bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
van LB-m, wr érdekelne cserébe. keressetek

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most hogy elment K. Jarrett, valaki felvilagosit hogy ö mikor/hogyan lett RB?
Vagy mindig az volt, csak a 8/12 pontos meccse utan lemaradtam errol..

PS: alakul a "szar" szekunderi - Breeland+ Tré Boston (neve miatt all-time kedvenc)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Beason játszott az volt a baj... 😊

De mindegy a lényeg megvolt,megyünk tovább cél a bentmaradás

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tvagy ha a giants LB is szerez pontot...
Janek
Az mondjuk szerintem nem volt benne, mert Herzlich mérkőzésenként olyan 8-10 snapet játszik, feltételezem, speciális egységben főként.

Az én oldalamról viszont az nem volt benne, hogy az eddig 9 pontot átlagoló Ryans egy félidő alatt összeszed 20 pontot. Úgy számoltam, hogy ő hozni fogja az átlag körülit, 10-et mondjuk, viszont Murray meg azért 15-20-at szintén hoz, Celek 1-2-t maximum, és így egy jó 5-10 ponttal meg nyersz végül.

több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
3 pont... ;<
grat Szaba.
lol
Bár még változhat (tavaly is volt, hogy 5+ helyett -4 lett szerdára), de akkor is:
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Tvagy ha a giants LB is szerez pontot...

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
3 pont... ;<
grat Szaba.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megmondtam...
Janek
Idióta Ryans két negyed alatt hozott 20 pontot, majd megsérült.
Nagy mákom volt, de az a durva, hogy két kezdő LB-m nélkül (sérülés/BYE), meg a futók blamájával is sikerült valahogy behúznom a meccset. Mondjuk ha nálad meg van kúbé, akkor már sima W.

Grat mindenesetre, jó szar meccs volt. (:

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Megmondtam...

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jó látni hogy két fix PO csapat hisztizik, és nem azok akik valóban szarul állnak 😛
Ha jól látom 1db 5-1-es csapat marad, lehet idén senkinek nem lesz meg a 10 win.. és 8-5-nél (vagy kis körbeveréssel 7-6-nál, bár azért ahhoz a Göbi, Höri, Jake triónak is kéne egy-két wint szednie.. szóval inkább 8-5 lesz az), ott a sok pont lesz a tiebreaker.

Megint meghaltam RB poszton, és Gio bye-ra megy.
Vennék vmi futót, föleg WR és DL poszton van fölösleg, illetve van egy Cutlerem (bár öt nem szivesen, de a szükség nagy úr)
Igor
jah, hát ha 165 ponttal nyerek majd meccset akkor én is csöndben leszek 😉
amúgy én ezzel a szezonnal eddig elégedett vagyok, 4-2 és legtöbb pont mellett kifejezetten jól állok, ráadásul minden meccsen hoztam magamat eddig és a csapat is kifejezetten erősnek tűnik jelenleg (bye week ügyileg is rendben vagyok), talán a futó poszt sem lesz olyan rettenetes már, a többivel pedig eddig sem volt gond
Ezen a héten Rajna ellen rangadó jön, ha sikerülne nyernem az már fél lábas POt jelentene
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó látni hogy két fix PO csapat hisztizik, és nem azok akik valóban szarul állnak 😛
Ha jól látom 1db 5-1-es csapat marad, lehet idén senkinek nem lesz meg a 10 win.. és 8-5-nél (vagy kis körbeveréssel 7-6-nál, bár azért ahhoz a Göbi, Höri, Jake triónak is kéne egy-két wint szednie.. szóval inkább 8-5 lesz az), ott a sok pont lesz a tiebreaker.

Megint meghaltam RB poszton, és Gio bye-ra megy.
Vennék vmi futót, föleg WR és DL poszton van fölösleg, illetve van egy Cutlerem (bár öt nem szivesen, de a szükség nagy úr)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Rivers 500 yard...persze.

Nálam meg AP 26/60 yard. (Ha leveszem az 1 db 23 yardosat, akkor 25 futás 37 yard).
Maclin, Ginn is season low.

Remek hét.
zinedine5
Cserébe nála -19pont Williamson benézése miatt.
Én is kaptam ajándékot (Ihedigbo), de még így is necces a helyzet, 230 felett kell lennem ha nyerni akarok.
Szesze
-19? ez hogy jött ki?

De tényleg bent hagyta. Én is majdnem benéztem Te'o-t, szerencsére folyamat figyeltem és még ki tudtam cserélni.

Csak f.... tele, hogy 2. legtöbb ponttal (mivel most előzöl), a 3 zakómból 2 úgy jön össze, hogy personal best van az ellenfélnek, (ellened meg NE bye volt).
zinedine5
hát hogy gondolom Wilson lett volna helyette aki 19et hozott
Hát én meg legtöbb ponttal lehet szintén 3-3 leszek, ráadásul én minden fordulóban elég stabilan is termeltem. Mondjuk azért ezt a meccset még remélem behúzom és akkor a 4-2 azért nem lenne rossz.

(mondjuk én tavaly vastagon második legtöbb ponttal lettem 11., előtte meg szintén második legtöbb ponttal éppen becsúsztam a POba úgy, h 0-5el sikerült kezdeni)
Szesze
Azért ezt így nem lehet nézni.

(gondolom, és ahogy ismerlek te is nyugodtan viselted)
zinedine5
megvontam a vállam, hisz ez csak egy játék..

(azóta se hevertem ki😊)

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Rivers 500 yard...persze.

Nálam meg AP 26/60 yard. (Ha leveszem az 1 db 23 yardosat, akkor 25 futás 37 yard).
Maclin, Ginn is season low.

Remek hét.
zinedine5
Cserébe nála -19pont Williamson benézése miatt.
Én is kaptam ajándékot (Ihedigbo), de még így is necces a helyzet, 230 felett kell lennem ha nyerni akarok.
Szesze
-19? ez hogy jött ki?

De tényleg bent hagyta. Én is majdnem benéztem Te'o-t, szerencsére folyamat figyeltem és még ki tudtam cserélni.

Csak f.... tele, hogy 2. legtöbb ponttal (mivel most előzöl), a 3 zakómból 2 úgy jön össze, hogy personal best van az ellenfélnek, (ellened meg NE bye volt).
zinedine5
hát hogy gondolom Wilson lett volna helyette aki 19et hozott
Hát én meg legtöbb ponttal lehet szintén 3-3 leszek, ráadásul én minden fordulóban elég stabilan is termeltem. Mondjuk azért ezt a meccset még remélem behúzom és akkor a 4-2 azért nem lenne rossz.

(mondjuk én tavaly vastagon második legtöbb ponttal lettem 11., előtte meg szintén második legtöbb ponttal éppen becsúsztam a POba úgy, h 0-5el sikerült kezdeni)
Szesze
Azért ezt így nem lehet nézni.

(gondolom, és ahogy ismerlek te is nyugodtan viselted)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Rivers 500 yard...persze.

Nálam meg AP 26/60 yard. (Ha leveszem az 1 db 23 yardosat, akkor 25 futás 37 yard).
Maclin, Ginn is season low.

Remek hét.
zinedine5
Cserébe nála -19pont Williamson benézése miatt.
Én is kaptam ajándékot (Ihedigbo), de még így is necces a helyzet, 230 felett kell lennem ha nyerni akarok.
Szesze
-19? ez hogy jött ki?

De tényleg bent hagyta. Én is majdnem benéztem Te'o-t, szerencsére folyamat figyeltem és még ki tudtam cserélni.

Csak f.... tele, hogy 2. legtöbb ponttal (mivel most előzöl), a 3 zakómból 2 úgy jön össze, hogy personal best van az ellenfélnek, (ellened meg NE bye volt).
zinedine5
hát hogy gondolom Wilson lett volna helyette aki 19et hozott
Hát én meg legtöbb ponttal lehet szintén 3-3 leszek, ráadásul én minden fordulóban elég stabilan is termeltem. Mondjuk azért ezt a meccset még remélem behúzom és akkor a 4-2 azért nem lenne rossz.

(mondjuk én tavaly vastagon második legtöbb ponttal lettem 11., előtte meg szintén második legtöbb ponttal éppen becsúsztam a POba úgy, h 0-5el sikerült kezdeni)

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Rivers 500 yard...persze.

Nálam meg AP 26/60 yard. (Ha leveszem az 1 db 23 yardosat, akkor 25 futás 37 yard).
Maclin, Ginn is season low.

Remek hét.
zinedine5
Cserébe nála -19pont Williamson benézése miatt.
Én is kaptam ajándékot (Ihedigbo), de még így is necces a helyzet, 230 felett kell lennem ha nyerni akarok.
Szesze
-19? ez hogy jött ki?

De tényleg bent hagyta. Én is majdnem benéztem Te'o-t, szerencsére folyamat figyeltem és még ki tudtam cserélni.

Csak f.... tele, hogy 2. legtöbb ponttal (mivel most előzöl), a 3 zakómból 2 úgy jön össze, hogy personal best van az ellenfélnek, (ellened meg NE bye volt).
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Rivers 500 yard...persze.

Nálam meg AP 26/60 yard. (Ha leveszem az 1 db 23 yardosat, akkor 25 futás 37 yard).
Maclin, Ginn is season low.

Remek hét.
zinedine5
Cserébe nála -19pont Williamson benézése miatt.
Én is kaptam ajándékot (Ihedigbo), de még így is necces a helyzet, 230 felett kell lennem ha nyerni akarok.

Big Ben kiesése mondjuk jól betett, azóta Brown teljesen használhatatlan szinte.. cserébe Benjamin és Wilhoite behúzása FA-ról (még csak nem is waiveren jöttek) finoman szólva is giga-steal kategória volt + szerencsére most Irvin is jól pótolta Wagnert.

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tudtam én hogy EJ Manuellel hasítani fog a tím!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Rivers 500 yard...persze.

Nálam meg AP 26/60 yard. (Ha leveszem az 1 db 23 yardosat, akkor 25 futás 37 yard).
Maclin, Ginn is season low.

Remek hét.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már most mondom, hogy nagyon szoros lett.
Jo volt latni ahogy a colts LB szerzi a pontokat a garbagetime-ban...
Janek
Áh, ez nem szoros sajnos.
Négy ponttal megyek, nálam ott van Ryans, aki tíz pontot sem átlagol meccsenként, nálad Murray, Celek, Herzlich.

Ez nagyon sima lesz, hacsak Ryans nem hoz valami brutál meccset, de a csapatomban van, szóval alap, hogy nem lehet beast. (: Ha Luckot kezdetem Hoyer helyett, akkor sem lenne meg ez a meccs szerintem. Alapból boom or bust játékosokkal van tele a csapatom, az Abdullah, Gordon futópárosom az utóbbi hetekben félelmetesen gyenge, de nem elég, hogy futni nem tudnak, meccsenként megvan kettőjüktől a három fumble, rajtuk ezúttal kilenc pont ment a levesbe. Egy ilyen meccsnél pont ezeken múlik. És úgy nyertél, hogy QB-d sincs. (:

Grat mindenesetre a győzelemhez, majd jövőre visszavágok. D:

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Már most mondom, hogy nagyon szoros lett.
Jo volt latni ahogy a colts LB szerzi a pontokat a garbagetime-ban...

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Hát ez kurva jó.. Breeland helyett, nulla pontos Flowers, mekkora barom vagyok....
De az egész 4 pm-s kvartett elmehet a sunyiba (K.Lewis-Buck Allen-Flowers-Scifres), az összesen ird és mondd 4 ponttal, ez fejenként 1 egész pont átlagban.... odaát a punter csinált egyedül kétszerennyit.

Hát innentöl ez Eli vs Bradford MNF-n múlik, (tuti OBJ nélkül...), ha sikerül elveszteni, tényleg no comment. Kb 175-tel meg lehet nyerni a meccset...
Igor
és még ezzel is nyerni fogsz.. nálunk kemény lesz a helyzet, nem is tudom mit csináljak ezzel az Eagles HC-vel, simán lehet h azon fog múlni
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Mike Daniels érdekel valakit? Wake talán elég lesz nekem 3. DE-nek, így áruba bocsátanám.
caminoi
Wake-t átveszem duzzogva

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát ez kurva jó.. Breeland helyett, nulla pontos Flowers, mekkora barom vagyok....
De az egész 4 pm-s kvartett elmehet a sunyiba (K.Lewis-Buck Allen-Flowers-Scifres), az összesen ird és mondd 4 ponttal, ez fejenként 1 egész pont átlagban.... odaát a punter csinált egyedül kétszerennyit.

Hát innentöl ez Eli vs Bradford MNF-n múlik, (tuti OBJ nélkül...), ha sikerül elveszteni, tényleg no comment. Kb 175-tel meg lehet nyerni a meccset...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Mike Daniels érdekel valakit? Wake talán elég lesz nekem 3. DE-nek, így áruba bocsátanám.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Én meg QB nélkül leszek....es a wr sor is ergya
Janek
Engem minden evben elversz, most sem lesz ez maskent. Foleg, mert a rohadek Shazier tovabbra is padozik, Alexander bye-on van, igy az LB-sorom a kozepes szintet sem eri el.
Stez
En másként látom most az esélyeket de hétfőn megmondom.