bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nah hát 228 ponttal persze szopó lett, csak a szokásos.. de legalább nem a punteren múlt 😊
szép volt Fucu!
Szesze
Köszi, csak pislogok még mindig. Szerintem soha nem volt még ennyi pontom ebben a ligában.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Eleg gyenge hét volt fantasy szempontbol, 8, 7 es 8 csapat csinalt csak legalabb 200 pontot a harom Div 1/Div 2-es ligaban, es 257 volt a max pontszam.
Tight endeket leszamitva, nem is volt eros fantasy pozi.
Igor
ezért bosszantó különösen, h én megint képes voltam 228al kikapni.. remélem nem lesz megint ugyanaz mint tavaly mert akkor kénytelen leszek végigsírni ezt a szezont is 😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
azért az kemény, h rossz puntert raktam be 😀 megérdemelném, h ezzel kapjak ki, komolyan mondom
Szesze
Nem vagy egyedül, 5-en is nulláztunk punterben, én pl. lemaradtam, hogy vagy egy hete Weatherford helyett Wing van a Giants-ben...
(legalább előtted vagyok waiveren 😀)
caminoi
hát nemtom, én még ilyet sose csináltam 😊 draft végén csak rányomtam valakire aztán elfelejtettem foglalkozni vele később
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Eleg gyenge hét volt fantasy szempontbol, 8, 7 es 8 csapat csinalt csak legalabb 200 pontot a harom Div 1/Div 2-es ligaban, es 257 volt a max pontszam.
Tight endeket leszamitva, nem is volt eros fantasy pozi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
azért az kemény, h rossz puntert raktam be 😀 megérdemelném, h ezzel kapjak ki, komolyan mondom
Szesze
Nem vagy egyedül, 5-en is nulláztunk punterben, én pl. lemaradtam, hogy vagy egy hete Weatherford helyett Wing van a Giants-ben...
(legalább előtted vagyok waiveren 😀)

Szerkesztette: caminoi
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Nah hát 228 ponttal persze szopó lett, csak a szokásos.. de legalább nem a punteren múlt 😊
szép volt Fucu!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez gyalazat. Azt remeltem Good Eli-jal 200 meglesz, bar lehet hogy elso heten jobban is jartam igy elorebb leszek waiveren..

Archert tulgondolkodtam, es sajnos van 2-3 lyuk a csapatban, de az hogy a LB sor 37, a teljes offense (including K, P) pedig 38 pontot hoz, az soha nem lesz eleg W-re, meg ugy se hogy Watt es Donald odatettek magukat.
Eli, a ket WR, es David szegyelljek magukat, toluk tobbet vartam.

Grat a Luck(y) Rivers csapatnak.
Igor
Koszi, grat neked is azert, lesz ez meg jobb is.
Kockaztattam a drafton vegig, es egy boom or bust csapatot osszevalogattam, akik velemenyem szerint robbanthatnak, de azert lesznek itt szenvedos meccsek, mar most latom. Mondjuk Lucktol sokkal tobbet varok azert, ez siralmas volt. Ha igy folytatja, Sanchezre lecserelem. (:

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hát ez gyalazat. Azt remeltem Good Eli-jal 200 meglesz, bar lehet hogy elso heten jobban is jartam igy elorebb leszek waiveren..

Archert tulgondolkodtam, es sajnos van 2-3 lyuk a csapatban, de az hogy a LB sor 37, a teljes offense (including K, P) pedig 38 pontot hoz, az soha nem lesz eleg W-re, meg ugy se hogy Watt es Donald odatettek magukat.
Eli, a ket WR, es David szegyelljek magukat, toluk tobbet vartam.

Grat a Luck(y) Rivers csapatnak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Sankey le lett szólva, én meg padon hagyom eh, mondjuk az egész hetem úgy szar, ahogy van.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
azért az kemény, h rossz puntert raktam be 😀 megérdemelném, h ezzel kapjak ki, komolyan mondom
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akit nem soroltatok fel és FA-n sincs, az az én csapatomban van.
Championship.
Törölt
Akkor nálad van az én csapatom is?
szaba
Igy van. Meg nem volt keretszukites.

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Akit nem soroltatok fel és FA-n sincs, az az én csapatomban van.
Championship.
Törölt
Akkor nálad van az én csapatom is?
szaba
meg az enyém is

Nekem nem tetszik de abból gazdálkodom amim van (meg a waiver-en megmarad). A cél idén is a bent maradás..



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akit nem soroltatok fel és FA-n sincs, az az én csapatomban van.
Championship.
Törölt
Akkor nálad van az én csapatom is?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akit nem soroltatok fel és FA-n sincs, az az én csapatomban van.
Championship.

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Nálam:

QB: Flacco (11/216), Fitzpatrick (20/385).

Nem szoktam preferálni a QB-húzást, épp azért, mert a 11. körben is lehet Flacco-szintet húzni. Fitzpatricket meg mindenképp akartam, mert Gailey-vel csinált szép dolgokat, padra jó tipp.

RB: Arian Foster (3/56), Yeldon (4/65), Blue (10/185), Artis-Payne (22/425).

Talán reach volt Foster, de mire nagy szükség lesz rá, egészséges kéne legyen, addig meg valahogy túlélem. Viszont Foster miatt reachelni kellett Blue-ért is, aki nem valószínű, hogy nagy dolgokat fog csinálni, és Yeldonra is muszáj volt lecsapni, fene tudja, mit fog hozni. Artis-Payne pedig egy futócsapatban handcuff. Besülhetek ezzel a bandával, de az első köröm fix volt, a 2. körben meg senki sem tetszett eléggé, úgyhogy ez a high risk-high reward egység volt a legtöbb, amit ki tudtam hozni ebből a draftból.

WR: Demaryius Thomas (2/25), Decker (6/105), Wayne (17/336), Hankerson (19/376), Greg Jennings (23/456).

Demaryius nálam a legfixebb WR, száz yardot minden meccsen hoz, jobbnak találtam őt, mint Alfred Morrist, aki az alternatíva volt. Decker talán kicsit reach, Marshallt akartam, de kihúzták kicsit előttem, de Dekcer is jó lehet. Megintcsak a Gailey-Fitz kapcsolatban bízok. Wayne-ben nem tudom, mi maradt még, de itt megért egy próbálkozást. Hankerson elvileg jó helyen van a depth charton egy passzoló csapatban, hátha hasznát veszik. Jennings a végén jött, nem tudom, hogy mit fog összehozni Tannehillel.

TE: Gronk (1/16).

Ez volt az egyetlen valódi tervem, akkora előny ez minden más TE-vel szemben, hogy muszáj volt bevállalni az 1. kör végén. Ha nem sérül le, bejön.

DT: Bennie Logan (13/256), Jaye Howard (27/536).

Logan véletlen volt, lejárt az idő és ő volt a lista élén, pedig későbbre tartalékoltam. Ez a poszt általában a kukázásról szól.

DE: Griffen (7/136), Crick (16/305), DeVito (26/505).

Fontos tud lenni ez a pozíció, Watt sajnos nem csúszott le a második körben hozzám, viszont Griffen is jó lehet, Crick pedig stabil tacklegyár, ahogy DeVito is az lehet, az ebben a pontozási rendszerben jó lehet.

LB: Stephone Anthony (5/96), Trevathan (8/145), Barrington (12/225), Orakpo (21/416).

Anthony-tól elit szezont várok, ahogy az egészséges Trevathantól is. Barrington nem tudom, mennyit tud kihozni magából, de harmadik kezdőnek elmegy, Orakpo pedig kicsit rizikós, de sok sackje is lehet.

CB: Talib (14/265), Tramon Williams (18/345).

Könnyen kukázható pozi, de Talib általában stabil pontszerző, Tramonra pedig Haden miatt dobni fognak, szóval nem rossz ez a duó.

S: HaHa (9/176), William Moore (15/296), Rahim Moore (29/576).

Clinton-Dix nem hiszem, hogy visszaesne, William Moore pedig egészségesen stabil safety. Rahim Moore csak tipp a végére.

K, P, HC: Matt Bryant (24/465), Anger (28/545), Eagles HC (25/496).

Nem túl lényeges, de Bryant a jobb rúgók közé tartozik, Anger átlaga se rossz, az Eagles szezonja pedig jó lehet, és szeretik szórni a pontokat.


Összességében elégedett vagyok, a legtöbb poszt szépen néz ki. RB poszton gyengén indítok, és Deckeren is sok múlhat, de nem vészesen rizikós azért ez a banda.

több mint 8 éve
Henderson New York Giants 999
Na én is nyomok egy ilyet, hogy szezon végén visszaolvasva legyen min röhögni:

QB: Matthew Stafford (4/68); Tyrod Taylor (23/453)

Staffordot nagyon nem akartam volna draft előtt, de itt már annyira talán nem gáz, miután kiment Eli meg Rivers is, úgy éreztem muszáj. Eddig nem nagyon volt még 20 fős ligában csere QB-m, Taylorral most már ez is megvan.

RB: Chris Ivory (3/53); Matt Jones (14/268); Deangelo Williams (21/413); Denard Robinson (22/428)

Ivory sem nagy öröm, de szintén az utolsó használható embernek tűnt ezen a ponton. DWill az első 2 meccsre elmegy, addig hátha sikerül kukázni valakit, meg esetleg Jones képes lesz jelentősebb számú carryt kikaparni magának. Elég gyenge lett a poszt, de ekkora ligában ez majdnem mindenkinél problémás.

WR: Odell Beckham Jr. (1/13); A.J. Green (2/28); Brian Quick (15/293); Andrew Hawkins (24/468)

OBJ kicsit (nagyon) homer pick, de igazából ő volt a második WR a listámon (lehet, hogy szintén homerség) Forte vagy McCoy talán okosabb lett volna, de mindkettőnél komoly visszaeséstől tartok és valamiért egyiküket sem húztam szívesen korábbi években sem. Másodikban így RB volt a cél, de miután nem volt már olyan akiben igazán bízni tudnék, viszont voltak még komoly potenciállal rendelkező WRek, úgy döntöttem inkább egy állat WR páros, mint egy elit WR és egy középszerű RB így Greenre esett a válsztás. Quick olyan ' hátha bejön' kategória, Hawkins meg hogy legyen valaki a padon akinek a heylére majd waiverezek.

TE: Kyle Rudolph 17/333); Vernon Davis (25/493)


Totál leszart pozíció lett idén, majd meglátjuk.

Az O nem tűnik rossznak, de nagyon a két sztár WR teljesítményén múlik minden, kell még ezen alakítani bőven.

DT: Marcell Dareus (13/253); Haloti Ngata (18/348)

Erről a posztról egy-két kivétellel nem lehet nagy dolgokra számítani, Dareus azért hozhat pár nagy meccset, Ngata meg talán egy jó átlagot.

DE: Jerry Hughes (9/173); Charles Johnson (11/213); Owa Odighizuwa (29/ 573)

Hughes Rexynél remélem aprít majd, Johnson öreg róka, de azért bízom benne, itt lett volna jobb opció is, de rosszul állítottam be a queue-t. Owa meg azért mert kellett egy érdekes név meg újabb homerség.

LB: Brandon Marshall ( 5/93); Lawrence Timmons (6/108); Clay Matthews (7/133); Kevin Minter (19/373) Justin Durant (20/388)

A tervezettnél később kezdtem LB-t húzni, így jött 3 kör zsinórban. A kezdők elvileg rendben lesznek, de minháromnál tartok kicsit valamitől. Marshall jó lesz e 3-4ben is, Timmons mennyire öregszik és Shazier mennyi tacklet visz el előle, Matthews meg marad e középen. De azért ez így nem rossz, a többi viszont siralmas, bár Minter akár jó is lehet, Spoon egészségére nem nagyon fogadnék.

CB: Kyle Fuller (12/228); Walter Thurmond III (16/308)

A poszt amit ritkán sikerül eltalálni, ezt most így jónak érzem, de ide viszonylag könnyű waiverezni.

S: Landon Collins (8/148); Kenny Vaccaro (10/188)

Collins megint homer meg reach meg minden, de akartam és kész, Vaccarotól sokkal jobb szezont várok mint a tavalyi.

Így elsőre ez egy stabil, de nem túl kiemelkedő Dnek tűnik, meglátjuk mire lesz elég.

K, P: úgyis változik

HC: extra roster spot

Összeségében szerintem nem csináltam nagy hülyeségeket a drafton, mondjuk ennyit még nem nagyon bosszankodtam, Szesze meg Höri elképesztő mennyiségű kiszemeltet vittek el közvetlen előttem. A kezdővel nagyjából elégedett vagyok, de a depth nulla, ha van egy kis szerencsém a waiverrel, FAvel versenyképes csapat lehet ez.

Kritikát, véleményt szívesen fogadok!

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Itt mindenki reach es bust

több mint 8 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
A Klónsereg ezzel a csapattal próbál szerencsét első ízben az elitben, majd eldől, gyökeret verünk-e, vagy ingázóként hullunk is vissza a mélybe 😊

QB: Colin Kaepernick (10/196), Kirk Cousins (21/405)
RB: Jamaal Charles (1/5), Andre Ellington (5/85), Shane Vereen (9/165)
WR: Alshon Jeffery (2/36), Kenny Stills (18/356), Dwayne Bowe (19/365)
TE: Martellus Bennett (7/125), Josh Hill (26/516)
DT: Sealver Siliga (22/436), Dwan Edwards (23/445)
DE: Robert Quinn (3/45), Jason Pierre-Paul (14/276), Brian Robison (20/396)
LB: Sean Lee (4/76), Karlos Dansby (6/116), Vontaze Burfict (11/205), Dont'a Hightower (16/316), Von Miller (17/325)
S: Barry Church (8/156), Tyvon Branch (12/236), Jairus Byrd (24/476)
CB: Casey Hayward (13/245), Brent Grimes (15/285), Bashaud Breeland (25/485)
K: Blair Walsh (27/525)
P: Steve Weatherford (28/556)
HC: Bills Coach (29/565)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
QB: Matt Ryan, Bortles
Ryant a második kör elején a 6. qb-ként hoztam el, egy második futón gondolkodtam akkor (Keek, David és Watt addigra kiment, úgyhogy védő nem játszott), valszeg Alfred Morrist húzom, ha nem őt. De egy tuti qb-t jobb opciónak éreztem, csak nehogy Bortles kiszorítsa 😀

RB: Forte, Coleman, Sankey, Tolbert
Az első körben McCoy és Forte között agyaltam elég sokat, bízom Foxyban, hogy agyonfuttatja majd 😊 A többieknél van kérdőjel... Szerintem a Falconsban Coleman az egyetlen kezdő kaliberű futó, aztán meglátjuk, hogy használják-e majd, Sankey meh, Tolbert viszont hozza majd a TD-ket 😀

WR: Robinson, Michael Floyd, Crabtree
Elkapót sose szoktam korán húzni, ehhez képest az, hogy most kettőt is hoztam az első 10 körben, rekordgyanús 😊 Bennük érzem is a potenciált, de ide úgyis kukázok majd arcokat menet közben.

TE: Rivera
Passz, a 17. körben húztam, kicsit blöff pick, ha nagyon szar lesz, kukázok valakit.

DL: Peko, Mitchell, Vernon, Hardy, Clemons
DT-ket szigorúan a legvégén, az is szokásos kukázgatós poszt, DE-ket se erőltettem túl, de Vernon a 13-dikban azért már jó érték, Hardyt nem lehetett ott hagyni, Clemons meg wild card. Első fordulóra asszem még szereznem kell egy bevethető DE-t 😊

LB: Levy, Collins, Williamson, Lansanah, Lamur
Két pontgyárost igyekeztem gyorsan betárazni, melléjük jött három fiatal, akikben látok potenciált.

DB: Bethea, Nelson, Mitchell, Verner, Cary Williams, Cro
Két S-t is húztam viszonylag hamar, de papíron jól is néz ki a sor, a cornereknél elég nehéz jósolgatni, bízom benne, hogy a Hawks ellen mindenki Caryre dobál majd 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nálam:

QB: Tony Romo, Johnny Manziel
legalulértékeltebb sztár QB flacco mellett, lehet picit hamar jött, de az h majd 40 pickig nem húzok két körönként, az megnehezíti a tervezést. Romo 6. héten megy bye-ra addig kezdő lesz Johhny.

RB: Jeremy Hill, Fred Jackson, Ryan Matthews
Hill top5 lesz idén, Fred Jacksonban még sztem lehet egy jó szezon valahol, remélem jó helyre kerül, Matthews pedog run heavy offense-ben tolja, reméljük jut szerep neki is, de van még egy cé tervem a waiveren. lehetett volna jobb, de hatalmas runt rendeztetek az elején.

WR: TY Hilton, Marvin Jones, Keenan Allen, Stefon Diggs
Ha úgy válik be mindenki, ahogy gondolom, akkor ez egy erős sor lesz.

TE: Tyler Eifert
WR számokat fog hozni, ha egészséges

DT: Timmy Jernigan, Henry Melton, Ziggy Hood
so-so, reméljük Jernigan fejlődik tovább és akkor ő elviszi az egységet

DE: Demarcus Lawrence, Michael Johnson, Vinny Curry
talán a leggyengébb egység lett, de nem itt kell nyerni

LB: Khalil Mack, Anthony Barr, Kiko Alonso, Koa Misi, Terell Suggs,
a két másodévestől nagyon nagyot várok, remélem hozzák és akkor fasza.

S: TJ Ward, Geoge Iloka, Duke Ihenaco
három kezdő, wardnak van egy meccses eltiltása, Ihenaco meg a végén jött, örültem neki h sikerült ott még kezdőt találni.

CB: Thashaun Gipson, Marcus Peters
Gipson valójában FS, ami jó, a rookie cb meg régi bevált taktika.

K: Justin Tucker - jó
P: Kevin Huber - mégjobb

HC: Saints - Payton a kedvenc edzőm, reméljük szerencsét hoz majd a padon.

nem lett rossz végül is, a hetedik heti tömeges bye-t kell átvészelni, meg év közben jól halászni és jó lesz ez.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Na akkor értékelek egyet én is.
QB - PM és Foles: Én továbbra is hiszek Peytonban, bármikor képes lehet űrszámokra
RB - Ingram, Gurley: Ingram személyében van egy kezdő futam, Gurley pedig szerintem csak idő kérdése, és kiszorítja Masont, és jöhet a darálás
WR - Amari Cooper, Victor Cruz, Sammy Watkins...mivel a gigasztárokra esélyem sem volt pozíciómból adódóan, így maradt egy potenciális sztárjelölt, egy ex-sztár sérülésből felépülve és egy "sötét ló"
TE - Owen Daniels - PM-mel szerintem brutálisan jó számai lehetnek.
A támadósorral összességében elégedett vagyok B+-os osztályzat.

védelem:
DE és DT (Leonard Williams és Michael Bennett, valamint Malcolm Brown és Athyba Rubin) posztokon mint ahogyan általában, ezúttal is csak arra próbáltam figyelni,hogy kezdők legyenek, vagy olyan fiatalok, akikben van potenciál, pont elfeleztem ezeket😊
LB: Cush, Freeman, Weatherspoon ....ha utóbbi végig kezdő lesz, akkor szerintem ez egy állat egység, persze Cushnál a sérülésveszély benne van..
CB: Kareem Jackson és DeAngelo Hall, biztos húzások, kimagasló egyik sem lesz, de egy jó átlagot hozni fognak
S: Woodson és Aaron Williams: sok tackle-t várok tőlük
védelem: B-re értékelem

SZerintem összességében ez egy erős csapat, de kíváncsi vagyok Igor véleményére (is)

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na, draftértékelö

QB - Eli Manning (3/60), Jay Cutler (17/340)

Nem nagyon vagyok a korai QB huzas hive, de itt most ugy ereztem huzni kell a 3/4. kor fordulojan. QB10 volt, es sokat varok tole 4600/32 TD, es ugye Flacco meg o a ket ironman Favre ota. (Most hogy leirtam, tuti megserul..)
De ott van backupnak Cutler, akinek szinten pazar fegyverei vannak, es o a 17. korben mar steal volt.

RB - Gio Bernard (6/101), David Johnson (21/420), Roy Helu (22/421)

Ugh. A depth szerintem jo, es a ket kesoi pick szerintem ott mar steal (DJ talan feature back is lehet, Helu so-so, de elkapott yardokban ott lehet.. Gio light)
A 6. koros autopick no comment, plane hogy akkor engedett visszajonni es ranyomtam a gombra. Nem vagyok boldog.. bar igazabol az utolso hasznalhato futo Blount pont kettovel elotte kiment, igy igazi alternativam se volt, esetleg DQ Jackson/Dansby szemelyeben meg egy LB.

WR - Andre Johnson (4/61), Vincent Jackson (5/100), Devante Parker (14/261), Cody Latimer (16/301)

Ez a sor tetszik, minden szempontbol. A ket oreg a tavalyi ev utan sztem visszater 8-9 TD kornyekere, es 900-1000-1100 yardnak orulnek mellette, inkabb negyszamjegyu legyen. Parkernel hatalmas upside a tehetseg, Latimernel ugyanez QB miatt.
Lehet nem lesz senki TOP 10, de a harom TOP 30-as elkapo sztem siman meglesz.

TE - Delanie Walker (11/220)
Underrated, es itt mar mas nem nagyon volt, aki hasznalhato, talan Ertz meg.. elsokoros Gronk-terv mellett Bennett/Witten/Walker volt a celpontok, elso ketto 125-re es 202-re ment ki.

DE - GOD of IDP Fantasy Football (1/20), Cameron Heyward (13/260), Damontre Moore (18/341)

A cimvedes elso korben eldolt :p
Viccet felreteve, Gronk es Watt nalam no brainer volt az 1/2 kor fordulojan a pozicionalis dominanciajuk/pontelonyuk miatt.
Termeszetesen akkora szamokat nem varok mint tavaly, de szerintem igy is magasan legjobb DE lesz. A 13. korben Vernont neztem ki, aztan meglattam Heywardot, ugyhogy relative rovid ideig bosszankodtam. Moore per snap alapon az egyik legjobb passrusher volt, es hatha JPP miatt nagyobb szerepet kap, de Giants DL-nel sose tudni... depthnek remek.

DT - Aaron Donald (9/180), Gerald McCoy (10/181)
Elso es masodik DT, oda is varom oket, 50-60 tackle, 10 sack kb.
Nem volt igazan mas pozi, ami nagyon tetszett.. nem volt S vagy WR akit itt kiemeltem volna, a DE, LB es CB poszton meg tul sok jelolt volt. Backup nincs, raadasul egyszerre mennek szabira 😊

LB - Lavonte David (2/21), Keenan Robinson (8/141), Zach Brown (12/221), Kelvin Sheppard (19/380), Rey Maualaga (27/540)

A 2/21 az egyik legtoprengosebb pickem volt. Azzal hogy Kuechly kiment (ráadàsul Watt elott), valszeg megijedtem egy esetleges 8-10-12 emberes LB runtol, es inkabb elvittem az 1B opciot. Utolag visszanezve egy DT+Worrilow opcioval vs David+AJ helyett talan meg jobban jartam volna. (RB-ert nem akartam reachelni)
K-Rob, Brown nagyjabol helyen ment, Shepard sztem ott mar steal mint 3 down LB, ha hozzá tavalyi formajat. Mau megy csomagban gabtsihoz majd 😊

S - TJ McDonald (7/140), Shamarko Thomas (15/300), Brock Vereen (25/500)

A safety volt az a pozi, ahol talan picit lemaradtam a kiszemeltekrol, de eleg ambivalens erzesem van iden a secondary posztokkal.. a 7-8 kiugro safetybol szerintem egyet sikerult szerezni, a masik ket kezdonel meg bizunk a rossz LB sorban 😊

CB - Greg Toler (20/381), Brandon Carr (23/460), Shareece Wright (24/461)

Na, ide nem akartam koran huzni, ez latszik. Teljesen katyvasz lesz sztem iden is a CB mezony.. talan sikerult 3 nem tul jo, de nem is tul szar kezdot huzni, es Carrt kb 20 korrel a poen utan 😀
Mindegy, itt tuti nagy atmenoforgalom lesz FA-kbol.

HC,K,P - tokmindegy.

Ha sikerül RB-t szerezni, sima three-peat. 😀 Ha nem, akkor rukkolosabb es erdekesebb lesz.

Most viszonylag jonak erzem, talan csak 2-3-szor vettek ki embert kozvetlenul elottem, akit nagyon akartam. Wattnak, Parkernek es David Johnsonnak orultunk foleg az adott helyen, Gio/K-Rob ami szerintem reach, de a 15-25 kozotti korokkel ugy en bloc kifejezetten elegedett vagyok.

Koszi hogy atraktuk ma estere!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Sziasztok,

nagy bajban vagyok, nem tudok jelen lenni a div 2/B szeptember 5-i, 20:30-kor kezdődő draftján.

Engedélyt kaptam helyettes keresésére, szóval ha esetleg valaki ráér és szívesen draftolna helyettem, kérem, PM-ben jelentkezzen!

Köszönöm!

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Ez a vegleges draftsorrend, ami a rendszerben van?
Törölt
Úgy terveztem.

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
két kérdés, akkor most nekem gabo excsapata jutott és át kell nevezzem meg szerkesztgetni magamra ?

másik, hogy nem e lehetne h a flexben TE opció is ?
gabtsi
Igen és nem (ezek a bowl.hu-s szabályok, most nem fogjuk megváltoztatni őket).