bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Somászgoán

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igor nélkül nincsen div 1!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki nagy örömére, én maradok.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi szeretnénk kérni LICENCT. A pálya alkalmas, kártya van, a nézők nem kirekesztőek.

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Üdv!
Ideje szervezni a szezont, így szeretném megkérni az itteni commish kollégát, hogy írja be a kiesők listáját (az egyik én vagyok ha minden igaz), illetve indítson körkérdést a tavalyi résztvevők között, hogy ki az aki idén is aktív marad.
Kösz előre is!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Köszi mindenkinek.
A fiúk még odatették magukat egy picit még a végén is.. college módra, "running up the score" jelleggel, hogy meglegyen a 800 pont a három PO meccsen... ilyen Gale Sayers-es szezonom ( "his like will never be seen again" ) nekem sem volt még, és ha 12 évet és ennyi ligát vártam rá, akkor valószínű, hogy nem is lesz még egyszer most egy ideig,

Vicces visszaolvasni a draft utáni értékelést azért látszik mekkora lutri ez (Bell-nél az első reakcióm az volt a választás után, hogy "elmegy", a Maclin autopicknek annyira nem örültem.. 😀) Wattnak igen, LB-knek igen, ezek bejöttek - bár Ogletree pont nem lett TOP 10 (Worrilow jobb lett volna azon a helyen), és érdekes, hogy 4/11/18. körös LB trióm kb mind ugyanannyit hozott.. szóval ott voltak mélyen is gyémántok, hogy aztán Borlandról vagy Comptonról ne is szóljunk.

Bell és a két WR mellett a védelem hozta magát, Watt-tól kb azt vártam hogy 40-50-60 ponttal kiemelkedjen mondjuk a 10. DE-hez képest és 80-nal a 20.-hoz képest, de ekkora különbséget nem reméltem.. így teljesen megérte a 3. körös picket, sőt.. első körben mehetett volna. Nagyon kíváncsi vagyok jövőre elmegy-e ott, innen azért csak visszaesni lehet.

Richardsonnál ugyanez volt a terv, bár 5.-ben még nem akartam húzni, csak 7/8 fordulóján.. az nem is jött be annyira, de ettől függetlenül nem sajnálom. Cyprien/Weddle hozta az elvártat, de itt is találtam egy Ron Parkert, McKelvin-Liuget-Skrine a 20-22. körben pedig mint nagy steal lett.

A viszonylag kevés sérülés is segített (Woodhead, Fairley és a kevésbé lényeges Cousins a húzott emberek közül, illetve Durant), és szerencsére a PO-ban visszajött a lendület, pedig Week 10-13 során kicsit leült a csapat.

Jövőre nekimegyünk a mesterhármasnak 😊 de ha a 2015-ös szezont is behúzom, elgondolkodok a visszavonuláson 😛

Még egyszer köszi mindenkinek, hogy aktívan végigtolta.. és mindenkinek békés, kellemes ünnepeket kívánok!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Akkor vége.
Köszönöm mindenkinek a játékot. Igornak gratulálok külön is. Nem semmi szezonja volt.
A LB-kkel nem volt szerencsém idén, de a gyenge (részben auto-) draft-hoz képest jobban kijött a lépés, mint tavaly. Akkor 7-6 volt és 14. hely a ladder-en. Most 8-5 és 3. hely.
Mindenkinek kellemes ünnepeket.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ja és grat Igor, nagyon megérdemelt, max respekt!Jakehomer
Osztom, az egyik legjobb fantasy-teljesítmény volt, amit valaha saját bajnokságban láttam.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ja és grat Igor, nagyon megérdemelt, max respekt!

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Köcsög TWill 😛

Oké, nem panaszkodhatok erre a szezonra, de ez is olyan jellemző volt, mindig akkor játszottak jól az embereim, amikor már kivágtam (vagy padon hagytam) őket 😀

Most nézem, hogy valami kis esélyem még van a 3. helyre, pedig Jax hamar kiesett, Bennett nullázott és a D se hasított nagyot (Mcdonald padon persze).

Perception is reality.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Sajnos TY Out, nem tudom minőségi emberre lecserélni, szóval grat Igor a bajnoki címhez!
Egyértelműen megérdemeltedGöbi
Nem jinxelünk, nem veszem be 😛
Hol van még a vége.. mindhárom LB-d ott van, és Flacco egyelőre inkább csak Jacksonnak dobál (az 8 pont minden egyes alkalommal), szóval megvárjuk a kedd hajnalt 😛

10 pm update: most mar talan elhiszem en is. Ugy latom peched volt a vedokkel, bar a T-Williams pickup nagy huzas volt (en nem hittem benne, el is vittem Nickset eloled 😊), de egyszeruen minden bejott nekem is D oldalon.. de az egesz egy ilyen, "perfect storm" jellegu szezon volt.. kar azert a 2 pici bukta miatt :p

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
Sajnos TY Out, nem tudom minőségi emberre lecserélni, szóval grat Igor a bajnoki címhez!
Egyértelműen megérdemelted

több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
Jó kis meccs lesz ez Igorral ahogy látom, bár neki áll a zászló eléggé

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hat ez a SD-SF meccs igen kaotikus volt.
Nem gondoltam, hogy Bethea+Gates 50+ pontot csinal, igy kezdek izgulni picit. Szerencsere Weddle es Liuget is zuzott, plane ha utobbinak esetleg elszamolnak a touchdownt is.. kulonben eleg morcos leszek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
sajnos egyetlen extra teljesítményem sem volt, így nehéz nyerni...csoda kéne hogy megmaradjon az előnyöm:-/Göbi
Mekkora fos volt mindkét csapat 😀
Egyedül az zavar, hogy CB és DE poszton elbencheltem magam (Hawthorne is többet hozott, mint a másik három LB, de az ő berakása nem volt igazából indokolt, szóval azt nem bánom), de az O alulmúlta magát (persze Cotchery, akivel egész évben próbálkoztam most hozott jó meccset, de hát ilyenek vannak).

Perception is reality.
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
Na Cutler mégiscsak velem volt 😊 jöhet az Igor elleni döntő, bár igazából semmi esélyem, de hatalmas eredmény ez

több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
sajnos egyetlen extra teljesítményem sem volt, így nehéz nyerni...csoda kéne hogy megmaradjon az előnyöm:-/

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hat, ugyan ott van janosnal meg Lofton, Cox es masik harom ember, de talan nem csinalnak 100+ pontot, es akkor megvan a donto.
Tavon es Skrine csalodas, kulonben egy rossz szavam nincs a csapatra, nagyon mely es kiegyensulyozott, meg az LB huzassal is szerencsem volt. Watt pedig fantasy/IRL MVP.

A masik oldalon eleg nyitott, de kb Cutleren all vagy bukik, hogy ki jut be: Gobi vagy Jake.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Így a rájátszás elejére végre összeállt a csapatom. 272 pont úgy, hogy Rashad Jonhson, a 4. legjobb safety 0 pontot hozott. Picit előbb is jöhetett volna ez a forma és akkor talán meglett volna a felsőházi rájátszás.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊Szesze
És?
A helyes hozzáállás az, ha mindig nyerni akarsz. 😉
Amúgy ironikus, hogy korábban pont Fucu vert el engem fél ponttal, ha ott akárcsak döntetlen a meccs, akkor én jutok a PO-ba, ha jól láttam.Stez
persze, csak meglepett h olyan nagyon rimánkodtok 😊Szesze
Én nem rimánkodtam, de Stez-t megverni mindig jó 😊
Ezúttal viszont nem sikerült, kellett volna még 6,5 pont a győzelemhez.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊Szesze
És?
A helyes hozzáállás az, ha mindig nyerni akarsz. 😉
Amúgy ironikus, hogy korábban pont Fucu vert el engem fél ponttal, ha ott akárcsak döntetlen a meccs, akkor én jutok a PO-ba, ha jól láttam.Stez
persze, csak meglepett h olyan nagyon rimánkodtok 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊Szesze
És?
A helyes hozzáállás az, ha mindig nyerni akarsz. 😉
Amúgy ironikus, hogy korábban pont Fucu vert el engem fél ponttal, ha ott akárcsak döntetlen a meccs, akkor én jutok a PO-ba, ha jól láttam.

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
lécci, lécci Peppers bácsi 9+ pontocskát hozzál nekem karácsonyi ajándéknak is megteszi 😊Fucu
11.5-t kell hoznia minimum. 😊 Ha annál kevesebbet hoz, még nyerek elvileg.
Szerintem pont ennyit fog, az első meccsünkön fél ponttal vertél, stílusos lenne, ha most is annyival kapnék ki.Stez
nem akarok illúzióromboló lenni, de a ti meccseteknek igazából semmi tétje nem volt 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Amikor reggel megláttam az eredményt, hogy a Green Bay 43 pontot csinált, akkor egy pillanatra megijedtem, de szerencsére elmaradt az 50 pontos Rodgers-meccs, így meglett az elődöntő, amit legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna. Tragikus szezonnak indult (0-3), de elértem a maximumot úgy gondolom, innentől már csak ajándék.Göbi
Azért vedd ki Hiltont és valamelyik LB-t a biztonság kedvéért, nehogy még a végén döntőbe juss 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tenkju Peppers barát, nagyon kellett