NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Hát nem gondoltam volna a rendkívül elcseszett draftom és a 0-3-as kezdésem után, de pozitzív mérleggel (most 7-4) zárom az alapszakaszt. Mindezt úgy, hogy talán az első 4 körben behúzott embereim értéke kb a 0-val egyenlő. A defense oldalt viszont egészen ügyesen sikerült összerakni.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem kiesni azert nem fogsz Szesze.. de szo se rola elegge unclutch szezont tolsz.

Talan week 4 es week 11 lehet bosszanto, ahol heti harmadik es negyedik pomtszammal kaptal ki.. ezeket illett bolna nyerni, de ezbenne van a pakliban H2H-nel. (PS: az end key veresegem is negyedik/hatodik pontszammal jott.. igaz ez volt a key leggyengebb eredmenyem is.)

De mivel ellenem pl nem toltad, igy vehetjuk ugy hogy karmaneni kiegyenlitette a konnyu sorsolast. 😉
Ugye ezt nem szoktuk visszanezni... de az is erdekes faktor amugy.

De neked legalabb nem kell majd PO elso koreben duhongeni, ahol en mondjuk 187 ponttal fogok kizugni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
197-196.5, újraszámolják, tuti kikapok 😊Stez
Lol, Kern 35,3 yardos átlaggal puntolt, ha 36-ot eléri, megvan... vagy ha Hill csinál valamit (mondjuk ezt még talán átszámolhatják, de nem valószínű).

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hehe, 224 pont, weekly high score.

148 pont kell atlagban a 3000-hez, 198 a 3100-hoz, es 239 Sanyi rekordjahoz. Meglatjuk...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
197-196.5, újraszámolják, tuti kikapok 😊

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Végül 221-218,5 lett.. jellemző
ha Dansby csak mondjuk 5 perccel később sérül le már akkor is nyerek, de még a sérülésekkel is mindig a lehető legpechesebb voltam idén
ezen a héten is csak 15 csapatot vertem volna meg ezzel a pontszámmal, de hát ez is csak a szokásos..
16. leszek ha jól látom, úgy, h 1 meccsre leszek a kieséstől miközben több száz pontokkal szereztem többet, mint a POban lévő csapatok többsége
"kissé" elment a kedvem ettől a játéktól azt hiszem..
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mar csutortokon el kellett volma fogadnom a Hill-tradet. Akkor 37 ponttal tobb lett volna a teljesitmenyem a heten..

Talan a 200+ streak megmarad, de valszeg gsn rekordjara elszallt az esely.Igor
Hát a hétre még nem akartam volna a dolgot, nem is mehetett volna (Bradham csütörtökön lockolt, nem tudott volna átjönni jövő hétig), azért egyértelmű workhorse-ként nem akartam volna elpasszolni Hillt.Rajna
Csut du kuldted at.. nem tudom atment volna-e, de meg tuti BUF meccs elott jott az ajanlat.

Remelem ezt a teljesitmeny latva megtartja a splitcarryt es a RZ-t Gio visszaterte utan is.

Bradham pedig tuti megszopat majd PO-ban..😊Igor
2 nap az átfutási idő, ha azonnal elfogadod, akkor se tudott volna lefutni hamarabb. Hill pedig sztem sem lesz rossz, de kiszámíthatatlanabb, mint Bradham, ezért éri meg ez most nekem, hogy van két stabil kezdő futóm.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 BWW szerelésre vagyok a buktától.

Tekintve, hogy a Broncos 7 pontot csinált, az se semmi, hogy még van remény.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Végre hoznak egy jó hetet a kulcsjátékosok, ilyenkor pedig a két jó LB-m megy byera, a helyetteseik hoztam 5 pontot kb., meg Teddy baszki szaros 10 pont körült, lol.
És így a végén ismét kikapok.
Idén semmi sem jön össze sajnos.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mar csutortokon el kellett volma fogadnom a Hill-tradet. Akkor 37 ponttal tobb lett volna a teljesitmenyem a heten..

Talan a 200+ streak megmarad, de valszeg gsn rekordjara elszallt az esely.Igor
Hát a hétre még nem akartam volna a dolgot, nem is mehetett volna (Bradham csütörtökön lockolt, nem tudott volna átjönni jövő hétig), azért egyértelmű workhorse-ként nem akartam volna elpasszolni Hillt.Rajna
Csut du kuldted at.. nem tudom atment volna-e, de meg tuti BUF meccs elott jott az ajanlat.

Remelem ezt a teljesitmeny latva megtartja a splitcarryt es a RZ-t Gio visszaterte utan is.

Bradham pedig tuti megszopat majd PO-ban..😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
az miért van,hogy csak 17. vagyok waiweren?
És miért ellenem szerzik a magasan legtöbb pontot?????Janek
Utóbbira az a válasz, hogy miért ne 😛

Előbbire meg az, hogy a legutóbbi waiverezésed (Sanchez) óta csak három csapat használta a waivert. A forduló után viszont ez úgyis átalakul, ne aggódj.Rajna
mert ne 😊
köszönet.

Életemben először szerzem meg megatront erre persze szar szezont produkál.
jövőre dez,murray,cruz draftolva lesz 😊

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha minden jól megy (főleg, ha Hill játszik), nagy nehezen nyerek a héten is, a 8. győzelem pedig már garantálja a PO-t. Nem számítottam erre autodrafttal, de volt szerencsém (Tate pl. tuti nem lenne nálam, ha rajtam múlik), és elég jól építkeztem is (a Cushing-Bradham-Mauga trió egész jó LB-sor, főleg, hogy egy Orakpo-Hali-akárki sorral indultam).

Ez abból is látszik, hogy az első két hétben még nem volt versenyképes produkcióm 160 pont alatt maradtam bye nélkül mindkétszer), azóta viszont úgy tűnik, 8-1-es mérleget tudok összehozni, az összpontszámom is okés (mondjuk nyilván kellett, hogy a 2. legkevesebb pontot kapom).

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mar csutortokon el kellett volma fogadnom a Hill-tradet. Akkor 37 ponttal tobb lett volna a teljesitmenyem a heten..

Talan a 200+ streak megmarad, de valszeg gsn rekordjara elszallt az esely.Igor
Hát a hétre még nem akartam volna a dolgot, nem is mehetett volna (Bradham csütörtökön lockolt, nem tudott volna átjönni jövő hétig), azért egyértelmű workhorse-ként nem akartam volna elpasszolni Hillt.

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
az miért van,hogy csak 17. vagyok waiweren?
És miért ellenem szerzik a magasan legtöbb pontot?????Janek
Utóbbira az a válasz, hogy miért ne 😛

Előbbire meg az, hogy a legutóbbi waiverezésed (Sanchez) óta csak három csapat használta a waivert. A forduló után viszont ez úgyis átalakul, ne aggódj.

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Megint én kapok ki legtöbb ponttal természetesen.. tiszta röhej ez a szezon tényleg, olyan pechem van folyamatosan, h az hihetetlen márSzesze
Én még azért nem vagyok nyugodt, behozható a hátrányod, Harrisonnál benne van, hogy kiveszik a játékból, Woodyard és McCourty meg képes sok tackle-reJakehomer
sajna átszámolás után is maradt a 23 pont, azért az szinte biztos h sok lesz még ha Harrisont ki is vennék. Normális esetben még bizakodnék is picit, de amilyen ez az idei év inkább egy garbage time sack fog kinyírni gondolom 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megint én kapok ki legtöbb ponttal természetesen.. tiszta röhej ez a szezon tényleg, olyan pechem van folyamatosan, h az hihetetlen márSzesze
Én még azért nem vagyok nyugodt, behozható a hátrányod, Harrisonnál benne van, hogy kiveszik a játékból, Woodyard és McCourty meg képes sok tackle-re

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Döntetlen. LOL
(úgyis átszámolják még egyszer és kikapok)Fucu
Nem számolták át, de egyikünk se lehet nagyon büszke a múlt heti bénázásra 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
az miért van,hogy csak 17. vagyok waiweren?
És miért ellenem szerzik a magasan legtöbb pontot?????

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Megint én kapok ki legtöbb ponttal természetesen.. tiszta röhej ez a szezon tényleg, olyan pechem van folyamatosan, h az hihetetlen márSzesze
Ismerem az érzést, tavaly 3000 feletti összpontszámmal végeztem a div. 2-ben - és nem jutottam még PO-ba sem...somoskovig
mondjuk az is kemény.. de én még lehet ki is esek 😊
amúgy nézegettem a statokat, tényleg extrém pechem van.. mert nem is arról van szó, h úgy állok második legtöbb ponttal 15. helyen, h volt pár kiugró hetem és a többi szar, hanem Igor után én vagyok a második legstabilabb pontszerző, két meccsen nem értem csak el a 200+-t, de a 190 azokon is megvolt. Igoron kívül mindenkivel szemben pozitív lenne a mérlegem (Rajnával jelenleg 5-5, de vszínű verni fogom a héten), ráadásul nagy arányban pozitív, a harmadiktól kezdve, már minimum 7-3 ide.. asszem 4 olyan vereségem van ahol az adott ellenfél 11 fordulóból 1x v 2x vert volna meg összesen és pont akkor játszottam velük amikor ez összejött.. stbstb😊
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Megint én kapok ki legtöbb ponttal természetesen.. tiszta röhej ez a szezon tényleg, olyan pechem van folyamatosan, h az hihetetlen márSzesze
Ismerem az érzést, tavaly 3000 feletti összpontszámmal végeztem a div. 2-ben - és nem jutottam még PO-ba sem...

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Megint én kapok ki legtöbb ponttal természetesen.. tiszta röhej ez a szezon tényleg, olyan pechem van folyamatosan, h az hihetetlen már
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Erik a masodosztaly...
Pedig jol indultunk...

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mar csutortokon el kellett volma fogadnom a Hill-tradet. Akkor 37 ponttal tobb lett volna a teljesitmenyem a heten..

Talan a 200+ streak megmarad, de valszeg gsn rekordjara elszallt az esely.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Én megtehetném,hogy leigazolom mindkettőt hátha dupla lesz 😊Janek
Nem igazán. Dobtam az enyémet - az eredetit, mert Stezé a klón - és azóta köddé vált.

Úgy látszik nemcsak a sérülések és az eltiltások jelentik a játék érdekességét, hanem a program is tartogat meglepetéseket.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Igen, hülye voltam, azt hittem hogy Weeden fog kezdeni Tony sérülése miatt, aztán mégse... Szerintem nekem kb. mindegy hogy visszacsináljuk-e vagy nem, ígyis-úgyis kiesek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes