bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Obj egy elkapas 19 pont??
Eddig is ilyen volt a pontozas?
Janek
igen, a hosszú játékok kissé túl vannak árazva.. mondjuk mindig is ilyen volt, ha ellened csinálják nagyon idegesítő tud lenni, viszont fordítva meg fasza😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Obj egy elkapas 19 pont??
Eddig is ilyen volt a pontozas?

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nezem, iden mar biztosan nem esek ki.
Fasza, megvan a celkituzes, innentol nem erdekel, mi tortenik.
Minden meccs galameccs lesz.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
17 poszton van jelenleg top10-es játékosom, azért az kemény 😊
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
komoly gond, hogy nagyon kevés jó/használható játékosom van, és azok is hullanak mint a legyek.

keenan és henry anderson után hicks is. de legalább a védelemben még alternatíva sincs 😕

viszont Gabberttel végre sikerült nyerni, ahogy sejtettem 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
sose gondoltam volna, hogy 2 győzelem összejön...😊

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Alakulunk, alakulunk.

Kicsit szenvedosebben, de jo uton a PO fele, pláne hogy a legtöbb 4-4-es csapat kikapott.

Idén Szeszének van erös csapata, kis mázlival meglehet a 3000 pont, de majd PO-ban elkapjuk 😊
Igor
nekem minden évben erős csapatom van 😊 - csak általában nem realizálódik a végén, de majd idén!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Alakulunk, alakulunk.

Kicsit szenvedosebben, de jo uton a PO fele, pláne hogy a legtöbb 4-4-es csapat kikapott.

Idén Szeszének van erös csapata, kis mázlival meglehet a 3000 pont, de majd PO-ban elkapjuk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Ez sima lesz O Daniels jó húzás volt a hétre.

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
hát ezt a hetet elengedtem
lol
miért?
Szesze
mert 6 napoztam vendéglátásban... semmi időm nem volt, 8kor keltem ma (este), be se tudtam állitani, de ennyi out-tal nehéz lett volna bármit is csinálni. szóval grat így előre.
lol
sajnálom, így nem túl izgi.. mondjuk elég jó hetem van, vszínű nyertem voltam így is úgy is, neked fognak hiányozni a pontok a végén, POt eldöntheti kinek lesz több pontja azonos eredmény esetén
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
hát ezt a hetet elengedtem
lol
Me too. (Nekem mondjuk lassan az egész szezonnal tele van a ....om.)
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát ezt a hetet elengedtem
lol
miért?
Szesze
mert 6 napoztam vendéglátásban... semmi időm nem volt, 8kor keltem ma (este), be se tudtam állitani, de ennyi out-tal nehéz lett volna bármit is csinálni. szóval grat így előre.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
hát ezt a hetet elengedtem
lol
miért?
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát ezt a hetet elengedtem

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Minden héten van olyan játékos FA-n, aki sok pontot csinál, csak megtalálni kurva nehéz 😊 Azok, akik konzisztensen tudnak hozni, nyilván azonnal elmennek waiveren.

Szép munka volt az este, Reggie, egy egész tackle.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem az osszes WR-m/RB-m onnan jott 😀
Diggs, Washington, Floyd - WR mindig akad szvsz..
Idén futó is volt (Charknado, TEN, NYG, Karlos, Rawls, Langford, most ott az SF szitu, Gaskins is kint van még...)
TE-böl Barnidge...
Biztos hagytam ki sokat, de ezek csak azok akik megfordultak nálam 😊 (+Barnidge)

Ilyen szempontból elit DE v S legalább ilyen nehezen kukázható idén, föleg safety poszton vagyok csalódott, Reshadot leszámitva gyengék idén sztem.
LB-knél is, jó Wilhoite ült, de sok a sérülés, timeshare meg 3-4.. borzalom.

Jó, a Brady-Edelman stack ellen persze megint imádkoznom kell majd, lesz vagy 65 pontos hátrányom.. de speciel ez FA-ról kukázott szedett-vedett O viszi a csapatomat mostanában.
PS: eff you Whisi, eff you Hue.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
fene sok értelmes van FA-n általában főleg O oldalon.
Janek
mondjuk én Benjamint onnan húztam be anno
Szesze
kb az első forduló után
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
fene sok értelmes van FA-n általában főleg O oldalon.
Janek
mondjuk én Benjamint onnan húztam be anno
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
fene sok értelmes van FA-n általában főleg O oldalon.

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Forditott sorrend alapján kezd minden szerdán, ha választottál, a sor végére ugrasz. Adott hét alatt nem frissül, csak hétvége után.
Az esetleges csüt/pénteki/késöbbi waivernél is igy megy, tehát elvileg az az elsö, aki a legmagasabb waiver rangon volt, és nem adott be claimet reggel... és az a 20. aki a legtöbb játékosa claimelte.
Igor
Így már világos, köszi.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Forditott sorrend alapján kezd minden szerdán, ha választottál, a sor végére ugrasz. Adott hét alatt nem frissül, csak hétvége után.
Az esetleges csüt/pénteki/késöbbi waivernél is igy megy, tehát elvileg az az elsö, aki a legmagasabb waiver rangon volt, és nem adott be claimet reggel... és az a 20. aki a legtöbb játékosa claimelte.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Waiver sorrend (szerdain kívül) mi alapján rendeződik? Eddig azt hittem, hogy az össz. acquisition alapján, de most utolsó vagyok, és nem az enyém a legtöbb. Nem mintha olyan nagy célpontjaim lennének most, csak érdekel.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az elmúlt hét (mégha elég extrém is volt), amúgy tökéletes példája annak miért nem szeretek RB-t húzni hamar... brutális mennyiségben hullanak.Igor
dettó... másik nfl.com-os ligámban Charles és Foster... itt Bell...
ilyenkor megy el az ember kedve az egésztől...
lol
Sookat filóztam draft előtt, hogy elviszem a Dez, Romo párost. (8
Az ütött volna.

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ez az elmúlt hét (mégha elég extrém is volt), amúgy tökéletes példája annak miért nem szeretek RB-t húzni hamar... brutális mennyiségben hullanak.Igor
dettó... másik nfl.com-os ligámban Charles és Foster... itt Bell...
ilyenkor megy el az ember kedve az egésztől...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Azzal már nagyjából megbékéltem, hogy a Patriots játékosokon kívül (plusz egy-két kivétel), a csapat háromnegyedét random is berakhatnám, de az, hogy AP október 4-én szerzett utoljára TD-t az kurvára felbasz.
zinedine5
Simán nyersz bazeg, ne röhögtessél már.
Mondjuk ha sikerült volna olyan cornert összekaparnom, aki nem sérül meg, és játszik is, akkor talán esélyem is lett volna, de így semmi nem volt, már a péntek hajnali meccs után eldőlt. Brady és Edelman együtt túl sok volt.
Stez
Egyrészt nem mondtam semmit a meccsünk kimenetéről, másrészt pedig 40 ponttal vezetek úgy, hogy nálad vissza van egy Luck (ha játszik 25-ös átlag, az utolsó két meccsén 36), egy LB 21,6-os átlaggal és egy safety 10 felettivel. Mathis nem játszott ez pech, de a másik CB-d annyit termelt mint az én kettőm.
Harmadrészt pedig hiába van Brady, Edelman, Gostkovski, Pats HC, ha mellette összesen 20 pontot csinál a 3 LB-m.
Úgyhogy nem látom, miért ne nyeretnél.
zinedine5
Jackson jól hozza a pontokat, de esélytelennek vélem, hogy Luck akárcsak 25-ös átlagot hozna a Panthers védelme ellen, sőt, várok néhány turnovert tőle, és szerintem a 300 yard sem lesz meg. Nem számolok 15 pontnál többet nála. Ginntől tartok, egyrészt visszahord, másrészt a speedsterekkel a Colts-D gyakran szív, szerintem egy jó tíz pontot hoz majd ő is.

Coleman hullámzó, azért a ttízpontos átlag nem valami világverő. Igazából brutál meccs kéne a Coltstól ahhoz, hogy nyerhessek. De én már elkönyveltem L-nek a meccset. Mondjuk nem zavar a dolog, azért megnyugtat, hogy az eddigi két meccsemet úgy bukom, hogy egyiken QB-m nem volt ugye Luck sérülése miatt, amúgy hoztam volna, másikon meg mínusz egy cornerrel, meg jó pár kulcsjátékosom BYE weekjével indítottam, mégis azért meccsben voltam.
Stez
úgy látom kicsit korai volt temetni a meccset..
Szesze
Na ugye. 50 pontot kaptam csak az LB-ken.
zinedine5
Nem tudom vágod-e, de az MNF vége előtt hét perccel még 30 ponttal vezettél. Aztán Luck vezetett két jó drive-ot, -2 pontról feljött 10+-ra, és a másik oldalon meg kb. minden szerelés Colemané volt, emberünk konkrétan lehozta élete meccsét, de Jackson is 10 pont körül mozgott végig, végül 20-on zárt.

Grat azért, ezt a meccset nyerned kellett volna igazából.
Stez
Előszór is én gratulálok, mert mégiscsak te nyertél.
Az, hogy ki mikor szerez pontokat nem jelent semmit. Maclin, J. Casey is garbageban szerezte a pontokat, Biermann pedig kb. 10-et az OT-ban. Az meg csak pech, hogy ezzel a pontszámmal egyébként 5 meccset nyerni is lehetett volna.
Mindegy 20 pontos sima zacsi lett, úgyhogy grat.