bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 005
Kicsit megörültem amikor láttam a csapat nevét a tabella élén, aztán rájöttem, hogy mennyire nem jó, hogy messze nem az enyém a legjobb csapat, de azért van egy utolsó waiver pozícióm..
Ha már tradek, ha esetleg valaki eladna TE-t, RB-t, DE-t ne habozzon megkeresni, bárki mozdítható.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hasznalhato, de nem tul draga WR-t vennek (tehat mondjuk WR2 szint).. egyelore nem szabnek meg tobb parametert, igy is eleg nehez tradelni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szesze
Ment egy trade offer. Hátha tetszik.
szaba
van benne fantázia, de várjuk meg a waivert előbb (viszont Johnson helyett Sims kellene, ha úgy ok neked mert RB a hiányposztom)
Szesze
Jó, de elküldöm akkor úgy. Holnap nyomj rá okét, legkésőbb. Akkor talán megkapom Daltit vasárnapra.
szaba
oké, csak azért akarom megvárni a waivert mert most még nem szeretnék kidobni senkit a csapatból. Waiver után elfogadom.
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szesze
Ment egy trade offer. Hátha tetszik.
szaba
van benne fantázia, de várjuk meg a waivert előbb (viszont Johnson helyett Sims kellene, ha úgy ok neked mert RB a hiányposztom)
Szesze
Jó, de elküldöm akkor úgy. Holnap nyomj rá okét, legkésőbb. Akkor talán megkapom Daltit vasárnapra.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Szesze
Ment egy trade offer. Hátha tetszik.
szaba
van benne fantázia, de várjuk meg a waivert előbb (viszont Johnson helyett Sims kellene, ha úgy ok neked mert RB a hiányposztom)
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szesze
Ment egy trade offer. Hátha tetszik.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
...Remélem ledolgozom ezt a 3 pontot, de ez innentől elég lutri, főleg h Ansah játéka egyáltalán nem biztos.
Szesze
18 pont. Mondjuk anélkül is nyertél volna.

Ennyi egy közepes irányítóteljesítménnyel (pontban) nyertél. Remek.
zinedine5
Hát nem ez volt életem legjobb teljesítménye, de végül csak meglett a 200 pont. Teljes csapattal vszínű nyertél volna, jelenleg vmivel jobb az alapcsapatod, jól jött a Pats bye week most. Amúgy első két helyen vagyunk szerzett pontok tekintetében, ahhoz képest a 8-9. hely elég szar, bár tavaly nálam ennél sokkal rosszabb volt az arány..
Következő ellenfél Höri, támadósora Big Ben nélkül is jobb, védelemben sztem nálam az előny, főleg ha nálam Poz nem lenne out (nála Ogletree-nek annyi a szezonra). Fontos meccs, remélem hozom.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
60 pont fór + Rawls + Carr vs Lee + Church + Dunbar + J. Hill
Ennek meg kéne lennie, bár a tuloldali Cowboys trio eleg veszelyes, de ha megallnak max 60-70 pont korul, akkor behuzhatjuk.
Igor
Gratula, ez így elég sima lett.

Miért kell korlátozni egyáltalán? (és a kettős posztos játékos miért számít mindkettőbe bele...?)
Jakehomer
A kétposztosak csak az első posztjukba számítanak bele, pl. a Balmaz Kamilla Gyógyfürdőnél van 2 DE+LB is, + 4 LB, mert McClellin és McPhee is DE-nek számít. De ha LB+DE-d van, mint nekem Sheard, akkor az LB. És én pl. örülök, hogy korlátozva van, én annak is örülnék, ha a QB korlátozás nem 3, hanem 2 lenne. (de mivel az I. osztályban vagyunk, ezért gondolom ezt benéztem mert poénból kérdezted...)
caminoi
Nyilván van értelme a korlátozásnak, de az úgy kicsit vicces, hogy némelyik 3-4 OLB DE-nek számít, más meg LB-nek, ez a nem korrekt, ezeket mind DE-nek kéne számítani.

A dumpster fire csapatomnak szinte mindegy, csak ezt most feltűnt.

Perception is reality.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
...Remélem ledolgozom ezt a 3 pontot, de ez innentől elég lutri, főleg h Ansah játéka egyáltalán nem biztos.
Szesze
18 pont. Mondjuk anélkül is nyertél volna.

Ennyi, egy közepes irányítóteljesítménnyel (pontban) nyertél. Remek.
zinedine5
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
...Remélem ledolgozom ezt a 3 pontot, de ez innentől elég lutri, főleg h Ansah játéka egyáltalán nem biztos.
Szesze
18 pont. Mondjuk anélkül is nyertél volna.

Ennyi egy közepes irányítóteljesítménnyel (pontban) nyertél. Remek.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Többesszám? 😮 ?
Igor
a mai is már megvan, most hívott Bugsy.
Höri
Cool, az elöbb beszéltem én is vele. Azt mondta, hogy Megatron egy béna vénember, sörhasat eresztett és rozsdásak az ízületei.

Akkor grat!
Igor
és a végén Chancy üti ki a kezéből a ballont, hogy fél ponttal beelőzzenek. Igor, megmondjam mi vagy?

Le kellett volna Sam Starionnal zsírozni ezt, Fárosz hajtójával.

több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Irány a div 2😕

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Többesszám? 😮 ?
Igor
a mai is már megvan, most hívott Bugsy.
Höri
Cool, az elöbb beszéltem én is vele. Azt mondta, hogy Megatron egy béna vénember, sörhasat eresztett és rozsdásak az ízületei.

Akkor grat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Többesszám? 😮 ?
Igor
a mai is már megvan, most hívott Bugsy.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Többesszám? 😮 ?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ráadásul McClellin és McPhee akik a meccseimet nyerik 😀

több mint 8 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
60 pont fór + Rawls + Carr vs Lee + Church + Dunbar + J. Hill
Ennek meg kéne lennie, bár a tuloldali Cowboys trio eleg veszelyes, de ha megallnak max 60-70 pont korul, akkor behuzhatjuk.
Igor
Gratula, ez így elég sima lett.

Miért kell korlátozni egyáltalán? (és a kettős posztos játékos miért számít mindkettőbe bele...?)
Jakehomer
A kétposztosak csak az első posztjukba számítanak bele, pl. a Balmaz Kamilla Gyógyfürdőnél van 2 DE+LB is, + 4 LB, mert McClellin és McPhee is DE-nek számít. De ha LB+DE-d van, mint nekem Sheard, akkor az LB. És én pl. örülök, hogy korlátozva van, én annak is örülnék, ha a QB korlátozás nem 3, hanem 2 lenne. (de mivel az I. osztályban vagyunk, ezért gondolom ezt benéztem mert poénból kérdezted...)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Cutler sem tud ülni még egy hetet. Suh meg akkor sem találkozna labdás játékossal, ha mind a 11-nél lenne egy.
zinedine5
teljesen nyílt még, az a Peterson TD eléggé szíven ütött, azt hittem már vége..
Szesze
Te'o meg ül a padon. 30 ponttal.
zinedine5
nálam meg Poz megsérült.. és persze szokás szerint elbasztam a cseréket is, mint mindig. Remélem ledolgozom ezt a 3 pontot, de ez innentől elég lutri, főleg h Ansah játéka egyáltalán nem biztos.
Szesze
Nálam meg Harris (LB), Floyd (WR) sérült meg közben. Igazából elég jó csapatom van, ha az egész kibaszott D-line alkalmatlan egy sackre és az irányító és kezdő WR nélkül is van még esélyem, bár én ezt nagyon vékony hajszálnak érzem. Ha és ez egy nagy ha, nem játszik Ansah és ha Wagner max átlagos lesz, nálam pedig Mathis tol egy baszott jó meccset, akkor van esélyem.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Cutler sem tud ülni még egy hetet. Suh meg akkor sem találkozna labdás játékossal, ha mind a 11-nél lenne egy.
zinedine5
teljesen nyílt még, az a Peterson TD eléggé szíven ütött, azt hittem már vége..
Szesze
Te'o meg ül a padon. 30 ponttal.
zinedine5
nálam meg Poz megsérült.. és persze szokás szerint elbasztam a cseréket is, mint mindig. Remélem ledolgozom ezt a 3 pontot, de ez innentől elég lutri, főleg h Ansah játéka egyáltalán nem biztos.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Cutler sem tud ülni még egy hetet. Suh meg akkor sem találkozna labdás játékossal, ha mind a 11-nél lenne egy.
zinedine5
teljesen nyílt még, az a Peterson TD eléggé szíven ütött, azt hittem már vége..
Szesze
Te'o meg ül a padon. 30 ponttal.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
60 pont fór + Rawls + Carr vs Lee + Church + Dunbar + J. Hill

Ennek meg kéne lennie, bár a tuloldali Cowboys trio eleg veszelyes, de ha megallnak max 60-70 pont korul, akkor behuzhatjuk.

Vincy Jacksonnak koszonjuk a mait, rajta kivul csupa nagynevu 0 pontos WR (AJ, Quick, Parker), pedig ezzel a poszttal maskor nem szokott gond lenni.
Az, meg hogy mindharom LB egyszamjegyut hozott, tovabbra is, tobb mint aggaszto..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Cutler sem tud ülni még egy hetet. Suh meg akkor sem találkozna labdás játékossal, ha mind a 11-nél lenne egy.
zinedine5
teljesen nyílt még, az a Peterson TD eléggé szíven ütött, azt hittem már vége..
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Cutler sem tud ülni még egy hetet. Suh meg akkor sem találkozna labdás játékossal, ha mind a 11-nél lenne egy.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Az öt LB-s szabály miatt eggyel kevesebben leszünk a héten, köszi 😛

Miért kell korlátozni egyáltalán? (és a kettős posztos játékos miért számít mindkettőbe bele...?)

Perception is reality.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megint tul okos voltam, mondvan ugyse futunk Steelers ellen... meg majd Tuitt ellopja a szereleseket.
Na persze.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)