora verseny)
Bosszúból követte Jamaal-t Quinn és Bennett is az IR-en lévők táborába...
caminoi
Ketsegtelen h makkal nyertem, de a pont ujraosztas utan fel ponttal kikapni, na az nem esett jol 😀

több mint 8 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Kicsit változott az osztályozó, valahol talált pár pontot nekem az espn, amivel megvertem Dublin Seals-t fél ponttal, ezzel nem 15., hanem 11. lettem. (az 5-8-asok között 3-an is több pontot szereztek nálam, de a 6-7-eseknél már nem volt ekkora verseny)
Bosszúból követte Jamaal-t Quinn és Bennett is az IR-en lévők táborába...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem leszek népszerü,
Igor
hát, az a hajó már elment

több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Nem leszek népszerü, de nem a legjobb kiesönek kellene elöször felajánlani?
(vagy a legjobb feljutónak..)
Igor
Bocsánat, tök igazad van, csak kifelejtettem az "osztályozót"...JOGOS!!!

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem leszek népszerü, de nem a legjobb kiesönek kellene elöször felajánlani?
(vagy a legjobb feljutónak..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Na én kiestem, jó volt itt lenne srácok, élveztem minden percét...újoncként annó még egy bajnoki címet is elnyertem! Azért esetleg ha valakinek nem lenne kedve folytatni, a zöld asztalnál szívesen harcolnék az első osztály tagságért tovább, de ha nem...akkor küzdök a div 2-ben 😊
Göbi
Ha már ellenem nem sikerült kiharcolnod a bennmaradást, akkor annyival tudnálak vigasztalni, hogy nekem ez volt az uccsó szezonom, jövőre nem indulok!
leeon83
Élhetek a lehetőséggel adminok?
Göbi
Én támogatlak
Höri
Köszönöm!

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na én kiestem, jó volt itt lenne srácok, élveztem minden percét...újoncként annó még egy bajnoki címet is elnyertem! Azért esetleg ha valakinek nem lenne kedve folytatni, a zöld asztalnál szívesen harcolnék az első osztály tagságért tovább, de ha nem...akkor küzdök a div 2-ben 😊
Göbi
Ha már ellenem nem sikerült kiharcolnod a bennmaradást, akkor annyival tudnálak vigasztalni, hogy nekem ez volt az uccsó szezonom, jövőre nem indulok!
leeon83
Élhetek a lehetőséggel adminok?
Göbi
Én támogatlak