bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Richard Rogers mai játéka | és az, hogy az előző hetek 0-3 pontjai és max 45 yardja után, tolt egy 145 yard 1 td-s meccset, | jól jellemzi az egész szezonomat.
zinedine5
hát azért az utolsó 5 meccsen 4 TDje volt.. mondjuk ez a mai egy kicsit durvára sikerült 😊 de már úgyse nagyon van tétje neked ennek a fordulónak
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Richard Rogers mai játéka | és az, hogy az előző hetek 0-3 pontjai és max 45 yardja után, tolt egy 145 yard 1 td-s meccset, | jól jellemzi az egész szezonomat.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom kié a Nuts, de ha eleget fizet, berakom Luckot a kezdőbe. (8

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.
Höri
mondjuk négyőtök közül neked a legnehezebb az ellenfeled, úgyh nem lesz könnyű, de azért hajrá
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most látom, hogy egy győzelemre és egy Seals/Hidegburkolók vereségre vagyok a bennmaradástól, csak arra kell figyelni, hogy ők ne írjanak rám 44+ pontot.

Mondjuk ha Göbi is nyer, akkor mindkét fentinek ki kéne kapni.
Nagy nap ez a mai.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Mondjuk a 327 pontom is szabás lett, két emberem 0 pontot tett hozzá. 😀 Az tuti, hogy Szesze csapata olyan, mint Manning Colts-a volt a 2000es években. Mindig ott van csak sosem ér oda.
szaba
majdnem felhoztam ezt a hasonlatot én is példának, de aztán nem volt kedvem beírni 😊
viszont aztán 1x ő is megnyerte a SuperBowl-t 😉
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk a 327 pontom is szabás lett, két emberem 0 pontot tett hozzá. 😀 Az tuti, hogy Szesze csapata olyan, mint Manning Colts-a volt a 2000es években. Mindig ott van csak sosem ér oda.

Szerkesztette: szaba
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezért vagy mindig PO-közelben, de nem nyersz soha 😊 nincs potenciál 😛 vagy csak unclutch vagy 😊

Idén mondjuk fö esélyes vagy, föleg Reshad és a LB sor miatt.. az egy nagyon stabil, safe floor, az offense izgalmasabb azert 😊
Azért megpróbállak elkerülni, és imádkozom hogy mire összefuthatunk, K-Rob jöjjön rendbe.. 1 LB hátránnyal már sima ügy 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
239 pont kellene, h 4 év után újra 3000 fölött zárjak. 1-2 hete még simának tűnt az elérése,de az utóbbi időben kissé visszaestem. Remélem nem a POra fogok totál visszaesni 😊
Szesze
1 meccsen mi a rekordod? Nekem a tavalyi 2911.5 pontos szezon volt a legjobb, ott összegyütt egy 327 pontos meccs is. 😊
szaba
nem voltam még 300 fölött sosem, cserébe viszont alig szoktam 200 alatt lenni. Idén 280 volt a max, nem tudom volt-e ennél több már valamikor, asszem nem.

Szerk: nah megnéztem, 4 éve volt egy 282,5 pont, 2 éve meg egy 287 ez a legtöbb.
Viszont az 5 év alatt mióta Div1-es vagyok összesen 13 olyan meccsem volt az alapszakaszokban ami 200 alatt volt, ez sztem tuti rekord 😊 (ezek nagy része is 200 körüli, a legalacsonyabb 176 volt).
Cserébe a PO-ban eddig nem ment túl jól, remélem idén villantok végre ott is.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A védelemből két ember kivételével mindenki 10 pont fölött hozott. Ilyen is ritkán van nálam.
Bakker nem gondoltam volna, hogy bent maradok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
239 pont kellene, h 4 év után újra 3000 fölött zárjak. 1-2 hete még simának tűnt az elérése,de az utóbbi időben kissé visszaestem. Remélem nem a POra fogok totál visszaesni 😊
Szesze
1 meccsen mi a rekordod? Nekem a tavalyi 2911.5 pontos szezon volt a legjobb, ott összegyütt egy 327 pontos meccs is. 😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
239 pont kellene, h 4 év után újra 3000 fölött zárjak. 1-2 hete még simának tűnt az elérése,de az utóbbi időben kissé visszaestem. Remélem nem a POra fogok totál visszaesni 😊
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mikor bármilyen fantaziban 1/1-el indítok, ki van mondva, hogy brutális szezont hozok. Elég gagyit draftoltam, de összességében is gyalázatos, ami ebben a fantazi szezonban jött. Hihetetlen, hogy a kiesés elkerülésének kell öklözni.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nyilván sikerült egy ponttal kikapni, idén már volt egy fél pontos is...ezek után ha bennmaradok az csoda
Göbi
hú, azért ez kemény így..
ezzel eldőlt a 8 POs csapat kiléte is
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nyilván sikerült egy ponttal kikapni, idén már volt egy fél pontos is...ezek után ha bennmaradok az csoda
Göbi
pedig még a Browns hc-val is bekockáztattam 😀 lehet újraszámolás után más lesz

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Nyilván sikerült egy ponttal kikapni, idén már volt egy fél pontos is...ezek után ha bennmaradok az csoda

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez sem a mi napunk...
Janek
és Jake ezzel bennmarad (ideiglenesen)
Höri
Jé, még van esélyem? Tabellára egy hónapja nem volt szívem ránézni 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Persze hogy Wilson élete meccsét ellenem tolja...durva hogy egy McCownért kell izgulnom

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ha nem vettem volna ki Palmert abban a hitben, hogy Ellerbe játszik végre... nem kéne most ennyire izgulnom

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Érdekes végkifejlet lehet, föleg utsó 4 helyen.

PO
A két 6-5-ös csapat kikapott, igy 1 kérdéses hely maradt.
-ha McCown legalább 20 pontot csinálni, Göbi nyer, és a Brees Nuts 7-5-re esik vissza. Neki kell legalabb egy X az uccso korben, a sok 6-6-os csapat pedig remenykedik.

Ha McCown max 19-et csinal, akkor megvan a PO mezony.

Alsohaz

Höri nyert, de igy is bottom 2 maradt. Göbinél McCown-on múlik hogy 2-10 v 3-9, Jake (ha nyer), pedig gyakorlatilag utolérte pontszámban a Dublin Seals-t, és mindketten 3-9-en állnak majd. Ebböl a négyböl lesz a két fix kiesö.. esetleg Gabtsi aggodhat meg, szaba/Janek elegendo pontot szerzett egy tiebreakerhez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ez sem a mi napunk...
Janek
és Jake ezzel bennmarad (ideiglenesen)
Höri
hány csapat és hogy eshet ki azt sem tudom.
Janek
az alapszakasz 2 utolsója és az alsóházi rájátszás két utolsója esik ki
a 9-10. helyezettek se fönt, se lent nem érintettek

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Ez sem a mi napunk...
Janek
és Jake ezzel bennmarad (ideiglenesen)
Höri
hány csapat és hogy eshet ki azt sem tudom.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Stafford 47 pont, nálam 5 ember 10 pont. Ezmiez?
zinedine5
szopás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez sem a mi napunk...
Janek
és Jake ezzel bennmarad (ideiglenesen)

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Ez sem a mi napunk...